Νέα ομάδα χρηστών - Innovators

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για τις ανάγκες ανάπτυξης του e-steki δημιουργήσαμε μια νέα ομάδα χρηστών. Η ομάδα αυτή ονομάζεται Innovators και μέχρι στιγμής αποτελείται από τους Resident Evil, Isiliel, Great Chaos, Neraida.

Οι αρμοδιότητες της ομάδας αυτής είναι:
  1. Beta Testing των νέων δυνατοτήτων του site
  2. Παροχή feedback για τις ιδέες που προτείνονται από την ΟΔ ή άλλους Innovators
  3. Σκέψη/πρόταση νέων ιδεών
Όπως γίνεται σαφές, η ομάδα αυτή δεν ανήκει στην Ομάδα Διαχειρίσης ούτε έχει σχέση με την διοίκηση του site. Ο ρόλος των Innovators είναι κυρίως συμβουλευτικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλή φάση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι? απορία:)
γιατί θα πρέπει να είναι σε κάποια συγκεκριμένη ομάδα αυτοί οι χρήστες?
αφού το μόνο που θα κάνουν είναι να σας συμβουλεύουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί έχουν πρόσβαση σε ένα κρυφό φόρουμ όπου συζητιούνται οι νέες ιδέες και γιατί έχουν πρόσβαση σε features πριν αυτά υλοποιηθούν ώστε να τα δοκιμάσουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Γιατί έχουν πρόσβαση σε ένα κρυφό φόρουμ όπου συζητιούνται οι νέες ιδέες και γιατί έχουν πρόσβαση σε features πριν αυτά υλοποιηθούν ώστε να τα δοκιμάσουν. :)


Kρυφό, όπως λέμε παράνομο; :sly:




:crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Kρυφό, όπως λέμε παράνομο; :sly:




:crazy:
Αχ, δεν διαβάζεις τα posts και θα σε μαλώσω. :P


https://www.ischool.gr/index.php?posts/127767/
Έχει αναφερθεί εδώ και πάρα πολύ καιρό [πάνω από χρόνο] η ύπαρξη και η λειτουργία του. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το ξέρω ρε συ! Πλακίζω με τη έννοια "κρυφό"!

Ακούγεται κάπως ύποπτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και τώρα που το είδα[αυτό που βλέπω τέσπα] μπορώ να μιλήσω...

εκεί μέσα ..... γίνεται μαύρη μαγεία! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
και τώρα που το είδα[αυτό που βλέπω τέσπα] μπορώ να μιλήσω...

εκεί μέσα ..... γίνεται μαύρη μαγεία! :P:P:P

κ μωβ μη σου πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
και τώρα που το είδα[αυτό που βλέπω τέσπα] μπορώ να μιλήσω...

εκεί μέσα ..... γίνεται μαύρη μαγεία! :P:P:P


Αααα, δεν ξεκινάμε καλά μιλάμε...

Αυτό το μαύρη μαγεία κάτι μου θυμίζει και τα παίρνω κρανίο. :mad::ropalo:

Σας το έχω πει χιλιάδες φορές. Εγώ είμαι εμπριμέ μάγος εντάξει;;; :clapup::P:hehe:


Σας χαιρετώ ως Deep Purple (κόφτο ρε Χάουλα, δείχνεις την ηλικία που κρύβεις καημένε...):P

Πάντα μου άρεσε να δοκιμάζω τα φαγητά της μαμάς μου πριν τα σερβίρει. Επίσης και η Κλεοπάτρα (Μισέλ ήταν το χαϊδευτικό της) είχε δοκιμαστή για να μη τη δηλητηριάζουν.

