Αξίζει να θρηνούμε για τον θάνατο από υπερβολική δόση φαρμάκων;

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά κατα λάθος υπερβολική δόση ηρεμιστικών χαπιών δεν παίρνεις. Και κάποιος γνωστός μου έχει προβλήματα ύπνου, αλλά δεν καταπίνειι τα χάπια με το κιλό. Ο πατέρας του ηθοποιού είπε ότι ήταν ατύχημα..... Ναι έπεσε πάνω στο κουτί με τα χάπια. Συγγνώμη που ακούγονται άσχημα αυτά που λέω, αλλά έχω τους λόγους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Παντως δεν ξερω αν εχεις ακουστα, υπαρχουν και ανθρωποι με ψυχολογικα προβληματα που εμεις ισως να σδυνατουμε να καταλαβουμε, ποσο μαλλον εαν δεν τους ξερουμε καθολου. Ειτε τα πηρε κατα λαθος, ειτε αυτοκτονησε, δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να λες εσυ "τα'θελε και τα'παθε".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Σορυ αλλά τα θελε και τα παθε. Κι εγώ εδώ και 25 χρόνια καθε μέρα παίρνω εναν σκασμό φάρμακα αλλά "κατα λάθος" δεν παίρνω τπτ. ΟΚ; Επειδή τον γουστάρετε σαν άντρα δεν σημαίνει ότι πρέπει και να δικαολογείτε τη βλακεία του. Ποιος παιρνει ρε παιδια κατα λάθος ένα κάρο χάπια; Αν πρέπει να παρεις 1 θα παρεις 1. Τέλος! Οχι 20! Μην τρελαθούμε τελειως. Κανεις δεν του εβαλε τα χαπια με το ζορι στο στομα. Παίρνοντας 1-2 παραπάνω μπορει να είχε παρενέργειες, αλλά όχι και να πεθάνει. Ανοίξτε λίγο το μυαλό σας και δειτε τον πραγματικό κόσμο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Σορυ αλλά τα θελε και τα παθε. Κι εγώ εδώ και 25 χρόνια καθε μέρα παίρνω εναν σκασμό φάρμακα αλλά "κατα λάθος" δεν παίρνω τπτ. ΟΚ; Επειδή τον γουστάρετε σαν άντρα δεν σημαίνει ότι πρέπει και να δικαολογείτε τη βλακεία του. Ποιος παιρνει ρε παιδια κατα λάθος ένα κάρο χάπια; Αν πρέπει να παρεις 1 θα παρεις 1. Τέλος! Οχι 20! Μην τρελαθούμε τελειως. Κανεις δεν του εβαλε τα χαπια με το ζορι στο στομα. Παίρνοντας 1-2 παραπάνω μπορει να είχε παρενέργειες, αλλά όχι και να πεθάνει. Ανοίξτε λίγο το μυαλό σας και δειτε τον πραγματικό κόσμο.....
Τώρα ανοίγουμε ένα άλλο θέμα βέβαια αλλά και επίτηδες να τα πήρε, γνωρίζεις για την ύπαρξη ψυχικών ασθενειών; Η ιο-ιο αυτό είπε. Δεν είπε ότι πήρε τπτ κατά λάθος .

R.I.P :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι οτι πήρε ενα ολόκληρο κουτί υπνωτικά κ πέθανε αλλά τα συνδευσε με αλκοολ.
Κοιτα Μάνο δε μπορείς να ξέρεις τι ακριβώς εγινε, αν ο λογος ηταν αυτος που παρουσιαστηκε στο ΜΜΕ ή τι ήταν αυτό που τον οδήγησε σ'αυτό το σημείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τώρα ανοίγουμε ένα άλλο θέμα βέβαια αλλά και επίτηδες να τα πήρε, γνωρίζεις για την ύπαρξη ψυχικών ασθενειών; Η ιο-ιο αυτό είπε. Δεν είπε ότι πήρε τπτ κατά λάθος .

