• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Μέχρι πότε αναπτύσσεται το γυναικείο σώμα ;

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ειμαι 17 χρονων κ αναρωτιομουν οπως ειμαι τωρα , ετσι ακριβως θα ειμαι και σε 3-4 χρονια (αν δεν παρω βαρος ή πλαδαρεψω) ειτε στο προσωπο ειτε στο σωμα..

(ελπιζω οχι!) :P:P:P:P




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,030 μηνύματα.
ειμαι 17 χρονων κ αναρωτιομουν οπως ειμαι τωρα , ετσι ακριβως θα ειμαι και σε 3-4 χρονια (αν δεν παρω βαρος ή πλαδαρεψω) ειτε στο προσωπο ειτε στο σωμα..

(ελπιζω οχι!) :P:P:P:P





μεχρι αυτη την ηλικια που εισαι τωρα αναπτυσεσσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω ακομα αλλαζω παντως... Με αργουσ ρυθμουσ πια, αλλα αλλαζω...Ειδα εντυπωσιακες αλλαγες γυρω στα 21-22!
Δεν προκειται να μεινεις ιδια παντως, οποτε μην ανησυχεις! Αν ομως κατι δε σου αρεσει σε εσενα, μπορεις να το διαμορφωσεις και να νιωθεις καλα. Πχ με διατροφη ή γυμναστικη ή λιγακι μακιγιαζ ή αν εχεισ ακμη να την αντιμετωπισεισ κλπ αναλογα με το τι δε σου αρεσει. Εγω σε ολες τις ηλικιες πλην αυτες στα πρωτα χρονια εφηβειας, αισθανομουν μια χαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Η ανάπτυξη τελιώνει στα 17-18 για τις γυναίκες, αυτό όμως δεν συμένει ότι θα μείνεις η ίδια ακριβός. Συνέχος αλλάζεις και συνεχός θα αλλάζεις. Σιγά σιγά θα ωριμάζει τόσο το σώμα σου όσο και το προσωπό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ααααα οκ !!! απλως βλεπεις φοιτητριες ας πουμε και λες ναι αυτη ειναι η γυναικα, κ αναρωτιομουν αν ηταν ετσι ακριβως κ στην β ή γ λυκειου..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ααααα οκ !!! απλως βλεπεις φοιτητριες ας πουμε και λες ναι αυτη ειναι η γυναικα, κ αναρωτιομουν αν ηταν ετσι ακριβως κ στην β ή γ λυκειου..!


Η γυναίκα από τα 16 από αυτή στα 22 διαφέρουν στο βάψιμο. Βάψου και θα δεις θα μοιαζεις μεγάλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
σιγα μην αρχισω τ βαψιμο.. :P το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;

Φυσικα και εχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
σιγα μην αρχισω τ βαψιμο.. :P το προσωπο δεν εχει πιο ωριμα χαρακτηριστικα στα 20 πχ απ οτι στα 16;

Πφφφ δε ξέρω εμένα ακόμα για 16 με περνάνε. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Σε ύψος μην περιμένεις διαφορά πάντως, τα υπόλοιπα αλλάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top