Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 417)
  • Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 157 37.6%
  • Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 207 49.6%
  • Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 42 10.1%
  • Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους

    Ψήφοι: 11 2.6%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Καλά βρε παιδιά μην τον φάτε τον άνθρωπο..Δεν είναι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που το θεωρεί διαστροφή..Και γενικά το τι θεωρεί κάποιος διαστροφή η όχι στο σεξ διαφέρει απο άνθρωπο σε άνθρωπο και το έχουμε συζητήσει σε άλλο thread..
Και δεν νομίζω ότι με τα λεγόμενα του το simboy δείχνει ότι θεωρεί το σεξ μια αναπαραγωγική διαδικασία απλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
ΝΤΑΞ, ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΤΩΡΑ.

οτιδήποτε έξω από την αναπαραγωγική διαδικασία δεν είναι ομαλό.

Στον έρωτα όλα επιτρέπονται.

ακριβώς αυτό ;)
respect doo-de ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Καλά βρε παιδιά μην τον φάτε τον άνθρωπο..Δεν είναι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που το θεωρεί διαστροφή..Και γενικά το τι θεωρεί κάποιος διαστροφή η όχι στο σεξ διαφέρει απο άνθρωπο σε άνθρωπο και το έχουμε συζητήσει σε άλλο thread..
Και δεν νομίζω ότι με τα λεγόμενα του το simboy δείχνει ότι θεωρεί το σεξ μια αναπαραγωγική διαδικασία απλά..

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ?
Κατά πρώτον δε θα με συνέφερε να το πω αυτό μιας και ΕΙΜΑΙ ΟΜΟΦΥΛΟΦΙΛΟΣ αλλά όμως λέω τα πράγματα με το όνομά τους
Και προσπάθησα να σας πω με αυτό ότι είναι υποκρισία να λέει κάποιος/α που το κάνει συνέχεια από πίσω "ανώμαλοιιιιιιιιι ουυυυυυυυ ανώμαλοιιιιιιι" τους ομοφυλόφιλους τη στιγμή που και ο ίδιος το κάνει με αυτό το τρόπο σε κάποια πχ κοπελα .Ο πρωκτός δεν φτιάχτηκε γιαυτό το σκοπό.
Εννοώ ότι ένας άντρας μάγκας και καλά που βρίζει τους ομοφυλόφιλους αλλά αυτός πάει συνέχεια από πίσω με τις γυναίκες δεν είναι πιο φυσιολογικός από έναν ομοφυλόφιλο
Η αγνότητα δεν έχει να κάνει με το με ποιόν πας αλλά αν αγαπάς εκεί που πας και πόσο σέβεσε αυτόν που πας
Αν βλέπεις τον άλλον με περισσή αγάπη και σεβασμό δεν θα έχεις και πολύ όρεξη να τον/την στήσεις στα 4 ( ε μα πως αλλιώς να το πω πια ) ( wouaou τι λέω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Η αγνότητα δεν έχει να κάνει με το με ποιόν πας αλλά αν αγαπάς εκεί που πας και πόσο σέβεσε αυτόν που πας
Αν βλέπεις τον άλλον με περισσή αγάπη και σεβασμό δεν θα έχεις και πολύ όρεξη να τον/την στήσεις στα 4 ( ε μα πως αλλιώς να το πω πια ) ( wouaou τι λέω )
Α μην το λες δεν ξέρεις πως σκέφτεσαι ο κάθε άνθρωπος..
Και συγγνώμη εσύ σε άλλο thread δεν ανέφερες ότι έχεις σχέση με κοπέλα?
Σόρρυ κιόλας για την αδιάκριτη ερώτηση απλά μου φάνηκε περίεργο..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Α μην το λες δεν ξέρεις πως σκέφτεσαι ο κάθε άνθρωπος..
Και συγγνώμη εσύ σε άλλο thread δεν ανέφερες ότι έχεις σχέση με κοπέλα?
Σόρρυ κιόλας για την αδιάκριτη ερώτηση απλά μου φάνηκε περίεργο..:/:

