Emo

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Το κακό για μένα δεν είναι το γένος των ατόμων που φιλιούνται, όσο το ότι 1) δεν είναι ξεκάθαρο τι γένος είναι ο καθένας (αυτό βέβαια το επιτάσσει το όλο ύφος του ντυσίματός και της κόμμωσής τους κλπ κλπ) και 2) το κάνουν γιατί πραγματικά θέλουν κάτι να πουν και να δείξουν ή για να πείσουν ότι θέλουν κάτι να δείξουν;

Και για να πω και μια γενική γνώμη για το ρεύμα αυτό, όλα ωραία και καλά, ας κάνουν τα παιδιά ότι τους έρχεται στον κεφάλι, από την στιγμή όμως που έχουμε βίαιες αντιδράσεις, δεν είναι τόσο απλό το θέμα. Χτες σε αυτήν την εκπομπή, άκουσα ότι ειπώθηκαν τραγελαφικά πράγματα. Ας πούμε, ρώτησαν μια κοπελιά αν χαρακώνεται και εκείνη είπε όχι, αλλά επειδή την κοίταξαν σαν εξωγήινο οι φίλοι της, είπε ότι δεν έχει τύχει να το κάνει, αλλά αν παιχτεί σκηνικό είναι μέσα, δεν έχει πρόβλημα. Και το άλλο! Ρώτησαν ένα παλικάρι, γιατί έδειρε (μαζί με άλλους φαντάζομαι) μερικά emo-kids, και εκείνος είπε ότι έτσι όπως ντύνονται και όπως κάνουν τα μαλλιά τους είναι για ξύλο. Μάλιστα. Εγώ αυτά βλέπω κι ανησυχώ, και το "μόδα είναι θα περάσει" δεν με παρηγορεί ιδιαίτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα είναι πως δεν είναι ομοφυλόφιλοι, αυτό θα το δεχόμουν (το να είναι ομοφυλόφιλος φύση-θέση είναι κάτι εντελώς διαφορετικό), το πρόβλημα είναι πως το φιλί και τις σεξουαλικές περιπτύξεις ανάμεσα σε αυτά τα παιδιά είναι αποτέλεσμα μιας ηλίθιας-ανούσιας εμπορικής πλάνης, μιας αμερικάνικης νοοτροπίας και μερικών ανόητων group που τάχα μου δήθεν είναι μελαγχολικοί και έχουν ασυνήθιστα μεγάλο συναισθηματισμό και προβληματίζονται έντονα για τη κοινωνία! Είναι μια νοοτροπία καθαρό αποτέλεσμα μιας καλοσχηματισμένης βιομηχανικής πλάνης που απλώνει πλοκάμια στη μουσική, στα ρούχα, στο νετ κ.ο.κ.!

michelle μου δε σε κατάλαβα.:(
Δηλαδή αν δούμε 2 ομοφυλόφιλους emo να φιλιούνται το κάνουν για μόδα (!) ενώ αν δεν είναι Emo το κάνουν επειδή είναι η φύση τους; :wacko:
Οι αμερικάνοι και η εμπορική πλάνη δεν μπορώ να καταλάβω που κολλάνε και εδώ, αλλά ας κάνω την πάπια, οι έλληνες τα κολλάνε παντού αυτά :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πάντως αν ό,τι κάνουν, το κάνουν για να προκαλέσουν την προσοχή των υπολοίπων, το έχουν ήδη καταφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βρε συ, η μουσική τους είναι κάργα αμερικάνικη. Γκρουπάκια της πλάκας που με λίγο "ιδιαίτερο" στίχο και έντονη εμφάνιση έγιναν διαφορετικοί. Μη μου πεις ότι δεν έχεις πέσει ποτέ πάνω σε ασήμαντα ροκ αμερικάνικα τραγουδάκια με κοινό τις μικρές "επαναστατικές" (και καλά) ηλικίες.
Από εκεί ξεκίνησε αυτή η ιστορία! Τι νομίζεις, ότι από Ελλαδιστάν άρχισε;
Φάμπρικα είναι όλα αυτά, μουσική, ρούχα, μαγαζιά...


Όταν δύο ομοφυλοφιλοι φιλιούνται το κάνουν γιατί αυτό νιώθουν, δεν τους είπε κανείς να το κάνουν, αυτό είναι και αυτό κάνουν, και πολύ καλά κάνουν.
Όταν δύο κωλόπαιδα φιλιούνται επειδή το κάνει κάποιος τιποτένιος με κάποιον άλλο τιποτένιο στο youtube τότε ναι, δεν είναι φυσικό και έχει και άλλες ''εκτάσεις'' που αν θες μπορούμε να συζητήσουμε εκτενέστερα!

