Ερωτική εξομολόγηση

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τι να σου πω, εσύ ξέρεις την κοπέλα άρα και εσύ ξέρεις το παρελθόν της. Αλλά είναι μόνο 13 τι μπορεί να ξέρει παραπάνω από εσένα; Δηλαδή από ποια ηλικία ξεκίνησε την σεξουαλική ( !; ) της ζωή, από τα 10; Φαντάζομαι με μεγαλύτερο της θα πήγε αν ήταν αλλά και πάλι 13 είναι, που τον βρήκε πια; Στην παιδική χαρά; Μάλλον επειδή φαίνεται και καλά ξεπεταγμένη σε έλκυε και τίποτα παραπάνω. Τα κορίτσια μπορεί να κοιτάνε μεγαλύτερους και επόμενο είναι αλλά αν το επιδιώξεις δεν είναι ακατόρθωτο να σε κοιτάξει κοπέλα 17-18. Σιγά 16 είσαι και συ δεν υπάρχει τόσο τεράστια διαφορά. Αλλαξε τρόπο σκέψης και κάνε κίνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Αληθεια μερικες εχουν τρελαθει... απο τους κολλητους μου ακουω τι κανουν μερικες αλλα δεν ειναι του θεματος τωρα! Βασικα,μπορουμε να μεινουμε πανω στο θεμα και να μην παμε αλλου? Αφηστε να ξερω λιγο καλυτερα την συγκεκριμενη περιπτωση της κοπελας... Πρεπει να καταλαβετε οτι το κανω και για την εμπειρια ολο αυτο..θα μου τυχει τιποτα σε καμια 4ημερη και θα κολλησω σαν χαζος.. ΕΙπες να κανω αυτο που νιωθω και αυτο θα κανω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Αληθεια μερικες εχουν τρελαθει... απο τους κολλητους μου ακουω τι κανουν μερικες αλλα δεν ειναι του θεματος τωρα! Βασικα,μπορουμε να μεινουμε πανω στο θεμα και να μην παμε αλλου? Αφηστε να ξερω λιγο καλυτερα την συγκεκριμενη περιπτωση της κοπελας... Πρεπει να καταλαβετε οτι το κανω και για την εμπειρια ολο αυτο..θα μου τυχει τιποτα σε καμια 4ημερη και θα κολλησω σαν χαζος.. ΕΙπες να κανω αυτο που νιωθω και αυτο θα κανω !

