Η μεγαλύτερη απογοήτευση από φίλους...

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είναι απογοήτευση οι φίλοι, που δεν επιδιώκουν την επαφή, όταν είσαι/είναι μακριά.
Είναι απογοήτευση οι φίλοι, που όταν είσαι χάλια, δεν μπαίνουν στο μυαλό σου, να καταλάβουν καλύτερα από σένα τι έχεις.
Εϊναι απογοήτευση οι φίλοι, που δεν κάνουν αυτό το κάτι παραπάνω, την υπέρβαση...
Για εμένα αυτά είναι υπερβολικά. Μπορεί ο άλλος να έχει κάθε καλή πρόθεση κι απλά να μην το έχει/μπορεί. Ή ο τρόπος που σου δείχνει την συμπαράστασή του να μην είναι ο τρόπος που ΕΣΕΝΑ ειδικά θα σ' έκανε να νιώθεις καλύτερα κι έτσι μένεις να νιώθεις κενή και μόνη. Η ουσία είναι να δείχνει πως προσπαθεί να καταλάβει και να τον νιώθεις εκεί - άλλωστε υπάρχουν μερικές φορές που ό,τι και να πει ή να κάνει κάποιος, απλά δεν αρκεί..
Δεν ειναι να μην κανουν λαθη.
Δεν ειναι να μην φερθουν εγωιστικα.
Δεν ειναι να υποκυπτουν σε ενα παθος ή μια κακη συνηθεια.
Δεν ειναι να μην σε παιρνουν τηλεφωνο συχνα.

Ειναι να μην σου σταθουν στα δυσκολα και να σε κανουν να νομιζεις οτι εχεις φιλους.

+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εχω εχω εχω!!!
προσφατη κι ολας..
οχι οτι ειναι και τρελη απογοητευση αφου ξερω περι τινος ανθρωπου προκειται, αλλα να.. μια και ειδα το θεμα..
χθες το βραδυ, συναντησα τυχαια μια παλια μου συμμαθητρια με την οποια για ενα αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα -1 χρονος και κατι- καναμε κολλητη παρεα.. μιλαμε καθε μερα μαζι..
και την βλεπω τυχαια χθες εξω (ηξερε οτι ειχα χτυπησει στο κεφαλι αλλα δεν με ειχε δει) και τι μου λεει;
"ααα... πώς έγινες έτσι; παραμορφώθηκες!!!"
:whatever:

την ευχαριστησα για τα καλα της λογια και συνεχισα το δρομο μου.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
εχω εχω εχω!!!
προσφατη κι ολας..
οχι οτι ειναι και τρελη απογοητευση αφου ξερω περι τινος ανθρωπου προκειται, αλλα να.. μια και ειδα το θεμα..
χθες το βραδυ, συναντησα τυχαια μια παλια μου συμμαθητρια με την οποια για ενα αρκετα μεγαλο χρονικο διαστημα -1 χρονος και κατι- καναμε κολλητη παρεα.. μιλαμε καθε μερα μαζι..
και την βλεπω τυχαια χθες εξω (ηξερε οτι ειχα χτυπησει στο κεφαλι αλλα δεν με ειχε δει) και τι μου λεει;
"ααα... πώς έγινες έτσι; παραμορφώθηκες!!!"
:whatever:

την ευχαριστησα για τα καλα της λογια και συνεχισα το δρομο μου.. ;)

Καλά δεν μιλάς σοβαρά;;;;;;;!!!!!!!! :knife:
Αυτό δεν είναι απλά κακιά είναι... δηλητήριο!
Πάλι καλά που δεν είστε ακόμα φίλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Καλά δεν μιλάς σοβαρά;;;;;;;!!!!!!!! :knife:
Αυτό δεν είναι απλά κακιά είναι... δηλητήριο!
Πάλι καλά που δεν είστε ακόμα φίλες!

