Θα γράφατε βιβλίο;

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Γραφω και τωρα, μην φανταστεις τιποτα εξωπραγματικο, μια αηδια για να περναει η ωρα μου, γιατι μαρεσει παρα πολύ να γραφω... Στην πεμπτη δημοτικου ειχα γραψει το ''Ο Μιμο το μικρο μπαλονι'', ηταν το ΡΕΖΙΛΙ της ζωης μου μιλαμε... Αλλα γενικα ναι, μαρεσει παρα πολύ να γραφω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είναι ωραία η συγγραφή βιβλίων. Παρόλα αυτά εγώ δεν θα μπορούσα να το κάνω αυτό, δεν το χω με τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ναι. Και δεν παιζει best seller θα γινοταν για να μην πω και ταινια :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Ναι, ειναι ονειρο μου να γραψω βιβλιο καποια στιγμη! Μακαριιι να τα καταφερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχω γραψει παραμυθακια. Θα ηθελα να γραφω ενα μεγαλο παραμυθι. Καμμια φορα οταν ερχομαι σε επαφη με παιδακια τους τα λεω. Η εμπνευση μου ερχεται εκεινη την στιγμη και βγαζω διαφορα. Δε με ενδιαφερει αν θα τα διαβασει καποιος, με ενδιαφερει να αρεσουν στα παιδακια κι αργοτερα στα δικα μου. Να τους πω δηλαδη αργοτερα πως το παραμυθι με το ελαφακι πχ ηταν της μανουλας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aν δε βαριόμουνα να γράψω βιβλίο θα έγραφα το καλύτερο βιβλιό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ έγραφα παλία, στο Γυμνάσιο και λίγο στο Λύκειο μετά τα παράτησα. Πάντως είναι ωραίο να γράφεις και μετά να διαβάζεις όσα έγραψες και να γελάς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ έγραφα παλία, στο Γυμνάσιο και λίγο στο Λύκειο μετά τα παράτησα. Πάντως είναι ωραίο να γράφεις και μετά να διαβάζεις όσα έγραψες και να γελάς:D

Εγώ τώρα που γράφω διάφορα κείμενα κοιτάω τα παλιά μου-του δημοτικού και χτυπιέμαι. Απο εκεί που έγραφα για αστεράκια και νεραϊδούλες βρέθηκα να γράφω για πτώματα:P
Εχω γραψει παραμυθακια. Θα ηθελα να γραφω ενα μεγαλο παραμυθι. Καμμια φορα οταν ερχομαι σε επαφη με παιδακια τους τα λεω. Η εμπνευση μου ερχεται εκεινη την στιγμη και βγαζω διαφορα. Δε με ενδιαφερει αν θα τα διαβασει καποιος, με ενδιαφερει να αρεσουν στα παιδακια κι αργοτερα στα δικα μου. Να τους πω δηλαδη αργοτερα πως το παραμυθι με το ελαφακι πχ ηταν της μανουλας. :)

Και εγώ λέω στον αδερφό μου παραμύθια παρεπιπτόντως. Όχι μεγάλα, απλά ξέρεις, αυτά πχ ήταν ένα μικρό παιδάκι και τι έπαθε το παιδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
μ' αρέσει πάρα πολύ να γράφω.. όταν ήμουν μικρούλα έγραφα ένα θρίλερ.. μα τι παιδί, τρίτη δημοτικού πήγαινα και ασχολούμουν με resident evil.. όχι δεν έχω ψυχολογικά.. :P τέλοσπάντων είχα γράψει αρκετά για ζομπι και τέρατα αλλά μια μέρα τα έσκισα όλα γιατί συνειδητοποίησα ότι έγραφα μ@λακίες..

παρόλαυτα γράφω μικρές αυτόνομες ιστοριούλες τώρα.. πέρα από το ημερολόγιο.. και γενικότερα με εκφράζει το γράψιμο οπότε και δεν θα σταματήσω να γράφω ποτέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΞεφυσκωτοΤουρσι

Νεοφερμένος

Ο Τζορτζ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γράφω αυτή την περίοδο! :D Α και μια ερώτηση .... εσείς που προτιμάτε να γράφετε . κλασικά στο τετράδιο , με μολύβι, στυλό κλπ ή στο pc;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Θα έγραφα...την αυτοβιογραφία μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
όταν θα έχω να πω κάτι που δεν έχει ειπωθεί ήδη, τότε ναι θα γράψω. :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
actually,το ειχα προσπαθησει κατι φορες παλια
αλλα επδ ειμαι πολυ σταθερος χαρακτηρας(δεν) ,βαρεθηκα μετα απο λιγο καιρο και το αφησα
και εκτος απο αυτο αλλες φορες εχω εμπνευση και αλλες το χανω
not for me...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Βιβλίο με διηγήματα ίσως... αλλά είναι πολύ δύσκολο να γραφτεί ολόκληρο μυθιστόρημα που να κρατάει το ενδιαφέρον κ πάνω απ' όλα να είναι πρωτότυπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γράφω αυτή την περίοδο! :D Α και μια ερώτηση .... εσείς που προτιμάτε να γράφετε . κλασικά στο τετράδιο , με μολύβι, στυλό κλπ ή στο pc;

Δε συγκρίνετε το τετράδιο με το PC. Στο PC έχεις πολύ μεγαλύτερη ευελιξία να συμπληρώσεις να μετακινήσεις παραγράφους κτλ. Στο τετράδιο μόνο πρόχειρα μπορείς να γράψεις σαν προσχέδιο, αλλά κι αυτό μου φαίνεται χάσιμο χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Δε συγκρίνετε το τετράδιο με το PC. Στο PC έχεις πολύ μεγαλύτερη ευελιξία να συμπληρώσεις να μετακινήσεις παραγράφους κτλ. Στο τετράδιο μόνο πρόχειρα μπορείς να γράψεις σαν προσχέδιο, αλλά κι αυτό μου φαίνεται χάσιμο χρόνου.
Δίκιο έχεις, αλλά δεν είναι πάντα εύκολο να γράφεις στο pc γιατί δεν μπορείς να το έχεις παντού. Άμα έχεις ξαφνική έμπνευση τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ γράφω τα κείμενά μου όλα σε τετράδιο. Ότι θέλω το μεταφέρω στον υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαξέντιος

Νεοφερμένος

Ο Μαξέντιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ναι. Σύγχρονης και ιστορικής μυθοπλασίας. Με ιππότες, πριγκίπισσες, και ξεχασμένα μυστικά σε σεντούκια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Έμπνευση να υπάρχει και γράφεται ολόκληρη σειρά. Και στο κάτω κάτω γιατί όχι; Ετσι και αλλιώς όλοι απλοί καθημερινοί άνθρωποι ήταν που μετά την έκδοση των βιβλίων τους αναγνωρίστηκαν. Δεν έχεις να χάσεις κάτι, το πολύ πολύ να σε αναγνωρίζουν πέντε-δέκα άτομα περισσότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Εγώ θα έγραφα σίγουρα αστυνομικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top