Αγαπημένοι Youtubers

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
H Miranda Sings μάλλον όταν βάζει κραγιόν δεν το βάζει μπροστά από τον καθρέφτη γιατί συνήθως είναι κάπως έτσι.. :lol:

Επίσης την φωνή της, την θεωρώ τέρμα εκνευριστική δεν ξέρω για εσάς. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Eιναι παρα πολλοι! Glozell (κανονικο λιωσιμο!!),miranda sings,pointless blog shane dawson και pewdiepie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εμενα μαρεσει και η Μαρα. :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Λατρεμένες και οι παρωδίες του 2J με τα "ελληνικά και κυπριακά ζώα"... :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Με διαφορά ο ThePrimeCronus. Ο τύπος ανεβάζει ό,τι υπάρχει σχετικά με Epic Music (Orchestral/Instrumental/Production/Trailer). Αδιανόητη η δουλειά που έχει κάνει καθώς και τα mixes που φτάνουν και 10ωρα.

Επίσης μου αρέσει και το κανάλι του Whatever που ανεβάζει video σχετικά με φάρσες ή κοινωνικά πειράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ρε σεις παιδιά όσο περνάει ο καιρός βλέπω πως άτομα τελείως εκτός της κοινότητας του youtube παίρνουν μια κάμερα και αρχίζουν να μιλάνε. Και σιγά σιγά καταφέρουν να μαζέψουν και κοινό αν και κανείς δεν ξεκινάει με αρχικό σκοπό αυτόν, αλλά μόνο και μόνο από περιέργεια ίσως ή και γω δεν ξέρω τι άλλο, εσείς θα επιχειρούσατε να γίνετε youtubers? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Ρε σεις παιδιά όσο περνάει ο καιρός βλέπω πως άτομα τελείως εκτός της κοινότητας του youtube παίρνουν μια κάμερα και αρχίζουν να μιλάνε. Και σιγά σιγά καταφέρουν να μαζέψουν και κοινό αν και κανείς δεν ξεκινάει με αρχικό σκοπό αυτόν, αλλά μόνο και μόνο από περιέργεια ίσως ή και γω δεν ξέρω τι άλλο, εσείς θα επιχειρούσατε να γίνετε youtubers? :P

Εγώ θα ντρεπόμουν πάρα πολύ να "εκτεθώ" δημόσια, δεν ξέρω!!! Ποτέ μη λες ποτέ βέβαια!!! :P Για να κάνει κανείς επιτυχία στο youtube πιστεύω πρέπει να έχει κάποιο κίνητρο και κάποιο σκοπό και γενικά να είναι διατεθειμένος να αφιερώσει σημαντικό μέρος από το χρόνο του σε βίντεο, edit κλπ. Αν τελικά δεν έχει κάτι να δώσει, το κοινό λίαν συντόμως τον απορρίπτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγώ θα ντρεπόμουν πάρα πολύ να "εκτεθώ" δημόσια, δεν ξέρω!!! Ποτέ μη λες ποτέ βέβαια!!! :P Για να κάνει κανείς επιτυχία στο youtube πιστεύω πρέπει να έχει κάποιο κίνητρο και κάποιο σκοπό και γενικά να είναι διατεθειμένος να αφιερώσει σημαντικό μέρος από το χρόνο του σε βίντεο, edit κλπ. Αν τελικά δεν έχει κάτι να δώσει, το κοινό λίαν συντόμως τον απορρίπτει.

