Τι όνειρο είδατε χθες;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κάτι θα βάλεις στο μυαλό σου που έχει να κάνει με άγχως, κάτι σε βαραίνει, δεν είναι τίποτα, απλά θα είναι άγχως στην δουλειά ή κάτι τέτοιο, δεν είναι κανονική ασθένια, να ξέρεις ότι άν παίθενες στο όνειρο είναι καλό, απο μεγάλες ηλικίες είναι κακό, αλλα για τους νέους είναι καλό, καμιά φορά συμβένει σαν λύτρωση απο κάτι που μας τυρανάει, άν πέθενες κιόλας ακόμα καλύτερα, αλλα να είσαι ζωντανή ακόμα συμαίνει ότι το βάρος που θα έχεις θα σου αφήσει πληγή στην καρδιά για λίγο:)

αυτά απο μένα:)

Ευχαριστω πολυ μανιαμ!:)
Αλλα αυτο το "στην καρδια για λιγο" με ανησυχει....
.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ μανιαμ!:)
Αλλα αυτο το "στην καρδια για λιγο" με ανησυχει.....:worry:

είναι η πίκρα που αφήνει ένα περιστατικό αγχωτικό στην ζωή μας, ήτε δουλειά ήτε υγεία ή οτιδήποτε, μην αγχώνεσε, είναι περαστικό όλο αυτό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ξερεις κατι, η αληθεια ειναι οτι με απασχολει κατι αυτες τις μερες και το αλλο ατομο που ειδε οτι αρρωστησα εχει αμεση σχεση.
Απλα με προβληματισε το οτι ειδαμε παρομοιο ονειρο το ιδιο βραδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ξερεις κατι, η αληθεια ειναι οτι με απασχολει κατι αυτες τις μερες και το αλλο ατομο που ειδε οτι αρρωστησα εχει αμεση σχεση.
Απλα με προβληματισε το οτι ειδαμε παρομοιο ονειρο το ιδιο βραδυ...

απλά το άτομο που λές είναι δεμένο μαζί σου συναισθηματικά, όταν λοιπόν σε νοιάζετε του μένουν μόνο τα κομμάτια του δικού σου ονείρου, άν σου πεί λεπτωμέριες του δικού του ονείρου θα δείς ότι δεν έχει μεγάλη σχέση άλλα ότι απλά είδε μόνο ότι θα έχεις ψιλοπροβληματάκια στο κοντινό σου μέλλων;)


Α!!!! και ότι θα γίνει σύντομα αυτό που θα έρθει:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Α!!!! και ότι θα γίνει σύντομα αυτό που θα έρθει:redface:

Να σε πω.....να εχει γινει ηδη, δεν παιζει?????? :hmm:
Δε θελω κι αλλαααααα!!!
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να σε πω.....να εχει γινει ηδη, δεν παιζει?????? :hmm:
Δε θελω κι αλλαααααα!!!:/:

απλά μπορεί να υπάρχουν αναταράξεις, αυτό ειναι μάλλων, άν έχεις γίνει και πιστέυεις ότι έγινε κάτι τότε σήμερα άυριο θα έχεις αναταράξεις, ΄που θα σε φοβήσουν αλλα θα επανέλθουν κάποια στιγμή στο κανονικό, είναι σαν να είσαι στην δουλειά, να έχεις προβλήματα κάθε μέρα και ξάυνου σε πιάνει το αφεντικό και σου λέει ότι π.χ. αρρώστησε κάποιος και θα έχεις τετραπλάσια δουλειά(σαν σήμερα άυριο) την κάνεις την δουλειά και μετά απο μέρες επιστρέφει ο συνάδελφος... τότε είναι που σου φέυγει το άγχως αλλα μένει η κούραση;)

Το παράδειγμα νομίζω ότι το κατάλαβες, απλά ηρέμησε, όσο αγχώνεσε τόσο μεγαλώνεις την αναμονή και την κούραση;) απλά δές το ότι θα περάσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θενκιου κοριτσακι που ασχοληθηκες!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Πριν λίγο με είχε πάρει ο ύπνος και είδα όνειρο ότι έσπασαν ταυτόχρονα δύο χορδές της κιθάρας μου ενώ έπαιζα. Αγαπητή mania, έχουμε καμιά εξήγηση για αυτό? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πριν λίγο με είχε πάρει ο ύπνος και είδα όνειρο ότι έσπασαν ταυτόχρονα δύο χορδές της κιθάρας μου ενώ έπαιζα. Αγαπητή mania, έχουμε καμιά εξήγηση για αυτό? :worry:

Ναι ότι είχες στο νού σου να παίξεις κιθάρα υποσυνήδιτα και επειδή το άγχως μπορεί να σου διμιουργίσει φαντασιώσεις το άγχως έγινε όνειρο, τα μεσημεριανά όνειρα επειδή είναι στην μέση της μέρας και πάντα είμαστε κουρασμένοι όταν πέυτουμε και άγχωμένοι για αυτά που θα κάνουμε μετά δεν δίνουμε πολλύ συμασία;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Eίδα ότι πέρασα δομές δεδομένων με 7,7!!! Μάλλον κόπηκα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Είδα ότι πήγα να κουρευτώ...αλλά δεν με είδα κουρεμένη τελικά:/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νομίζω κάτι με fractals.... Μπρρ, και στον ύπνο μου τα βλέπω. :P




Eίδα ότι πέρασα δομές δεδομένων με 7,7!!! Μάλλον κόπηκα....:(
Για ν' αποφύγεις το κέρασμα το λες. :P
Θα τις περάσεις! :D (sometime :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Απίστευτο τι είδα χτές:worry:

Ημουν λέει στο σαλόνι μου και έβλεπα ένα τοπικό κανάλι, ξαυνικά βάζει απο ένα άλλο κανάλι λέει ένα αφιέρωμα για το Στέκι, έδειχνε λέει το πόσο καλό ήταν και έδειχνε διάφορα μέλοι να δίνουν συνέντευξη, πρώτα βγήκε η Μισέλ και έλεγε για την προσπάθεια, μετά λέει βγήκε ο nik Hunter Ροδίτης παρουσιαστής ραδιοφωνικής εκπομπής:confused: και ελεγε ότι είναι το καλύτερο, μετά ο bone έλεγε ότι είναι μεγάλη προσπάθεια αλλα θέλει πολλά λευτά και ότι διαχειρήζετε λέει τα οικονομικά και ψάχνει σπόνσορες:worry: μετά βγήκε η κρέιζυ χέλεν και είπε ότι είναι ανέλπιστο αν και δεν μπένει συχνα:confused:

Σε κάποια φάση έκανε λέει ένα αφιέρωμα στα μέλοι και βγήκε η ρεσιντεντ και είπε ότι είναι πικραμένη αλλα μας αγαπάει, μετά το κορήφομα, έδειχνε λέει μεγάλα ταλέντα που έχει και έδειχνε την κουέ να πέζει τρομπόνι κρατώντας τον μικρό στο καρότσι...:worry:


Σε κάποια φάση βγένει ο κρόνος και άρχησε να παίζει λέει κιθαρα με άσπρα ρούχα πάνω σε μία ασπρη σκινη με άσπρη κιθάρα και έπεζε σαν μεγάλος στάρ με κοινό, τότε νευρίασα γιατί δεν έδειξε το δικό μου ταλέντο που είμουν τραγουδίστρια και όπως έβρηζα τον κρόνο που έπαιζε ώρα πνίγηκα με ένα ποτήρι νερό που έπινα και ξύπνησα απο τον βίχα:eek:

Αυτό το όνειρο ήταν απίστευτο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Απίστευτο τι είδα χτές:worry:

Ημουν λέει στο σαλόνι μου και έβλεπα ένα τοπικό κανάλι, ξαυνικά βάζει απο ένα άλλο κανάλι λέει ένα αφιέρωμα για το Στέκι, έδειχνε λέει το πόσο καλό ήταν και έδειχνε διάφορα μέλοι να δίνουν συνέντευξη, πρώτα βγήκε η Μισέλ και έλεγε για την προσπάθεια, μετά λέει βγήκε ο nik Hunter Ροδίτης παρουσιαστής ραδιοφωνικής εκπομπής:confused: και ελεγε ότι είναι το καλύτερο, μετά ο bone έλεγε ότι είναι μεγάλη προσπάθεια αλλα θέλει πολλά λευτά και ότι διαχειρήζετε λέει τα οικονομικά και ψάχνει σπόνσορες:worry: μετά βγήκε η κρέιζυ χέλεν και είπε ότι είναι ανέλπιστο αν και δεν μπένει συχνα:confused:

Σε κάποια φάση έκανε λέει ένα αφιέρωμα στα μέλοι και βγήκε η ρεσιντεντ και είπε ότι είναι πικραμένη αλλα μας αγαπάει, μετά το κορήφομα, έδειχνε λέει μεγάλα ταλέντα που έχει και έδειχνε την κουέ να πέζει τρομπόνι κρατώντας τον μικρό στο καρότσι...:worry:


