Eurovision 2008! Ποιος απ' τους τρεις;

Ποιος απ' τους τρεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χεχεχε για δείτε και πείτε μου...
προσωπικά υποστηρίζω Καλομοίρα αν και γενικώς δεν είμαι fun της!
απλά μου αρέσει πολύ το μπιτάκι της, το θεωρώ πολύ καλό για τη eurovision (νταξ δεν ειναι και Θοδωράκης :P) και πιστεύω επίσης ότι η κοπελίτσα είναι η πιο καλή για τέτοια show και μπορεί να υποστηρίξει φυσικά τον Αγγλικό στίχο! (νταξ στα ελληνικά ίσως μας κάνει λίγο ρόμπες:P)
Υπερ λοιπόν στο να στείλουμε την Ελληνίδα μας Britney :P
εσείς τι λέτε? :D

Καλομοίρα και Secret Combination



Χρύσπα και
Give a chance to love


Μαρτάκης και Always and forever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κ εγώ Καλομοίρα ψηφίζω. Είναι πολύ "πιασάρικο" δλδ σου μένει (αν κ ποιοτικώς το τραγούδι δεν μου αρέσει).

Ελπίζω να συνοδευτεί με τον κατάλληλο RnB χορό :clapup: (i love to bounce:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Χρύσπα με χίλια!Δαγκωτό!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βασικά αυτό που με χαλάει με την καλομοίρα είναι ο τρόπος της και η μονοτονία στο ρεφρέν, ο Μαρτάκης με τίποτα, το αγγλικό του είναι απαίσιο, όσο για την Χρύσπα κάπως καλό αλλα δεν με τρελένει κιόλας, εγώ μπορώ να πώ κουμπάκιας μέχρι νεοτέρας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ακούγοντας τα 3 τραγούδια ομολογώ ότι περισσότερο προτιμώ Χρυσπα (παρόλο που προ τραγουδιών δεν θα το έλεγα με τπτ!!!!)


ο Μαρτάκης γιατί δεν έχει "!"????

τι ...ρατσισμός είναι αυτός???? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ακούγοντας τα 3 τραγούδια ομολογώ ότι περισσότερο προτιμώ Χρυσπα (παρόλο που προ τραγουδιών δεν θα το έλεγα με τπτ!!!!)


ο Μαρτάκης γιατί δεν έχει "!"????

τι ...ρατσισμός είναι αυτός???? :P

Τι άγγλικο είναι αυτό θές να πείς, έχει αγγλική προφορά όσες και οι ψήφοι πάνω, χάλια είναι, παρόλο που σαν τραγούδι είναι ψιλοκαλό;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsiloboy

Νεοφερμένος

Ο tsiloboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
το μη χείρον βέλτιστον θα ισχύσει μου φαίνεται :( προσωπικά, από τα 3 λιγότερο κακό μου ακούγεται της Χρύσπα. Το Always and forever είναι ψιλοαδιάφορο και το Secret Combination μου φαίνεται κακόγουστο καρακιτσαριό (monkey style)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εμένα πάντως στη χρύσπα πολύ με ενοχλεί ο ανάμικτος στοίχος και ελληνικά και αγγλικά ώστε να τους έχουμε όλους ικανοποιημένους.... μου κάνει σε συμβιβασμό κάτι τέτοιο και χαλιέμαι
βάλτο όλο ΕΛΛΗΝΙΚΑ, πάτα πόδι και προχώρα, είναι η δική μου γνώμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aυτο που εγραψαν για Χρυσπα : σκουπίδι (καλη ερμηνεια, κακο το διγλωσσο)

Αυτο που εγραψαν για Καλομοιρα : σκουπιδι, μπεμπεκίστικο, σαν να απεθυνεται σε 12χρονα. (και αν). Τελεια προφορά και καλη παρουσια-κινηση.