Λες και δεν γνωρίζουμε τι παίζει στις μέρες μας σε αυτές τις ηλικίες που είναι η κοπελιά.
Γιατί να κολλήσεις; Κανείς δεν γεννήθηκε ξέροντας να φιλάει, στην πορεία της ζωής του έμαθε. Αν βιάζεσαι γίνεις έμπειρος από τώρα, τι θα κάνεις σε μερικά χρόνια; Πιστεύω πως θα έχεις χορτάσει την όλη φάση των σχέσεων μακροχρόνιων ή μη και δεν θα σου κάνει αίσθηση αν βρεις αργότερα. Ο,τι δεν έκανες τώρα δηλαδή να έχεις μια ανέμελη ζωή χωρίς να σε νοιάζει τίποτα σοβαρό θα το κάνεις στην ηλικία των 30 πχ. Θα φέρεσαι σαν μικρό παιδί επειδή πριν από 15 χρόνια ήθελες να το παίξεις μεγάλος. Δικαίωμά σου βέβαια, δική σου ζωή είναι οπότε ό,τι θες εσύ θα κάνεις, κανείς δεν θα σου πει ερωτεύσου τώρα ή αργότερα. Αφού ήξερες από την αρχή πως την θες, τότε που σκάλωσες και δεν έκανες κίνηση από μόνος σου και ήθελες να στο πούμε εμείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
...μετα απο 6 μηνες υπερπροσπαθειας με μια κοπελα ... Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω.. Φυσικα και καταλαβαινω οτι υπαρχει πιθανοτητα χιλοπιτας... Aν γινει καμια στραβη της λεω απλα να μην το πει σε κανεναν και δεν της ξαναενοχλω ποτε... Την περναω 3 ταξεις... εγω πιστευω αξιζει να προσπαθησω γτ δεν με βλεπω καλα αν δεν μπορω να κανω κατι ουτε με αυτην δεν παω πουθενα... ειμαι πολυ ρεαλιστής και ξερω τι μου γινεται... Καλα ας γινει μια φαση και μετα δεν με νοιαζει τπτ..Πηγα 16 χρονων πριν λιγο και νομιζω εχω αργησει παρα πολυ στον τομεα αυτον.. Βασικα ενταξει ημουν στα παπαρια μου πριν λιγο καιρο δεν με ενοιαζε κιολας αλλα τωρα καταλαβαινω καποια πραγματα!....Οχι,απλα το λεω επειδη ενταξει στην ταξη μου για παραδειγμα τα νορμαλ παιδια εχουν κανει καποια πραγματα και αυτοι που δεν ειναι τοσο νορμαλ και δεν τους νοιαζει μαλλον δεν εχουν κατι απολυτως τπτ..Εγω ομως δεν ανηκω στην κατηγορια τους... Ελπιζω να πραγματοποιηθουν οι στοχοι μου.. ο κοπος ανταμείβεται ελπιζω!....Σας πληροφορω οτι η κοπελα εχει κανει πιο πολλα πραγματα απο εμενα... Ξερω πολυ καλα το παρελθον της ...Επισης ειναι αδυνατον να βλεπω κοπελα στην ηλικια επειδη η αναπτυξη μου δεν ειναι πολυ απλα για λυκειο! Τα κοριτσια κοιτανε μεγαλυτερους...
Παλικάρι μου, το ότι ζητάς γνώμες σημαίνει ότι θα δεχθείς και αυτούς που θα "σου την πούνε". Πάμε λοιπόν:
1) Σιγά την υπερπροσπάθεια να πιάσεις κουβέντα με ένα κοριτσάκι 13 χρονών.
2) Το να θέλεις να δημιουργήσεις σχέση μόνο και μόνο επειδή το κάνουν οι άλλοι, το βρίσκω απλά ανώριμο.
3) Από τα γραφόμενά σου προκύπτει ότι έβαλες στόχο ένα 13χρονο κορίτσι επειδή αισθάνεσαι ότι δεν "σε παίρνει" να τα "ρίξεις" σε συνομήλική σου. Αυτό αν δεν είναι δειλία και ανασφάλεια, τι είναι;
4) Το να θέλεις απλά μια φάση και μετά δε σε νοιάζει, τι σημαίνει; Λίγο χούφτωμα (και φυσικά μετά ...homework) ώστε να νοιώσεις και να δείξεις στους άλλους ότι έκανες και εσύ "κάτι";
