Κώστας Μακεδόνας

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Ποια η αποψη σας για τον τραγουδιστή Κώστα Μακεδόνα; Σας αρέσουν τα τραγούδια του, η φωνή του; image.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Μου αρέσει πολύ!!! Γεμάτη αντρική σταθερή φωνή! Τραγουδά ουσιαστικά, χωρίς τάσεις εντυπωσιασμού και αυτό με κερδίζει. Πιστεύω ότι είναι σταθερή αξία στον μουσικό στερέωμα, άσχετα από το ότι δεν προωθείται και τόσο από τα μέσα.
Παραθέτω ένα από τα αγαπημένα μου τραγούδια του.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nicole1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Και μενα ειναι ο αγαπημενος μου τραγουδιστής. Απλα πολλοι θεωρουν οτι δεν εχει ωραια τραγούδια και οτι γενικα ειναι για μεγάλες ηλικίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
υπάρχουν κάποια τραγούδια του που μου αρέσουν πολύ και άλλα που δε μου λένε κάτι, αλλά αυτό συμβαίνει και με τους περισσότερους καλλιτέχνες.
Δε θεωρώ πάντως πως είναι μόνο για μεγάλες ηλικίες, είναι ανάλογα με το τι ακούσματα έχει κάποιος. Αν σε κάποιον αρέσει η λαϊκή ή ελαφρολαική/έντεχνη μουσική πιστεύω πως θα ακούει και Μακεδόνα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

Από τα αγαπημένα μου!!! Κώστας Μακεδόνας. Φωνή συναισθηματική, με έκταση, ένταση. Απλά τέλειος... Από τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ξέρω μόνο ένα τραγούδι του, το μη μου λες αντίο και με αρέσει πάρα πολύ! Έχει ωραία φωνή όντως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Kαλός καλλιτέχνης και καλός άνθρωπος. Σπάνιο στις μέρες μας! Μ' αρέσει η φωνή του, μ' αρέσει να ταξιδεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.



Δεν σου ανήκω
Στίχοι: Τέρπανδρος
Μουσική: Κώστας Βελλιάδης

Τραγουδάρα!!!!!!:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top