Προτάσεις για οικονομικά Media players

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν ξερω αν επρεπε να ρωτισω εδω η να ανοιξω νεο θεμα, αν πιστευετε οτι πρεπει να ειναι νεο θεμα καντε το ενα split

Λοιπον σκευτομαι να παρω ενα mp3 player αλλα εχω καταμπερδευτει. Θελω κατι φθηνο, για ipod και ετσι δεν το σκευτομαι καν, αλλα δεν ξερω ποσα θα πρεπει να δωσω για να παρω κατι αρκετα καλο και δεν ξερω και τι χοριτικοτιτα θελω.... Τα 256 σιγουρα ειναι λιγα, αλλα δεν ξερω αν τα 512 ειναι καλα η αν πρεπει να κοιταξω για 1gb...ποσα περιπου τραγουδια χωραει το καθενα; Επισης ξερω οτι θελω να εχει οθονη. Απο εκει και περα δεν ξερω τπτ για τα mp3 οποτε θα μπορουσατε να μου πειτε τι να προσεχω;
Αυτα εδω τι λενε;
https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=957&product=778060
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.345199
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.662000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απο τι καταλαβα ψαχνεις καποιο φτηνο mp3 και με flash μνημη; Σωστα;

Καποιο φτηνο ipod σε ενδιαφερει και ας ειναι χωρις οθονη;

Εγω παντως μεχρι στιγμης θα σου προτεινα κατι απο την σειρα muvo της creative
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η Flash μνημη τι συμενει; Οτι θελω κατι φτηνο το ειπα και στην αρχη. Καλως η κακος μαζευω λευτα για αρκετα πραγματα οποτε αν δωσω κανα 100αρι για mp3 παω καπως πισω στις οικονομιες μου. Επισης δεν θελω τπτ τρελο, τοσο καιρο βολευομουν με το κινιτο, απλα επειδη χαλασαν οι υπεριθρες μου και δεν μπορω να περναω καινουργια τραγουδια λεω να παρω ενα mp3 να εχω και καλυτερο ηχο και περισσοτερα τραγουδια.

Οταν λεμε φτηνο ipod σε τι λευτα παει; Και ποση μνημη εχει; Αν και το οτι ειναι χωρις οθονη με χαλαει πολυ.. Θα με μπερδευε ενα mp3 χωρις οθονη...

Οσο για τα muvo βλεπω οτι περνω την μιση μνημη στα ιδια λευτα και οπως και να εχει χαλιεμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εφόσον θέλεις κάτι τόσο φτηνό να ξέρεις ότι δεν θα είναι και καλό...

Το Innovator το απορίπτω λόγω μάρκας [no-name που τους δίνει όνομα το e-shop[το πληκτρολόγιο innovator που έχω και κάτι ηχεία innovator που πήρε ένας φίλος μου βγήκαν χάλια]

Για τα υπόλοιπα 2 δεν ξέρω, η TEAC δεν είναι γνωστή μάρκα και το άλλο δεν αναφέρει καν μάρκα!

Προσωπικά θα επέλεγα κάποια επώνυμη μάρκα [Creative-Sony].
Προτείνω κάτι ανάμεσα σε
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.661130
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.661093
https://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.661098
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Morestar ειναι το αλλο, το λεει αμα εισαι στην λιστα, αμα διαλεξεις να δεις λεπτομεριες δεν το λεει. Γνωστη μαρκα συγουρα δεν ειναι, ωστοσο εχει ενα 256αρι ενας φιλος μου και αλλο ενα 256αρι μια σημαθιτρια μου και βλεπω οτι ειδικα η συμαθιτρια μου το χρησιμοποιει καθε μερα εδω και εναν χρονο και δεν εχει παθει τπτ ακομα.
Η μαρκα οπως και να το κανουμε συγουρα ειναι κατι συμαντικο αλλα στο συγκεκριμενο θεμα δεν πιστευω οτι θα παρω τοσο παραπανω οσα θα πληρωσω, για τον σκοπο που το θελω εγω παντα.
Ευχαριστω για τις προτασεις σου αλλα ειδικα για το 256 δεν το σκευτομαι καν. Το αλλο με τα 75 ξεφευγει. Ισως το σκευτο για το CREATIVE MUVO V100 512MB η και ενα αλλο sony που ειδα που εχει και ενας αλλος φιλος μου, στα 512 και αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εγω εχω το creative muvo tx fm κ ειμαι υπερευχαρηστιμενος!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Η Flash μνημη τι συμενει; Οτι θελω κατι φτηνο το ειπα και στην αρχη. Καλως η κακος μαζευω λευτα για αρκετα πραγματα οποτε αν δωσω κανα 100αρι για mp3 παω καπως πισω στις οικονομιες μου. Επισης δεν θελω τπτ τρελο, τοσο καιρο βολευομουν με το κινιτο, απλα επειδη χαλασαν οι υπεριθρες μου και δεν μπορω να περναω καινουργια τραγουδια λεω να παρω ενα mp3 να εχω και καλυτερο ηχο και περισσοτερα τραγουδια.

Οταν λεμε φτηνο ipod σε τι λευτα παει; Και ποση μνημη εχει; Αν και το οτι ειναι χωρις οθονη με χαλαει πολυ.. Θα με μπερδευε ενα mp3 χωρις οθονη...