Μπορεί να είμαι bi εσύ τι ζόρι τραβάς ? :pppppp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μήπως είπε "άνθρωπο", "άτομο" κλπ αλλά θεώρησες εσύ αυτονόητο οτι είναι κοπέλα? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μήπως είπε "άνθρωπο", "άτομο" κλπ αλλά θεώρησες εσύ αυτονόητο οτι είναι κοπέλα? ;)

Μιchelle μπορεί να ήθελα να αποφύγω το κράξιμο ........ lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Η αγνότητα δεν έχει να κάνει με το με ποιόν πας αλλά αν αγαπάς εκεί που πας και πόσο σέβεσε αυτόν που πας
Αν βλέπεις τον άλλον με περισσή αγάπη και σεβασμό δεν θα έχεις και πολύ όρεξη να τον/την στήσεις στα 4 ( ε μα πως αλλιώς να το πω πια ) ( wouaou τι λέω )


Δηλαδή ένα ζευγάρι που αγαπιέται, κάνει μόνο έρωτα, που συνεπάγεται ότι επειδή υπάρχει αγάπη η μόνη αρμόζουσα στάση είναι το κλασικό ιεραποστολικό.... Αυτό λες?
Εγώ ξέρω ότι μπορείς να βρεθείς με πολλούς τρόπους στο κρεβάτι. Άκρως συναισθηματικά, ρομαντικά, χυδαία κ.λ.π. Ακόμα και αν αγαπάς τον σύντροφό σου, το να ευχαριστηθείς την σεξουαλική συνεύρεση μαζί του, κάνωντας πράγματα που αρέσουν και στους 2, δεν μειώνει την δύναμη της αγάπης.
Έχω κάπου λάθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Μιchelle μπορεί να ήθελα να αποφύγω το κράξιμο ........ lol
Τουλάχιστον εδώ δεν νομίζω να σε έκραζε κανείς. Το οτι έχουμε και moderator ομοφυλόφιλο σου λεει κάτι? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
"Δηλαδή ένα ζευγάρι που αγαπιέται, κάνει μόνο έρωτα, που συνεπάγεται ότι επειδή υπάρχει αγάπη η μόνη αρμόζουσα στάση είναι το κλασικό ιεραποστολικό.... Αυτό λες? "
Αυτό λέω ? εσύ τι λες ? Αυτό λέω ? ............ συνενόηση καρότο !!!!!
Μίλησα εγώ για αρμόζουσα στάση ? εγώ είπα ότι δε μπορεί κάποιος ετερόφυλος που κάνει πρωκτικό έρωτα να κοροιδεύει έναν ομοφυλόφιλο ( ενεργητικό ) μιας και στην τελική σε οπίσθια πάει κ αυτός
Κεντρική ιδέα όλοι και οι μεν και οι δε έχουμε ανάγκες πάθη λάθη αιτιές αποτελέσματα σκέψεις αντιθέσεις κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ . Αυτό που λες εσύ είναι απλά άλλο θέμα ξέχωρο από αυτό που συζητάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Όχι για κοπέλα μιλούσα..Βέβαια εννοείται ότι δεν έχω πρόβλημα..Και για κράξιμο δεν τίθεται θέμα νομίζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τουλάχιστον εδώ δεν νομίζω να σε έκραζε κανείς. Το οτι έχουμε και moderator ομοφυλόφιλο σου λεει κάτι? ;)

Ναι ότι θα γίνω Moderator ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Συμφωνω με την Ελενη σε αυτο,απλα η μαγεια ειναι οταν υπαρχει και αγαπη στο ζευγαρι,οχι σχεση μονο και μονο για σεξ

