Κρίνετε κάποιον με βάση τον αριθμό προηγούμενων συντρόφων του/της;

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Εδω κανεις λαθος...διαβαζοντας τα λιγο με νοιαζουν εως καθολου...

Τα ποσοστα της ανθρωπινης συμπεριφοράς γυρω σου θα σε αφορουν οσο κι αν δεν σε νοιαζουν. Οσο για το τι θα αναφέρεις προφανώς δεν υποχρεουσαι. Απλα το Ιντερνετ, σαν μέσο, είναι πολύ χρήσιμο για να εκφραστεί ο καθε ένας πιο ελευθερα και ετσι, στην τελική, να πληροφορηθεις κι εσύ τί συμβαίνει γύρω σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τα ποσοστα της ανθρωπινης συμπεριφοράς γυρω σου θα σε αφορουν οσο κι αν δεν σε νοιαζουν. Οσο για το τι θα αναφέρεις προφανώς δεν υποχρεουσαι. Απλα το Ιντερνετ, σαν μέσο, είναι πολύ χρήσιμο για να εκφραστεί ο καθε ένας πιο ελευθερα και ετσι, στην τελική, να πληροφορηθεις κι εσύ τί συμβαίνει γύρω σου

Πλακα με κανεις ραιτ?!:whistle:
Το ποσες και ποσοι εχουν περασει απο το κρεββατι, πατωμα, μπιντε κ.ο.κ. του καθενα πρεπει να με αφορα?!:whistle:
Ελεος...:eek:
Ε τι να κανουμε βρε Μπαγκ, υπαρχουν και ατομα σαν εμενα που δε μας αφορα...μη το παιρνεις κατακαρδα, δατ'ς λαιφ!;)


(και μια χαρα ελευθερα εκφραζομαι...μη ξεχνας οτι ο καθενας θετει και τα προσωπικα του ορια!;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Δεν είναι το νούμερο που εμπλουτίζει τις εμπειρίες σου. Τι σημασία έχει αν είναι 10, 20, 30 ή 100?
Σημασία έχει να περνάς εξίσου καλά εσύ και ο εκάστοτε σύντροφος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Δεν είναι το νούμερο που εμπλουτίζει τις εμπειρίες σου. Τι σημασία έχει αν είναι 10, 20, 30 ή 100? Σημασία έχει να περνάς εξίσου καλά εσύ και ο εκάστοτε σύντροφος.

Κι αυτό φυσικά φαίνεται απ το νουμερο. Προφανώς άν περνούσες καλα το νούμερο θα ηταν μικρο, θα καθόσουν μ'αυτον/αυτην που έχεις βρεί και σε ικανοποιεί, δεν θα έψαχνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Πλακα με κανεις ραιτ?!:whistle:Το ποσες και ποσοι εχουν περασει απο το κρεββατι, πατωμα, μπιντε κ.ο.κ. του καθενα πρεπει να με αφορα?!:whistle:

Οχι δεν κάνω καθόλου πλάκα. Δεν ειπα ότι πρέπει, είπα ότι σε αφορά θές δεν θές.

Γιατί άν π.χ. η πλειοψηφία των αντρων είναι γκέυ ή μπαι σε αφορά. Δεν θα ήθελε να το ξέρεις; Ή μήπως ο μπάι αντρας πόυ τυχόν θα σου άρεσε και θα συναντιόσουν για να γνωρίσεις on real time νομιζεις ότι θα στο έλεγε;
"Κοιταξε, πριν μπλεξουμε πρέπει να σου μιλήσω για τις σεξουαλικές μου προτιμήσεις". :D:clapup:

Αφου εσύ το λες. Τα προσωπικά είναι προσωπικά. Δεν θα σου έλεγε τίποτα λοιπόν. Ετσι μπορει να μπλέξεις ακόμα και με σήριαλ κήλερ και να μήν πάρεις χαμπάρι, οπως δεν πήρε κι εκεινη η γυναίκα ενός στην αμερική που είχε σκοτώσει ο άντρας της τόσα κοριτσάκια κι ύστερα γυρνούσε σπίτι καλός οικογενειάρχης. Η ο αιμομίκτης παστορας της ενορίας που κακοποιούσε και τις δύο μικρές του κορες συστηματικά και όλοι νόμιζαν ότι είναι άγιος άνθρωπος. Γιατι τα προσωπικά είναι προσωπικά. Ελα όμως που οπως βλεπεις δεν είναι.

Αυτό που διαφωνώ μαζί σου λοιπόν είναι για τη στάση σου απέναντι στην "προσωπική πληροφορια". Προς θεου δεν σου λεω ντε και καλα να ανακοινώσεις τα προσωπικά σου. Δεν είσαι υποχρεωμένη να το κανεις. Ομως τα προσωπικά των αλλων είναι που κυρίως μας αφορουν και όχι αν προτιμουν Κολγκειτ οδοντόκρεμα η Κρεστ. Φυσικα σε μια ερώτηση για προτιμήσεις οδοντόκρεμας θα απαντούσαν οι περισσότεροι χωρίς φόβο και πάθος. Και λοιπόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
η άκυρη παρέμβαση της ημέρας...

