Eurovision 2008! Ποιος απ' τους τρεις;

Ποιος απ' τους τρεις;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
συμφωνούμε στο 1991, αλλά κάτω από το avatar σου λέει ότι είσαι 25, εκεί κόλλησα. Δεν γίνεται να ήσουν αγέννητη το '91

Μην αφήσεις κάτι να πέσει κάτω, όσο για την ηλικία πρέπει να την βγάλω με χαλάει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsiloboy

Νεοφερμένος

Ο tsiloboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα ποιος θελουμε να παει επιτελους? Η Φαραντουρη?!
Σιγα τα ωα...ενα παρτακι ειναι μεταξυ καποιων χωρων...


Της Καλομοιρας ειναι ενα αμερικανικο τραγουδακι αλα Σπιαρς...και ειναι και ναζιαρικο μωρο..
Του Μαρτακη μου κανει για ποπακι αγγλικο...δεν ειναι κακο..και εχει και υπεροχο βλεμμα...ο ατιμος...αλλα ειναι αχαρος ρε παιδι μου...
Της Χρυσπας ψιλοαδιαφορο ...παραδεχομαι ομως οτι εχει δυνατο ρεφρεν....

Καποιος ανεφερε τον συνδυασμο Μαρτακη - Καλομοιρας...νομιζω οτι και εγω το ιδιο θα επελεγα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t.m.

Νεοφερμένος

Η t.m. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλομοίρα ψηφίθζω αν και όλα μ'άρεσαν...Βέβαια κια της Χρύσπας πιστεύω έχει πιθανότητες! Του Μαρτάκη καλό είναι άλλα όχι για Eurovision. . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χεχε χαιρομαι που βλέπω να υπάρχει "ρεύμα" για την καλομοιρούλα :P
αν υποθέσουμε ότι η ψηφοφορία μας είναι έστω και λίγο ενδεικτική... χεχε... η καλομοίρα θα πάει τελικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ναι την κακομοίρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Ο διαγωνισμός για την εκλογή του τραγουδιού πότε θα γίνει?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Καλομοίρα, αν και δεν την πολυπάω. Βασικά δεν τη συμπαθώ καθόλου και δεν ακούω τέτοια μουσική γενικότερα! Αλλά με το που άκουσα το κομματι, είναι από τα χαζούλικα μεν, αλλά που σου μένει η μελωδία τους και σκαλώνεις. Πλάκα έχει, για Eurovision είναι, είναι και ναζιάρικο, κλάιν μάιν. Ενώ προτιμώ την παρουσία της Χρύσπας, το κομμάτι δε μου άρεσε καθόλου και του Μαρτάκη μου θυμίζει αποτυχημένα ΗΙΜ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελπιδα

Νεοφερμένος

Η ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ενταξει βρε παιδια...στην Ευρωβιζιόν στελνουμε τραγουδι...
Τι θελατε να στειλουμε, Φαραντουρη, Νταλαρα και Μητροπανο?:P
Δεν το λεω ειρωνικα, αλλα σκοπος μας σε αυτον τον θεσμο (γιατι οσο και αν δεν μας αρεσει "θεσμος" ειναι κι εχει βγαλει και τραγουδια που εχουν γινει πολυ μεγαλες επιτυχιες.) ειναι να στειλουμε οτιδηποτε μπορει να τραβηξει ψηφους και να μας κανει να ακουστουμε.;)
Μεταξυ μας ειδαμε τα κατορθωματα μας προπερσυ οταν στειλαμε την ΤΕΡΑΣΤΙΑ κυρια Βισση ...και με ψιλοσοβαρο τραγουδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? Ο διαγωνισμός για την εκλογή του τραγουδιού πότε θα γίνει?:confused:

Την παρασκευή νομίζω;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Την Παρασκευή; Εγώ νόμιζα αύριο, κάπου θα το άκουσα αλλά πιο πιθανό είναι αυτό που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ενταξει βρε παιδια...στην Ευρωβιζιόν στελνουμε τραγουδι...
Τι θελατε να στειλουμε, Φαραντουρη, Νταλαρα και Μητροπανο?:P
Δεν το λεω ειρωνικα, αλλα σκοπος μας σε αυτον τον θεσμο (γιατι οσο και αν δεν μας αρεσει "θεσμος" ειναι κι εχει βγαλει και τραγουδια που εχουν γινει πολυ μεγαλες επιτυχιες.) ειναι να στειλουμε οτιδηποτε μπορει να τραβηξει ψηφους και να μας κανει να ακουστουμε.;)
Μεταξυ μας ειδαμε τα κατορθωματα μας προπερσυ οταν στειλαμε την ΤΕΡΑΣΤΙΑ κυρια Βισση ...και με ψιλοσοβαρο τραγουδι.
H Βίσση τεράστια;
Εννοείς σε ηλικία υποθέτω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Την Παρασκευή; Εγώ νόμιζα αύριο, κάπου θα το άκουσα αλλά πιο πιθανό είναι αυτό που λες.

Και εγώ για αύριο έχω ακούσει...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Καλομοίρα και ξερό ψωμί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
H Βίσση τεράστια;
Εννοείς σε ηλικία υποθέτω....

Χαχαχαχα!:clapup::P
Ακου, οσο και αν τραγουδαει σαχλαμαρες τα τελευταια χρονια και οσο και αν προσωπικα δεν μου αρεσει, παλαιοτερα ειχε πει μερικα πολυ ομορφα τραγουδια.
Εχει και πολυ καλη φωνη κατα γενικη ομολογια.
Απο εκει και περα το τεραστια το ειπα σαν ονομα/αναγνωρισμοτητα.(Σε Ελλαδα-Κυπρο τουλαχιστον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
To καλύτερο τραγούδι είναι της Καλομοίρας.Η φωνή της ελπίζω να μην μας απογοητεύσει.Ο χορός και το νάζι είναι τα θετικά της σημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Χαχαχαχα!:clapup::P
Ακου, οσο και αν τραγουδαει σαχλαμαρες τα τελευταια χρονια και οσο και αν προσωπικα δεν μου αρεσει, παλαιοτερα ειχε πει μερικα πολυ ομορφα τραγουδια.
Εχει και πολυ καλη φωνη κατα γενικη ομολογια.
Απο εκει και περα το τεραστια το ειπα σαν ονομα/αναγνωρισμοτητα.(Σε Ελλαδα-Κυπρο τουλαχιστον)
Οντως, έχει πει απίστευτα όμορφα τραγούδια στο παρελθόν, και έχει υπέροχη φωνή.
Κρίμα, γιατί θα μπορούσε να έχει και συνέχεια......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kinezoula

Νεοφερμένος

Η kinezoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Η Βισση με ενα καλύτερο τραγούδι και πιο πλούσια παρουσίαση θα έπαιρν μια πιο αξιοπρεπή θέση.Απλά δεν συνεργάστηκε με άλλους και αρκέστηκε στις δικές της δυνάμεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η Βισση με ενα καλύτερο τραγούδι και πιο πλούσια παρουσίαση θα έπαιρν μια πιο αξιοπρεπή θέση.Απλά δεν συνεργάστηκε με άλλους και αρκέστηκε στις δικές της δυνάμεις.

H Βισση ειχε βλεψεις για καριερα στην Ευρωπη τρομαρα της και με βαση αυτο επελεγη το κομματι για τη γιουροβιζιον, το οποιο περασε απαρατηρητο, με μια ερμηνεια που φανηκε "λιγη"¨...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top