R.I.P :/:

Γνωρίζω. Πολύ καλά μάλιστα. Αλλά δεν απάντησα στην συγκεκριμένη φίλη. Γενικά μιλάω. Ξαναλέω: είτε αυτοκτόνησε, είτε ήταν υπερβολική δόση ναρκωτικών (γιατί όταν παίρνεις ηρεμιστικά χωρίς συνταγή γιατρού αυτό είναι) δεν είναι δυνατόν να τον δικαιολογείτε. Υπάρχει τόσος κόσμος με πραγματικά προβλήματα που κάθε μέρα δίνει πραγματικό αγώνα νατ α βγάλει πέρα. Υπάρχουν τόσοι που έχουν πάρα πολύ σοβαρά προβλήματα υγεία, κι όμως το παλεύουν. Και προσπαθείτε να με πείσετε ότι κάποιος ναρκωμανής ή κάποιος που αυτοκτόνησε είναι καϋμένος; Σορυ αλλά δεν θα πάρω. Για κάποιον με κατάθλιψη και τάσεις αυτοκτονίας είναι διαφορετικά τα πράγματα. Αλλά δεν αναφέρεται κάπου ότι ο συγκεκριμένος έπασχε από κατάθλιψη ή είχε τάσεις αυτοκτονίας. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι όταν είναι επιλογή σου, δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ δικαιολογία. Η κατάθλιψη είναι άλλη κουβέντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Σορυ αλλά τα θελε και τα παθε. Κι εγώ εδώ και 25 χρόνια καθε μέρα παίρνω εναν σκασμό φάρμακα αλλά "κατα λάθος" δεν παίρνω τπτ. ΟΚ; Επειδή τον γουστάρετε σαν άντρα δεν σημαίνει ότι πρέπει και να δικαολογείτε τη βλακεία του. Ποιος παιρνει ρε παιδια κατα λάθος ένα κάρο χάπια; Αν πρέπει να παρεις 1 θα παρεις 1. Τέλος! Οχι 20! Μην τρελαθούμε τελειως. Κανεις δεν του εβαλε τα χαπια με το ζορι στο στομα. Παίρνοντας 1-2 παραπάνω μπορει να είχε παρενέργειες, αλλά όχι και να πεθάνει. Ανοίξτε λίγο το μυαλό σας και δειτε τον πραγματικό κόσμο.....

Στις γνωστές παρενέργειες αυτού που πήρε ήταν και ο θάνατος και άλλα ωραία, λέμε:
https://www.news.com.au/dailytelegraph/story/0,22049,23097079-5001021,00.html

Δεδομένου του ότι είμαι άνδρας, είμαι αρκετά σίγουρος πως δεν τον "γουστάρω".
Δεν ξέρω όμως γιατί για να μην βρίζεις κάποιον που πέθανε από αίτια που δεν γνωρίζεις, πρέπει να γουστάρεις τον νεκρό.

Μήπως πρέπει να αρχίσουμε να απολογούμαστε για την στοιχειώδη ανθρωπιά πλέον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Κι εγώ αε κάποια από αυτά που παίρνω στις παρενέργιες είναι ο θάνατος. Αλλά πρέπει να πάρω συγκεκριμένες δόσεις ε; ΜΗν ξεχνιόμαστε. Επίσης μάλλον δεν έχει καταλάβει το πνεύμα των όσω λέω εδώ και τόσα ποστς. Και βέβαι φίλε μου, μάλλον δεν με ξέρεις και από χθες για να με κατηγορείς για έλλειψη ανθρωπιάς ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Κι εγώ αε κάποια από αυτά που παίρνω στις παρενέργιες είναι ο θάνατος. Αλλά πρέπει να πάρω συγκεκριμένες δόσεις ε; ΜΗν ξεχνιόμαστε. Επίσης μάλλον δεν έχει καταλάβει το πνεύμα των όσω λέω εδώ και τόσα ποστς. Και βέβαι φίλε μου, μάλλον δεν με ξέρεις και από χθες για να με κατηγορείς για έλλειψη ανθρωπιάς ε;

Οκ, αν πεθάνεις θα σε βρίσουμε γιατί ήξερες τι έπαιρνες, έτσι?

Όταν βρίζεις οποιονδήποτε νεκρό με μόνη βάση τις εικασίες που κάνεις για το πως πέθανε, τότε κάτι δεν σου πάει καλά. Δεν είπα πως σου λείπει η ανθρωπιά, μπορεί πχ. απλά να σου έλειπε η αγάπη όταν ήσουν μικρός, που να ξέρω :P. Απλά ο σεβασμός που δείχνουμε οι υπόλοιποι σε έναν νεκρό είναι έκφραση αυτής. Και πιστεύω το παιδί του πχ. αν τα άκουγε αυτά σε λίγα χρόνια θα εκτιμούσε περισσότερο την στάση μας.

