Silvercrest wireless optical mouse

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οπως ισως καποι εχουν ανακαλυψει την πεμτη σε γνωστοι αλυσιδα σουπερ μαρκετ (δεν ξερω αν επιτρεπε να πω ονομα γιαυτο και δεν λεω, πιστευω καταλαβατε) θα πουλανε μεταξυ αλλων ισων για pc και ασυρματα ποντικια της μαρκας Silvercrest. Το ερωτιμα μου ειναι αξιζει να δωσω 16 ευρω και να το παρω η να μεινω με το ενσυρματο της mixrosoft που εχω; Δεν με πειραζει και πολυ το συρμα αλλα μου την σπαει ωρες ωρες, γιαυτο δεν θελω να δωσω πολλα λευτα για ασυρματο, τα 16 ομως ειναι μια χαρα τιμη. Το θεμα ειναι θα αντεξει. Ειχα παρει ενα card Reader απο το ιδιο μαγαζι και της ιδιας ετεριας το οπιο μετα απο λιγο χαλασε. Για δωστε μου τα φωτα σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Α, επίσης τα ασύρματα θέλουν περίπου κάθε 6 μήνες μπαταρίες καινούριες και δεν εγκρίνονται για γρήγορο gaming διότι έχουν μεγάλο χρόνο απόκρισης σε σχέση με τα ενσύρματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Για εξηγησε λιγο, γιατι να μεινουμε μακρια απο μουφες; Τι επιχειρηματα εχεις; Το οτι δεν λεει πανω Microsoft; Εγω εχω ενα μουφα ποντικι Laser εδω και 3 χρονια και ειναι ολα μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Το ξέρω ότι είναι σχεδόν όλα μια χαρά με το ποντίκι σου.Αλλά καλό είναι να αγοράζουμε αντικείμενα τα οποία τα γνωρίζουμε κατά κάποιο τρόπο.Για παραδειγμα τα microsoft mouse είναι έμπιστα και το ξέρουν πολλοί.Επίσης ένα μη επώνυμο ποντίκι δεν έχει πάντα τις ίδιες δυνατοτητες με ένα επώνυμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hetfield

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Hetfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.
Αυτο ειναι ενα ειδος.... χμ... ρατσισμου! :) Παντως, τουλαχιστον για τα ποντικια, δεν με ενδιαφερει και τοσο η μαρκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Μα ούτε εμένα δεν με ενδιαφέρει το όνομα.Μόνο η ποιότητα.Αλλά συνήθως τα επώνυμα αποδεικνύονται καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@dark_kronos
Νομίζω ότι σου χάλασε το card reader είναι τυχαίο, αν θέλεις φτήνο ασύρματο ποντικί πάρτο , αν θες κατι κάλο όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Γιατί να μην πάρει καλύτερα ένα microsoft ποντικακι optical usb με 16,99?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Γιατί να μην πάρει καλύτερα ένα microsoft ποντικακι optical usb με 16,99?
Γιατί είπε στο πρώτο του μνμ το παρακάτω
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Δεν με πειραζει και πολυ το συρμα αλλα μου την σπαει ωρες ωρες, γιαυτο δεν θελω να δωσω πολλα λευτα για ασυρματο, τα 16 ομως ειναι μια χαρα τιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Mην το πάρει καλύτερα.Δν θα έχει καλό game.
Να πάρει το παρακάτω
https://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=38&Nav_Section_Id=38&Catalog_Id=1&Product_Id=154309&Merchant_Id=1&sts_cid=3
Αλλά και πάλι θα του συνιστούσα να μην τσιγκουνευτεί στα ασύρματα ποντικια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:

Αλλά και πάλι θα του συνιστούσα να μην τσιγκουνευτεί στα ασύρματα ποντικια.
Και εγώ αυτό πιστεύω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν με ενδιαφερει για τα games, εχω σχεδων εναν χρονο να ασχολιθω, στην χοιροτερη συνδεω το παλιο μου. Το πειρα τελικα, δεν δειχνει να εχει προβλημα. Ειναι γρηγορο, ανετο στο χερι. ΤΟ μονο που μου προσφερει ομως σε σχεση με το παλιο ειναι οτι ειναι ασυρματο, οχι πως περιμενα και κατι παραπανω.

Γιατι να δωσω 17 ευρω για να παρω το ιδιο ποντικι με αυτο που ειχα πριν:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top