5) Όταν κάποιος επιχειρεί κάτι, δέχεται και το ρίσκο. Εσύ θέλεις σε περίπτωση άρνησης να τηρήσει το νόμο της σιωπής (omerta) της μαφίας;
6) Είμαι πολύ περίεργος να μάθω το "παρελθόν" ενός κοριτσιού 13 χρονών. Να φανταστώ καμιά καρδούλα στο facebook?
7) Αν όπως λες οι "διαστάσεις" σου δεν είναι μεγάλες, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να βρεις κοπέλα από το δημοτικό. Υπάρχουν και στο λύκειο κορίτσια στα κυβικά σου.
8.) Η χυλόπιτα στην περίπτωσή σου είναι πολύ πιθανή.
9) Μόνο ρεαλιστής δεν μπορείς να χαρακτηριστείς από αυτά που γράφεις.
10) ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ: Κόψε τις σαχλαμαρίτσες με τη μικρή, προσπάθησε να σκέφτεσαι πιο ώριμα και να ξεπεράσεις τις ανασφάλειές σου και μη θεωρείς ότι είναι υποχρεωτικό να τα "φτιάξεις" με κάποια μόνο και μόνο για να τα "έχεις" (ή να παίρνεις ...δουλειά για το σπίτι). Ηρέμησε και κάποια στιγμή θα βρεις κάποια κοπέλα της ηλικίας σου και της κλάσης σου που να ταιριάξετε.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Πλάκα έχει να διαβάζεις μια στο τόσο εφηβικές μ@λακιούλες , σου φτιάχνουν τη διάθεση.:D
Όσο για το προβλημα σου, αγόρασε της μια Barbie ή ενα σχοινάκι μηπως σε συμπαθήσει και σε φωνάξει να παίξετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Παλικάρι μου, το ότι ζητάς γνώμες σημαίνει ότι θα δεχθείς και αυτούς που θα "σου την πούνε". Πάμε λοιπόν:
1) Σιγά την υπερπροσπάθεια να πιάσεις κουβέντα με ένα κοριτσάκι 13 χρονών.
2) Το να θέλεις να δημιουργήσεις σχέση μόνο και μόνο επειδή το κάνουν οι άλλοι, το βρίσκω απλά ανώριμο.
3) Από τα γραφόμενά σου προκύπτει ότι έβαλες στόχο ένα 13χρονο κορίτσι επειδή αισθάνεσαι ότι δεν "σε παίρνει" να τα "ρίξεις" σε συνομήλική σου. Αυτό αν δεν είναι δειλία και ανασφάλεια, τι είναι;
4) Το να θέλεις απλά μια φάση και μετά δε σε νοιάζει, τι σημαίνει; Λίγο χούφτωμα (και φυσικά μετά ...homework) ώστε να νοιώσεις και να δείξεις στους άλλους ότι έκανες και εσύ "κάτι";
5) Όταν κάποιος επιχειρεί κάτι, δέχεται και το ρίσκο. Εσύ θέλεις σε περίπτωση άρνησης να τηρήσει το νόμο της σιωπής (omerta) της μαφίας;
6) Είμαι πολύ περίεργος να μάθω το "παρελθόν" ενός κοριτσιού 13 χρονών. Να φανταστώ καμιά καρδούλα στο facebook?
7) Αν όπως λες οι "διαστάσεις" σου δεν είναι μεγάλες, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να βρεις κοπέλα από το δημοτικό. Υπάρχουν και στο λύκειο κορίτσια στα κυβικά σου.
8.) Η χυλόπιτα στην περίπτωσή σου είναι πολύ πιθανή.
9) Μόνο ρεαλιστής δεν μπορείς να χαρακτηριστείς από αυτά που γράφεις.
10) ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ: Κόψε τις σαχλαμαρίτσες με τη μικρή, προσπάθησε να σκέφτεσαι πιο ώριμα και να ξεπεράσεις τις ανασφάλειές σου και μη θεωρείς ότι είναι υποχρεωτικό να τα "φτιάξεις" με κάποια μόνο και μόνο για να τα "έχεις" (ή να παίρνεις ...δουλειά για το σπίτι). Ηρέμησε και κάποια στιγμή θα βρεις κάποια κοπέλα της ηλικίας σου και της κλάσης σου που να ταιριάξετε.