και πού να σου πω το αλλο:
η φιλη μου που καναμε βολτα μαζι, πριν λιγο καιρο παντρευτηκε.. και επειδη εγινε θεμα για το αν θα παντρευτω εγω και ποτε και ειπα "εγω οχι, να, η "ταδε" παντρευτηκε" και γυρναει και κανει μονο ενα "α".. ουτε ενα τυπικο "να ζησετε" ρε π... μου.. ειναι δυνατον;;;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
και πού να σου πω το αλλο:
η φιλη μου που καναμε βολτα μαζι, πριν λιγο καιρο παντρευτηκε.. και επειδη εγινε θεμα για το αν θα παντρευτω εγω και ποτε και ειπα "εγω οχι, να, η "ταδε" παντρευτηκε" και γυρναει και κανει μονο ενα "α".. ουτε ενα τυπικο "να ζησετε" ρε π... μου.. ειναι δυνατον;;;;; :confused:

Τι να πω ρε παιδί μου... :worry: Μα τετοια κακία;;; :worry:
Δεν μιλάω μόνο για την δική σου περίπτωση αλλά και για ότι διαβασα εδω!
Μιζερα και κομπλεξικά άτομα που βγαζουν τα κομπλεξ τους στους φιλους τους!

Εμένα ευτυχως δεν μου έχει συμβει κάτι παρόμοιο με άτομο που το θεωρώ πολύ καλό φίλο! Έχει συμβει αλλα δεν έδωσα πολύ σημασία γιατι δεν αφορουσε πολύ κοντινό μου ατομο!!Οπότε δεν με ένιαξε ούτε στεναχωρήθηκα καθόλου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Δεν ειναι να μην κανουν λαθη.
Δεν ειναι να μην φερθουν εγωιστικα.
Δεν ειναι να υποκυπτουν σε ενα παθος ή μια κακη συνηθεια.
Δεν ειναι να μην σε παιρνουν τηλεφωνο συχνα.