Αν κάτι είναι φερμένο από τη σιχαμένη μου Αμερική, τότε γιατί να μη το αναφέρω; Δε σε κατάλαβα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επαναλαμβάνω, που είναι το κακό;
Και τι σχέση έχει η ομοφυλοφιλία με το παρόν θέμα;

Εχει να κανει με το οτι δεν ειναι ομοφυλοφιλοι, δεν ξερουν καν τι συμενει να εισαι ομοφυλοφιλος, ξερουν οτι πρεπει να ειναι "bi" για να ειναι emo (αφου ειναι τοσο συνεστιματικοι που δεν κολανε στο φιλο αλλα στην ψυχη) και για να το δειξουν καθονται και φιλιουνται με ατομα του ιδιου φιλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε συ, η μουσική τους είναι κάργα αμερικάνικη. Γκρουπάκια της πλάκας που με λίγο "ιδιαίτερο" στίχο και έντονη εμφάνιση έγιναν διαφορετικοί. Μη μου πεις ότι δεν έχεις πέσει ποτέ πάνω σε ασήμαντα ροκ αμερικάνικα τραγουδάκια με κοινό τις μικρές "επαναστατικές" (και καλά) ηλικίες.
Από εκεί ξεκίνησε αυτή η ιστορία! Τι νομίζεις, ότι από Ελλαδιστάν άρχισε;
Φάμπρικα είναι όλα αυτά, μουσική, ρούχα, μαγαζιά...


Όταν δύο ομοφυλοφιλοι φιλιούνται το κάνουν γιατί αυτό νιώθουν, δεν τους είπε κανείς να το κάνουν, αυτό είναι και αυτό κάνουν, και πολύ καλά κάνουν.
Όταν δύο κωλόπαιδα φιλιούνται επειδή το κάνει κάποιος τιποτένιος με κάποιον άλλο τιποτένιο στο youtube τότε ναι, δεν είναι φυσικό και έχει και άλλες ''εκτάσεις'' που αν θες μπορούμε να συζητήσουμε εκτενέστερα!

Αν κάτι είναι φερμένο από τη σιχαμένη μου Αμερική, τότε γιατί να μη το αναφέρω; Δε σε κατάλαβα...
Εγώ το μόνο που είδα στα βίντεο σου είναι δύο ομοφυλόφιλα emo αγόρια να φιλιούνται. Δεν είδα ούτε κάποιον να μιμείται κανέναν επειδή τον είδε στο youtube, ούτε κάποια ένδειξη οτι το κάνουν όχι λόγω φύσης αλλά λόγω ...Αμερικής ή οτιδήποτε άλλο απο αυτά που αναφέρεις.
Νομίζω ότι είσαι λίγο προκατειλημμένος για τους Emo.

Όσον αφορά την Αμερική, λυπάμαι που έχεις τέτοιο μίσος μέσα σου, η πλάκα είναι ότι όλοι οι αντιαμερικάνοι κατηγορούν την Αμερική για μίσος αλλά εγώ άλλο βλέπω, όσον αφορά τον καθημερινό κόσμο τουλάχιστον. Θα ήθελα όμως να έβλεπα την αντίδραση σου όταν κάποιος αποκαλούσε τη δική σου χώρα "σιχαμένη Ελλάδα". :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που είδα στα βίντεο σου είναι δύο ομοφυλόφιλα emo αγόρια να φιλιούνται. Δεν είδα ούτε κάποιον να μιμείται κανέναν επειδή τον είδε στο youtube, ούτε κάποια ένδειξη οτι το κάνουν όχι λόγω φύσης αλλά λόγω ...Αμερικής ή οτιδήποτε άλλο απο αυτά που αναφέρεις.
Νομίζω ότι είσαι λίγο προκατειλημμένος για τους Emo.


Και που ξερεις οτι ειναι απλα δυο ομοφυλοφιλα emo αγορια και οχι καπιος που μιμιτε καπιον κλπ;... Ειναι απλα ενα βιντεο δεν μπορουμε να ξερουμε γιατι, αλλα γιατι να τραβανε βιντεο και να το ανεβαζουν στο youtube αν απλα αγαπιουνται; Εγω γιατι δεν εχω βαλει καπιον να με τραβαει βιντεο ενα φιλιεμε με την κοπελα μου, και μαλιστα μετα να το ανεβασω και στο youtube; Εσυ με τον πανο γιατι δεν το εχετε κανει;... Μηπος λοιπον για καπιον λογο θελουν να το δειξουν οτι το κανουν, αρα δεν το νιωθουν πραγματικα;.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σιχαμένη είναι και αυτή (η χώρα μου), το γνωρίζω, αλλά μη το πάμε παρακάτω και πάμε off topic!


