Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
( End of 2010 )
Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..
Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε και φέτος!
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!





( End of 2011 )
Πλέον...

1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για του χρόνου το μόνο που θέλω είναι λιγότερο άνχος γιατί η πίεση βάρεσε κόκκινο φέτος και σιγά σιγά να αρχίσει με το καλό το 3ο να πρασινίζει...





( End of 2012 )
1/2, καλά πήγαμε και φέτος!
1) Από άποψη άνχους ήταν η χειρότερη χρονιά που έχω ζήσει ποτέ στη ζωή μου. ΑΛΛΑ μετά την μπόρα τα ωραία ξεκίνησαν με φαντασμαγορικότατο τρόπο
2) Πρασίνισε, όχι το λαχανί το πράσινο αλλά πρασινισεεεεεεεεε

Για του χρόνου θέλω πάνω από όλα υγεία και ευτυχία για εμένα και την οικογένεια μου, αλλά επειδή το thread μιλάει για στόχους ξεκινάω:
1) Του χρόνου τέτοιο καιρό να τελειώνω με την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου (Κάθε χρόνο διπλωματικές εύχομαι να τελειώνω εγώ.. WTF ?)
2) Να πάρω φέτος τις ανάσες που τόσο πολύ έχω ανάγκη για την δύσκολη συνέχεια!
3) Να δουλέψω σκληρά και να έχω ανέβει και άλλο σκαλοπάτι στην δουλειά μου.





( End of 2013 )
1) Ναί! Μόλις χθές τελείωσα την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου!!
2) Δεν πήρα ανάσα ακόμα...
3) Επίκειται..

Στόχοι για του χρόνου?

1) Ναι, επιτέλους να πάρω ανάσα! Επίσημα πλέον φέτος...
2) Να καταφέρω να ανέβω το σκαλωπάτι στη δουλειά μου και να παρώ και καμία αυξησούλα..
3) Να μπορέσω να πάρω ένα καινούριο τουτού (aka ως αποτέλεσμα επίτευξης του 2 )...
4) Να έχω τους αγαπημένους μου ανθρώπους γύρω μου, όπως τώρα..

Προσωπικά αποτελεί το πιο αγαπημένο μου θέμα...
Κάθε χρόνο τέτοιο καιρό σπεύδω να το ανοίξω μην μου το προλάβει κάποιος άλλος :P:P
Είναι τόσο όμορφο να βάζεις στόχους, να τους κυνηγάς και να κάνεις στο τέλος τον απολογισμό σου..

Ξεκινάω και για φέτος λοιπόν!

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2015)
Αναφορικά με το 2014:
1) Ναι επιτέλους μετά από χρόνια προσπάθειας μπορώ να πω ότι πήρα πολλές ανάσες φέτος.. Πολύ δουλειά, αλλά επιτέλους ζω.. :clapup:
2) Τι σκαλωπάτι, όροφο ανέβηκα!! Μάτωσα, αλλά όλα πήγαν κατ ευχήν τελικά και οι κόποι μου ανταμείφθηκαν! :clapup::clapup:
3) Τουτού δεν πήρα φέτος γιατί δεν χρειαζόταν και τόσο, αλλά έχει δρομολογηθεί για του χρόνου!
4) Τους έχω, τους έχω!! Όλους!!

Για το 2015 εύχομαι:
1) ΥΓΕΙΑ πάνω από όλα
2) Να συνεχίσει η ζωή μου να είναι ήρεμη όπως τώρα
3) Να συνεχίσω την πρόοδο στη δουλειά μου και να μου προσφέρει την ίδια ή και περισσότερη ευχαρίστηση
4) Να δουλεύω λιγότερες ώρες γιατί φέτος παράγινε το κακό
5) Να έχω περισσότερο χρόνο με τον άνθρωπο μου
6) Να πάρω το τουτού που τόσα χρόνια ονειρεύομαι