Ειναι να μην σου σταθουν στα δυσκολα και να σε κανουν να νομιζεις οτι εχεις φιλους.
Συμφώνω απόλυτα, ειδικά όταν εσύ τους τα εχεις δώσει όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ναι...ειχα κι εγω μια τετοια απο ενα ατομο που δεν το περιμενα ΠΟΤΕ....:/:
γιατι απλα μεγαλωσαμε μαζι...πανω σε μια πορτα ημασταν:/:
τα σπιτια μας(το πατρικο μου) διπλα διπλα απο μικρα μαζι... στο σχολειο μαζι... αυτοκολητες μιλαμε....:/:και τελικα αποδειχτηκε οτι χειροτερο για φιλη.
ηταν μια περιοδος που ψαχναμε σπιτι με τον αντρα μου (τοτε ειχαμε αρραβωνιαστει και θα μεναμε μαζι) και αυτη προθυμοποιηθηκε και καλα να μας βοηθησει. ειχε μια γνωστη που ειχε ενα κτιριο του 1821 κατασκευη(δεν φαινονταν βεβαια καθοτι ανακαινισμενο) και να τονισω οτι εκει εμενε για ενα μεγαλο διαστημα ο αντρας της πριν τον παντρευτει οποτε ηξερε πολυ καλα τα ελατωμματα του σπιτιου και τα προβληματα του. το σπιτι παιδια το χειμωνα που εβρεχε εμπαζε νερα απ τον τοιχο:confused: και ειχε γεμισει μουχλα παντου.....
ειχα φρικαρει... και αυτη πριν το νοικιασω μου το παινευε και καλα οτι ηταν πολυ ωραιο σπιτι με μονωσεις κλπ:confused: εμεις το νοικιασαμε ανοιξη οποτε τα προβληματα φανηκαν απ το χειμωνα που εβρεχε.φυσικα ξενοικιασαμε μεσα στο χειμωνα γιατι ειχε παραγινει το κακο και ηρθαμε μετα στο σπιτι που μενουμε καινουρια κατασκευη πρωτοι μεσα... ξανα το ιδιο λαθος ποτε...
οι ανθρωποι που κανουν πουστιες για μενα δεν ειναι ανθρωποι....ειδικα απο αυτην δεν περιμενα κατι τετοιο.απο τοτε δεν επιδιωκω να την δω ουτε να μαθαινω τι κανει... ευτυχως δεν μενουμε κοντα πλεον.
αν ειναι να χεις τετοιους φιλους τι να τους κανεις τους εχθρους;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Βλέπω πως δεν είμαι η μόνη η οποία έχει απογοητευθεί απο τις φιλίες(δεν λέω πως με χαροποιεί αυτό το πράγμα...)
Έχω απογοητευτεί αρκετές φορές που πίστεψα σε άτομα και οπού πίστεψα πως δεν θα μου την φέρουν!αλλά μόνο μία κοπέλα με στιγμάτισε τόσο πολύ..οπου δεν θα έλεγα πως μου την έφερε..απλά δεν με πίστεψε!
Γνωριστήκαμε στο λύκειο και καθόμασταν και μαζί...!!Φαντάζεστε τι μάθημα κάναμε...!!:redface:
Τις κοπάνες μαζί...στα προβλήματα είτε δικά της είτε δικά μου να συμπαρασταθεί η μία στην άλλη και τα σχετικά!3 χρόνια όλη μέρα μαζί...!!!
Κάποια μέρα που είχαμε πάει για καφέ έτυχε να γνωρίσουμε έναν τύπο...!
Του άρεσε,της άρεσε και φαινόταν και καλό παιδί!
Φυσικά δεν βγαίναμε και πολύ τότε (φυσικό αφού είχε σχέση)
Μια χαρά πήγαιναν όλα,ώσπου έμαθα πως ο κύριος της τα φοράει κανονικά...!:ropalo:Και μακάρι να ήμουν η μόνη που της τα έλεγα...!
Τον είχαν δεί και άτομα δικά μου έμπιστα....της τα έλεγα αλλά δεν με πίστεψε!
Έκανε μία συζήτηση με τον δικό της και γύρισε και είπε πως εγώ ζηλεύω και γι αυτό τα λέω...!Τον πίστεψε....:blink::knife::fool:
Σταμάτησε να μου μιλάει...σταμάτησε τα τηλέφωνα...!Εγώ της έλεγα να βγούμε...αλλα τίποτα.Πραγματικά ήταν σαν να μην μιλούσα με την αδερφή μου.....σαν να έχασα ένα δικό μου άτομο!!
Της είχε πεί να ξεκόψει απο μένα!!!!Είχαμε να μιλήσουμε 2 χρόνια...ωσπου έμαθα πως πάνε σοβαρά με το παιδί απο κοινούς γνωστούς.(κοιμόταν ακόμα στον ύπνο του δικαίου..)
Την πήρα τηλέφωνο να δώ τι κάνει...μετά απο λίγο καιρό και μου είπε πως τελικά χώρισε για τον λόγο πως της είπε ο πατέρας της πως τον είδε τον κύριο με άλλη....!!!
Προσπάθησα να την πλησιάσω όσο μπορούσα έτσι ωστε να ξανα έρθουμε πιο κοντά αλλά τίποτα...!!
Πολλές φορές έκατσα και αναρωτήθηκα αν έκανα κάτι λάθος....!!!!
Κι όμως δεν βρήκα κάτι.................:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

briki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η briki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
ε, τι άλλο, η αδιαφορία και η γαιδουριά... !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πριν πολλά χρόνια [όταν ήμουν 15 περιπου] σε μια εξαιρετικά δύσκολη φάση της ζωής μου που όλοι είχαν στραφεί εναντίον μου γιατί απλά... δεν ήθελαν να δεχτούν ότι δοκίμαζα να κάνω κάτι διαφορετικό από ότι συνήθως κάνει κανείς στα 15 του, όχι απλά είχα μείνει μόνη αλλά όταν κάποια άτομα στο σχολείο ακύρωσαν όλες μου τις προσπάθειες (που μόλις είχαν αρχίσει να αποδίδουν) σπέρνοντας φήμες ότι "έκλεψα"[ cheated], χρησιμοποίησα "δόλια" μέσα κτλ κτλ κτλ, όταν όλη η χαρά μου γιατί φαινόταν επιτέλους ο κόπος μου να αποδίδει είχε γυρίσει μπούμερανγκ και μια ολόκληρη σχολική τάξη με κατηγορούσε δεν είχε βρεθεί ούτε ένας να με στηρίξει... Οι τότε φίλοι μου είτε συνηγόρησαν με τους "Trendy" στις κατηγορίες εναντιον μου, είτε προτίμησαν να διαφυλάξουν τον εαυτό τους και απλά να σιωπήσουν (να συμφωνήσουν σιωπηλά ίσως...)...