Και εγώ θα ντρεπόμουν πάρα πολύ αλλά όπως είπες ποτέ μην λες ποτέ. Καλά ναι, αν δεν έχεις χρόνο για να τα φτιάχνεις και να τα μορφοποιείς τότε δεν νομίζω πως αξίζει να ασχοληθείς με αυτό, γιατί όσο πιο καλό είναι τόσους πιο πολλούς θα προσελκύει. Βέβαια πιστεύω πως τώρα που ο καθένας ανεβάζει βιντεάκια, δεν έχει και τόσο νόημα δηλαδή σιγά, ακόμα και ο πιο άσχετος θα χει κανάλι στο youtube, θα ανοίγει μια κάμερα και θα λέει ό,τι του κατεβαίνει. Συνεπώς τα βίντεο θα επαναλαμβάνονται, οι ίδιες ιδέες απλά από διαφορετικούς ανθρώπους. Χτες πέτυχα ακόμα και μια 11χρονη. Που καλά καλά ούτε γυμνάσιο δεν πάει ακόμα. Εγώ στην ηλικία της ήμουν χαρούμενη που είχα σετ ζωγραφικής και όχι επαγγελματική κάμερα και ακριβούς εξοπλισμούς, λέμε τώρα. Τα σημερινά παιδάκια έχουν ξεφύγει εντελώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
δεν ήξερα καν ότι υπάρχει τέτοιο πράγμα, μα πόσο πίσω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εγώ πάντως βαριέμαι αφόρητα να βλέπω τέτοια βιντεάκια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Εγώ πάντως βαριέμαι αφόρητα να βλέπω τέτοια βιντεάκια. :P

Ε εξαρτάται, πάντως υπάρχουν για όλα τα γούστα, youtuber θεωρείται και κάποιος μουσικός, ή κάποιος που ασχολείται με θέματα επιστήμης κ.ο.κ. :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Α το θεμα μου! XD

Ξερω τους περισσοτερους γνωστους ( Zoella, Tyler Oakley, Shane Dawson, Joey Graceffa κλπ.) αλλα δεν τους παρακολουθω ολους ουτε με τρελαινουν ιδιατερα.

Αγαπημενοι Ξενοι :
1) grav3yardgirl (Absolute Favourite!)
2) danisnotonfire
3) Wayne Goss και Gossmakeupchat
4)Cutiepiemarzia
5) Veronica Gorgeois (Αμερικανιδα beautician που εξηγει επιστημονικα πραγματα σχετικα με περιποιηση προσωπου και προσφατα ξεκινησε να κανει βιντεακια σχετικα με marketing techniques που χρησιμοποιουν οι διαφορες εταιρειες.)
6) Rachel and Jun ( Αμερικανιδα και Γιαπωνεζος που ανεβαζουν βιντεο σχετικα με την γιαπωνεζικη κουλτουρα, εθιμα, συμπεριφορες κλπ.)
7) TexaninTokyo (Τεξανη που παντρευτηκε Γιαπωνεζο και επισης ανεβαζουν βιντεακια σχετικα με τη γιαπωνεζικη κουλτουρα, τη ζωη στην Ιαπωνια, φαγητο κλπ. Η κοπελα ειναι επισης και comic author.)
8) TheFineBros
9) Philip de Franco
10) Cloudy Apples
11) Apn9a Γαλλιδα youtuber που κανει βιντεακια κυριως στα αγγλικα αλλα εχει και καποια στα γαλλικα. Κανει vlogs, συζητα για θεματα που την απασχολουν ειτε οσον αφορα την καθημερινοτητα της ειτε για κατι που της κινησε το ενδιαφερον, για ταξιδια, για veganism και για βιβλια.
12) Holistic Habits ( Πολυ συμπαθητικη κοπελα της οποιας το καναλι αφορα στην ολιστικη (εξ ου και ο τιτλος) και ετσι κανει προτασεις για πιο υγιεινο τροπο ζωης (α=συνταγες, beauty tips, υγιενη μαλλιων, στοματικη υγιεινη κλπ.)
13) Pewdiepie Τον παρακολουθω απο παλια αλλα οχι συνεχως και γενικα μου αρεσει πολυ αν και τα παιχνιδια που παιζει τελευταια ειναι ψιλοβλακειες, ενω παλιοτερα ειχε και καποια μεγαλυτερης διαρκειας και με περισσοτερο ενδιαφερον.