Ο Μεγάλος Δίας μίλησε 8)

Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω. Θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να κανονίσετε καμιά βόλτα και βλέπεις τι γίνεται απο εκεί και πέρα.

Επίσης δεν καταλαβαίνω την λογική ότι επειδή πάτε 4ημερη πρέπει οπωσδήποτε να φασωθείς με κοπέλα. Ξεκολλήστε και συγκεντρωθείτε λίγο εσείς τα 16χρονα.

Εμείς δηλαδή που πάμε 5ημερη πρέπει να πάρουμε όλη την Θεσσαλονίκη για να πούμε οτι περάσαμε τέλεια??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Διαβασα πιο πανω για το ποσο προχωρημενο μπορει να ειναι ενα κοριτσι στα 13.Επειδη ερχομαι σε καθημερινη επαφη με τους εφηβους λογω της δουλειας θελω να πω οτι ειναι πολυ πιο προχωρημενα απ'οτι ημασταν εμεις στη εφηβεια .Κυριολεκτικα εχω ακουσει τερατα και το τι γινεται στις εκδρομες .

Τωρα στο θεμα μας,μπορει η κοπελα να εχει καταλαβει οτι σαρεσει μπορει και οχι,εσυ πες της το.Και αν δεν της αρεσεις και τι εγινε,τι θα πει θα γελαει ολο το σχολειο μαζι σου,αμα σου αρεσει πολυ δεν θα σε νοιαζει τι θα λενε οι αλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Με κουραζετε αληθεια... Μου βρηκε ο αλλος 10 κακα σε ευχαριστω δια που μου τονωσες την αυτοπεποιθεση! Εγω θα το σηνεχισω και δεν νοιαζει κιολας ... Πολυ εκατσα με σταυρωμενα τα χερια.. Δηλαδη τι κερδιζω με το να περιμενω μια σωστη κοπελα? Μεγαλο λαθος εξαρχης που καθησα και εγραψα σε αυτο το forum.. Περιμενα απαντησεις για την ερωτηση που εκανα τα αλλα μου φαινονται περιττα! Κανετε λες και ειναι τεραστιο θεμα και α και ου και τι κανεις με την μικρη. Δεν θα την πληγώσω αν ειναι αυτο το προβλημα σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Διαβασα πιο πανω για το ποσο προχωρημενο μπορει να ειναι ενα κοριτσι στα 13.Επειδη ερχομαι σε καθημερινη επαφη με τους εφηβους λογω της δουλειας θελω να πω οτι ειναι πολυ πιο προχωρημενα απ'οτι ημασταν εμεις στη εφηβεια .Κυριολεκτικα εχω ακουσει τερατα και το τι γινεται στις εκδρομες .
Τι γίνεται δηλαδή στις εκδρομές ? Παίζουν μπουκάλα ; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Τι γίνεται δηλαδή στις εκδρομές ? Παίζουν μπουκάλα ; :whistle:

Καλα καλα ασε μας να ξερουμε εμεις καλυτερα τι γινεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τι γίνεται δηλαδή στις εκδρομές ? Παίζουν μπουκάλα ; :whistle:
Στις πολυήμερες εκδρομές, τα αγόρια κουβαλούν στις βαλίτσες τους κούτες με προφυλακτικά, ελπίζοντας ότι θα γ........... , αλλά συνήθως τα πολεμοφόδια επιστρέφουν ανέπαφα και τα αγόρια με . . . . .

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Με κουραζετε αληθεια... Μου βρηκε ο αλλος 10 κακα σε ευχαριστω δια που μου τονωσες την αυτοπεποιθεση! Εγω θα το σηνεχισω και δεν νοιαζει κιολας ... Πολυ εκατσα με σταυρωμενα τα χερια.. Δηλαδη τι κερδιζω με το να περιμενω μια σωστη κοπελα? Μεγαλο λαθος εξαρχης που καθησα και εγραψα σε αυτο το forum.. Περιμενα απαντησεις για την ερωτηση που εκανα τα αλλα μου φαινονται περιττα! Κανετε λες και ειναι τεραστιο θεμα και α και ου και τι κανεις με την μικρη. Δεν θα την πληγώσω αν ειναι αυτο το προβλημα σας..

