Πώς δείχνει μια γυναίκα ότι της αρέσει κάποιος;

dimtennis

Νεοφερμένος

Ο dimtennis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πολλές φορές έχω αναγκαστεί να αναλύσω τη συμπεριφορά μιας γυναίκας απέναντι μου για να καταλάβω αν της αρέσω ή όχι. :book:
Αυτό συμβαίνει γιατί οι γυναίκες είναι πολύ μυστήρια πλάσματα και απλά τίποτα δεν είναι ξεκάθαρο μαζί τους. Λοιπόν θα ήθελα να ακούσω από τις γυναίκες του φόρουμ πως δείχνουν σε έναν άντρα ότι του αρέσει χωρίς να του το πουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εξαρταται και το ατομο. Εγω, οπως και οι περισσοτερες πιστευω, ειμαστε ντροπαλες γυρω απο το αγορι που μας αρεσει, δεν μιλαμε, δεν λαλαμε, κοκκινιζουμε απο το αγχος :P Καποιες αλλες ειναι πιο εκδηλωτικες και δεν φοβουνται να δειξουν απο την πολυ αρχη πως νιωθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
αυτό είναι θέμα πολύ υποκειμενικό...! καθε κοπέλα αντιδρά διαφορετικά... δεν ξέρεις τι βιώματα έχει και πώς εκφράζει αυτά που νιώθει...
θα σου μιλήσω για εμένα προσωπικα... εγώ νμζ οτι είναι τόσο έκδηλο το γεγονός οτι μου αρέσει καποιος που το πάω απο την τελείως αντίθετη κατεύθυνση... δεν μιλάω, δεν κοιτάω , ίσως πολλές φορες να ( κανω ) οτι δεν δινω καθολου σημασια σε αυτά που λέει... αλλάζω παρέα αν βρεθώ μαζί τ κάπου ή επιλέγω να κάτσω οσο πιο μακρια γίνεται... το αγόρι μ στην αρχη νόμιζε οτι τον θεωρώ ανιαρό και είχε απογοητευτεί... ευτυχώς όμως ήρθε και μου μίλησε ανοιχτά και του είπα και εγώ τι συμβαίνει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ε είναι η επικοινωνία με τα μάτια, το βλέμμα, το χαμόγελο, του μιλάς, τον ακούς, υπάρχει κάποια μικρή σωματική επαφή, δλδ μπορεί να τον αγγίξεις ""καταλάθος"" και τέτοια και γενικά δείχνει ότι περνάει καλά μαζί σου. Απλά μερικές φορές συγχέεται με το ότι απλά γουστάρει τη παρέα σου, κι όχι απαραίτητα ερωτικά.
Αλλά αυτό είναι και θέμα χαρακτήρα. Είναι και θέμα ''πάρε-δώσε", δε θα τα κάνει όλα αυτά αν δεν της δώσει το οκ.
Είναι περίπλοκο θέμα, αλλά συνηθίζεις, μη τα θέλετε κι όλα εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Ερεύνες λένε πως η φωνή μιας κοπέλας που αρέσει ένα παλικάρι, είναι πιο ψιλή απο το κανονικό... Όπως και όταν σε ακουμπάει αρκετά συχνά και στις αρχές της γνωριμίας.
Πιστεύω ισχύει, τεσταρισμένο -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ερεύνες λένε πως η φωνή μιας κοπέλας που αρέσει ένα παλικάρι, είναι πιο ψιλή απο το κανονικό... Όπως και όταν σε ακουμπάει αρκετά συχνά και στις αρχές της γνωριμίας.
Πιστεύω ισχύει, τεσταρισμένο -.-