Γνώμη μου, απλά επειδή δεν μου αρέσει να πετάω λάσπη χωρίς λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Επίσης δεν πρόκειται να πεθάνω γιατί πολύ απλά ακολουθώ τις εντολές του γιατρού μου και δεν κάνω του κεφαλιού μου. Και επειδή χωρίς να έχετε καταλάβει το νόημα των όσων έλεγα και απλά μου κάνετε προσωπικές επιθέσεις, το σταματάω εδώ γιατι το κεφτυλίσαμε το θέμα. Να είστε όλοι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Επίσης δεν πρόκειται να πεθάνω γιατί πολύ απλά ακολουθώ τις εντολές του γιατρού μου και δεν κάνω του κεφαλιού μου. Και επειδή χωρίς να έχετε καταλάβει το νόημα των όσων έλεγα και απλά μου κάνετε προσωπικές επιθέσεις, το σταματάω εδώ γιατι το κεφτυλίσαμε το θέμα. Να είστε όλοι καλά.


και που ξερεις ότι δεν ηταν ασθενής ο Λέντζερ? Δηλαδή είναι καλά οποιος παίρνει ενα καρο χάπια? Και που ήξερες πως αισθανοταν ψυχολογικά όταν τα πήρε? Υπαρχουν περιπτώσεις που η λογική του κινδυνου εκμηδενιζεται λογω μιας συναισθηματικά φορτισμένης καταστασης. Σε τετοια θα βρέθηκε για να παρει ενα καρο αντικαταθλιπτικά και αλκοολ μαζί. Εσυ δεν εχεις βρεθει σε τετοια κατασταση γιαυτό δεν εχεις δικαιωμα να κρινεις ενα νεκρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Επίσης δεν πρόκειται να πεθάνω γιατί πολύ απλά ακολουθώ τις εντολές του γιατρού μου και δεν κάνω του κεφαλιού μου.

Δεν ήξερα πως οι παρενέργειες σε ρωτάνε αν άκουσες τον γιατρό σου και αν δεν ήσουν καλό παιδί χτυπάνε. :P
Πράγματι, σε αυτήν την βάση δεν γίνεται, δεν μπορεί να γίνει καμία συζήτηση. Συγγνώμη σε όσους ενοχλήθηκαν που ζήτησα σεβασμό προς τους νεκρούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Φίλε μου, πίστεψέ με έχω βρεθεί σε πάρα πολύ άσχημες καταστάσεις. Αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα συνδύαζα κάποιο από τα φάρμακά μου με κάτι που θα μπορούσε να με οδηγήσει στο θάνατο. Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη, πολύ απλά γιατί δεν κάνεις καν τον κόπο να μπεις στη λογική μου, αλλά απλά μου επιτίθεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Φίλε μου, πίστεψέ με έχω βρεθεί σε πάρα πολύ άσχημες καταστάσεις. Αλλά σε καμιά περίπτωση δεν θα συνδύαζα κάποιο από τα φάρμακά μου με κάτι που θα μπορούσε να με οδηγήσει στο θάνατο. Τέλος πάντων, δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη, πολύ απλά γιατί δεν κάνεις καν τον κόπο να μπεις στη λογική μου, αλλά απλά μου επιτίθεσαι.


Μη κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια. Καθε ανθρωπος είναι και αντιδρά διαφορετικά σε καθε δεδομενη περισταση αναλογα με το χαρακτηρα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Δεν ήξερα πως οι παρενέργειες σε ρωτάνε αν άκουσες τον γιατρό σου και αν δεν ήσουν καλό παιδί χτυπάνε. :P
Πράγματι, σε αυτήν την βάση δεν γίνεται δεν μπορεί να γίνει καμία συζήτηση. Συγγνώμη σε όσους ενοχλήθηκαν που ζήτησα σεβασμό προς τους νεκρούς.

Άλλο παρενέργειες και άλλο να κάνω του κεφαλιού μου. Διάβασε σε παρακαλώ τι γράφω. Αν εγώ συνδυάσω ένα από τα φάρμακά μου με κάτι που απαγορεύεται ρητα, θα φταίει το φάρμακο ή εγώ. Αν αντι για την δόση που πρέπει να πάρω, πάρω 3-4 φόρές πχ περισσότερο, θα φταίει το φάρμακο ή εγώ. Κατάλαβες τι εννοώ; Μάλλον όμως δεν θες και πολύ απλά συβεχίζεις να μου επιτίθεσαι. Οκ. Δικαίωμά σου. Δεν θα κάτσω να τσακωθώ με κανέναν εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Εσύ γνωρίζεις τι σημαίνει παρενέργεια? Για την ενημέρωση σου: https://en.wikipedia.org/wiki/Adverse_drug_reaction

Δεν είναι απαραίτητη η υπερβολική δόση για να υπάρξουν οι παρενέργειες. Στην ουσία, είναι ένας μέρος λειτουργίων του φαρμάκου του ίδιου, απλά δεν είναι επιθυμητές.
Και εσύ ο ίδιος ανέφερες πως στα δικά σου φάρμακα ως παρενέργεια περιλαμβάνεται και ο πιθανός θάνατος, όμως "ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού σου".

