Οι τελευταίες μέρες του 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ βρε Ντουζίνι, συγκινήθηκα.. :bigarmhug :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Το 2007 δεν ήταν κ από τις καλύτερες χρονιές μου... Είχε πολλές πολλές δυσκολίες και δοκιμασίες που κάποιες τις ξεπέρασα κ κάποιες ακόμα προσπαθώ να τις ξεπεράσω!
Βέβαια, υπήρχαν κ τα θετικά στοιχεία! Μέσα από όλα αυτά που πέρασα έγινα λίγο καλύτερος άνθρωπος, δοκίμασα τις αντοχές μου κ είδα ότι αντέχω πράγματα κ καταστάσεις που νόμιζα ότι δεν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω... Επίσης, είδα ποιοί άνθρωποι είναι πραγματικά δίπλα μου κ αξίζουν για μένα... Κάθε εμπόδιο για καλό, έτσι δεν λένε????
Εύχομαι το 2008 να είναι πιο ήρεμο, γεμάτο υγεία κ όμορφες στιγμές όλο ευτυχία για μένα αλλά κ για όλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειχα πει...

"ΘΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ!!!!!!!
PS. αυτο δεν επρεπε να ειχε κλειδωθει?
α, κα..λη χρονια!"


...και ειλικρινα δε θυμαμαι τι εννοουσα:P

το 2007 ηταν ενα καλουτσικο ετος για εμενα.
1. ερωτευτηκα παραφορα
2. δουλεψα πολυ σκληρα, μεχρι που θυσιασα καλοκαιρι και ταξιδι
3. πηρα την υποτροφια που τοσο ηθελα
4. οι πανελληνιες μου εδωσαν ενα ακομα εισητηριο για τριτοβαθμια εκπαιδευση
5. ηταν αρκετα τυχερη χρονια, κερδισα τουλαχιστον 15 φορες σε διαγωνισμους:P
6. συνδεθηκα και παλι με ατομα που ειχα χασει για χρονια επαφη, δυο εκ των οποιων νομιζα οτι εχουν πεθανει!ζουν και βασιλευουν μερικες χιλιαδες χιλιομετρα μακρια, ευτυχως :)
7. εκανα renovation στο δωματιο μου
8. πηρα διπλωμα και αυτοκινητο επιτελους!
9. απολαυσα μια θαλασσα να την πιεις στο ποτηρι,κατι που ειχα χρονια να κανω!

ομως
1. διακινδυνευσε η υγεια, και ακομα υπαρχουν προβληματακια, δυο πολυαγαπημενων μου ανθρωπων
2. εκανα μονο δυο ταξιδια abroad, και γενικα δεν ειδα οσα ηθελα να δω..
3. εγινα αναβλητικη. περισσοτερο απο οσο ημουν.
4. εγινα πιο χυμα σε γνωστους και φιλους. σε καποιους απο αυτους θα επρεπε να ειχα φερθει..με το μαλακο.
5. εκανα πολλα εξοδα, που ομως λογω καταστασης, δε μπορουσαν να ειχαν αποφευχθει.


Τι πρεπει και θελω να κανω μεσα στο 2008:
  • Να συμβαλλω οσο μπορω, στην υγεια των αγαπημενων μου:)
  • Να μην ειμαι πια τοσο αναβλητικη. Ακομα κι εγω η ιδια εχω κουραστει :(
  • Να τελειωνω επιτελους με τη διαφημιση των παροχων! Την αναβαλω δυο χρονια! :eek:
  • Να παω τουλαχιστον ενα ταξιδι ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ. σε αλλη ηπειρο, θα ναι τελεια!:clapup:
  • Να βελτιωσω βαθμολογια. ενα honors ειναι παντα επιθυμητο.
  • Να ασχοληθω σοβαρα με τουλαχιστον ενα σπορ μεταξυ των τεννις, κολυμβηση και ιππασια
  • Να βλεπω περισσοτερο τους φιλους μου και μερικους απο τους συγγενεις μου.
  • Να τελειοποιησω μια τουλαχιστον ακομη ξενη γλωσσα. απο τις τρεις που ειναι χωρις σημαντικο διπλωμα.
  • Να βρω τη δουλεια που θελω και να μην ειναι ουτε στην Εκαλη ουτε στην Κατω Κηφισσια, γιατι μου παραπεφτει μακρια λεμε..!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
χμμμ..
το 2007 ξεκίνησεπολύ περίεργα..πρωτοχρονιά μέσα σε ένα λεωφορείο.