Έκτοτε δεν μου κάνει πλέον καμία εντύπωση ότι και να μου έχει συμβεί από άλλες φίλες/ φίλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όντας καιρό τώρα σε μία μέτρια φάση, πολύ μεταβατική, είδα ότι αρκετοί "φίλοι" μου δε μου στάθηκαν όπως θα 'θελα. Κάποιοι με αποκαλούν κολλητή τους, αλλά δεν ξέρουν καν με σιγουριά τι κάνω τώρα...
Γενικά η ξενιτιά το κάνει πιο δύσκολο, μιας και η μία μου κολλητή είναι όλο στο τρέξιμο οπότε θα τα πούμε από το κινητό... άρα δύσκολο...
η άλλη είναι συχνά σπίτι και Online, αλλά δεν είναι "καλή" στο msn. Ναι, κάποιοι άνθρωποι απλά δεν "το 'χουν" με τα chat...

Πολλοί από τους άλλους περιμένουν απλά να έρθω Ελλάδα, ή να αλλάξω status στο Facebook, ώστε να αντιληφθούν τι συμβαίνει.
Και σιγά σιγά αυτό με χαλάει ΠΟΛΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καμια φορα νομιζω οτι βαζουμε τον εαυτο μας στο κεντρο και προκαλουμε απο μονοι μας την απογοητευση. Εχω πιασει τον εαυτο μου να σκεφτομαι 'δεν ειμαι καλα και κανεις δεν ενδιαφερεται'..αλλα δε θα ταν πιο ευκολο να επαιρνα οποιον ειχα αναγκη και να του πω 'δεν ειμαι καλα, κανε κατι!'? Γιατι κι αυτος ειναι στη φαση που ημουν εγω χθες, ευδιαθετη, και τρεχατη στις υποχρεωσεις μου.
Αν δεις οτι και μετα απο δικια σου επικοινωνια που θα ακουσουν οτι δεν εισαι καλα δεν υπαρχει ανταποκριση..οκ, τοτε ειναι θεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε διαφωνώ και δε μου αρέσει να το παίζω οσιομάρτυρας.
Αλλά 2.5 χρόνια τώρα έξω, έχω στείλει τα μηνύματά μου...
Κρίμα, αλλά προτιμώ τελικά να έχω 2 κολλητές και να βλέπω μόνο αυτές όταν έρχομαι, παρά αδιάφορους γνωστούς... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καλα δεν το λεω για να σε κρινω, απλα οτι συμβαινει καμια φορα και αθελα μας.
Κατα τ'αλλα συμφωνω οτι ειναι καλυτερο να χεις 5 ανθρωπους που νοιαζεσαι και σε νοιαζονται, απο το να βασιζεσαι σε σχεσεις που δεν υπαρχει επικοινωνια..αλλα εσυ κρινεις τι αξιζει και τι οχι, οποτε και παλι χαμενος δε βγαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Πλέον για μένα έχει σταματήσει το φαινόμενο της πραγματικής φιλίας...
Έχω πολλούς φίλους αλλά όχι κολλήτους..βγαίνω..περνάω καλά μαζί τους...γελάω αφάνταστα...αλλά μέχρι εδώ...πιο πέρα δεν πάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως βλέπω πως η ιντερνετική επικοινωνία, το msn, το Facebook κι όλα τα κομπιουτερικά, αν κι ενισχύουν φιλίες, σε συγκεκριμένες περιπτώσεις τις καταστρέφουν. Ή ενισχύουν την καταστροφή.

