Counter Strike

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Όπως καταλαβενετε το θέμα δημιουργηθηκε με σκοπό την ελεύθερη συζήτηση γύρω απο αυτό το game.
Επιπλεον θα ήθελα να σας παρακαλεσω αν ξερετε κανενα cheat να μου πείτε που μπορώ να το βρω.Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αστο φιλε, τα cheats δεν λενε στον counter strike. Αφτο ειναι να το παιζεις κανονικα. Παντοα ειναι μαματο παιχνιδακι, μια εποχη ειχα κολισει για τα καλα με το cz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ελα ρε αμα ξερεις πες θελω να το παιζω με τα bot σπιτι μου.Ετσι να δω πως ειναι.Ετσι και αλλιως ξερω τελειο cs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Ρε δεν καταλαβες... cheats στο Counter Strike δεν υπαρχουν με τη μορφη που εννοεις εσυ (με την εισαγωγη μαγικων λεξεων). Μονο trainers υπαρχουν για το Counter Strike.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Ελα ρε ποτε το εμαθες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Υπαρχουν και cheats, μια εποχη ασχολουμουν. Αλλα δεν λεει. Δεν τους θυμαμε για να στους πω, μπες σε κανα site με cheats και ψαξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

netescape

Νεοφερμένος

Ο netescape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Υπάρχουν δισκέτες με προγράμματα που τα βάζεις κάποια αρχεία στο φάκελο του counter και ενεργοποιούνται τα cheats.

Παιδιά το έχω κόψει εδώ και 2 χρόνια και βρήκα την υγειά μου..
Όσο μπορείται μακριά από το counter είναι κόλλημα και μετά ξεκκολάς δύσκολα.
Και χαλάτε και πολλά λεφτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Όχι και κόλλημα, είναι επαναλαμβανόμενο. Σε 6 μήνες το σιχάθηκα. Σε άντιθεση με το Unreal που με αρρωσταίνει από την εποχή του G.O.T.Y :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Και το unreal tournament καλό είναι αλλά τα τελευταία 3 χρονια παιζω c.s.Ακόμη δεν το βαρεθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Βασικα κάποιος μπορει να μου πει κανενα site για wall hack και τα λοιπα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πάντως εμένα πότε δεν μου άρεσε το CS προτιμούσα θυμάμαι να παίζω είτε quake ειτε unreal είτε battfield είτε medal of honor
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από netescape:
Παιδιά το έχω κόψει εδώ και 2 χρόνια και βρήκα την υγειά μου..
Όσο μπορείται μακριά από το counter είναι κόλλημα και μετά ξεκκολάς δύσκολα.
Και χαλάτε και πολλά λεφτά...
Για να βρεις την υγεια σου πρεπει να κοψεις γενικοτερα τα βιντεοπαιχνιδια, οχι μονο το cs. ΑΥτο εκανα και εγω και επιτελους ξαναγινα ανθρωπος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Τα games μια χαρά είναι εσύ πρέπει να βάζεις όριο.. Και ό,τι και να κάνεις άνθρωπος θα είσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

netescape

Νεοφερμένος

Ο netescape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hetfield:
Για να βρεις την υγεια σου πρεπει να κοψεις γενικοτερα τα βιντεοπαιχνιδια, οχι μονο το cs. ΑΥτο εκανα και εγω και επιτελους ξαναγινα ανθρωπος:clapup:
Στο pc μου δεν θα βρείς παιχνίδια για αυτό το λόγο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Εγω εχω αλλα παιζω πολυ σπανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ρε dare devil δεν το έχεις σιχαθεί το cs; Εγώ έπαιζα στην πρώτη γυμνασίου και συνέχισα για 2 χρόναι και τώρα δεν θέλω να το ξαναδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Και εγω μετα απο πολυ καψιμο, το σταματησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Sephiroth:
Ρε dare devil δεν το έχεις σιχαθεί το cs; Εγώ έπαιζα στην πρώτη γυμνασίου και συνέχισα για 2 χρόναι και τώρα δεν θέλω να το ξαναδώ.
Είμαι καμμένος το ξέρω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια για πειτε μου την γνωμη σας για να με βοηθισετε να αποφασισω (σιγα την αποφαση δλδ αλλα νταξει...)
2 συμαθιτες μου φτιαχνουν μια ομαδα για εναν πανελληνιο διαγωνισμο. Ειναι ειδη 3 και θελουν και εμενα, να μπω η οχι; Παει αρκετος καιρος που το εχω παρατισει και δεν ξερω. Συγουρα δεν πανε/παμε για πρωτια αλλα για την πλακα μας/τους αλλα οπως και να εχει μην ξεφτιλιστω κιολας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Παιδια για πειτε μου την γνωμη σας για να με βοηθισετε να αποφασισω (σιγα την αποφαση δλδ αλλα νταξει...)
2 συμαθιτες μου φτιαχνουν μια ομαδα για εναν πανελληνιο διαγωνισμο. Ειναι ειδη 3 και θελουν και εμενα, να μπω η οχι; Παει αρκετος καιρος που το εχω παρατισει και δεν ξερω. Συγουρα δεν πανε/παμε για πρωτια αλλα για την πλακα μας/τους αλλα οπως και να εχει μην ξεφτιλιστω κιολας...
Εξαρτάται πόσο καλός είσαι. Σε συμβουλεύω να μπείς στο κοντινότερο net cafe και να κάνεις join ενα game με πολλούς και να δείς πώς θα τα πάς. Και φυσικά παίζει και τι προπόνιση θα κάνεις με τους συμπαίχτες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top