Και καλα κανετε που εχετε mod με διαφορετικα γουστα,ειπαμε ολοι ειμαστε ανθρωποι απλα αλλαζουν οι αποψεις και τα γουστα μας,απλα τα πραγματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Σίγουρα είναι δύσκολο να νιώσει ένα gay ζευγάρι ακριβώς ότι νιώθει ένα ετερεσεξουαλικό ζευγάρι. Δεν είναι απαραίτητο πάντως το ζευγάρι να κάνει έρωτα με συναίσθημα κτλ, αυτό το βρίσκεις μόνο όταν πραγματικά αγαπιέται κτλ το συναίσθημα πάιζει ρόλο και όχι το φύλο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι όλοι γράφεται το ίδιο πράγμα με άλλα λόγια.
Ο simboy δεν λέει ότι είναι ανώμαλο να την βρίσκεις στο κρεββάτι με όποιο τρόπο σου αρέσει.Απλώς αντιπαραθέτι δυο καταστάσεις γράφοντας πως όσο ανώμαλο είναι αυτό άλλο τόσο ανώμαλο είναι και να κάνεις σεξ με ένα άτομο του ίδιου φύλου.Δηλαδή καθόλου.
Κι επιτέλους ποιος θα ορίσει τι είναι ανωμαλία;Κατά τη γνώμη αυτό είναι υποκειμενικό.Δυο άτομα(οποιυδήποτε φύλου)που χαίρονται τον έρωτα τους με όποιο τρόπο τους ευχαριστεί και τους δύο δεν μπορούν να θεωρηθούν ανώμαλα.
Αντιθέτως εγώ διαστροφή θεωρώ όταν ο ένας επιβάλλει τις ορέξεις του στον άλλον με χρήση βίας σωματικής ή ψυχολογικής και αναφέρομαι σε πλήθος περιπτώσεων απο την παιδεραστία μέχρι και τον εξαναγκασμό σε ένα ζευγάρι ετερόφυλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι όλοι γράφεται το ίδιο πράγμα με άλλα λόγια.
Ο simboy δεν λέει ότι είναι ανώμαλο να την βρίσκεις στο κρεββάτι με όποιο τρόπο σου αρέσει.Απλώς αντιπαραθέτι δυο καταστάσεις γράφοντας πως όσο ανώμαλο είναι αυτό άλλο τόσο ανώμαλο είναι και να κάνεις σεξ με ένα άτομο του ίδιου φύλου.Δηλαδή καθόλου.
Κι επιτέλους ποιος θα ορίσει τι είναι ανωμαλία;Κατά τη γνώμη αυτό είναι υποκειμενικό.Δυο άτομα(οποιυδήποτε φύλου)που χαίρονται τον έρωτα τους με όποιο τρόπο τους ευχαριστεί και τους δύο δεν μπορούν να θεωρηθούν ανώμαλα.
Αντιθέτως εγώ διαστροφή θεωρώ όταν ο ένας επιβάλλει τις ορέξεις του στον άλλον με χρήση βίας σωματικής ή ψυχολογικής και αναφέρομαι σε πλήθος περιπτώσεων απο την παιδεραστία μέχρι και τον εξαναγκασμό σε ένα ζευγάρι ετερόφυλλων.