Βλέπω την ''καλύτερή μου φίλη''. Δεν θα μου δώσει ποτέ προτεραιότητα σε σχέση με τον γκόμενο. Σε όλα. Και έχει καθιερώσει το σύστημα να μπαίνω στο msn σαν busy (ξέρει πως δεν γουστάρω να μιλάω msn), να ρωτάει τι κάνω πάνω σε πράγματα που γνωρίζει ότι με προβληματίζουν και να εκνευρίζομαι. Ρε γ@μώτο, πάρε με τηλ. αν σε ενδιαφέρει, αφού msn θέλω να μιλάω όποτε γουστάρω εγώ, δηλ. σπάνια. Ή να γνωρίζει ότι θέλω να την δω και να περνάει όλες τις μέρες που θα μπορούσα να βγω με γκόμενο και να μου προτείνει 1 ξέμπαρκο μεσημεριανό καφέ. Έγινα κι εγώ σκύλα, της κόβω τον αέρα msn (αφού ξέρει πως αν θέλω να μιλήσω δεν θα βάλω busy), της είπα πως weekends που μπορώ να κοιμηθώ μεσημέρι δεν θα το στερηθώ κι ότι θα βρεθούμε όποτε μπορέσουμε κι οι 2. Δεν ξανακάνω συμβιβασμούς, για μένα απόλυτη φιλία ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.:hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Της τα 'χεις πει ανοιχτά, Underwater;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω κι αν εχω ιστοριες απο ... " φιλεναδιτσες" να σας πω...
Εχω ομως και ιστοριες απο " ΦΙΛΕΣ" που εχω γραψει σε παλαιοτερο θεμα.

Ο χρονος τρεχει, η ζωη περναει κι οποιος γουσταρει την εξελιξη και την χαρα θα ειναι μαζι μου.
Οποιος με πουλησε ή δοκιμασε να με παει πισω, ανηκει στο χρονοντουλαπο.
Σκληρη;

Η ζωη μας κανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πως θα νιώθατε πάντως αν ο παλιος σας φίλος σας εγκατέλειπε απο την παρέα,επειδή πιθανόν ο νέος της παρέας εχει περισσοτερο χιουμορ απο ότι εσείς?

Να σας πει με τον τροπο του ότι δεν του κάνετε,του είστε αχρηστος επειδη ο αλλος είναι περισσοτερο αστείος απο εσας.Και απο εκείνη την στιγμή και μετα να σας φερεται ασχημα,να σας υποτιμάει και να σας βγάζει γενικώς άχρηστο.

να σας πει ο παλιός σας φίλος οτι προέκυψαν καλυτεροι απο εσάς,οπότε σας διώχνω και σας δίνω δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
πως θα νιώθατε πάντως αν ο παλιος σας φίλος σας εγκατέλειπε απο την παρέα,επειδή πιθανόν ο νέος της παρέας εχει περισσοτερο χιουμορ απο ότι εσείς?

Να σας πει με τον τροπο του ότι δεν του κάνετε,του είστε αχρηστος επειδη ο αλλος εχει περισσοτερο αστείος απο εσας.Και απο εκείνη την στιγμή και μετα να σας φερεται ασχημα,να σας υποτιμάει και να σας βγάζει γενικώς άχρηστο.

να σας πει ο παλιός σας φίλος οτι προέκυψαν καλυτεροι απο εσάς,οπότε σας διώχνω και σας δίνω δρόμο.

Εκτός απο το οτι θα τον θεωρούσα τελείως ανώριμο, νομίζω θα αντιλαμβανόμουν οτι πρόκειται για κάποιον που απλά είμασταν παρέα κι οχι φίλοι.Ένας φίλος δεν θα σου φερόταν κατ αυτον τον τρόπο.
Αφου ο ίδιος σε έχει απορρίψει με τόσο άσχημο τρόπο δεν έχεις παρά να κάνεις το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top