Άβε Καίσαρ, οι μελοθάνατοι σε χαιρετούν!!!:P

Α και κάτι άλλο. Φυσικά δεν μπορούσε να λείπει το Χάος από κάτι το κρυφό και άρα ύποπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάνετε ανακοινωση ή θέλετε και γνώμη;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αλλο το ένα και άλλο το άλλο, η ανακοίνωση είναι θές δεν θές και η γνώμη απλά την πέρνεις και αλλάζεις κάτι αν χρειαστεί;)

Τεσπα, διαφωνώ λίγο, η διαλογή των ατόμων χωρίς να έχω κάτι με τα παιδιά για μένα είναι χάλια, συγνώμη κιόλας αλλα πώς ξέρεις την αντικημενική γνώμη; απο άτομα που ήταν π.χ. πρώην μονδ και ξέρει το στέκι σαν την παλάμη του, πώς μπορείς να ξέρεις πόσο αντικειμενική είναι; Δεν έχω κάτι με την ισιστέλ να το ξεκαθαρήσω

Η με άλλα δύο παιδιά; η μόνη που νομίζω ότι συμφωνω είναι η Νεράιδα, νέο μέλος και αντικειμενικό. Δεν μπορώ να πώ πολλά αλλα κάτι δεν μου αρέσει στην επιλογή ατόμων, ή ποιοί είναι αυτοί οι 4 που μπορούν να ΄δώσουν καλύτερες ιδέες απο την κακερλακ ή τον μπίλ λέω στην τύχη που επίσεις είναι μέλοι και ευτυχώς έχουν και αυτοί ιδέες;

Γιατί αυτά τα 4 άτομα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα δεν δίνουν μόνο ιδέες, δοκιμάζουν και τα νέα features, και αυτό είναι ένα μεγάλο κομμάτι του ρόλου τους.
Άλλωστε το ότι η ομάδα ξεκίνησε με αυτά τα 4 άτομα δεν σημαίνει ότι θα μείνει με αυτά για πάντα. Όπως προσθέτονται κατά καιρούς και νέοι mods, έτσι θα προστεθούν και επιπλέον άτομα στο μέλλον. :)
Η Isiliel ακόμα και σαν συντονίστρια διακρινόταν περισσότερο σε αυτόν τον τομέα, οπότε ήταν ένα αδιαφιλονίκητα καλό μέλος για αυτό το ρόλο.
Ο Great Chaos έχει ήδη προσφέρει πολύ καλές ιδέες είτε εξ ολοκλήρου είτε απλά συνέβαλλε, ακόμα και ως απλό μέλος κάποιες εκ των οποίων έχουν ήδη υλοποιηθεί (αγαπημένα θέματα, αξιολόγηση μηνυμάτων) οπότε θα ήταν αδικία να μην μπει στην ομάδα.
Η Resident Evil είναι ένα άτομο ευφυέστατο, ορθολογίστρια και με εμπειρία στους υπολογιστές λόγω δουλειάς οπότε πιστεύω ότι θα μπορούσε να συνεισφέρει ποικιλοτρόπως.
Για τη Νεραίδα δεν σχολιάζω μιας και λες ότι συμφωνείς.

Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και άλλοι κατάλληλοι, σίγουρα υπάρχουν και έχω κι εγώ κάποιους στο μυαλό μου. Αλλά η ομάδα δεν μπορούσε να ξεκινήσει με πεντακόσια άτομα! Πρώτα θα δοκιμαστεί με λίγους και όταν δούμε πως πάει τότε θα προστεθούν κι άλλοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Γιατί αυτά τα 4 άτομα; :hmm:
Τα τέσσερα άτομα είναι μια αρχή. Η ομάδα ανανεώνεται και συμπληρώνεται. Καλές ιδέες μπορεί να δώσει όποιος έχει έμπνευση, γενικά όποιος έχει όρεξη. Το να είσαι μέλος μιας ομάδας απλά σου προσφέρει μερικές ευθύνες παραπάνω.;) Εγώ περιμένω απ όλους σας, όταν έχετε κάτι να πείτε ..να το πείτε.:)

