Ρομαντισμός στη σχέση

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Όντως παράξενα όντα :P

Όταν με έχει πιάσει το ζουζουνιάρικο και ρωτάω....Με θεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςς;εεεεεεεεεεεε...μωρό μουυυυυυυυυυυυ...αρχίζει...εγώ δεν τα λέω αυτά...και δεν με έχεις μάθει ακόμα...κλπ.....

Όταν τα κόβω τελείως...μια χαρά ζουζουνιάρης γίνεται που και που...(μην με κακομάθει δηλαδή το κοπρόσκυλο μου :P)

Δεν είμαι η μόνη με αυτό το πρόβλημα ε; Να μην ανησυχώ δηλαδής ε...κορίτσια; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι! Μόνο που εμένα είναι και στο "από μόνος του" λίγο... φειδωλός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα παλι οπως του καπνισει. Αβυσσος η ψυχη των αντρων παιδι μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Το θεμα με τη φειδω ομως ειναι πως ΑΥΤΟ που τελικα θα ακουσεις, μπορεις να το πιστεψεις 100%.
Μου χει πει τετοια κουβεντα που αν δεν ηταν τοσο φειδωλος, θα την προσπερναγα ως "σαχλαμαρες-τα-ιδια-λες-σ'ολες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν είναι σπαστικό...αφού τα λένε που τα λένε που και που, όταν μιας πιάνει είναι τόοοοοοσοοοοοοοοοοο δύσκολο να πούνε/ κάνουν;

Γιατί εγώ λογική δεν βρίσκω σε αυτό :P

Χακούνι...κι εμένα μου έχει πει ότι πρέπει να το εκτιμώ αυτό γιατί ενώ δεν είναι στο χαρακτήρα του να λέει πράγματα προσπαθεί και μου λέει...

Απλά εγώ σκέφτομαι...καλό μου αφού μπορείς και μου τα λες όταν σε πιάνει και μου αρέσει και το ξέρεις...όταν εμένα με πιάνει μία στο τόσο στο ξεκάρφωτο τόσο δύσκολο είναι να μου απαντήσεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Και που θες να ξερει χριστιανη μου ποτε σ'επιασε εσενα;; Θα μας τρελανεις;; :lol::lol::lol:

Σιριουσλυ τωρα, αν τον ρωτας και δεν απανταει... Σε καταλαβαινω γιατι και μενα με πιανει και τον ρωταω συνεχεια, αλλα κατοπιν εορτης σκεφτομαι οτι δεν εχει νοημα να τα λεει κατα παραγγελια οποτε δε βαριεσαι, δεν πειραζει που απαντησε "ασε με τωρα, βλεπω ειδησεις" (το κτηνος, ου να χαθει, εγω φταιω που στραβωθηκα και τον αγαπησα, φα'τα τωρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ πώς τα λέει αυτό το Χακούνι, με κοιτάει ο σκύλος μου απορημένος, που γελάω! :)

Νι, αλλά μία υπέρβαση μια στο τόσο, δεν τη θες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Γουελ την κανεις εσυ; Του πηγαινεις εσυ λουλουδια; Δηλαδη οχι λουλουδια (δεν ξερω, δε μ'αρεσει να πηγαινω λουλουδια σε αντρες) αλλα ενα χαζο δωρακι, μια γλυκια εκπληξουλα στο ασχετο...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:redface: :redface:
εχμ... γιάιν... ε; ναι; ή όχι;








...αλλά κάνω δώρα... άντε... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Και που θες να ξερει χριστιανη μου ποτε σ'επιασε εσενα;; Θα μας τρελανεις;; :lol::lol::lol:

Σιριουσλυ τωρα, αν τον ρωτας και δεν απανταει... Σε καταλαβαινω γιατι και μενα με πιανει και τον ρωταω συνεχεια, αλλα κατοπιν εορτης σκεφτομαι οτι δεν εχει νοημα να τα λεει κατα παραγγελια οποτε δε βαριεσαι, δεν πειραζει που απαντησε "ασε με τωρα, βλεπω ειδησεις" (το κτηνος, ου να χαθει, εγω φταιω που στραβωθηκα και τον αγαπησα, φα'τα τωρα)