οι έξι πρώτοι μήνες ήταν πολύ δύσκολοι.
Έφτασα τον εαυτό μου στα άκρα, κυρίως από σωματικής άποψης.
Εργασιοθεραπεία και τα μυαλά στα κάγκελα ...το πληρώνεις δεν το πληρώνεις?
Το είχα όμως ανάγκη για να ξεπεράσω και να ξεχάσω ισοπεδωτικά ψυχοφθόρες καταστάσεις του περασμένου και πλέον έτους.

το επόμενο εξάμηνο κύλισε πιο ομαλά. Ξεκούραση σωματική και ψυχική.Καλες διακοπές το καλοκαίρι.
Αναδιοργάνωση συναισθημάτων,σκέψεων και ανασυγκρότηση.
Έβαλα το νερό στ' αυλάκι.

το 2007 δεν τον είδα καθόλου και μάλλον δεν θα τον ξαναδώ.
το 2007 έκανα έναν υπέροχο φίλο και νιώθω πολύ τυχερή γι' αυτό.

για το 2008 ελπίζω σε υγεία. κάρπωση προσπαθειών στον επαγγελματικό τομέα και πορεία ανοδική και τέλος στην ευόδωση "επενδύσεων" στην προσωπική μου ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
:bye: 2007!

Όλη η χρονιά σχεδόν περιστράφηκε και περιστρέφεται ακόμα γύρω από ένα πρόσωπο. Ζορίστηκα φέτος, έμαθα κι είδα πράγματα για τον εαυτό μου που δεν τα ήξερα, αν και τα υποψιαζόμουν. Αισθάνομαι πάρα πολύ τυχερός, ό,τι και να γίνει από 'δω και πέρα. Το μόνο που πρέπει να κάνω είναι να χαλαρώσω μέσα μου και να το ζήσω πριν το χάσω από βλακεία :hmm:.

για το 2008 ελπίζω σε υγεία. κάρπωση προσπαθειών στον επαγγελματικό τομέα και πορεία ανοδική και τέλος στην ευόδωση "επενδύσεων" στην προσωπική μου ζωή.
Μπορώ να τις δανειστώ αυτές τις ευχές? Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
To 2007 ήταν μπορώ να πω η χρονιά μου. Πολύ σημαντικές αποφάσεις που μου βγήκαν σε καλό, μία μετακόμιση πέρα από τον ωκεανό, πολλά ταξίδια, καινούργιες φιλίες ζωής & προσωπικές επιτυχίες όσον αφορά τον ακτιβισμό που κάνω. Το 2008 το περιμένω με περισσότερη λαχτάρα γιατί έχουν μπει οι βάσεις για όμορφες προσπάθειες και ακόμη περισσότερη δράση...και ακόμη πιο πολλά ταξίδια....:yes: Ανυπομονώ να ξεκινήσω το μάστερ μου στο ντοκιμαντέρ και να επιτύχω....Θα δούμε..!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Νέοι στόχοι για νέα χρονιά

1. Να ξεκινήσω 1 από τις εκπαιδεύσεις που θέλω και κάτι καινούριο ακαδημαϊκά
2. Να γίνω πιο ουσιαστικά "ελεύθερη επαγγελματίας"
3. Να ξεκινήσω αυτά τα μαθήματα κοσμήματος
4. Να αφεθώ περισσότερο στην προσωπική και κοινωνική μου ζωή
5. Να πάω Αγγλία στα κορίτσια, Γλασκώβη και 1 μακρινό ταξίδι
6. Να χάσω άλλα 4 κιλά
7. Να ψαχτώ κι άλλο στον τομέα ''τα βρίσκω με τον εαυτό μου''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μεσα στο 2007 ειχα πολλα τοπικα μεγιστα και πολλα τοπικα ελαχιστα. Η ζωη μου αλλαξε σε πολλους τομεις, αλλοι προς το χειροτερο κι αλλοι προς το καλυτερο. Χωρισα απο μια σχεση πενταετιας, κατοπιν ερωτευτηκα πιο πολυ απ'οτι νομιζα οτι ηταν δυνατο, πηγα το καλυτερο ταξιδι της ζωης μου, φοβηθηκα οτι θα χασω τον πατερα μου, απεκτησα πολυ μεγαλυτερες ευθυνες και χειροτερα ωραρια στη δουλεια, κατοπιν θελησα να την αλλαξω και συνειδητοποιησα οτι δεν μπορω, αλλαξα παρεα (αν και δεν εχασα τελειως την παλια), βρηκα τον παλιο - χαζοχαρουμενο - εαυτο μου... Και αλλα πολλα...
Για το 2008 θελω να συνεχισω να περναω τοσο καλα, τωρα ξερω πια τι θελω και τι οχι, θελω να μην εχω αλλες δυσαρεστες εκπληξεις και να ελεγχω περισσοτερο τη ζωη μου, να μεινω με το μισο μου πορτοκαλι και... αν και ακουγεται πολυ κλασσικη ευχη, τα τελευταια χρονια με εχει πονεσει πολυ αυτο το θεμα, καλη υγεια για μενα και τα αγαπημενα μου προσωπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
2007?? ξουτ ξουτ!!!
Στο καλο να παει :giveup:... και να μη μου γραφει!!:mad:


