Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

ines

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Την πρωτη φορα που αρχισα να κανω λιστα απο ωραια πραματα μου ειπε αυτο εδω ο κολλητος μου, με τον οποιο δεν ημουν και στην καλυτερη φαση (τσακωνομασταν συνεχως, εκτος απο οταν δε μιλιομασταν). Εγω που λετε γουσταρα τρελα ενα φιλο του, κ αυτος, ε, μαλλον οχι...Και μου λεει ο κολλητος¨
"Δεν εισαι γι'αυτον εσυ...εισαι πολυ high maintenance". Παιδια μονο που το θυμαμαι λιωνω στα γελια και καταχαιρομαι ταυτοχρονα.
Και το αλλο, ενας τοτε μελλοντικος μου πρωην (αν και δν ξερω αν οντως ειναι πρωην μου...ουτε αν οντως τα ειχαμε)¨
"Αυτη ειναι απο τα κοριτσια που τους κανεις ερωτα κ οχι σεξ".
Τι σνιφ, παιδια. Συγκινουμαι.

Παρεμπιπτοντως, ειναι πανεμορφα ολα αυτα που εχω δει εδω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ειχα ποσταρει εδω πριν απο ενα χρονο!
Αλλα ακομα να το ακουσω...Πεθανε και η τελευταια μου ελπιδα...Η ευχη της Μισελ δεν επιασε:(
Μου αρεσε ομως οταν ενας κολλητος μου με ονομασε "διαμαντι"...:P(μεταξυ των αλλων).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
"Τι θα γίνει; Θα με παντρευτείς;"

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
απο τον αντρα μου: εμεις θα γερασουμε μαζι...αυτο ειναι σιγουρο πια...αφου αντεξαμε οσες τρικυμιες περασαμε και ειμαστε ακομη εδω. σ αγαπω... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
απο τον αντρα μου: εμεις θα γερασουμε μαζι...αυτο ειναι σιγουρο πια...αφου αντεξαμε οσες τρικυμιες περασαμε και ειμαστε ακομη εδω. σ αγαπω... :inlove:
Φτου μη σας ματιάξω!! :)




Αχχχ, έρωτας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Από το μωρό μου σήμερα: Είμαι σίγουρος ότι ο καινούριος χρόνος θα σου φέρει αυτό που πραγματικά θες... και αφορά εμάς...εμάς δεν θες μαζί; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
"Ise to Ellinida mou to pio omórfa"!
Ναι, ο ιχλιμεντούλης! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
"Ise to Ellinida mou to pio omórfa"!
Ναι, ο ιχλιμεντούλης! :)

Κάπου το έχεις ξαναπεί ή dejavu?

Πλάκα έχει πάντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
είσαι μακάκα, νινι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
κάθε φορά που με αποκαλεί "μωγό μου"!!!!!
Αυτό είχα πει!
Απλά συνήθως ακολουθεί ανήθικη πρόταση, αν θέλω να μυρίσω τις κάλτσες του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Είμαστε τόσο καλά μαζί...
Και ναι, το ξέρω ότι κάνουμε κάποια όνειρα για το μέλλον μας αλλά γιατί δεν αρχίζουμε σιγά σιγά να τα πραγματοποιούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μωρό μου δεν έχω ξανανιώσει ποτέ έτσι στην ζωή μου...:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvie

Νεοφερμένος

Η sylvie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ένα από τα πολύ όμορφα πράγματα που άκουσα ήταν το εξής, την τελευταία μέρα της πρακτικής μου στη δευτέρα δημοτικού ενός σχολείου της Θεσ/νίκης, ενώ χαιρετούσα τα παιδιά, ήρθε ένα από αυτά και μου είπε: "Κυρία, γιατί θα φύγετε;;; Δεν γίνεται να είστε η δασκάλα μας για πάντα;;;;;;" Ίσως να μην είναι κάτι τρομερό για κάποιον που το θα το διαβάσει, για μένα όμως ήταν τόσο συγκινητικό που ακόμα το θυμάμαι και βουρκώνω!!!!!:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ένα από τα πολύ όμορφα πράγματα που άκουσα ήταν το εξής, την τελευταία μέρα της πρακτικής μου στη δευτέρα δημοτικού ενός σχολείου της Θεσ/νίκης, ενώ χαιρετούσα τα παιδιά, ήρθε ένα από αυτά και μου είπε: "Κυρία, γιατί θα φύγετε;;; Δεν γίνεται να είστε η δασκάλα μας για πάντα;;;;;;"

Τι γλυκούλικο... :D

Εγώ θυμάμαι ένα μικρό που είχε έρθει κρατώντας σφιχτά εναν κίτρινο μαρκαδόρο και μου λέει με σκανταλιάρικο ύφος "Κοίτα!"! (στον παιδικό σταθμό δεν άφηναν όσα ήταν από τεσσάρων και κάτω να χρησιμοποιούν μαρκαδόρους επειδή γίνονταν χάλια και τους επέτρεπαν μόνο ξυλομπογιές!) Ακόμα όποτε το θυμάμαι μου έρχεται να σκάσω στα γέλια- τα παιδάκια βρίσκουν χαρά σε τόσο μικρά πράγματα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Είσαι πολύ διαφορετικός από τον κόσμο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eugchris

Νεοφερμένος

Η Eugchris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
'Μέσα σε αυτά τα μάτια βρίσκεται οτι αγαπώ και αναζητώ'

Την ομορφιά δεν την κάνει μόνο η ατάκα, αλλά και η στιγμή και φυσικά ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΙΠΕ. Και εγώ αυτή την φράση δεν θα την ξεχάσω ποτέ ( και εύχομαι να μην σταματήσει ποτέ να μου λέει τέτοια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isolove

Νεοφερμένος

Ο Αλεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Για την βραδυνη μου δουλεια σαν μπαρμαν,οταν πριν 5 χρονια που δουλευα σε μεγαλο club,ενα ζευγαρι Αμερικανων μου ειπε κατα λεξη(μεταφραζω):
"Εχουμε γυρισει ολη την Αμερικη,εχουμε παει σε πολλα μαγαζια αλλα μπαρμαν να δουλευει σαν και εσενα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ!!!!"
Ειχα παρα πολυ δουλεια εκεινο το βραδυ,πολυ κοσμο,και ειχα πιασει ενα φοβερο ρυθμο παρασκευης ποτων και σερβιρισματος,κουβεντας με πελατες,κερασματα,πληρωμες,καθαριοτητες.
Φευγοντας οι Αμερικανοι μου αφησαν 40 δολαριακια......
Η ιακανοποιοηση ομως απο οτι ακουσα,ακομα με συγκινει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιο είναι το πιο ομορφο πράγμα που έχετε ακούσει;


"Έτοιμο το παστίτσιο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top