Προβλημα στο in.gr

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Θελοντας να καταχορισω την σελιδα μου στον καταλογο,παρατηρησα το εξης-
Οτι και να βαλω στο Ημερομινια Γεννθσεως,ολο Error μου βγαζει.
Σε τι format πρεπει να το βαλω?
Δοκιμασα Ημερα/Μηνας/Ετος και Ημερα-Μηνας-Ετος αλλα τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καμία υπόδειξη που να σου λέει πως; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Δυστυχος οχι,για αυτο και ρoταω εδω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
To in.gr γενικώς καίει κάρβουνο :P
Απο τα χειρότερα portals imho.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
στο έτος δοκίμασες και με δύο και με τέσσερα ψηφία?
Μήπως δεν θέλει πχ 1970 αλλά θέλει σκέτο 70?
Στην ημερομηνία και τον μήνα... μήπως θέλει δύο ψηφία και έχεις βάλει μόνο ένα? πχ έχεις βάλει 1/1/1970 ενώ ίσως θέλει 01/01/70?
Μπορεί φυσικά να θέλει και ....
Έτος/μήνας/μέρα.... ή Μήνας/Έτος/μέρα ή.... κλπ κλπ κλπ όλους τους πιθανούς συνδιασμούς :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Embrance

Νεοφερμένος

Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
To in.gr γενικώς καίει κάρβουνο :P
Απο τα χειρότερα portals imho.
Με βρισκεις συμφονω!Ομος τι αλλα Ελληνικα Portals υπαρχουν να δημοσιευσω το site μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Embrance:
Με βρισκεις συμφονω!Ομος τι αλλα Ελληνικα Portals υπαρχουν να δημοσιευσω το site μου?
Προσωπικά θεωρώ το pathfinder πολύ καλύτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top