Μα η πλάκα είναι πως δεν είναι ομοφυλόφιλα. Απλά το κάνουν... Δε το νιώθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σιχαμένη είναι και αυτή (η χώρα μου), το γνωρίζω, αλλά μη το πάμε παρακάτω και πάμε off topic!


Μα η πλάκα είναι πως δεν είναι ομοφυλόφιλα. Απλά το κάνουν... Δε το νιώθουν.
Πως το ξέρεις αυτό, που το στηρίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και που ξερεις οτι ειναι απλα δυο ομοφυλοφιλα emo αγορια και οχι καπιος που μιμιτε καπιον κλπ;... Ειναι απλα ενα βιντεο δεν μπορουμε να ξερουμε γιατι, αλλα γιατι να τραβανε βιντεο και να το ανεβαζουν στο youtube αν απλα αγαπιουνται; Εγω γιατι δεν εχω βαλει καπιον να με τραβαει βιντεο ενα φιλιεμε με την κοπελα μου, και μαλιστα μετα να το ανεβασω και στο youtube; Εσυ με τον πανο γιατι δεν το εχετε κανει;... Μηπος λοιπον για καπιον λογο θελουν να το δειξουν οτι το κανουν, αρα δεν το νιωθουν πραγματικα;.....
Μπορεί να είναι κι έτσι. Απο τη στιγμή όμως που δεν το ξέρουμε, γιατί να υποθέτουμε αυθαίρετα οτί δεν είναι ομοφυλόφιλα και το κάνουν για άλλο λόγο;
Και μπορεί εσύ και η κοπέλα σου ή εγώ και ο σύντροφος μου να μην έχουμε κάνει κάτι τέτοιο, αλλά αν ψάξεις στο youtube θα βρεις και πολλά τέτοια βίντεο με ετεροφυλόφιλα ζευγάρια. Ο καθένας έχει διαφορετικές αντιλήψεις.
Στην τελική μπορεί να τράβηξαν το βίντεο στην παρέα για χαβαλέ και κάποιος να το ανέβασε στο youtube εν αγνοία τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πως το ξέρεις αυτό, που το στηρίζεις;
Το λένε μόνοι τους.
Οχι οι συγκεκριμένοι του βίντεο ίσως, αλλά γενικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορεί να είναι κι έτσι. Απο τη στιγμή όμως που δεν το ξέρουμε, γιατί να υποθέτουμε αυθαίρετα οτί δεν είναι ομοφυλόφιλα και το κάνουν για άλλο λόγο;
Και μπορεί εσύ και η κοπέλα σου ή εγώ και ο σύντροφος μου να μην έχουμε κάνει κάτι τέτοιο, αλλά αν ψάξεις στο youtube θα βρεις και πολλά τέτοια βίντεο με ετεροφυλόφιλα ζευγάρια. Ο καθένας έχει διαφορετικές αντιλήψεις.
Στην τελική μπορεί να τράβηξαν το βίντεο στην παρέα για χαβαλέ και κάποιος να το ανέβασε στο youtube εν αγνοία τους.