Όσοι πιστοί προσέλθετε! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Αναφορικα με το 2014:
1)Χαμογελαγα συνεχεια και δεν ξεχναγα
ποιοι ειναι "υπεύθυνοι" για αυτη μου την
συμπεριφορά!;)
2)Απέκτησα κι εκανα κι αλλες
φιλιες!!;)
3)Εμπιστευθηκα ανθρώπους
που δεν ηξερα πολύ καλα αλλα τελικα μου
βγηκε σε καλο!!;**
4)Ερωτευτηκα!!;***
5)Απεδιξα σε ανθρώπους που το αξιζουν
οτι τους αγαπάω!!;)
6)Πετυχα τον στοχο μου να βγαλω καλους βαθμους
Ευχες για το 2015:
1)Να χαμογελάω συνεχεια<33
2)Να συνεχισω να παιρνω καλους βαθμούς
3)Να γνωριστω καλυτερα με αυτον που μου αρεσει
4)Να κανω πολλες πολλες αγκαλίτσες (αδυναμία μου)<3
5)Να βρεθω με μια κοπελα απο την Χαλκιδα
6)Να βαλω νεους στοχους!!^_^
7)Να κανω καινουργιες φιλιες!!;*
8)Να εχω υγεία κι εγω κι ολοι οι ανθρωποι που το αξιζουν
9)Να μην δω κανεναν συγγενη και φιλο μου να κλαιει!!<3
10)Να υπαρξει για αλλη μια χρονια ευτυχια στον
κοσμο μας, αγαπη και φιλία!!<3

Αυτα νομίζω!!<3
;**


Καλή χρονια!!
Α, υπεροχη ιδεα, να δημιουργίσεις ενα θεμα
αφιερωμενο στο 2015!!;)
Συγχαρητήρια!!<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
10)Να υπαρξει για αλλη μια χρονια ευτυχια στον
κοσμο μας, αγαπη και φιλία!!<3

Ναι, ζούμε σε έναν κόσμο που σφύζει από ευτυχία, αγάπη και φιλία. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

UncleSalvatore

Νεοφερμένος

Ο UncleSalvatore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Το 2014 δεν ήταν και καμιά ξεχωριστή χρονιά για εμένα,τίποτα σημαντικό δεν συνέβη.Υπήρχαν όμως και σημαντικά πράγματα:
1)Επιτέλους στρώθηκα στο διάβασμα(διάβαζα,αλλά δεν ήταν αποδοτικό).
2)Ήμουν υγιείς σε όλη την διάρκεια της χρονιάς :)

Οι στόχοι και οι ευχές μου για το 2015 είναι αρκετοί,και εύχομαι να καταφέρω να τους πετύχω και οι ευχές να πραγματοποιηθούν:
1)Να είναι όλοι οι άνθρωποι υγιείς(ναι ξέρω απίθανο,αλλά θέλω να είμαι θετικός)
2)Να συνεχίσω στους ίδιους ρυθμούς στα μαθήματα και να γράψω καλά στις εξετάσεις του Ιουνίου
3)Να μην έχω τραυματισμούς(ποδόσφαιρο)
4)Να κάνω σχέση με την κοπέλα που μου αρέσει :inlove:
5)Να υπάρξει ειρήνη σε όλο τον κόσμο :whistle:
6)Να σταματήσω να είμαι τόσο ντροπαλός και χέστης όταν πρόκειται για κοπέλα :redface:
7)Να είναι η οικογένεια μου καλά!
Υπάρχουν και άλλα αλλά δεν μου έρχονται τώρα :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για εμένα το 2014 δεν ήταν από τις καλύτερες χρονιές...
Για το 2015:
- Να συνεχίσω να προσπαθώ για να πραγματοποιήσω ένα από τα μεγαλύτερα όνειρά μου.
- Να μην στενοχωρώ τα άτομα που είναι δίπλα μου.
-Να χαρίσω περισσότερα χαμόγελα από ότι χάρισα το 2014.
-Να κάνω νέους φίλους
-Να πάω στο Μόναχο :redface:
- Να πάρω το πτυχίο μου στα γερμανικά
-Να μην χαθώ με άτομα που αγαπώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το 14 ήταν μια πολύ καλή χρονιά θαρρώ και τις τελευταίες μέρες του χρόνου τις περνάω πολύ χαρούμενα σκεφτόμενη ότι η χρονιά ήταν γεμάτη από καλές στιγμές και γενικά η χρονιά ήταν μια πολύ καλή, με αλλαγές πολλές. Μπορεί να μην εκπληρώθηκαν οι στόχοι που'χα θέσει πέρυσι, but im happy.

