Έχετε φτάσει ποτέ σε αδιέξοδο;

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
όχι στο δρόμο καλέ:hehe: :hehe: στη ζωή σας και πως αντιδράσατε. Εγώ πολλές φορές, η πιο εντονή που θυμάμαι ήταν όταν έφυγα από το σπίτι και ξαναγύρισα μετά από μια μέρα. ΚΟιμήθηκα μες στα μάξι. Είμουνα ράκος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οσες φορες εχει τυχει να "κινδυμεψω" βρεθω σε αδιεξοδο, εχω παντα κατι εναλλακτικο. Οχι προσχεδιασμενο.. Ερχεται εκεινη την στιγμη. Μεχρι τωρα τουλαχιστον, δεν μου εχει συμβει να μην ξερω τι να κανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Το αδιέξοδο είναι κάτι πολύ σπάνιο στην ζωή. Και επειδή η ζωή συνεχίζεται όλοι μας κάνουμε ένα τσακ και συνεχίζουμε .Απλά δεν το καταλαβαίνουμε!
Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις που αυτό το τσακ δεν υπάρχει και φαίνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:| Αδιέξοδο είναι ένας τοίχος στή "μαπα" σ'ένα στενο σοκάκι...κόβει κάποια πορεία,ενα τρόπο ζωής,μια κοσμοθεωρία και λέγεται αδιέξοδο γιατί ποτέ δεν φτάνεις στο τέλος του δρόμου αυτού! Δεν ξεπερνιέται,ούτε πισωγυρίζει...τελματώνεις ! Αδιέξοδα λογής-λογής,όταν μπορεί και παλεύεται είναι απλά μια "στενωσιά",οχι αδιέξοδο...! Ναι, ζώ ενα τέτοιο χρόνια τώρα,ψάχνοντας το "φωτάκι"...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Συναισθηματικο αδιεξοδο, ναι.
Πανικοβληθηκα, εκανα τις ηλιθιες κινησεις τη μια μετα την αλλη, εφαγα καποιους μηνες απ'τη ζωη μου κλεισμενη στο σπιτι σε αθλια κατασταση, αλλα ζησαμε εμεις καλα, κι αυτοι καλυτερα.
Τα παντα εχουν λυση, και ευτυχως τα αδιεξοδα ειναι μοναχα προσωρινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Και εγώ σε συναισθηματικό αδιέξοδο έχω φτάσει!Αλλά ευτυχώς το ξεπέρασα γρήγορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
έχω φτάσει σε αδιέξοδο αρκετές φορές και ήταν σοβαρά τα πράγματα αλλά τελικά όλα καλυτερεύουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peinaw_zw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο peinaw_zw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Μόλις πιάσεις πάτο,η άνοδος αποτελεί μονόδρομος!

-peinaw_zw
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν αδιέξοδα στη ζωή. Απόδειξη ότι πάντα βρίσκεται κάποια λύση.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στη δημοκρατία δεν υπάρχουν αδιέξοδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φάννυ

Νεοφερμένος

Η Φάννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αρκετες φορες και μαθαίνεις πως όταν πιασεις πάτο, υπάρχει και άλλος πάτος και μετά όπως σωστα λέτε η άνοδος. Λυση, να ζούμε το παρρον, μην σκεφτόμαστε το μελλον αν θα'ναι μαυρο και αν μας εχουν προδωσει φιλοι και σχεση, το μοναστηρι να'ναι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χμ αδιεξοδο;
Οχι, αδιεξοδο δε θα το λεγα.
Απλως εχω αισθανθει να βαδιζω και να βλεπω μεγαλα εμποδια που προσπαθουσαν να με κρατησουν στασιμη.
Τι εκανα; Εδωσα απλουστατα μια γερη κλωτσια και τα συνετριψα ολα. Πηρα φορα και πηγα μπροστα.
Αδιεξοδα σεμενα δεν υπαρχουν. Εμποδια ναι, πολλα. Αλλα δεν ταφηνω να μου χαλασουν την πορεια. Κι οσο μεγαλωνω τοσο σκληροτερη και δυνατοτερη αισθανομαι.
Δεν ξερω, ετσι μου βγαινει. Απλα δεν ειμαι απο τους τυπους που το βαζουν κατω ή στα ποδια. Ακομα κι αν αυτο μου δημιουργει στο δρομο πληγες. Ζω με αυτες και προχωραω..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top