(ε, ενταξει..ειμαι γκρινιαραααααααα!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
2007: ηταν ο χειροτερος χρονος που ειχα απο τοτε που γεννηθηκα!! ολα πηγαν απο το κακο στο χειροτερο. Αντε λιγες μερες του μειναν να φυγει και να μην ξαναρθει.:mpinelik:
οσο για το 2008, τι κι αν ειναι δισεκτο. ελπιζω να πανε καλυτερα τα πραγματα. Αλλα οσο ζω ελπιζω και οσο ελπιζω απελπιζομαι!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Το 2007 ηταν μαλλον απο τις χειροτερες χρονιες που εχω ζησει μεχρι τωρα. Δεν πηρα τιποτα και εχασα πολλα. Για αυτο και χαιρομαι που τελειωνει επιτελους. Και θελω να ζητησω απ'το καινουριο χρονο να μου χαρισει λιγη ευτυχια και χαρα. Ετσι απλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Okey, τελευταία μέρα του 2007, ώρα να γράψω κι εγώ. 19:38 λέει το ρολόι, είμαι περίεργος να δω πότε θα το τελειώσω.

So... κοντά 4/4 όσον αφορά τις "υποσχέσεις" μου για το 2007. Πήραμε dsl, περάσαμε μαθήματα, πήγαμε και 3 φορές μπουζούκια (το ότι περάσαμε μέτρια το παραβλέπουμε).
Αναφορικά με το τελευταίο, ας μην το σχολιάσω. Αισιοδοξία στο maximum για μισό χρόνο περίπου, έπειτα απογείωση και μετά ανώμαλη προσγείωση.


*ouch*


Σίγουρα η πιο ενδιαφέρουσα χρονιά από άποψη κινητικότητας, αν τη συγκρίνω με τη στασιμότητα, την αδράνεια και την παθητικότητα των προηγουμένων ετών. Έφτασα μέχρι και να ετοιμάζομαι at this very moment για ρεβεγιόν με φίλους - totally unexpected πριν κάνα 24ωρο.
Ωραίο πράγμα να μην κάνεις γιορτές μόνος... (*sigh*)

Αυτό μπορώ να πω ότι αποκόμισα από φέτος. Λίγους και καλούς φίλους - at last. Να 'ναι καλά, πραγματικά αυτά τα παιδιά. Το ποιες φιλίες θα κρατήσουν βέβαια θα δείξει ο χρόνος, αλλά 3-4 άτομα φέτος μου στάθηκαν. Να 'ναι καλά... μμμ.. 3 άτομα.

I'm trying to forget the fourth one..




And... "here I am", όπως ηχεί τώρα η μουσική των Scorpions απ' τα ηχεία μου. Σκέφτομαι τι θέλω να μου φέρει το 2008, το οποίο έρχεται σε... 4 ωρίτσες περίπου και κάτι ψιλά.

Άκου, όποιος και να 'σαι εκεί πάνω, όπως και να σε λένε, ειλικρινά δεν θέλω τίποτα φέτος, παρά μόνο την υγεία μου και την ηρεμία μου. Πραγματικά, μην μπεις στον κόπο να φέρεις τίποτα άλλο, προτιμώ μία ήσυχη, ήρεμη, στάσιμη χρονιά, να μην με ενδιαφέρει τίποτα, τίποτα, τίποτα, τίποτα.
Selfish, huh? Ναι, λίγος εγωισμός δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. At least I'll forget.. forgive & forget, ακόμα κι αν ακόμα ρωτάω "γιατί" κι έχω ερωτηματικά.

