[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
37,5 είναι και αυτό, λολ.
Δεν με στενεύει στο μήκος, στο πλάτος με στενεύει (έχω χοντρό κουντεπιέ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μπορείς επίσης να τις πας σε τσαγκάρη να στις βάλει στο καλαπόδι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Επίσης, υπάρχει κανένα μηχάνημα που να είναι ΚΑΙ ψαλίδι μαλλιών ΚΑΙ σίδερο ισιώματος 2 σε ένα; Αν ναι, πόσο κοστίζει; Και γενικά πόσο κοστίζουν αυτά;
Έχω βαρεθεί να είναι τα μαλλιά μου όπως λάχει :mad:

Λία μου εγώ έχω ένα της Babyliss πολύ καλό! Έχει πλάκες για ίσιωμα μαλλιών, για σκαλίτσες στα μαλλιά (δεν ξέρω πώς αλλιώς να τις πω :P) και ένα στρογγυλό εξάρτημα που το προσαρμόζεις στη βάση (ίδια για όλες τις πλάκες) και φτιάχνεις μπούκλες. :D
Δεν είναι ακριβό, μπορείς λογικά να το βρεις σε οποιοδήποτε κατάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
μπορείς επίσης να τις πας σε τσαγκάρη να στις βάλει στο καλαπόδι ;)
Μωρε μπορώ, αλλά δεν ξέρω κανέναν εδώ :redface:

Τι διαφορά έχει το καστόρινο από το σουετ; Πάντα το είχα απορία :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λία μου εγώ έχω ένα της Babyliss πολύ καλό! Έχει πλάκες για ίσιωμα μαλλιών, για σκαλίτσες στα μαλλιά (δεν ξέρω πώς αλλιώς να τις πω :P) και ένα στρογγυλό εξάρτημα που το προσαρμόζεις στη βάση (ίδια για όλες τις πλάκες) και φτιάχνεις μπούκλες. :D
Δεν είναι ακριβό, μπορείς λογικά να το βρεις σε οποιοδήποτε κατάστημα.
Ευχαριστώ, αλλά ας το αφήσουμε αυτό καλύτερα γιατί σήμερα πήγα στα Hondos για 1-2 πράγματάκια και κατέληξα σε καταναλωτικό όργιο :redface: Οπότε no more αγορές αυτό το μήνα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστώ, αλλά ας το αφήσουμε αυτό καλύτερα γιατί σήμερα πήγα στα Hondos για 1-2 πράγματάκια και κατέληξα σε καταναλωτικό όργιο :redface: Οπότε no more αγορές αυτό το μήνα :redface:

Ναι πάντα αυτό συμβαίνει... Πάμε για ένα συγκεκριμένο πράγμα και φεύγουμε με 1000 άχρηστα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μωρε μπορώ, αλλά δεν ξέρω κανέναν εδώ :redface:

Τι διαφορά έχει το καστόρινο από το σουετ; Πάντα το είχα απορία :redface:

αν δεν κάνω λάθος, το σουέτ είναι "ξυρισμένο" καστόρι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τελικά εδώ δεν επιτρέπεται να συζητάνε άντρες;

Αν έχουν άποψη για αυτά που λέτε ίσως;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
πειτε μου για μαλλια κοριτισα...λατρευω το ξανθο αλλα δεν θελβ να ξεθωριαζει..καποια στιγμη ειπα να παρω και φυτικες αλλα δνε κανουν καλη δουλεια ξερετε καμια καλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.


αυτό είναι το suede :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

δηλαδή καστόρινο που έχει υποστεί επιπλέον επεξεργασία :)
το "αν δεν κάνω λάθος" το έβαλα γιατί δεν είμαι σίγουρη 100% αλλά περί το 90% :P

diotima ωραίο παπούτσι :D αν και δε μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ το τακούνι που είναι διαφανες :P
αλλά το υπόλοιπο, στυλ, κόψιμο, σχέδιο, ύψος κλπ μου αρέσουν πολύ
μου θυμίζουν τα παπούτσια για χορό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όντως, αν και είναι αρκετά κλειστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν νομίζω ότι θα με βοηθούσαν οι πάτοι, διότι το πρόβλημα είναι ότι με στενεύουν στα πλαινά του ποδιού :/:

Είναι απλό, πας σε ένα τσαγκαράδικο και τους ζητάς να στα ανοίξουν στο πλάι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Κοριτσάκια θέλω να πάρω ένα σίδερο μαλλιών. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλό; Μία φίλη μου έχει της Babyliss και είναι αρκετά ευχαριστημένη. Ξέρετε τιμές πάνω κάτω;; Γενικά αξίζει να το πάρω; Οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένη με το Babyliss. Τιμές δεν ξέρω, δες σε κάποια σελίδα καταστήματος ηλεκτρονικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!! Μήπως ξέρεις ποιο μοντέλο έχεις εσύ; Γιατί με μια έρευνα στο internet βρήκα πολλά και ζαλίστηκα!! Και όποια άλλη ξέρει ας μου πει please!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ θα σε γελάσω, απλά χρησιμοποιώ της μαμάς μου όταν είμαι Αθήνα!... Άμα θυμηθώ θα τη ρωτήσω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγώ έχω της Valera+, όταν το αγόρασα μου είπαν πως είναι καλύτερο από της Βabyliss γτ δεν καίει τα μαλλιά, αλλά κ πάλι αν η χρήση είναι συχνή τα μαλλιά γεμίζουν ψαλίδα να ξέρετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οπως και να εχει να φροντισεις να αγορασεις καποιο με κεραμικη πλακα...εαν δε θελεις να "ψηθουν":)
Και εαν ειναι απο αυτα που μπορεις να ρυθμισεις τη θερμοκρασια ακομα καλυτερα...
Α....και δε βαζουμε σιλικονη στις ακρες πριν την εφαρμογη του σιδερου...τα καιει τα μαλλια....οπως επισης δεν το εφαρμοζουμε σε βρεγμενα, αλλα σε αρκετα στεγνες τουφες...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top