Και κρατήστε το σαν υπόμνημα… θα δημιουργήσουμε και άλλες ομάδες. Με διαφορετικό ρόλο… όλοι μαζι θα δουλέψουμε για το στέκι… δεν είναι?:)

edit: Ώσπου να απαντήσω εγώ…με πρόλαβαν …:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μα δεν δίνουν μόνο ιδέες, δοκιμάζουν και τα νέα features, και αυτό είναι ένα μεγάλο κομμάτι του ρόλου τους.
Άλλωστε το ότι η ομάδα ξεκίνησε με αυτά τα 4 άτομα δεν σημαίνει ότι θα μείνει με αυτά για πάντα. Όπως προσθέτονται κατά καιρούς και νέοι mods, έτσι θα προστεθούν και επιπλέον άτομα στο μέλλον. :)
Η Isiliel ακόμα και σαν συντονίστρια διακρινόταν περισσότερο σε αυτόν τον τομέα, οπότε ήταν ένα αδιαφιλονίκητα καλό μέλος για αυτό το ρόλο.
Ο Great Chaos έχει ήδη προσφέρει πολύ καλές ιδέες είτε εξ ολοκλήρου είτε απλά συνέβαλλε, ακόμα και ως απλό μέλος κάποιες εκ των οποίων έχουν ήδη υλοποιηθεί (αγαπημένα θέματα, αξιολόγηση μηνυμάτων) οπότε θα ήταν αδικία να μην μπει στην ομάδα.
Η Resident Evil είναι ένα άτομο ευφυέστατο, ορθολογίστρια και με εμπειρία στους υπολογιστές λόγω δουλειάς οπότε πιστεύω ότι θα μπορούσε να συνεισφέρει ποικιλοτρόπως.
Για τη Νεραίδα δεν σχολιάζω μιας και λες ότι συμφωνείς.

Αυτό φυσικά δεν σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και άλλοι κατάλληλοι, σίγουρα υπάρχουν και έχω κι εγώ κάποιους στο μυαλό μου. Αλλά η ομάδα δεν μπορούσε να ξεκινήσει με πεντακόσια άτομα! Πρώτα θα δοκιμαστεί με λίγους και όταν δούμε πως πάει τότε θα προστεθούν κι άλλοι. :)

ok πάω πάσο, αν και κάποια άλλα είχα στο μυαλό μου συμφωνώ μαζί σου, μπορεί να έχω και λάθος εντύπωση, ευχαριστώ για την απάντηση;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ημουν σίγουρος ότι κάτι κρυφό και ύποπτο κρύβεται πίσω από το στέκι. Κάτι είχα μυριστεί. Και ναι, στην επόμενη εκπομπή του Μάκη θα υπάρχουν πολλές αποκαλύψεις περί αυτού.







Δεν πιστεύω να πήδηξε κανείς από κανένα μπαλκόνι, πλάκα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ααααααααααααααααααααα α α α ... παει η Μισελ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πλακα - πλακα εχει πεσει απο το μουσουνου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Αλλο το ένα και άλλο το άλλο, η ανακοίνωση είναι θές δεν θές και η γνώμη απλά την πέρνεις και αλλάζεις κάτι αν χρειαστεί;)

Τεσπα, διαφωνώ λίγο, η διαλογή των ατόμων χωρίς να έχω κάτι με τα παιδιά για μένα είναι χάλια, συγνώμη κιόλας αλλα πώς ξέρεις την αντικημενική γνώμη; απο άτομα που ήταν π.χ. πρώην μονδ και ξέρει το στέκι σαν την παλάμη του, πώς μπορείς να ξέρεις πόσο αντικειμενική είναι; Δεν έχω κάτι με την ισιστέλ να το ξεκαθαρήσω

Η με άλλα δύο παιδιά; η μόνη που νομίζω ότι συμφωνω είναι η Νεράιδα, νέο μέλος και αντικειμενικό. Δεν μπορώ να πώ πολλά αλλα κάτι δεν μου αρέσει στην επιλογή ατόμων, ή ποιοί είναι αυτοί οι 4 που μπορούν να ΄δώσουν καλύτερες ιδέες απο την κακερλακ ή τον μπίλ λέω στην τύχη που επίσεις είναι μέλοι και ευτυχώς έχουν και αυτοί ιδέες;

Γιατί αυτά τα 4 άτομα; :hmm:


Αγαπητή Μάνια, λυπάμαι πραγματικά για τη γνώμη σου για μένα, όπως και για τον χαρακτηρισμό "χάλια", τον οποίο προσωπικά δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ, για κανέναν, ακόμη και αν διαφωνούσα μαζί του. Ωστόσο, αυτή είναι η γνώμη σου και φυσικά σου αναγνωρίζω το δικαίωμα να την εκφράζεις ελεύθερα. Σκοπός αυτού του φόρουμ δεν είναι να εκφράζουν οι χρήστες τη γνώμη που "χαϊδεύει αυτιά", αλλά να είναι ένας γόνιμος χώρος ζυμώσεων και ανταλλαγής τίμιων απόψεων. Σ' ευχαριστώ λοιπόν (και αυτό δεν είναι καθόλου ειρωνικό) για το θάρρος της γνώμης σου και την ευθεία εκφορά της, υπόσχομαι δε ότι θα προσπαθήσω να συμβάλλω στο να μπορεί ο κάθε χρήστης να εκφράζεται ελεύθερα και με το προσωπικό του στυλ, ακόμη και όταν προσωπικά με πικραίνει. Δεν νομίζω ότι μπορώ να κάνω κάτι περισσότερο "αντικειμενικό" επί αυτού του ζητήματος.

Περισσότερο άδικη και μη αντικειμενική, βάσει επιχειρημάτων, θεωρώ πάντως την άποψή σου περί της Isiliel. Κατά την ταπεινή μου γνώμη, κάποιος που "ξέρει το στέκι σαν την παλάμη του" είναι σε θέση να γνωρίζει τόσο τα καλώς, όσο και τα κακώς κείμενα και να έχει άποψη προς την ανάδειξη των πρώτων και τη θεραπεία των δεύτερων. Τουλάχιστον θα πρέπει να της αναγνωριστεί η οξυδέρκεια του να δεχτεί την αλλαγή τής κατά πολλούς αξιοζήλευτης θέσης που κατείχε, με κάποια που ταιριάζει περισσότερο στις ικανότητές της, πράγμα που πολλοί άλλοι δεν θα ήταν σε θέση να κατανοήσουν.

Τα περί αντικειμενικότητας πιστεύω πως δεν σχετίζονται σε καμμία περίπτωση με το έργο που έχει επιφυλλάξει η ΟΔ για τους Innovators. Εμείς δεν έχουμε καμμία δικαιοδοσία ή αρμοδιότητα να κρίνουμε τους χρήστες, αντικειμενικά ή μη. Δεν αποφασίζουμε για τίποτε απολύτως και ο ρόλος μας είναι καθαρά συμβουλευτικός. Το έργο μας είναι να συμβάλλουμε με τον τρόπο μας στη διαρκή αναβάθμιση των υπηρεσιών του στεκιού, πράγμα που αντικειμενικά είναι μέσα στις προθέσεις της ΟΔ, ώστε να το οδηγήσουμε σε δρόμο προόδου και επιτυχίας. Άλλωστε, δεν διοριστήκαμε σε δημόσια υπηρεσία, ούτε και ισχύει η απαίτηση για μονιμότητα. Εφόσον κάποιοι από εμάς στην πορεία φανεί ότι δεν μπορούμε ν' ανταποκριθούμε στις προσδοκίες, οι οποίες μας έθεσαν εντός της ομάδας των "μωβ", φυσικά θ' αντικατασταθούμε από άλλα μέλη, πιο ικανά από εμάς.

Στο site που οραματιζόμαστε, θεωρώ πως υπάρχει χώρος για όλους. Ας μην ξεχνάμε ότι αυτή τη στιγμή βρισκόμαστε μόλις στο 17% του συνόλου. Θέλω να πιστεύω ότι οι ικανοί χρήστες θ' αξιοποιηθούν σε διάφορες ανάγκες που θα προκύψουν στην πορεία, ο καθένας φυσικά σε θέση που θα του ταιριάζει, ώστε να ξεδιπλώσει τις ικανότητες και τα ταλέντα του.

Και κάτι τελευταίο: "Γιατί εμείς δεν τραγουδάμε για να ξεχωρίσουμε αδερφέ μου απ' τον κόσμο. Εμείς τραγουδάμε για να σμίξουμε τον κόσμο" (Γιάννης Ρίτσος)...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top