Θα με πνίξεις μεσημεριάτικα :P

Νι αλλά μετά τα ακούω κι από πάνω ότι είμαι γκρινιάρα και ανικανοποίητη...:mad: :P

Άσε αυτό με τις ειδήσεις είναι ένα δράμα...εγώ θέλω ζουζουνιές κι αυτός να τις δει...οπότε με προειδοποιεί ότι αν δεν καθίσω ήσυχα θα με δέσει και ούτε αγκαλίτσα δεν θα έχω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Έχεις κι εσύ, όμως, βρε Χακούνι την απολύτως εκτός θέματος (σύμφωνα με τη γνώμη μου, της Βίκυ και της io-io) υπογραφή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ε τοτε πολλα θες κυρα μου!!!

Δωρα στα γενεθλια...; Η κολλητη μου λεει "να τα βρασω, στα γενεθλια μου μου παιρνει κι η νονα μου!"
Του πηρες ενα μικρης αξιας αλλα γλυκουλι δωρακι στο ασχετο; Ενα σοκολατενιο γλειφιτζουρι γιατι "το ειδα και σε θυμηθηκα"; Αυτο ειναι το αντιστοιχο του λουλουδιου... Αν δεν το κανεις εσυ, πως το περιμενεις απο εκεινον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Έχεις κι εσύ, όμως, βρε Χακούνι την απολύτως εκτός θέματος (σύμφωνα με τη γνώμη μου, της Βίκυ και της io-io) υπογραφή!


Παιδια τα λογια τα ξεχναμε, την αγκαλια την παιρνουμε μαζι μας για παντα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Α, α, αυτό το κάνω, αυτό το κάνω! Αμέ, και μαρτζιπάν ζωάκια, και παστελάκια, και περιοδικά κουτσομπολιού, γιατί του αρέσει να διαβάζει για τα παιδιά της Τζολί, ενώ εγώ κάνω μπάνιο!! Νι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Α, α, αυτό το κάνω, αυτό το κάνω! Αμέ, και μαρτζιπάν ζωάκια, και παστελάκια, και περιοδικά κουτσομπολιού, γιατί του αρέσει να διαβάζει για τα παιδιά της Τζολί, ενώ εγώ κάνω μπάνιο!! Νι!

Ε τοτε ειναι γαιδουρι και να του πεις "χακουνι σεντ γιουρ αν αςς"

Πφφφ δεν ξερω, πετα καμια σποντα μεταξυ σοβαρου κι αστειου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παιδια τα λογια τα ξεχναμε, την αγκαλια και το να τον πιασεις να σε χαζευει απο την αλλη ακρη του δωματιου τα παιρνουμε μαζι μας για παντα....
Ναι, αν σε χαζεύει, ναι.
(εκτός αν φταίνε τα πατομπούκαλα του δικού μου... Ναυσικάααα;;; Να τον στείλω για λέιζεεεερ;; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ωχ καλα δε φτανει που βγαλα το ιδιο μηνυμα δυο φορες, μετα εστειλα κι αναφορα ενω μετα ειδα πως ειναι μονο για προσβλητικα μηνυματα, ουχουχουχου συγνωμη αφεντικα!!

Κοιτα αν εχουμε ελλειψη και απο λογια και απο πραξεις, πεταμε σποντιτσες μεταξυ σοβαρου κι αστειου... Κι αν δεν τις πιασει, κανουμε μια κουβεντα.

Αν τωρα το παραπονο δεν ειναι αρκετα σοβαρο για να ανοιξουμε ολοκληρη κουβεντα, γκρινιαζουμε στο στεκι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ θα δοκιμάσω πρώτα να τον αποτοξινώσω...
και μετά θα του μιλήσω, και μάλιστα στα γερμανικά! να μάθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Οκ γιου ντου δατ!

Αντε αρκετα γιατι εχω τελειωσει απο δουλεια εδω και τρια τεταρτα και μενω στο γραφειο για σας παλιοπαιδα!

Σας χαιρετω, τα λεμε απο 28 γιατι φευγω τατσιδακι στας Γαλλιας! Μπιουουουου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπον αμουσεμόν, αμούρ! :) Φιλάκια!
Πάω κι εγώ για νάνι, να μάθετε... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top