Εστω και ετσι να ειναι, και εστω οτι τα συγκεκριμενα παιδια ειναι οντως ομοφυλοφιλα (η bi) και αγαπιουνται και το αιστανονται αυτο το πραγμα. Νομιζεις οτι δεν υπαρχουν ενα σορο αλλα emo που κανουν το ιδιο χωρις να νιωθουν τπτ αλλα απλα για να αποδειξουν στους αλλους και στους ευατους τους οτι ειναι οντως "true emo";.... Εγω τουλαχιστω που τυχενει να ξερω αρκετα παιδια, μονο εναν μπορω να δεχτω ως ατομο που πιστευει πραγματικα στην αρχικη ιδεα του emo, και δεν εχει σχεδων κανενα κοινο με ολα τα τα emακια που κυκλοφορουν εκει εξω. Αλλα βλεπω πολλα αλλα που δηλωνουν bi απλα για να αποδειξουν οτι ειναι emo......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
1)Ποιό 13-14 ετών παιδί (αγόρι) φιλιέται έτσι με άλλο αγόρι;
2)Το youtube είναι γεμάτο από τέτοια βίντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1)Ποιό 13-14 ετών παιδί (αγόρι) φιλιέται έτσι με άλλο αγόρι;
2)Το youtube είναι γεμάτο από τέτοια βίντεο.
Οι περισσότεροι ομοφυλόφιλοι καταλαβαίνουν οτι είναι ομοφυλόφιλοι πολύ πριν τα 13-14, όπως και οι ετεροφυλόφιλοι το ίδιο. :)
Εσύ περίμενες να πας 13-14 για να καταλάβεις αν σου αρέσουν τα αγοράκια ή τα κοριτσάκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
1)Ποιό 13-14 ετών παιδί (αγόρι) φιλιέται έτσι με άλλο αγόρι;
2)Το youtube είναι γεμάτο από τέτοια βίντεο.
1) Δλδ εσύ στα 13 σου δεν ήθελες να φιλήσεις κάποια συμμαθήτρια σου; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οι περισσότεροι ομοφυλόφιλοι καταλαβαίνουν οτι είναι ομοφυλόφιλοι πολύ πριν τα 13-14, όπως και οι ετεροφυλόφιλοι το ίδιο. :)
Εσύ περίμενες να πας 13-14 για να καταλάβεις αν σου αρέσουν τα αγοράκια ή τα κοριτσάκια;

1) Δλδ εσύ στα 13 σου δεν ήθελες να φιλήσεις κάποια συμμαθήτρια σου; :)

Ας μην επεκταθουμε γενικοτερα στους ομοφυλοφιλους, αλλα μεινουμε στο θεμα για τους emo....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι αλλά με συμμαθήτρια! Επειδή έτσι ένιωθα. Δε μου το είπε κανείς.
Και για να σε προλάβω, μη μου πεις πως και αυτά (emo) είναι ομοφυλόφιλα, διότι αν έχουμε τόσα ομοφυλόφιλα τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ το μόνο που είδα στα βίντεο σου είναι δύο ομοφυλόφιλα emo αγόρια να φιλιούνται. Δεν είδα ούτε κάποιον να μιμείται κανέναν επειδή τον είδε στο youtube, ούτε κάποια ένδειξη οτι το κάνουν όχι λόγω φύσης αλλά λόγω ...Αμερικής ή οτιδήποτε άλλο απο αυτά που αναφέρεις.

Εγώ γιατί διακρίνω μια κάποια πλαστότητα στα πρόσωπά τους; Γιατί διακρίνω ότι στην πλειοψηφία απλά προκαλούν για να προκαλέσουν; Δεν μπορώ να ξέρω ούτε αν μιμούνται ούτε τίποτα από όλα αυτά, αλλά για ένα είμαι πεπεισμένη. Αναζητούν την προσοχή με κάθε τρόπο. Όχι μόνο τα συγκεκριμένα παιδιά, όλοι οι έφηβοι πάνω κάτω. Το θέμα είναι να χρησιμοποιείς αναίμακτους τρόπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι αλλά με συμμαθήτρια! Επειδή έτσι ένιωθα. Δε μου το είπε κανείς.
Και για να σε προλάβω, μη μου πεις πως και αυτά (emo) είναι ομοφυλόφιλα, διότι αν έχουμε τόσα ομοφυλόφιλα τότε...
Σύμφωνα με τις έρευνες του Kinsey 1 στους 10 ανθρώπους είναι αμιγώς ομοφυλόφιλος και 8 στους 10 έχουν λιγότερο ή περισσότερο ομοφυλοφιλικές τάσεις. Στατιστικά να το δεις, σίγουρα υπάρχουν αρκετοί ομοφυλόφιλοι emo.

@Molka: Το να φιλάνε ομόφυλους τους πάντως δεν μου φαίνεται αιματηρός τρόπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σύμφωνα με τις έρευνες του Kinsey 1 στους 10 ανθρώπους είναι αμιγώς ομοφυλόφιλος και 8 στους 10 έχουν λιγότερο ή περισσότερο ομοφυλοφιλικές τάσεις. Στατιστικά να το δεις, σίγουρα υπάρχουν αρκετοί ομοφυλόφιλοι emo.

@Molka: Το να φιλάνε ομόφυλους τους πάντως δεν μου φαίνεται αιματηρός τρόπος.
Ξεκόλλα.
Οι ίδιοι λένε οτι δεν είναι ομοφυλόφιλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top