Για το 15, απλά υγεία και δουλειά, κι όλα τα άλλα θα τα βρούμε. ^-^

Αααααα! Και να πάρω δίπλωμα αυτοκινήτου. οκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Να σταματησω να τρωω σα να μην υπαρχει αυριο(that's what he said last year,bro)
Να κλεισω ραντεβου μ'ενα ψυχολογο,γιατι ολο το λεω και δεν παιρνω τηλ ποτε
Να διαβασω πιο συστηματικα για το πιανο
Να διαβασω περισσοτερα βιβλια απ'οτι φετος
Να σταματησω να κανω παρεα με μερικα ατομα απο συνηθεια και να περικυκλωσω τον εαυτο μου με ατομο που με κανουν να νοιωθω καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι στόχοι της νέας χρονιάς χωρίζονται σε 3 στάδια: επανάσταση, περισυλλογή, τηλεόραση.

Το Γενάρη ξεκινάς να αλλάξεις τα πάντα και το Δεκέμβρη καταλήγεις να αλλάζεις κανάλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στοχοι προσωπικοι οι φετινοι κυριως.
Αλλωστε ολα τα προηγουμενα χρονια οι στοχοι ΗΤΑΝ ΜΟΝΙΜΑ και ΜΟΝΟ επαγγελματικοι.
Επειτα, στη δουλεια μου να παραμεινω η ιδια ικανη, αρκει να μη μου απορροφαει ΟΛΗ μου την ενεργεια οπωσ μου την σπορροφουσε! Προτεραιοτητα μου η φαμιλια οπως λενε οι επτανησιοι :P

Α! Και φετοσ θα ανανεωσω ολοκληρωτικα την γκαρνταρομπα μου! Παιδια το χω αποφασισει! Εχω πολλα να πεταξω ή να δώσω! Θα κρατησω μονο τα αγαπημενα κ διαχρονικα. Ολα τα αλλα σουτ! Φετος ολοκληρωτικη ανανεωση! Ηδη εχω κανει την αρχη απτα μαλλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Υγεία να υπάρχει και βλέπουμε.. Βασικά θέλω να περάσω τα μαθήματα μου και να πάρω το προφίσενσι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Υγεία να υπάρχει και βλέπουμε.. Βασικά θέλω να περάσω τα μαθήματα μου και να πάρω το προφίσενσι. :P

Ποιο δινεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
( End of 2010 )
Πολύ ωραίο θέμα.. Εύχομαι όταν το ξαναδώ του χρόνου να έχω καταφέρει τους περισσότερους απο τους στόχους μου..
Οπότε:
1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για να δούμε τι ψάρια θα πιάσουμε και φέτος!
Καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε όλους!




( End of 2011 )
Πλέον...

1)Σεπτέμβρη με το καλό να τελειώσω με τα μαθήματα της σχολής.
2)Του χρόνου τέτοιο καιρό να κλείνω και με την διπλωματική μου.
3)Απο τον Οκτώβριο και έπειτα να γεμίζει το πορτοφόλι σαν μανιακό απο τις δουλειές.
4)Να έρθει μια φυσιολογική και ήρεμη σχέση με καμία της προκοπής γιατί κουράστηκα με τις ακραίες καταστάσεις.
5)Να πάρει ο ΠΑΟΚ κανά Europa League λέμε..
6)Να πάρω τη Ζ4 αν και αυτός θα είναι λογικά ο στόχος για το 2012, αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις να γράφω να υπάρχει..
7)Να έρθουν όλα δεξιά και να μπορέσω επιτέλους να γυρίσω πίσω στη θεσσαλονίκη μου μόνιμα πλέον.
8 )Να μπουν στη ζωή μου επιτέλους σωστοί άνθρωποι γιατί φάγαμε πολλά πεταμένα άτομα στη μάπα τα τελευταία χρόνια..

Για του χρόνου το μόνο που θέλω είναι λιγότερο άνχος γιατί η πίεση βάρεσε κόκκινο φέτος και σιγά σιγά να αρχίσει με το καλό το 3ο να πρασινίζει...