βρε καλέ μου, δεν σου είπε κανείς να μην της μιλήσεις. αλλά φάσκεις κι αντιφάσκεις. τη μια λες "θέλω σχέση" και την άλλη πως δεν σε νοιάζει, αν γίνει απλά μια φάση. απλά ξεκαθάρισε τι θες πρώτα. κάνεις κάτι μαζί της επειδή έχει ένα... "παρελθόν" και εσύ θες εμπειρίες ή σου αρέσει πραγματικά? όπως και να 'χει καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Τι γίνεται δηλαδή στις εκδρομές ? Παίζουν μπουκάλα ; :whistle:

Μπουκαλα?μπααα ειναι ξενερωτο για αυτους.Απο στριπτιζ μεχρι και οργια εχω ακουσει.Δυστηχως βιαζονται πολυ να με μεγαλωσουν ,εδω τα 10-11 χρονα βλεπουν σκληρο πορνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
βρε καλέ μου, δεν σου είπε κανείς να μην της μιλήσεις. αλλά φάσκεις κι αντιφάσκεις. τη μια λες "θέλω σχέση" και την άλλη πως δεν σε νοιάζει, αν γίνει απλά μια φάση. απλά ξεκαθάρισε τι θες πρώτα. κάνεις κάτι μαζί της επειδή έχει ένα... "παρελθόν" και εσύ θες εμπειρίες ή σου αρέσει πραγματικά? όπως και να 'χει καλή επιτυχία!

Μου αρεσει πολυ... Δεν την θελω για μια ξεπετα αλλα δεν ξερω τι θελει και αυτη μπορει και αυτη να μην θελει να το σηνεχισουμε που ξερεις... Ευχαριστω πολυ btw :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
αν δεν μπορω να κανω κατι ουτε με αυτην δεν παω πουθενα...

Δηλαδη τι κερδιζω με το να περιμενω μια σωστη κοπελα?

Καλα ας γινει μια φαση και μετα δεν με νοιαζει τπτ..Πηγα 16 χρονων πριν λιγο και νομιζω εχω αργησει παρα πολυ στον τομεα αυτον..

Πρεπει να καταλαβετε οτι το κανω και για την εμπειρια ολο αυτο..θα μου τυχει τιποτα σε καμια 4ημερη και θα κολλησω σαν χαζος..
Πώς θα ένιωθες, αν άκουγες ότι κάποια κοπέλα είπε αντίστοιχα πράγματα για σένα;

Με συγχωρείς, αλλά εμένα αυτά δε μου φαίνονται λόγια, που θα έλεγε κανείς, έστω και σε τρίτους, αν πραγματικά του άρεσε μια κοπέλα. Όχι χυλόπιτα, χαστούκι θα έπρεπε να σου δώσει.

Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να προσέξεις πώς θα εκφραστείς και τα λόγια που θα διαλέξεις. Γιατί όσο συνεχίζεις να εκφράζεσαι όπως εδώ, όντως, δεν πας πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Μπορει ολα αυτα να τα ειπα ετσι τελος παντων μερικα πραγματα μην τα παιρνεις στα σοβαρα που λεω! Αυτο το μηνυμα που θα γραψω τωρα αυτο ισχυει,οποτε παμε λοιπον.

