Τι ζηλεύετε στους άλλους και πόσο εύκολα;

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μιλάω γενικά σε όλους τους τομείς.Εάν -ποιό συγκεκριμένα- κάποιος έχει κάτι που δέν έχετε εσείς θα ζηλέψετε πολύ,λίγο ή καθόλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
*ζηλεύετε
Ναι, όταν βλέπω άτομα που είναι άχρηστα ή τεμπελιάζουν και έχουν καλή δουλειά, ζηλευω πάρα πολύ που εγώ δεν μπορώ να βρω καν μια δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Σόρυ για το ορθογραφικό! Ο δαίμονας του πληκτρολογίου!!!

*ζηλεύετε
Ναι, όταν βλέπω άτομα που είναι άχρηστα ή τεμπελιάζουν και έχουν καλή δουλειά, ζηλευω πάρα πολύ που εγώ δεν μπορώ να βρω καν μια δουλεια.

Πολύ καλή απάντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
.....Όταν βλέπω άχρηστα όντα να έχουν δουλειά , τσαντίζομαι γίνομαι "Τούρκος"!! :verymad:

Αν ζηλεύω τώρα ε... λοιπόν... μ αρεσει να θαυμάζω πράγματα κυριως , για να μπορώ να έχω μια κινητήρια δύναμη ώστε να πραγματοποιήσω στόχους.
Στα ερωτικά όμως ζηλεύω, αλλά και πάλι αυτό ξεκινάει όταν έχω χάσει την εμπιστοσύνη μου στον άλλον!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Στα ερωτικά η ζήλεια συνήθως αποδεικνύεται ταφόπλακα της σχέσης.
Είτε υπάρχει εμπιστοσύνη,ή όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Με το χερι στην καρδια, δεν ζηλευω ευκολα. Πρεπει καποιος να με προκαλεσει πολυ εντονα για να νιωσω ζηλεια σε ολους τους τομεις. Ακομα κι αν δω γυναικες ωραιοτερες απο εμενα ή πιο πετυχημενες αξίζουν δεν το αξίζουν εμένα δε με αφορά. Αυτο που με αφορά είναι να γίνομαι εγώ καλύτερη αποτι ημουν πριν. Και θα το καταφερω. Γενικα προσπαθω να κανω το καλυτερο που μπορω για τον εαυτο μου και προτιμω να με ζηλευουν παρα εγω να ζηλευω. Το βρίσκετε εγωιστικό? Μπορεί να είναι λίγο, αλλά το βρίσκω υγιέστερο απο την ζηλεια. Και στα ερωτικα μου το ιδιο. Εχω αρκετα μεγαλη εμπιστοσυνη στον εαυτο μου. Ε καμμια φορα μπορει και να ζηλεψω. Δε θα το δειξω ομως. Εκεινος θα το καταλαβει ομως γιατι με ξερει ποσο περηφανη ειμαι. Μπορει να γινονται κι επιτηδες μερικα πραγματα καμμια φορα. :P Να αναβουνε και λιγο τα αιματα, ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 772419

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τίποτα όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ζηλευω τους "μογγολους" που εχουν γκομενα απο καθαρη τυχη επειδη ετσι τους τα εφερε η ζωη

Τι ακριβώς εννοείς με τη λέξη αυτή; Θα μπορούσες να εξηγήσεις περισσότερο τον χαρακτηρισμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Ζηλευω τους "μογγολους" που εχουν γκομενα απο καθαρη τυχη επειδη ετσι τους τα εφερε η ζωη
Ζηλευω τους ανθρωπους που δεν εχω ουτε ενα σπυρακι στο προσωπο και ειναι βρομιαριδες...
Αλλα ετσι ειναι..η ζωη ειναι αδικη!
Έλα ρε φίλε τώρα, το να γκρινιάζεις επανειλημμένα στο e-steki δεν πρόκειται να σε βοηθήσει. Τώρα καλύτερα να περιμένεις δυο ολόκληρες διμοιρίες να στα χώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
Ζηλεύω αυτούς που έκαναν κάτι σπουδαίο στη ζωή τους και ειδικά όσους έκαναν κάτι ωφέλιμο για τους συνανθρώπους τους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Deco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Ζηλευω αυτους που εχουν ωραια μουσια.τα δικα μου μονιμως βγαινουν σαν ναυαγου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ζηλεύω τους ανθρώπους που πέτυχαν τους στόχους τους και είναι ευτυχισμένοι και ευχαριστημένοι με αυτό που κάνουν :)
Θέλω πολύ να τους μοιάσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loret

Νεοφερμένος

Ο Loret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ζηλεύω την απατεωνιά τους και τον τρόπο να αναδεικνύονται χωρίς να το αξίζουν με διάφορους γελοίους τρόπους όπως facebook
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ακομα να βρω πως διαγραφονται να μηνυματα..ας το διαγραψει καποιος mod .. Ζητω συγνωμη για τις "κακες" εκφρασεις που χρησιμοποιησα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Όσους κάνουν αυτό που αγαπούν, είναι καλοί σε αυτό και η προσπάθειά τους έχει αναγνωριστεί.
Και όσους έχουν λεφτά και ταξιδεύουν όπου θέλουν χωρίς να το σκεφτούν στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Ζηλεύω άτομα που ξέρουν τι θέλουν να κάνουν στην ζωή τους.
Ζηλεύω άτομα που δεν πέρασαν άσχημα πράγματα στα παιδικά/εφηβικά τους χρόνια.
Ζηλεύω όσους έχουν ταλέντα, ωραία-ιδιαίτερη εμφάνιση. Και όσα είπε η methexys!!

Δεν λέω το ζηλεύω αρνητικά, απλά τους θεωρώ "κωλόφαρδους" επειδή πιστεύω πως αν είχα τα συγκεκριμένα πράγματα η ζωή θα ήταν πιο εύκολη-χαρούμενη :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ζηλεύω όσους είχαν beta-key για το starcraft 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ζηλευω απιστευτα αυτους που δεν αγχωνονται για τιποτα και ολα τους πανε καλα :) Μακαρι να το καταφερω και εγω αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
συμφωνω με την μαρινακι...ειναι το χειροτερο μου ελαττωμα το αγχος
+εμφανιση και καλοσυνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top