Χαρίζονται κουταβάκια!

acid_love_devil

Νεοφερμένος

Η acid_love_devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Λοιπον παιδια, το κακό έγινε και η σκυλίτσα μου έμεινε έγκυος :( και γέννησε 6 κουταβάκια, το ένα βέβαια θα το κρατήσουμε. είναι 1 μηνών σχεδόν τα κουταβάκια κ γλυκούτσικα. δεν ξέρω πως να βάλω φωτογραφία να τα δείτε. Μένω Θεσσαλονίκη και ψάχνουμε άτομα να τα δώσουμε. Όποιοι θέλουν σκυλάκι και έχουν βέβαια σπίτι με αυλί, και αγάπη για σκυλάκια, ας μου πούν,γιατι ψάχνουμε άτομα να τα δώσουμε. Είναι μικρόσωμα όλα τους και άσπρα με μαύρες η καφε βούλες. Δεν ψηλώνουν πολύ. Θα προσπαθήσω να βαλω φωτο η να σας δωσω link. Για πείτε,ενδιαφέρεται κανείς; και οσοι είναι απο μακριά μπορούμενα κανονισουμε πως θα γίνει η μεταφορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_love_devil

Νεοφερμένος

Η acid_love_devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αν ενδιαφέρεται κανείς μπορεί να μου στειλει email στο danemillie [παπάκι] msn [τελεία] com
απο εκει ξερω να στελνω φωτογραφίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Απλά να σε συμβουλεύσω να τη στειρώσεις :). Δυστυχώς εγώ εχω σκυλάκι και δεν μπορώ δεύτερο στο διαμέρισμα :(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
acid_love_devil επεξεργάστηκα το mail σου ώστε να γίνεται μεν αντιληπτό από τους ανθρώπους αλλά να μην μπορούν να το εντοπίσουν spam bots. Καλό θα ήταν να αποφεύγεις να το γράφεις έτσι χύμα οπουδήποτε στο internet διότι μπορεί να γεμίσεις spam, μιας και κυκλοφορούν διάφορα spam bots που ψάχνουν διευθύνσεις email σε sites ώστε να τις κρατήσουν για να στέλνουν διάφορες εταιρείες spam.

Φωτό μπορείς να ανεβάσεις πατώντας το συνδετήρα (στην πλήρη απάντηση, όχι στη γρήγορη) ;)

Καλή τύχη για τα σκυλάκια, εγώ δυστυχώς ούτε Θεσ/νίκη μένω, ούτε αυλή έχω (και έχω και δύο αξιολάτρευτες γατούλες που δεν νομίζω να το συμπαθούσαν ιδιαίτερα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top