Μπορει να λεω στους φιλους η και στο εαυτο μου καμια φορα παμε γερα να την ριξουμε να της πεθανουμε στο χουφτωμα την γκομενα... Αλλα τιποτα απο αυτα δεν ισχυει.. Γενικα πιο παλια ημουν πολυ ευαισθητος ανθρωπος σαν παιδι για παραδειγμα θυμαμαι ειχε γενησει η γατα μου 6 μωρακια και ενα πρωι ξυπνησα και ειδα το ενα πατημενο στο δρομο.. Τοσο κλαμα δεν ειχα ξαναριξει στην ζωη μου.. Πριν 1-2 χρονια ειδα μια συζητηση με τους γονεις μου και αρχισε να λεει ο πατερας και να μην σταμαει να με ταπωνει και πραγματικα δακρυσα... Τελος παντων τωρα εχω μεγαλωσει κιολας 16 χρονων εφτασα,γυμναζομαι οσο μπορω δεν μου επιτρεπεται να κλαιω πια. Ολα αυτα βεβαια που ειπα μπορει να μην εχουν νοημα αλλα ηθελα να τα ξερετε απλα.. Τελος παντων,την κοπελα μπορει να την εχω ερωτευτει δεν ξερω τι ειναι ερωτας κιολας ποτε στην ζωη μου δεν ειχα κανα τοσο ποσο μεγαλη προσπαθεια για κατι . Εγω φανταζομαι την κατασταση να την αγκαλιαζω να την φιλαω και ετσι..Ουτε καν θα την ακουμπησω σε αλλα σημεια και σας λεω αληθεια. Απλα θελω να της πω τα συναισθήματα μου γιατι θα βαρεθει και εκεινη.. Σε περιπτωση χιλοπιτας πολυ απλα δεν την ξαναμιλαω ουτε την ενοχλω . Οτι ειναι να γινει ας γινει εγω εκανα οτι καλυτερο μπορουσα! Λεω να την φωναξω για καμια ταινια σπιτι και αμα παρω ενα ναι θα της μιλησω! Ευχαριστω παντος για τον κοπο σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αχου μωρε τι του λετε του παιδιου! 15 χρονων ειναι... :)
Λοιπον αγορακι μου, εγω σου λεω να πας να της την πεσεις, να της πεις κοπελια εμενα μου αρεσεις θες να γινει τιποτα? Ε αμα κατσει, εκατσε. Αμα δεν κατσει σιγα το πραμα υπαρχουν κι αλλες. Στο μονο που θα ηθελα να σου εφιστησω την προσοχη ειναι να μην κοροιδευεις τα κοριτσια γιατι δεν ειναι σωστο, ξερεις... Να σαι ειλικρινης. Δηλ μαρεσεις προχωραμε κι αμα τραβηξει τραβηξε... Αμα ειναι ευαισθητη να το προσεξεις λιγακι παραπανω, αυτο. Δηλαδη αν σου ζητησει κατι περισσοτερο σχεση πχ, να σαι ντομπρος οτι θες η δε θες. Στα κοριτσια δε λεμε ψεμματα κι αναλαμβανουμε την ευθυνη των πραξεων μας. Ενταξει? Επισης, το να της ζητησεις να μην το πει ειναι κατα τη γνωμη μου λαθος. Να μαθεις να αναλαμβανεις την ευθυνη των πραξεων σου. Σιγουρα καπου θα το πει, οποιαδηποτε κι αν ηταν καπου θα το λεγε, δεν εχεις δικαιωμα να της ζητησεις κατι τετοιο. Αλλιως μην το προχωρησεις...
Κανε 'ανδρικα' βηματα οταν θα εισαι ετοιμος να αντιμετωπισεις την καθε κατασταση, ακομα και την ξεφτιλα που λες. Ετσι ειναι οι σωστοι αντρες, που αναλαμβανουν τις ευθυνες και παιρνουν ρισκα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Οι περισσότεροι εδώ στο φόρουμ ειδικά αρκετές κοπέλες πρέπει να μην πέρασαν ποτέ από 15-16 ετών. Έλεος...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Ποπο τι κειμενο εγραψα πριν ο ηλιθειος τελος παντων ντραπηκα που το εγραψα και δεν μπορω να το σβησω κιολας! Τελος παντων, αληθεια κουραστηκα με αυτην την κατασταση δεν τραβαει πουθενα πρεπει να το πω να τελειωνω και οτι ειναι να γινει ας γινει ! Εχω φτασει σε σημειο να τρωω δουλεμα απο τους φιλους μου που δεν εχω κανει κατι και εχουν κανει αλλα παιδια τα οποια ειναι ας μην το σχολιασω... Απλα κουραστηκα... Απλα το βλεπω αστειο ολο αυτο που γινεται! Ευτηχως εχω απειρη υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ακόμα?? ε, πες το επιτέλους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top