( End of 2012 )
1/2, καλά πήγαμε και φέτος!
1) Από άποψη άνχους ήταν η χειρότερη χρονιά που έχω ζήσει ποτέ στη ζωή μου. ΑΛΛΑ μετά την μπόρα τα ωραία ξεκίνησαν με φαντασμαγορικότατο τρόπο
2) Πρασίνισε, όχι το λαχανί το πράσινο αλλά πρασινισεεεεεεεεε

Για του χρόνου θέλω πάνω από όλα υγεία και ευτυχία για εμένα και την οικογένεια μου, αλλά επειδή το thread μιλάει για στόχους ξεκινάω:
1) Του χρόνου τέτοιο καιρό να τελειώνω με την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου (Κάθε χρόνο διπλωματικές εύχομαι να τελειώνω εγώ.. WTF ?)
2) Να πάρω φέτος τις ανάσες που τόσο πολύ έχω ανάγκη για την δύσκολη συνέχεια!
3) Να δουλέψω σκληρά και να έχω ανέβει και άλλο σκαλοπάτι στην δουλειά μου.





( End of 2013 )
1) Ναί! Μόλις χθές τελείωσα την διπλωματική του μεταπτυχιακού μου!!
2) Δεν πήρα ανάσα ακόμα...
3) Επίκειται..

Στόχοι για του χρόνου?

1) Ναι, επιτέλους να πάρω ανάσα! Επίσημα πλέον φέτος...
2) Να καταφέρω να ανέβω το σκαλωπάτι στη δουλειά μου και να παρώ και καμία αυξησούλα..
3) Να μπορέσω να πάρω ένα καινούριο τουτού (aka ως αποτέλεσμα επίτευξης του 2 )...
4) Να έχω τους αγαπημένους μου ανθρώπους γύρω μου, όπως τώρα..

Προσωπικά αποτελεί το πιο αγαπημένο μου θέμα...
Κάθε χρόνο τέτοιο καιρό σπεύδω να το ανοίξω μην μου το προλάβει κάποιος άλλος :P:P
Είναι τόσο όμορφο να βάζεις στόχους, να τους κυνηγάς και να κάνεις στο τέλος τον απολογισμό σου..

Ξεκινάω και για φέτος λοιπόν!

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2015)
Αναφορικά με το 2014:
1) Ναι επιτέλους μετά από χρόνια προσπάθειας μπορώ να πω ότι πήρα πολλές ανάσες φέτος.. Πολύ δουλειά, αλλά επιτέλους ζω.. :clapup:
2) Τι σκαλωπάτι, όροφο ανέβηκα!! Μάτωσα, αλλά όλα πήγαν κατ ευχήν τελικά και οι κόποι μου ανταμείφθηκαν! :clapup::clapup:
3) Τουτού δεν πήρα φέτος γιατί δεν χρειαζόταν και τόσο, αλλά έχει δρομολογηθεί για του χρόνου!
4) Τους έχω, τους έχω!! Όλους!!

Για το 2015 εύχομαι:
1) ΥΓΕΙΑ πάνω από όλα
2) Να συνεχίσει η ζωή μου να είναι ήρεμη όπως τώρα
3) Να συνεχίσω την πρόοδο στη δουλειά μου και να μου προσφέρει την ίδια ή και περισσότερη ευχαρίστηση
4) Να δουλεύω λιγότερες ώρες γιατί φέτος παράγινε το κακό
5) Να έχω περισσότερο χρόνο με τον άνθρωπο μου
6) Να πάρω το τουτού που τόσα χρόνια ονειρεύομαι

Όσοι πιστοί προσέλθετε! :clapup::clapup::clapup:


Σου τα ευχομαι σπιντυ!
Έπιτελους βλεπω κι εναν παλιο συμφορουμιτη!
Κ που σαι σπιντυ-αιγοκερως χωρις στοχους Δεν υπαρχει. Οι μεγαλυτεροι οργανωτες του ζωδιακου :P