τι σχέση ο παστορας που κακοποιούσε τις κόρες του ή ο serial killer οικογενειάρχης με το αν ο χ, y z άνθρωπος είχε 10 ή 110 γκόμενες/π*δ*ματα/σχέσεις στο παρελθόν?!?!?!? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
η άκυρη παρέμβαση της ημέρας...

τι σχέση ο παστορας που κακοποιούσε τις κόρες του ή ο serial killer οικογενειάρχης με το αν ο χ, y z άνθρωπος είχε 10 ή 110 γκόμενες/π*δ*ματα/σχέσεις στο παρελθόν?!?!?!? :confused:

είναι όλα "προσωπικές πληροφορίες"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αυτό που διαφωνώ μαζί σου λοιπόν είναι για τη στάση σου απέναντι στην "προσωπική πληροφορια". Προς θεου δεν σου λεω ντε και καλα να ανακοινώσεις τα προσωπικά σου. Δεν είσαι υποχρεωμένη να το κανεις. Ομως τα προσωπικά των αλλων είναι που κυρίως μας αφορουν και όχι αν προτιμουν Κολγκειτ οδοντόκρεμα η Κρεστ. Φυσικα σε μια ερώτηση για προτιμήσεις οδοντόκρεμας θα απαντούσαν οι περισσότεροι χωρίς φόβο και πάθος. Και λοιπόν;

Ειλικρινα, αδυνατω να σε παρακολουθησω...ουτε τους συσχετισμους σου καταλαβαινω, ουτε τα συμπερασματα σου...
Και θεωρω οτι δεν εχω και να σου πω κατι παραπανω, απο αυτα που ηδη εχω αναφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Θα στο κανω οσο πιο απλο γίνεται. Οι "προσωπικές πληροφορίες" είναι αυτες που μας ενδιαφέρουν και μας αφορούν σε οποιονδήποτε. Μόνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα στο κανω οσο πιο απλο γίνεται. Οι "προσωπικές πληροφορίες" είναι αυτες που μας ενδιαφέρουν και μας αφορούν σε οποιονδήποτε. Μόνο

Το λαθος που κανεις ειναι οτι το γενικευεις....
"Σε" αφορουν...οχι ολους....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Θα στο κανω οσο πιο απλο γίνεται. Οι "προσωπικές πληροφορίες" είναι αυτες που μας ενδιαφέρουν και μας αφορούν σε οποιονδήποτε. Μόνο
Η πληροφόρηση της κλειδαρότρυπας σε όλο της το μεγαλείο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Το λαθος που κανεις ειναι οτι το γενικευεις....
"Σε" αφορουν...οχι ολους....

Εμένα σίγουρα με αφορούν. Και για σένα, οσο και άν σε γνώριζα οι προσωπικές σου πληροφορίες θα με αφορούσαν, οχι με τί οδοντοπαστα πλενεις τα δόντια σου. Εσύ βέβαια για μένα δεν θα είχες ανάγκη προσωπικες πληροφορίες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
συγγνώμη που επεμβαίνω κιόλας... εγώ πάντως ούτε για την κολλητή μου ή την αδερφή μου δεν έχω τέτοια στοιχεια... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
συγγνώμη που επεμβαίνω κιόλας... εγώ πάντως ούτε για την κολλητή μου ή την αδερφή μου δεν έχω τέτοια στοιχεια... :whistle:

οι περισσότεροι δεν έχουμε. Γι'αυτο ο κόσμος είναι έτσι, γεμάτος βιτρίνες και πολυ ψέμα. Ξέρουμε περισσότερα για τις οδοντόκρεμες παρα για το τι κουβαλάει ο καθε ένας στο μυαλό του ή τη ψυχή του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το τι κουβαλάει ο καθένας στο μυαλό του και την ψυχή του, είναι αδιαμφισβήτητα πολύ χρήσιμο και ενδιαφέρον.
Το τι κουβαλάει στο κρεβάτι του, σε τι θα ωφελούσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
οι περισσότεροι δεν έχουμε. Γι'αυτο ο κόσμος είναι έτσι, γεμάτος βιτρίνες και πολυ ψέμα. Ξέρουμε περισσότερα για τις οδοντόκρεμες παρα για το τι κουβαλάει ο καθε ένας στο μυαλό του ή τη ψυχή του
Βρε καλέ μου άνθρωπε... δεν σε καταλαβαίνω... τι θα αλλάζε πχ. αν κάποιον/α ήξερες ότι έχει πάει (let's say) με 10 άτομα;τι θα σε "εξυπηρετούσε" εσένα ως προς αυτόν;;;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Το τι κουβαλάει ο καθένας στο μυαλό του και την ψυχή του, είναι αδιαμφισβήτητα πολύ χρήσιμο και ενδιαφέρον. Το τι κουβαλάει στο κρεβάτι του, σε τι θα ωφελούσε;

γιατι εκει συνήθως φαινονται ολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Βρε καλέ μου άνθρωπε... δεν σε καταλαβαίνω... τι θα αλλάζε πχ. αν κάποιον/α ήξερες ότι έχει πάει (let's say) με 10 άτομα;τι θα σε "εξυπηρετούσε" εσένα ως προς αυτόν;;;; :confused:

Ας υποθέσουμε ότι γνωρίζω μία κοπέλα 25 χρονών. Εχει μεγάλη διαφορά άν έχει πάει με 2 με 10 ή με 20 εραστές έως τότε. Εξυπηρετεί στην εκτίμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top