Εάν λες πως τις παρενέργειες τις αποφεύγεις με την "σωστή χρήση" τότε είτε δεν καταλαβαίνεις το θέμα, είτε απλά προβοκάρεις (και διάλεξες το πιο ακατάλληλο θέμα για κάτι τέτοιο, αφού αφορά τον θάνατο ενός νέου ανθρώπου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos_Hellas

Νεοφερμένος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Εσύ γνωρίζεις τι σημαίνει παρενέργεια? Για την ενημέρωση σου: https://en.wikipedia.org/wiki/Adverse_drug_reaction

Δεν είναι απαραίτητη η υπερβολική δόση για να υπάρξουν οι παρενέργειες. Στην ουσία, είναι ένας μέρος λειτουργίων του φαρμάκου του ίδιου, απλά δεν είναι επιθυμητές.
Και εσύ ο ίδιος ανέφερες πως στα δικά σου φάρμακα ως παρενέργεια περιλαμβάνεται και ο πιθανός θάνατος, όμως "ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού σου".

Εάν λες πως τις παρενέργειες τις αποφεύγεις με την "σωστή χρήση" τότε είτε δεν καταλαβαίνεις το θέμα, είτε απλά προβοκάρεις (και διάλεξες το πιο ακατάλληλο θέμα για κάτι τέτοιο, αφού αφορά τον θάνατο ενός νέου ανθρώπου).

Καταλαβαίνεις τι λεω; Σου λέω: άλλο οι παρενέργειες και άλλο να κάνω του κεφαλιού μου. Ξέρω τι είναι παρενέργειες πολύ καλά. Πίστεψέ με. Όταν είσαι 25 χρόνια ασθενής κάποια στιγμή με κάποιο φάρμακο δυστυχώς θα έχεις παρενέργειες. Όλα τα φάρμακα μπορούν να έχουν παρενέργειες. Άλλο αυτό και άλλο οι αλληλεπιδράσεις με άλλα φάρμακα και ουσίες. Δεν μπορώ να συνδυάζω τα φάρμακά μου με ουσίες οι οποίες απαγορεύονται ρητά και να μου φταίει το φάρμακο. Στο φάρμακο μου που μιλάει για θάνατο, μιλάει για ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΔΟΣΗ. Όχι για τις συνιστώμενες δόσεις. Και αυτό ισχύει για όλα τα φάρμακα. Παρενέργειες μπορεί να έχει και με τη μικρότερη δυνατή δόση. Ανάλογα τον οργανισμό. Η υπερβολική δόση όμως πάντα δημιουργει πρόβλημα. Ακόμη και βιταμίνη C να πάρεις σε υπερβολική δόση θα έχεις προβλήματα. Δεν λέω με με τη σωστή χρήση δεν μπορεί να έχεις παρενέργειες, αλλά ότι με υπερβολικές δόσεις πάντα θα έχεις πρόβλημα. Με τις συνιστώμενες δόσεις, όλα τα φάρμα στη συντριπτική τους πλειοψηφία γίνονται καλά ανεκτά και χωρίς περενέργειες. Επίσης έχω την εντύπωση ότι δεν αναφέρει για θάνατο στο συγκεκριμένο λινκ. Εννοώ το λινκ για το φάρμακο που πήρε. Οκ. Ίσως να μην το πρόσεξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τώρα ανοίγουμε ένα άλλο θέμα
Θεωρώ ότι θέμα είναι αρκετά "ζουμερό", για αυτό έγινε το split
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το αρθρο που εβαλε το Ponhro, το διαβασαμε προσεκτικα ;
https://www.news.com.au/dailytelegraph/story/0,22049,23097079-5001021,00.html

Eιναι πολυ απιθανο και εξαιρετικα σπανιο, να επαθε καρδιακη προσβολή λογω της πνευμονιας (που υποτιθεται ειχε).

Οπως και να χει, μια και τα τελικα αποτελεσματα θα βγουν σε 10 μερες, καλυτερα ας μην προτρεχουμε, στο πως πεθανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καρδιακή προσβολή σίγουρα είναι πολύ απιθανο.
Πνευμονικό οίδημα όμως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top