Καλα κρασα... Το χουν δυσκολεψει παρα πολυ! Το 14 ευνουχησαν τους υποψηφιους.
Στη θεση σου θα εδινα cambridge(φαντασου που φτασαμε) αλλα αμα εχεις ξεκινησει...
Μπορει φετος να μαλακωσουν!!
Καλη τυχη σου ευχομαι!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλα κρασα... Το χουν δυσκολεψει παρα πολυ!
Στη θεση σου θα εδινα cambridge(φαντασου που φτασαμε) αλλα αμα εχεις ξεκινησει...
Καλη τυχη σου ευχομαι!!!:)
Μπα στο συγκεκριμένο δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. :P Ευχαριστώ πάτως! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπα στο συγκεκριμένο δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. :P Ευχαριστώ πάτως! :happy:

Σιγα καλε τι φχαριστεις!
Οτι ποθεις!
Bye!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
να τη βγάλουμε και φέτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κ που σαι σπιντυ-αιγοκερως χωρις στοχους Δεν υπαρχει. Οι μεγαλυτεροι οργανωτες του ζωδιακου :P

Μην τα πιστεύεις τα ζώδια. :redface: Eγώ που είμαι αιγόκερως δεν έχω τις καλύτερες σχέσεις με την οργάνωση. :P

Συνεπώς, ανάμεσα στους άλλους στόχους του 2015 (λες και τους έχω σκεφτεί :look:), θέλω να συμφιλιωθώ με την οργάνωση! :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Συνεπώς, ανάμεσα στους άλλους στόχους του 2015 (λες και τους έχω σκεφτεί :look:), θέλω να συμφιλιωθώ με την οργάνωση! :slourp:
Διαζύγιο έχω πάρει με την οργάνωση. :hehe: Σε νιώθω και γω κάθε χρόνο αυτό λέω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
To 2014 ήταν μια πολύ καλή χρονιά για μένα. Πέρασα στη σχολή της 1ης μου επιλογής και μέχρι τώρα δεν το χω μετανιώσει. :D Έχω διαμορφώσει ιδέες σε αρκετά θέματα κι αν και έχω καιρό ακόμη μπροστά μου νομίζω σκέφτομαι πιο σφαιρικά.Εχω ήδη γνωρίσει άτομα που περνάω ευχάριστα μαζί τους και ταιριάζουμε σε πολλά θέματα πράγμα που σπάνια μου συνέβαινε στο χωριό μου γιατί ήμασταν κλειστή κοινωνία.Σκαμπανεβάσματα με την υγεία μου είχα αλλά τίποτα σοβαρό και δεν παραπονιέμαι γιατί άλλοι αντιμετωπίζουν χειρότερα και τους τελευταίους μήνες το διαπίστωσα.

Λοιπόν όσον αφορά το 2015 :D

1. Θέλω να τα πάω καλά στις πρώτες εξετάσεις της σχολής μου και από το 2ο εξάμηνο να αρχίσω να έχω ένα σχετικό πρόγραμμα διαβάσματος και εξόδων.
2. Πρέπει να χάσω τα κιλά των εορτών και όχι μόνο :P Γενικά να ασχοληθώ περισσότερο και με τη φυσική μου κατάσταση.Μάλλον θα γραφτώ στο γυμναστήριο του ΑΠΘ επιτέλους.
3.Θέλω να κάνω τουλάχιστον 1 ταξίδι κατά προτίμηση στο εξωτερικό.Σκέφτομαι για εθελοντική εργασία σε workcamp αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα το επιτύχω.Αν όχι φέτος το '16 σίγουρα.
4.Θέλω να διαβάσω περισσότερα βιβλία που δεν αφορούν το αντικείμενο σπουδών μου.
5.Ντάξει, αμελητέο, αλλά πρέπει να πάρω κινητό.Μπακατέλιασε το τωρινό μου και είναι στα τελευταία του :'(
6.Ελπίζω να είμαι υγιής και αν συμβεί κάτι να μην απελπιστώ.
7.Θέλω να αποκτήσω περισσότερη αυτοπεποίθηση και να έχω το θάρρος να υποστηρίζω τη γνώμη μου και να μην κάμπτομαι από επικρίσεις άλλον.


Αυτά κυρίως.
Καλή χρονιά σε όλους :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Να είμαι του χρόνου τέτοια εποχή καπου μακριά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top