Την ηρεμία μου απλά, ειλικρινά. Άντε και να περάσουμε κάνα μάθημα. Θες να φέρεις κάτι; Σου 'χω δω μια λίστα..
  • Υγεία στον Ωρίωνα, στο μικρό δρακουλάκι, στα τρία γαυρο-διαολάκια, αλλά και στην Βάσω. (special: και σε μία ακόμα ψυχή πολύ υγεία που τη χρειάζεται αυτές τις μέρες.. κι ας μην τον ξέρω προσωπικά τον άνθρωπο)
  • Δήμητρα, Νικούλα, Λυκ, ειλικρινά φέτος να πιάσει η ευχή σας: ΧΨΖ (a number) puff... gone for ever. (Καλό πτυχίο και στον τελευταίο, στην ώρα του)
  • Ντινάκι just believe it.
  • Πετράν και σούσπι καλή επιτυχία το Μάιο.
  • Αγγελική, ελπίζω άλλη μία τρελή-τρελή κι ωραία χρονιά με πολλές χαρές για σένα!
  • Έμμα μου, ό,τι καλύτερο για τα καμάρια σου!!
  • Διαολίνα.... να σου ευχηθώ να βρεις την ηρεμία σου;
  • ξουρουζουλίνι κι ευάκι.. καλή δύναμη με τις εργασίες σας.. και μ' όλα τ' άλλα.
  • υποβρυχιούλα και io-io!! Δεν σκέφτηκα κάτι για σας (:p) αλλά σας θυμήθηκα.
  • Τζοβανάκι, πολλά ταξίδια και περασμένα μαθήματα για φέτος.
  • Λία-Πάνο, να δείτε τα κοντέρς του στεκίου να χτυπάνε κόκκινο φέτος. Και να κόψετε το κάπνισμα (:p).
  • Μπιλάκο, να βάλεις Windows (;p)
  • Sir Takis, σήκωσέ την να την κούπα στο Λιμάνι.
Συγγνώμη για όσους δεν ανέφερα... ευχήθηκα σ' όσους θυμήθηκα προς αυτή τη στιγμή (πρέπει και να φύγω ντε!).




Δεν θέλω τίποτα παραπάνω απ' το να 'μαι καλά για το 2008. Να 'στε καλά, να τα λέμε και του χρόνου τέτοιες μέρες εδώ. 20:39 βλέπω στο ρολόι.. καλά πάμε.










Να περνάς καλά......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Να'σαι καλα βρε Γιωργο! Και μακαρι να γινουν και τα αλλα τα κρυφα σου ονειρα πραγματικοτητα, γιατι μαντευω οτι λες μικρο ψεματακι οταν ζητας ηρεμια και να μη σε νοιαζει τιποτα. :)

Εγω... δεν θυμαμαι αν ειχα γραψει περυσι... απο το 2008 θελω:

1. ΥΓΕΙΑ προφανως. Ολα τα αλλα ερχονται πολυ δευτερα.
2. Συγκεντρωση και ενθουσιασμο.
3. Ολα οσα εχω τωρα...
4. ...και το να τα χαιρομαι και να νιωθω ευγνωμων για αυτα οπως τωρα. Γιατι ετσι ειμαι ευτυχισμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Αχ βρε Γιωργάκη τι γλυκός που είσαι :bigarmhug:D ! Σου εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο 2008 (συμφωνώ με io-io;)) :clapup:(όπως φυσικά και σε όλο το στέκι)!

Το 2007 ήταν μια πολύ περίεργη χρονιά :worry:. Μέχρι και τον Ιούλιο χάλια :P. Πάντως υπήρχε μεγάλη κινητικότητα στην κοινωνική ζωή μου. Γνώρισα άτομα που άξιζαν, άλλα που δεν ... Πάντως από όλα πήρα πράγματα και νιώθω ότι εξελίχθηκα πολύ σαν άνθρωπος. Το τέλος του έτους με αντάμειψε :).

Οι βασικοί μου στόχοι επιτεύχθηκαν αν και θέλω πολλή δουλειά στο θέμα της αναβλητικότητας :(.

Στόχοι για 2008
  • να γυμναστώ :whistle::P
  • να προσέχω πιο πολύ τον εαυτό μου
  • να είμαι λιγοτερο αδύναμη
  • να καταλάβω περισσότερο τα θέλω μου
  • να επιβάλλω τα όρια μου στις σχέσεις μου, τις φιλικές μου σχέσεις κυρίως
  • να δουλεύω πιο σωστά στη σχολή και να έχω ανάλογα αποτελέσματα
  • να προσανατολιστώ πιο καλά στα ακαδημαϊκά μου ενδιαφέροντα
Θέλω να είμαι ήρεμη (σχετικά :P) όπως είμαι τώρα. Άντε,καλή χρονιά να έχουμε :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Γιώργο :bigarmhug:bigarmhug

Όσο για μένα, ειλικρινά δε ξέρω ούτε τι θέλω ούτε τι να ευχηθώ για το 2008 (εκτός από υγεία που εννοείται). Ίσως μόνο να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους (ίσως κ συναισθήματα, ίσως κ σκέψεις, ίσως κ σπίτι, ίσως κ η νέα μου απόπειρα, ίσως κ όλα...δε ξέρω) κ απλά να νιώθω ευτυχισμένη κ να είμαι καλά.

