Η ζωή έχει σημασία, ακόμα κι όταν ο θάνατος χτυπά την πόρτα!

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Τι συμβαίνει ρε παιδιά; Μας έχει πάρει όλους η μπάλα; Πόσοι θάνατοι τελευταία; Ένας γνωστός μου 30 χρονών πέθανε την προηγούμενη βδομάδα στην μπανιέρα. Ο γιός της γειτόνισσας μας στο χωριό, οικογενειάρχης άνθρωπος έπαθε από το άγχος του εγκεφαλικό και τώρα τον περιμένουν να φύγει. Ένας συγγενής μας πάλι έφυγε και ένας γνωστός της γιαγιάς μου καρκίνο! Να διακωμωδείτε τα πάντα. Τίποτα δεν αξίζει μπροστά στη ζωή. Πλέον όμως φοβάμαι και για τους δικούς μου τι να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τον σταυρό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να μην δίνεις τόση σημασία.
Πάντα πεθένουν άνθρωποι, έτυχε αυτήν την περίοδο να πεθάνουν περισσότερ γνωστοί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
τι να κάνω;

look.συνωμοσια παντως δεν ειναι
soo,το 99% των γιαγιαδων συνιστουν ξεματιασμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top