Τι εννοεις οταν ειναι πιο ψιλη απο το κανανονικο? Κανεις αλλος εχει καμια ιδεα? Θα ηθελα πολυ να συνεχιστουν οι αποψεις απο τα κοριτσια αλλα κυριως για τα κοριτισια στην εφηβεια γιατι αυτο με καίει τωρα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά όταν βλέπω κάποιον που μ'αρέσει κοκκινίζω!Καλά, όταν μου μιλάει δε...Γίνομαι παντζάρι!Έτσι δυστυχώς καρφώνομαι!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Την τελευταία φορά που μου χε αρέσει κάποιος, πολύ όμως, απλώς είχα μάθει που πηγαίνει και τι ώρες και ως "διαμαγείας" βρισκόμουν εκεί που βρισκόταν κι αυτός. συνέχεια. μέχρι που κάτι κατάλαβε. ε τόσο παρανοϊκή σου λέει δε γίνεται...Αλλά γενικά δεν συμπεριφέρομαι με τον ίδιο τρόπο σε όσους μ αρέσουν, δεν ξέρω γιατί, ίσως γιατί ο καθένας μου βγάζει κάτι διαφορετικό..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Την τελευταία φορά που μου χε αρέσει κάποιος, πολύ όμως, απλώς είχα μάθει που πηγαίνει και τι ώρες και ως "διαμαγείας" βρισκόμουν εκεί που βρισκόταν κι αυτός.
Κάποτε μου το έκανε κι εμένα αυτό ένα κορίτσι, αλλά εγώ ήμουνα τόσο ζώον που δεν καταλάβαινα τίποτα.
...Αλλά γενικά δεν συμπεριφέρομαι με τον ίδιο τρόπο σε όσους μ αρέσουν, δεν ξέρω γιατί, ίσως γιατί ο καθένας μου βγάζει κάτι διαφορετικό..
Όσο για αυτό............

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Eγώ πάλι,μετά την πρωτη γνωριμία και αφού έχω καταλάβει ότι μ'αρέσει, θα αρχίσω να κάνω πλάκα,ίσως να τον πειράζω λίγο... Aν φυσικά νιώσω ότι με συμπάθησε και ανταποκρίνεται στην πλάκα,δεν θα τον πρήξω κιόλας :hehe: ίσως είναι ο τρόπος μου για να μην δείχνω αμήχανη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
ναι θα συμφωνήσω κι εγώ.. το χιούμορ είναι το κατάλληλο όπλο για να κρύψουμε ό,τι υποβόσκει και να δημιουργήσουμε ένα κλίμα οικειότητας με το αγόρι που καψουρευτήκαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιατί καμία δε γίνεται πατζάρι; ΠΑΤΖΑΡΙ ΟΜΩΣ. Εχμ,εγώ αν μ'αρέσει κάποιος του πιάνω την κουβέντα με αφορμή κρύα ανέκδοτα.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
fairygirl το παντζάρι προδίδει πολύ...! :redface: πρέπει να το κοντρολάρεις κάπως!:hehe:
για αρχή βάλε λίγο make up, αν και νομίζω ότι δε φοράς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
fairygirl το παντζάρι προδίδει πολύ...! :redface: πρέπει να το κοντρολάρεις κάπως!:hehe:
για αρχή βάλε λίγο make up, αν και νομίζω ότι δε φοράς! ;)

:redface:
Ερμ,στέκομαι από μακρινή απόσταση,δε προδίδομαι.:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Και να κοκκινίζεις, δεν θα παρεξηγηθεί -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κάποτε μου το έκανε κι εμένα αυτό ένα κορίτσι, αλλά εγώ ήμουνα τόσο ζώον που δεν καταλάβαινα τίποτα.
Κι εκείνος ζώο επίσης απλώς κατάλαβε ότι πηγαίνω γ αυτόν κάποια στιγμή και ήρθε και έκατσε στο δίπλα τραπέζι, βέβαια δεν μιλούσαμε...αυτό γινόταν συνέχεια,κάθε φορά που πήγαινα γ αυτόν σε ένα συγκεκριμένο μέρος, ερχόταν και καθόταν δίπλα χωρίς να μιλά μέχρι που νευρίασα και μια φορά σηκώθηκα και έφυγα νωρίτερα...αυτές είναι και οι μαλακίες που κάνουμε και σας χάνουμε:D:P:P:P
Υ.Γ. το μόνο που κατάλαβε για μένα ο τύπος ήταν ότι ήμουν παρανοϊκή χαχαχαχαχαχα ή τρελή:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Γιατί δεν πήρες την πρωτοβουλία να μιλήσεις εσύ πρώτη; Αφού έβλεπες πως δεν πρόκειται να ανοίξει το στόμα του, ας ξεκινούσες εσύ την συζήτηση, άμα σου άρεσε κιόλας, γιατί κόλλησες και έφυγες χωρίς να δεις πως θα εξελισσόταν αν κάποιος από τους δυο σας μιλούσε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Κι εκείνος ζώο επίσης απλώς κατάλαβε ότι πηγαίνω γ αυτόν κάποια στιγμή και ήρθε και έκατσε στο δίπλα τραπέζι, βέβαια δεν μιλούσαμε...αυτό γινόταν συνέχεια,κάθε φορά που πήγαινα γ αυτόν σε ένα συγκεκριμένο μέρος, ερχόταν και καθόταν δίπλα χωρίς να μιλά μέχρι που νευρίασα και μια φορά σηκώθηκα και έφυγα νωρίτερα...αυτές είναι και οι μαλακίες που κάνουμε και σας χάνουμε.
Στη δική μου περίπτωση, κάποια στιγμή μετά από καιρό άρχισα να "καίγομαι" κι εγώ. Όμως (εγώ το ζώον) δεν καταλάβαινα ότι "ψηνόταν" κι εκείνη. Τελικά (μετά από διάφορα) η υπόθεση είχε την (προσδοκώμενη από αμφοτέρους) ευτυχή συνέχεια. (Για το τέλος δεν ξέρω, δεν έχει έρθει ακόμα).