Καλή χρονιά παιδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Γιώργoοοοοοο :bigarmhug: Tα καλύτερα σου εύχομαι! :D Τo 2008 να σου φέρει πολύ ευτυχία και πολλές επιτυχίες! Το ίδιο και σε όλα τα υπόλοιπα παιδιά του στεκιού που δυστυχώς δεν προλαβαίνω να κατονομάσω έναν-έναν με τα οποία πέρασα πολλές δημιουργικές ώρες συζητώντας μέσα στο 2008 και μερικά προς μεγάλη μου χαρά τα γνώρισα κιόλας! Σας εύχομαι ότι καλύτερο, υγεία, ευτυχία και ότι άλλοι στόχοι βάλετε το 2008 να επιτευχθούν! :D

Για μένα το 2007 ήταν μια ανάμικτη χρονιά! Έκτος από κάποιες down στιγμές είχε δυνατές συγκινήσεις, υπέροχες στιγμές και πολύ έρωτα..! Δεν μπορώ να παραπονεθώ ότι πέρασα και άσχημα. Πάντως σίγουρα (ναι, το ξέρω από τώρα :P) To 2008 θα είναι καλύτερο! :D

Για το 2008 εύχομαι

Να έχω υγεία εγώ και όσοι αγαπώ!
Να γυμναστώ περισσότερο (κλεμμένο από πιο πάνω αυτό :P)
Να περάσω κανένα μάθημα :whistle:
Να αφήσω τη δουλειά τον Απρίλιο και με τα λεφτά που μάζεψα να κάνω όλες τις ξέφρενες διακοπές που σχεδιάζω :jumpy:

Αυτάααα.... Στους υπόλοιπους τομείς της ζωής μου πάνω κάτω έχω βρει το δρόμο μου και ελπίζω τα πράγματα να συνεχίσουν έτσι και καλύτερααα (και λίγο πιο ξεμπερδεμένα στα ερωτικά μου!) :D


Καλή Χρονιά να 'χουμε! :clapup:



Y.Γ. Να περάσω κανένα μάθημα το είπα ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να γίνει ο μπαμπας μου εντελώς καλα...
να έχουμε μια χρονιά επιτέλους χωρίς άλλες απώλειες.. κουράστηκα να τρέχω από κηδεία σε κηδεία...
να είμαστε όλοι υγιείς...


δε θέλω κάτι άλλο....


εύχομαι σε όλους σας πάνω απ όλα υγεία... τα υπόλοιπα βρίσκουν πάντα τον δρόμο τους αρκεί να υπάρχει λίγη πίστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maya frog

Νεοφερμένος

Η Maya frog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δυσκολα μας βαζεις.....:worry:μες στο'07 ηθελα να εχω το Proficiency tων αγγλικων,διπλωμα αυτοικινητου,να εχω ξεπερασει ενα χωρισμο,να παρω σκυλο,να μην χαλαω τοσααα λεφτα,να κα8αριζω πιο συχνα το σπιτι μου και να περασω κανενα μαθημα...χμμ,το μονο που καταφερα ειναι να παρω το σκυλο:)Δεν ηταν καλη η χρονια κ χαρηκα ιδιαιτερα που εφυγε επιτελους!!!ευχομαι για το'08 απλα να δεχτω αυτα που δεν μπορω να αλλαξω,να βρω τη δυναμη να αλλαξω αυτα που μπορω κ να εχω τη γνωση να καταλαβαινω παντα τη διαφορα:Pκ εσας ολους πολλα χαμογελα,αισιοδοξια κ αγαπηηηη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να σαι καλά ωρέ Γιώργο.:)

Το 2008 θέλω μόνο να μου δίνει δύναμη και να μας έχει όλους καλά!

Καλή Χρονιά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γιωργάκη μου ευχαριστώ που με θυμήθηκες.:kissing:

Εύχομαι σε σένα και όλα τα παιδιά υγεία και ΑΓΑΠΗ.

Αυτά που θέλω να πετύχω τα έγραψα πιο πάνω! Να πετύχετε κι εσείς ότι θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top