Αυτο που εγραψαν για Μαρτακη : αν και ευπεπτο και συνηθισμενο και ποπ και,και,και....δε το λες και σκουπιδι. Δε μαρεσει ομως ο Ρουβακης ..ε συγνωμη ο Μαρτακης. Προφορά οχι καλή. Πολυ αντιγραφη σε κινησεις Ρουβα.

Συμπερασματικά, θα εστελνα την Καλομοιρα με το τραγουδι του Μαρτακη.

Αλλά οκ, ετσι κι αλλιως στη Γιουροβιζιον το 80% ειναι σκουπιδια, οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
το μη χείρον βέλτιστον θα ισχύσει μου φαίνεται :( προσωπικά, από τα 3 λιγότερο κακό μου ακούγεται της Χρύσπα. Το Always and forever είναι ψιλοαδιάφορο και το Secret Combination μου φαίνεται κακόγουστο καρακιτσαριό (monkey style0

Συμφωνώ απόλυτα... Κάθε πέρυσι και καλύτερα είναι σ' αυτό το διαγωνισμό!
Ας στείλουν όποιον θέλουν, αρκεί να μη γίνουμε ρεζίλι! :worry:


Υ.Γ. Η Καλομοίρα με εκνευρίζει ταμάλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα... Κάθε πέρυσι και καλύτερα είναι σ' αυτό το διαγωνισμό!
Ας στείλουν όποιον θέλουν, αρκεί να μη γίνουμε ρεζίλι! :worry:


Υ.Γ. Η Καλομοίρα με εκνευρίζει ταμάλα! :P

+1 είναι καθυστερημένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα... Κάθε πέρυσι και καλύτερα είναι σ' αυτό το διαγωνισμό!
Ας στείλουν όποιον θέλουν, αρκεί να μη γίνουμε ρεζίλι! :worry:


Υ.Γ. Η Καλομοίρα με εκνευρίζει ταμάλα! :P

Παρομοίως!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Μαλλον ειμα ιη πρωτη που ψηφισα Μαρτακη...:redface:
Βασικα κανενα δε με ενθουσιαζει ιδιαίτερα. Αλλα αν πρεπει να διαλέξω καποιο απο τα 3 τραγούδια θα διαλεγα το always and forever. Κ συμφωνω με τον Lorien δλδ Καλομοιρα με το τραγουδι του Μαρτακη!
Εμενα πάλι η Χρυσπα με εκνευρίζει, θα ελεγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μαλλον ειμα ιη πρωτη που ψηφισα Μαρτακη...:redface:
Βασικα κανενα δε με ενθουσιαζει ιδιαίτερα. Αλλα αν πρεπει να διαλέξω καποιο απο τα 3 τραγούδια θα διαλεγα το always and forever. Κ συμφωνω με τον Lorien δλδ Καλομοιρα με το τραγουδι του Μαρτακη!
Εμενα πάλι η Χρυσπα με εκνευρίζει, θα ελεγα!

Δεν θα τα πάμε καλά λίγα για τη Χρύσπα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Δεν θα τα πάμε καλά λίγα για τη Χρύσπα!:whistle:
χαχα!! καλα σου αρεσει η χρυσπα; δε ξερω αλλα κατι σε αυτην με εκνευριζει κ τα τραγουδια της δε μου αρεσουν καθόλου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
χαχα!! καλα σου αρεσει η χρυσπα; δε ξερω αλλα κατι σε αυτην με εκνευριζει κ τα τραγουδια της δε μου αρεσουν καθόλου!!

ΑΑΑ το τραβάς!!!Την έχω δει από κοντά είναι υπέροχη και ωραία κομάτια έχει :clapup:

Πρόσεξε την πορεία σου :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
:P Ενταξει τι να πει κανεις...γούστα είναι αυτα...!!!:P:)

Εμενα γενικοτερα δε μου αρεσει αυτό το είδος μουσικής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ούτε εμένα απλά μ αρέσει η χρύσπα αδυναμίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τίποτα πιο χαζό δεν είχαμε να στείλουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πω πω, αμανές... :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top