Υπάρχει DIN πολύμπριζο;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Υπάρχει DIN πολύμπριζο; Αν ναι που; Ξαθνίκα χάλασε το UPS και πήρα καινούριο (MGE NOVA 1100VA) και θέλω να συνδέσω το router επάνω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Όταν λες din εννοεις πολύμπριζο στο οποίο υπάρχουν υποδοχές για τηλ. γραμμη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ενω πολύμπριζο που να μπαίνει σε μια απο τις 4 κάτω θυρές που δείχνει η εικονα που παραθέτω
apc_rs500va_15.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Α, έχω το ίδιο UPS και ηθελα το ιδιο πράγμα αλλά δε βρήκα. Με έμμεσο τρόπο υπάρχει adaptor απο DIN σε σουκο (din σε ενα αγγλικό και αγγλικό σε σούκο ουσιαστικά). Μετά βαζεις κανονικό πολύμπριζο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πως το ζητάω αυτό; Που;
Επίσης πόσο κόστιζει;

Υ.γ.: δεν είναι πολυ σπαστικος ο θορύβος που κάνει ο ανεμιστήρας. Και το χειρότερο το κάνει ακόμη και αν είναι κλειστό.... :)

Υ.γ.: Αν χρησιμοποιήσω DIN δεν θα υπάρξει κάποιο προβλήμα με το ups ή με την συσκεύη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Πάρε μαζί σου ενα απο τα καλώδια, πήγαινε σε ενα μαγαζι με ηλεκτρολογικο υλικό και πές του "ενα απο τη μία τετοιο, και απο την αλλη σούκο". Εμένα τα 2 μαζί μου ηρθαν κανενα 6ευρο 7ευρο (θυμάμαι τότε που ελεγα οτι ηταν καλύτερο να πάρω 2 βύσματα και ενα κομματάκι καλώδιο και να το φτιάξω ώς ο κλασσικός τσιφούτης :P ) αλλά υποθέτω εξαρτάται πολύ απο το τί θα βρείς ακριβώς.
Υ.γ.: δεν είναι πολυ σπαστικος ο θορύβος που κάνει ο ανεμιστήρας. Και το χειρότερο το κάνει ακόμη και αν είναι κλειστό....
Τώρα είδα τον τύπο. Δεν έχουμε το ίδιο, έχω ενα αντιγραφή APC εγώ.
Υ.γ.: Αν χρησιμοποιήσω DIN δεν θα υπάρξει κάποιο προβλήμα με το ups ή με την συσκεύη ;
Αν εννοείς να κάνεις αυτο που περιγράφεις με το πολύμπριζο δεν νομίζω, κι εγώ το έχω κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γμτ φοβαμαι οτι στο αγρινο δεν θα βρω :(
Τεσπα θα ξεκινησω το ψαξιμο μολις βρω χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τελικά μου έφτιαξε ένα ο πατέρας μου και όλα οκ τώρα (!!!):D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top