Ελληνες/Ελληνιδες Youtubers:
1) Vana Papadopoulou
2) MyGreekBurlesque
3) Mikeius ( αν και εχει παρα πολυ καιρο να ανεβασει καινουριο βιντεο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μια που το επαναφέρατε και έχω γράψει πιο πάνω ας πω ότι έχω αλλάξει τελείως γνώμη. :P
Για makeup Lisa Eldridge. Δεν υπάρχει καλύτερη και πιο αξιόπιστη ως προς τις συμβουλές / προτάσεις της.
Επίσης μαρέσουν οι icovetthee, Teni Panosian , Kathleenlights.
Από τους άγγλους ο μόνος που δεν μου φαίνεται τελείως fake είναι ο Caspar Lee και ο Joe. Και η αδερφή τουCaspar καλά βιντεάκια κάνει.
Και για πολλούς λόγους αξίζει να δειτε την Lizie Velasquez.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Μια που το επαναφέρατε και έχω γράψει πιο πάνω ας πω ότι έχω αλλάξει τελείως γνώμη. :P
Για makeup Lisa Eldridge. Δεν υπάρχει καλύτερη και πιο αξιόπιστη ως προς τις συμβουλές / προτάσεις της.
Επίσης μαρέσουν οι icovetthee, Teni Panosian , Kathleenlights.
Από τους άγγλους ο μόνος που δεν μου φαίνεται τελείως fake είναι ο Caspar Lee και ο Joe. Και η αδερφή τουCaspar καλά βιντεάκια κάνει.
Και για πολλούς λόγους αξίζει να δειτε την Lizie Velasquez.


Τα impersonations του Joe τα σπανε.
Συμφωνω για Lisa, αλλα μ'αρεσει πολυ και η Charlotte Tilbury και ο Goss Wayne, ιδιως ο τελευταιος γιατι ειναι τελειος και γιατι εχει πολλα βιντεο με απλες συμβουλες οσον αφορα το makeup και οχι κατι εξεζητημενο και τερμα περιεργο. Μ'αρεσει επισης που προμοταρουν αυτο που αποκαλουν clean beauty αντι για κατι υπερβολικο και τελειως αφυσικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Μου αρέσει ο Ahoy γιατί... guns+vidya
Παραπάνω χρόνο στο youtube δεν αφιερώνω, ίσως μόνο για λίγα montage parodies russia road rage κτλπ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα impersonations του Joe τα σπανε.
Συμφωνω για Lisa, αλλα μ'αρεσει πολυ και η Charlotte Tilbury και ο Goss Wayne, ιδιως ο τελευταιος γιατι ειναι τελειος και γιατι εχει πολλα βιντεο με απλες συμβουλες οσον αφορα το makeup και οχι κατι εξεζητημενο και τερμα περιεργο. Μ'αρεσει επισης που προμοταρουν αυτο που αποκαλουν clean beauty αντι για κατι υπερβολικο και τελειως αφυσικο.

Όντως!! :D
Τον wayne τον έχω δει λίγο όντως ξερει τι κάνει κ αυτός αλλά προτιμώ τη lisa. Charlotte Tilbury δεν εχω δει αν και εφόσον φαίνεται ότι βγάζει πολύ καλά πράγματα θα είναι τοπ και αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Αυτούς τους βλέπω και'γω αραιά και που αλλά αναρωτιέμαι, ή είναι εντελώς χαζοί και κάθε φορά την πατάνε ( αφού ξερουν ότι κάνουν συχνά ο ένας στον άλλο πλάκες) ή προσποιούνται

Θα προσθέσω και τους fine brothers,μου αρέσουν τα teens/elders react to.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Αυτούς τους βλέπω και'γω αραιά και που αλλά αναρωτιέμαι, ή είναι εντελώς χαζοί και κάθε φορά την πατάνε ( αφού ξερουν ότι κάνουν συχνά ο ένας στον άλλο πλάκες) ή προσποιούνται

Θα προσθέσω και τους fine brothers,μου αρέσουν τα teens/elders react to.

Δεν μπορείς να το ξέρεις, σε κάποια που είναι έτσι πολύ φανερά ναι το καταλαβαίνεις, αλλά όχι σε όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Red Spade-αυτός που ανεβάζει τις εκπομπές του Τσουκαλά και τις προβάλλει και σε ζωντανή μετάδοση("Αντε Γεια!" )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top