Οσο για τα muvo βλεπω οτι περνω την μιση μνημη στα ιδια λευτα και οπως και να εχει χαλιεμε...
1. Σημανει οτι για την αποθηκευση αρχειων χρησιμοποιει τσιπάκι, ότι και ένα usb disk. Τα hard disk mp3, δλδ με σκληρό δίσκο, κοστίζουν πάνω από 200.

2. Οταν μιλησα για ipod ειχα στο μυαλό μου το νέο shuffle. Δεν έχει οθόνη. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα τα mp3 να παίζονται με τυχαία σειρά. Εσύ το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να αλλάζεις τραγούδι, να πηγαίνεις στο προηγούμενο τραγούδι και να ρυθμίζεις τον ήχο. Νομίζω ότι υποστηρίζει και playlists.

3. Πάντως με 50? δεν έχεις πολλές επιλογές. Αν σε ενδιαφέρει η ποιότητα πάρε το creative το muvo. Αν σε ενδιαφέρει η χωρητικότητα πάρε κάποιο από αυτά που προτείνεις. Επειδή για εμένα είναι πολύ λίγα τα 512 μάλλον θα έπαιρνα αυτό από το Plaisio.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
1.Οποτε παω για flash, ουτ επου το σκευτομαι για σκληρο.

2.Ακριβος το να ψαχνω για τα τραγουδια δεκα χρονια για να τα βρω θελω να αποφυγω και για αυτον τον λογο θελω οθονη.

3.Και εγω προς αυτο γερνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
3. Πάρτο ... πολύ δύσκολα θα βρείς σε αυτά τα λέφτα κάτι με μεγαλύτερο χώρο και καλλίτερη ποιότητα. Είναι και αρκετά όμορφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Helllloooooooooooo!!!! Θέλα να πάρω ένα φτηνό MP3 Player που να έχει και ράδιο μέσα.... Ξέρετε κανένα??? Έριξα μια ματιά και θα ήθελα την γνώμη σας μιας και εγώ με την τεχνολογία έχω μαλώσει...:D:D

https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=1019503
https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=817775
https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=997064

Είμαι ανάμεσα σε αυτά.. Ποιό μου προτείνετε???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ έχω το 2ο. Καλό είναι, αρκετά πρακτικό. Θα προτιμούσα όμως το 1ο γιατί είναι πιό φθηνό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αυτό που έχεις εσύ έχει δική του μπαταρία που το φορτίζεις??? Είναι καλό? Κρατάει η μπαταρία του? Είναι εύκολο στη χρήση γιατί εγώ τα φέρνω δύσκολα με την τεχολογία...??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όχι δεν έχει επαναφορτιζόμενη μπαταρία, παίρνει μπαταρίες (τις ΑΑΑ). Νταξ καλό είναι, τη δουλειά του την κάνει τελοσπάντων. Από τη στιγμή που ξέρεις (φαντάζομαι) να χειρίζεσαι κινητό τηλέφωνο σε αυτό θα κολλήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν και για εμένα ακόμη και το άκουσμα στον δρόμο είναι μια απόλαυση και μπορεί να δημιουργήσει μια απίστευτη διαδρομή όποτε δεν θα πρότεινα κάποιο φτηνό mp3. Πιστεύω ότι αν μπορείς να πας στα 50? πάρε κάποια μάρκα που είναι γνωστή τουλάχιστον για την μνήμη της. π.χ. αυτό https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=1049690
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την βοήθεια παιδιά....:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Πήγα στο πλαίσιο να πάρω αυτό που μου πρότεινε ο Exposed αλλά δεν το είχε και πήρα αυτό...:
https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=1049704
Καλό??? Μέτριο???? Περιμένω γνώμες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Μία φίλη μου που το έχει 3 μήνες περίπου, είναι ευχαριστημένη :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πήγα στο πλαίσιο να πάρω αυτό που μου πρότεινε ο Exposed αλλά δεν το είχε και πήρα αυτό...:
https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977611&product=1049704
Καλό??? Μέτριο???? Περιμένω γνώμες..
Εσύ πες μας πως το βλέπεις :)

Σου αρέσει η ποιότητα ήχου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Εσύ πες μας πως το βλέπεις :)

Σου αρέσει η ποιότητα ήχου;


Να σου πώ την αλήθεια μου δεν το έχω χρησιμοποιήσει ακόμα γιατί λέει μέσα στο βιβλιαράκι του ότι θέλει τουλάχιστον 12 ώρες φόρτισης την πρώτη φορα!!!! Είμαι λοιπόν από πάνω του και ξεροσταλιάζω... Η μπαταρία δείχνει έτοιμη και τώρα περιμένω πώς και πώς να περάσει η ώρα...!!!
Μήπως είναι υπερβολή οι 12 ώρες βρε παιδιά???? Μήπως να το βγάλω από το USB και να το ενεργοποιήσω???:redface:
Εεεεεεμ προσπάθησα να το ενεργοποιήσω την ώρα που φόρτιζε για να δώ έστω το μενού και δεν άνοιγε γιατί????:( Το χάλασα?????:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μήπως αν έβαζες κάποια έτοιμη - φορτισμένη μπαταρία και δοκίμαζες να δεις αν θα δουλέψει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top