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Γιατί δεν πήρες την πρωτοβουλία να μιλήσεις εσύ πρώτη; Αφού έβλεπες πως δεν πρόκειται να ανοίξει το στόμα του, ας ξεκινούσες εσύ την συζήτηση, άμα σου άρεσε κιόλας, γιατί κόλλησες και έφυγες χωρίς να δεις πως θα εξελισσόταν αν κάποιος από τους δυο σας μιλούσε; :P

Tον ήξερα τον άνθρωπο έτσι κι αλλιώς μιλούσαμε συνέχεια απλώς όταν "συναντιόμασταν" σε κείνο το μέρος μόνοι μας για κάποιο λόγο δεν άνοιγε ποτέ πρώτος την κουβέντα. Οπότε εκείνη τη μέρα με εκνεύρισε τόσο πολύ γιατί σκέφτηκα να μην μιλήσω καθόλου πρώτη μέχρι να δω αν θα ανοίξει κουβέντα γιατί ως πιο άβγαλτη τότε πίστευα ότι από εκεί θα καταλάβω αν του αρέσω ή όχι. Οπότε όντως δεν έβγαλε κουβέντα, εγώ δεν το χω και πολύ, τσατίστηκα και έφυγα. Η πλάκα είναι ότι την επόμενη μέρα που ξαναβρεθήκαμε στο ίδιο μέρος κάναμε ότι δεν συνέβη τίποτα και μου ξεκίνησε πρώτος την κουβέντα!! Γι αυτό μην το ψάχνετε ούτε πως συμπεριφέρεται ένα κορίτσι σε αγόρι όταν του αρέσει ούτε το αντίθετο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Tον ήξερα τον άνθρωπο έτσι κι αλλιώς μιλούσαμε συνέχεια απλώς όταν "συναντιόμασταν" σε κείνο το μέρος μόνοι μας για κάποιο λόγο δεν άνοιγε ποτέ πρώτος την κουβέντα. Οπότε εκείνη τη μέρα με εκνεύρισε τόσο πολύ γιατί σκέφτηκα να μην μιλήσω καθόλου πρώτη μέχρι να δω αν θα ανοίξει κουβέντα γιατί ως πιο άβγαλτη τότε πίστευα ότι από εκεί θα καταλάβω αν του αρέσω ή όχι. Οπότε όντως δεν έβγαλε κουβέντα, εγώ δεν το χω και πολύ, τσατίστηκα και έφυγα. Η πλάκα είναι ότι την επόμενη μέρα που ξαναβρεθήκαμε στο ίδιο μέρος κάναμε ότι δεν συνέβη τίποτα και μου ξεκίνησε πρώτος την κουβέντα!! Γι αυτό μην το ψάχνετε ούτε πως συμπεριφέρεται ένα κορίτσι σε αγόρι όταν του αρέσει ούτε το αντίθετο! ;)

Και τελικά έγινε κάτι μεταξύ σας? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top