Σε κάποια φάση βγένει ο κρόνος και άρχησε να παίζει λέει κιθαρα με άσπρα ρούχα πάνω σε μία ασπρη σκινη με άσπρη κιθάρα και έπεζε σαν μεγάλος στάρ με κοινό, τότε νευρίασα γιατί δεν έδειξε το δικό μου ταλέντο που είμουν τραγουδίστρια και όπως έβρηζα τον κρόνο που έπαιζε ώρα πνίγηκα με ένα ποτήρι νερό που έπινα και ξύπνησα απο τον βίχα:eek:

Αυτό το όνειρο ήταν απίστευτο :worry:



:rofl::rofl::rofl::rofl: Καλά μάνια βλέπεις απίστευτα όνειρα!!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:rofl::rofl::rofl::rofl: Καλά μάνια βλέπεις απίστευτα όνειρα!!!! :P:P:P

Μηλάμε πολλύ ζωντανό, αλλα ο κρόνος με εκνέυρισε, δεν με άφησε να τραγουδίσω, όλο σόλο ήταν:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αχαχαχαχα απίστευτο Μάνια!! :rofl: :lol:

Εγώ είχα δει ότι έκανα την αναγκη μου :redface: σε μια τουαλέτα των ...Starbucks πάνω σε ένα ...πλοίο το οποίο ήταν δικό μου :confused: Και η τουαλέτα ήταν λέει τούρκικη :confused: και δεν είχε πόρτα και έμπαιναν διάφορες άσχετες μέσα και με εκνεύριζαν :confused:
Επίσης είχα λέει έναν ξάδερφο που είχε μια μεγάλη ...ψησταριά :confused: και ήταν τελείως αποτυχημένος επιχειρηματίας και είχε καταντήσει κομπλεξικός και μου έσπαγε τα νεύρα :confused:
Περίεργα πράγματα βλέπω :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΛΟΟΟΛ Michelle!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MATZADOURA

Νεοφερμένος

Ο YANIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και επαγγέλεται Σεφ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω ειδα χτες ονειρο οτι ενα γουρουνακι και ενα γιδι μιλουσαν μεταξυ τους απιστευτο εεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Αν κ συνήθως δεν τα θυμάμαι την επόμενη μέρα το συγκεκριμένο μου έμεινε!
Λοιπόν είχαμε κανονίσει με κατι κοπέλες απο τη σχολή να πάμε διακοπές στην Αγγλία!! Το αεροπλάνο θα πέταγε στις 3 το μεσημέρι! Η ωρα ηταν 2 και ξαφνικά θυμάμαι οτι δεν εχω ετοιμάσει τίποτα ούτε βαλίτσες ούτε τίποτα!
Εκει λοιπόν που ετοιμάζω τα πράγματά μου έρχεται ο αδερφος μου (ειναι 9) κ αρχίζει μου πετάει τα πράγματα απο τις βαλίτσες γιατι ήθελε να παίξουμε, να προσπαθω να τον κάνω καλα αλλά να μην μ'αφηνει να ετοιμαστω και να φύγω. με τα πολλά καπως ετσι περναει η ωρα κ συνειδητοποιω οτι ειναι 3 και είμαι ακόμα σπίτι...
...κ τοτε χτυπαει το κινητο κ ξυπνάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδια κάτι έχει γίνει, το βράδυ είδα ενα όνειρο πάλι απίστευτο και πάλι με το Στέκι:hmm:

Ειχα λέει το ιντρενετ και μπαίνω στο στέκι και βλέπω λέει ότι μου αλλάξανε την υπογραφή, στο κουμπάκι λέει αντί αυτά που λέει τώρα έλεγε, "απαγορέυονται τα μυνήματα":eek: μετά κάποιος μου μίκρυνε την εικόνα και νευρίασα λόγο αλλαγής ενω δεν είμουν λάθος στο μέγεθος της, μετά στέλνω πμ λέει στον Γιώργο και αντι αυτό μου είπαν ότι ο Valder ειναι υπέυθυνος για τις υπογραφές και κάνουν ότι θέλουν, μετά στέλνω στον Valder πμ και μου είπε ότι την αλλαξε και έτσι γουστάρει και ότι έβαλε λέει σκοπό να διώξει την Μισέλ για να κατακτήσει εκείνος τον Bone επειδή τον είχε ερωτευτεί τρελλά:confused:

Μετά τσακώθηκαν λέει η Μισέλ με τον Bone Για το ποιός θα πρωτοπάρει τον Valder και τοτε αρχίζω να φωνάζω και στους 3 τους επειδή δεν μου φτιάχναν την υπογραφη και δεν είχα την φώτο:worry:

Ειμαι σοβαρά γιατρέ μου;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top