Είπα εγώ τέτοιο πράμα ? :p :)
Συμφωνώ με αυτά που λες αλλά έχω τη θεωρία μου για το σεξ γενικότερα
Δηλαδή πιστεύω ότι είναι από τις πιο δυνατές φυσικά καταστάσεις στον άνθρωπο γενικά στη φύση
Είμαι της άποψης τουλάχιστον εγώ μόνο έτσι λειτουργώ ότι πρέπει να υπάρχει αγάπη συναίσθημα και όχι λες και πας για κατούρημα
Επίσης θεωρώ πως υπάρχει το ιδανικό το αγνό το όμορφο από εκεί και πέρα κανείς δεν πρέπει να κρίνει κανέναν γιατί με τη λογική ότι είναι ανωμαλία ο πρωκτικός έρωτας ( που δεν είναι και αυτός ο σκοπός του πρωκτού ) τότε ανώμαλοι είναι και οι ετερόφυλοι αν κάνουν με αυτό το τρόπο σεξ.
Οταν μιλάμε σε βάση σχέσης αγάπης αλλάζουν τα δεδομένα και μιλάμε κάτω από άλλες εικόνες και καταστάσεις
Είμαι άνθρωπος που θα μπορούσα να θυσιάσω το σεξ για την αγάπη
Αλλοι το βλέπουν αλλιώς
Οσο αφορά όμως το θέμα ομαλό και μη ομαλό σίγουρα υπάρχουν κάποια όρια
Διότι και στη Γερμανία ο άλλος ο κανίβαλος με τη συγκατάθεση του άλλου τον έφαγε ζωντανό
Αυτό τι σημαίνει ? ότι είναι ομαλό επειδή το ήθελαν και οι δύο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από simboy:
Είπα εγώ τέτοιο πράμα ? :p :)
Συμφωνώ με αυτά που λες αλλά έχω τη θεωρία μου για το σεξ γενικότερα
Δηλαδή πιστεύω ότι είναι από τις πιο δυνατές φυσικά καταστάσεις στον άνθρωπο γενικά στη φύση
Είμαι της άποψης τουλάχιστον εγώ μόνο έτσι λειτουργώ ότι πρέπει να υπάρχει αγάπη συναίσθημα και όχι λες και πας για κατούρημα
Επίσης θεωρώ πως υπάρχει το ιδανικό το αγνό το όμορφο από εκεί και πέρα κανείς δεν πρέπει να κρίνει κανέναν γιατί με τη λογική ότι είναι ανωμαλία ο πρωκτικός έρωτας ( που δεν είναι και αυτός ο σκοπός του πρωκτού ) τότε ανώμαλοι είναι και οι ετερόφυλοι αν κάνουν με αυτό το τρόπο σεξ.
Οταν μιλάμε σε βάση σχέσης αγάπης αλλάζουν τα δεδομένα και μιλάμε κάτω από άλλες εικόνες και καταστάσεις
Είμαι άνθρωπος που θα μπορούσα να θυσιάσω το σεξ για την αγάπη
Αλλοι το βλέπουν αλλιώς
Οσο αφορά όμως το θέμα ομαλό και μη ομαλό σίγουρα υπάρχουν κάποια όρια
Διότι και στη Γερμανία ο άλλος ο κανίβαλος με τη συγκατάθεση του άλλου τον έφαγε ζωντανό
Αυτό τι σημαίνει ? ότι είναι ομαλό επειδή το ήθελαν και οι δύο ?
Αυτό ακριβώς εξηγώ ότι γράφεις.
Όσον αφορά τον ορισμό της ανωμαλίας εγώ αναφέρομαι μόνο σε ερωτικές καταστάσεις.Αν θέλεις να μιλήσουμε γενικότερα για ομαλά και ανώμαλα πράγματα τότε θα πρέπει να ανοιχτεί άλλο ποστ γιατί είναι αρκετά πχ. ανώμαλοι είναι και οι 5.000.000 Αθηναίοι που διαμαρτύρονται για το κυκλοφοριακό αλλά εξακολουθούν να πηγαίνουν με το αυτοκίνητο και μέχρι το περίπτερο;) Κατάλαβες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μπορεί η χρήση του πρωκτού να είναι η αφόδευση και όχι το sex, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ο άνθρωπος μπορεί να ξεδιψάσει και με απλό νεράκι, οπότε προς τι η ανακάλυψη της coca cola με πολλά πολλά παγάκια? Η ανακάλυψη τρόπων ευχαρίστησης δεν νομίζω ότι αποτελεί ανωμαλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simboy

Νεοφερμένος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Μπορεί η χρήση του πρωκτού να είναι η αφόδευση και όχι το sex, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι ο άνθρωπος μπορεί να ξεδιψάσει και με απλό νεράκι, οπότε προς τι η ανακάλυψη της coca cola με πολλά πολλά παγάκια? Η ανακάλυψη τρόπων ευχαρίστησης δεν νομίζω ότι αποτελεί ανωμαλία.

Η cocacola όμως πάει με όλα χαχαχαχαχαχα
Τις επιπτώσεις της coca cola της έχουμε σκεφτεί ? :pppp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο μίσος... αλλά αφού δε θέλεις να μιλήσεις, ΟΚ, σεβαστό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top