UEFA Εuro 2008

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πάλι τιμολόγια θα κόβουμε φέτος!!!!Πάμε να το πάρουμε πάλι!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
qwertyuiop, Johan Cruyff. τον ξέρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι είναι τούτο ,τρώγεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ο μεγαλύτερος ποδοσφαιριστής όλων των εποχών. Και μάντεψε από που είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σιγουρα ενας απο τους μεγαλυτερους, αν οχι ο μεγαλυτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ΑΑΑΑ! Τον Γιόχαν Κρόιφ εννοείς? Μα δεν είπα ότι η Ολλανδία δε βγάζει καλούς παίχτες! Για την ποιότητα και τις ηθικές αναστολές της χώρας είπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Όχι είπες:

Υπάρχει μια ομάδα που θέλω να σφάξω μέχρι τον τελευταίο παίχτη! Η ΟΛΛΑΝΔΙΑ ! (muahahahahaha).
Πάντα μου την έπσαγαν. Είναι αναρχικοί, αλκοολικοί, τεμπέληδες, βρωμύλοι, ηλίθιοι, παιδεραστές και ναρκομανείς. Αν υπάρχει ένας λόγος για τον οποίο χαίρομαι με τις κλιματικές αλλαγές, είναι γιατί θα ανέβει λίγο το επίπεδο της Θάλασσας και θα τους πνίξει όλους! (muahahahahaha)

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δεν είπα ότι είναι άσχετοι όμως. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τα συνθήματα που θα αναρτηθούν στα λεωφορεία των 16 εθνικών ομάδων
Πηγή: euro2008.com


Χθες έγινε η τελική επιλογή για τις χώρες που θα συμμετάσχουν. Το δικό μας:
Ένα όνειρο, μία ομάδα

Δεν με τρελαίνει κι όλας. :P



Εμένα μ' άρεσε της Ισπανίας: Ό,τι και να γίνει, Ισπανία για πάντα
Πάλι στα μέσα θα τους χάσουμε! :hehe:

Ενώ η Τουρκία: Μπορεί αυτό το λεωφορείο να χωρέσει το πάθος της Τουρκίας;
Ούτε το πάθος.. ούτε το πάχος. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
38 μέρες ακόμα.......
Αντε λοιπόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου αρέσει αυτό το σύνθημα και απ' ότι είδα μου αρέσει περισσότερο απ' όλα τα άλλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου αρέσει αυτό το σύνθημα και απ' ότι είδα μου αρέσει περισσότερο απ' όλα τα άλλα :)
Πάντως σε σχέση με των άλλων χωρών το βρίσκω πιο ντελικάτο το δικό μας. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εμείς οφέτος θα έχουμε εξετάσεις και πρέπει να βρω χρόνο για να δω τους αγώνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου αρέσει αυτό το σύνθημα και απ' ότι είδα μου αρέσει περισσότερο απ' όλα τα άλλα :)

Συμφωνώ
Πάντως σε σχέση με των άλλων χωρών το βρίσκω πιο ντελικάτο το δικό μας. 8)

Συμφωνώ

Και το βρίσκω πιο συναισθηματικό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η Αλ Κάιντα απειλεί το Euro
Υπό το φόβο μιας τρομοκρατικής επίθεσης από την Αλ Κάιντα ζουν οι διοργανωτές του προσεχούς Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος σε Αυστρία/Ελβετία. Συγκεκριμένες ιστοσελίδες στο διαδίκτυο αναπαράγουν απειλητικά μηνύματα της ισλαμικής οργάνωσης που αφορούν το μεγάλο ποδοσφαιρικό ραντεβού του καλοκαιριού και οι αρχές ασφαλείας των δύο χωρών, θέλοντας και μη, βρίσκονται σε εγρήγορση. Όπως επιβεβαίωσε στην εφημερίδα "La Liberte" εκπρόσωπος της ελβετικής ομοσπονδιακής αστυνομίας "το ποδοσφαιρικό τουρνουά αποτελεί στόχο του ισλαμικού τρομοκρατικού δικτύου". Προσπάθησε πάντως να είναι καθησυχαστικός, απορρίπτοντας την τρομολαγνεία. "Παρακολουθούμε από πολύ κοντά την κατάσταση και έχουμε προετοιμαστεί για παν ενδεχόμενο", πρόσθεσε σχετικά.
Θυμίζουμε πως αντίστοιχο φαινόμενο είχε παρατηρηθεί και πριν από την έναρξη του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Γερμανίας, το καλοκαίρι του 2006, με αποτέλεσμα να επιστρατευτούν επιπλέον δυνάμεις και τα μέτρα ασφαλείας να εντατικοποιηθούν. Ευτυχώς δεν συνέβη το παραμικρό, άμεσα σχετιζόμενο με τρομοκρατική επιχείρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ξεκίνησε το Euro :clapup:

και σήμερα ήρθε η μέρα της εθνικής μας.
Πως το βλέπετε;
H Σουηδία λένε ότι αντιμετωπίζει αρκετά προβλήματα..
Άντε και με τη νίκη, να κάνουμε καλή αρχή!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Από αυτόν τον αγώνα πιστεύω θα κριθεί αν θα περάσουμε στην επόμενη φάση.
Θέλω να πιστεύω ότι η κακή εμφάνιση στα 2 τελευταία φιλικά της εθνικής μας ήταν για να μας κάνει να εκτιμήσουμε περισσότερο μια καλή εμφάνιση και για να μας θυμίσει ότι τίποτα δεν είναι σίγουρο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Απόψε η Ελλαδάρα θα ανοίξει φιόρδ στη μέση της Ευρώπης για να γυρίσουν οι Σουηδοί σπίτι τους! Fram, fram, fram!!! (Εμπρός, εμπρός εμπρός στα... Σουηδικά!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


ΔΕΕΕΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πάμε ρε Ολλανδία!:clapup:

Δεν πάω τους Γάλλους. (καλά πλάκα κάνω , απλά θέλω να κερδίσει η Ολλανδία για να έχει λίγο ενδιαφέρον ο όμιλος :P)


Άντε να κερδίσουμε εμείς αύριο.Κατεβαίνουμε και με διαφορετικό σχήμα.Αντε να κάνουμε το come back!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top