Ποιες εταιρίες θαυμάζετε και γιατί;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είτε αφορά τις φιλανθρωπικές τους ενέργειες, είτε τις καινοτομίες τους, είτε την ευφυή τους διοίκηση, είτε τον χαρισματικό τους ηγέτη όλοι ή τουλάχιστον οι περισσότεροι θαυμάζουμε κάποια/ες εταιρείες.
Εσείς ποιές θαυμάζετε και γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
  1. Apple μας έκανε να αγαπήσουμε τα PC Case, χωρίς αυτή στο γραφείο μας θα υπήρχε ένα έκτρωμα. Επίσης άλλαξε την μουσική βιομηχανία αλλά έδωσε το παρόν στο mobile Browsing
  2. Microsoft επί εποχής Bill Gates (Για τον Ballmer κρατάω επιφυλάξεις). Με ότι ασχολήθηκε απευθύνθηκε στο μεγαλύτερο δυνατό Target Group ασχέτως με την πολιτική άλλων εταιριών. Επίσης μου αρέσει ότι δεν το βάζει κάτω με το θέμα της ΕΕ.
  3. Starbucks, μου έμαθε τι σημαίνει καφές, με έμαθε ότι ο σερβιτόρος από τον barista είναι κάτι τελείως διαφορετικό.
  4. Google, μου αρέσει τις πολιτικές που ακολουθεί σχετικά με διάφορα θέματα, όπως το θέμα των υπάλληλων
  5. Forthnet, η μόνη εταιρία που νιώθει σίγουρη ότι αντέχει ένα VS με τον ΟΤΕ + προσωπικές βλέψεις :whistle:
  6. Altec, μου αρέσει το πείσμα της :whistle:
  7. Answers, σκυλί που δεν γαβγίζει να φοβάσαι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Θαυμάζω την Blackwater Worldwide για τον οραματισμό της και για το κοινωνικό έργο που προσφέρει στο Ιράκ.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
καλα το περίμενα πως η η michello ή ο exp θα φτιαχναν αυτό το θέμα

γενικά θαυμάζω τις επιχειρησεις που προσφερουν ειτε υπηρεσιες ειτε φιλανθρωπικό εργο και δεν εχουν εξαπατησει ή καταστρεωει ανθρωπινες ζωές

αληθεια... πόσες ειναι αυτές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τη ΔΕΗ..:P

Μια εταιρεία που θαυμάζω είναι η Google.Μ' αρέσει ο τρόπος που εξελίχθηκε , που ξεκίνησε από το μηδέν έχοντας όπλο μια πανέξυπνη ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.

:D Κι εγώ μαζί σου. Να 'ναι καλά η ΔΕΗ που μας έμαθε ότι υπάρχουν και άλλα πράγματα στη ζωή εκτός από ηλεκτρική ενέργεια (όπως τα κεριά...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
  • Google, για την πρωτοτυπία τους, τόσο της ιδέας όσο της γενικής διαχείρησης.
  • Microsoft, για τα Windows.
  • Autodesk, γιατί μεγάαααλο πράγμα ο ηλεκτρονικός σχεδιασμός.
  • Κορρές, γιατί χαίρομαι μία εταιρία με φυτικά καλλυντικά, που ξεκίνησε από έναν φαρμακοποιό στο Παγκράτι και πλέον λατρεύεται από πολλούς φίλους και γνωστούς και άγνωστους στην Κεντρική Ευρώπη τουλάχιστον.
...
Θα επανέλθω, προσπαθώ να σκεφτώ άλλες εταιρίες, που να μην έχουν απαραίτητα σχέση με τεχνολογίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Tην Αmway... :xtipao:

Γίδακι και η δική σου εταιρεία κάπως έτσι μου κάνει :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι εννοείς, Ρεμπεσκένιε μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Mη με καλοπιάνεις γιατί μιλάω σοβαρά. :redface:


Λέω μόνος του παρασκευάζει τα καλλυντικά ή τα εισάγει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μη μου το χαλάς, έχει χύτρες που σιγοβράζουν στο υπόγειο του φαρμακείου και η μαμά και αδερφή του ανακατεύουν το χαμομήλι του κήπου τους με τη μαστίχα!

Και, apart from that, είχα την εντύπωση ότι παρασκευάζονται στην Ελλάδα, από δικές του συνταγές. Ξέρεις κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ωχ... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ο Ρεμπεσκές είναι σαν τον Τσακ Νόρρις, ποτέ δεν ξέρει κάτι, πάντα μαντεύει και μαντεύει σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...Για το χαμομήλι με γεύση μαστίχας γελούσα :D

Εσύ είσαι ο πελάτης, εσύ σκέψου αν συμβαίνει κάτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι να σκεφτώ, εγώ είμαι πρακτικός άνθρωπος (γκουχ γκουχ), θέλω facts! :P
Ένηγουεη, αν είναι να πάθω κάτι, πείτε μου! Ακούγονται ήδη διάφορα και προσπαθώ να τα αγνοώ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Εγώ πάντως και όλη αυτή την ιστορία με την απίστευτη προστασία της υγείας κτλ δεν την καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι δεν καταλαβαίνεις; Ποια απίστευτη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
1. Google, γιατί χωρίς απαραίτητα να μας εκμεταλλεύεται μας έχει προσφέρει πολλά και δωρεάν, αλλά συγχρόνως εξελίσεται
2. Ubuntu, γιατί χάρη σε αυτήν ο κόσμος είδε με άλλο μάτι το εναλλακτικό λειτουργικό
3. Sony, γιατί είναι η μία και μοναδική, φτιάχνει ποιοτικά προϊόντα και είναι εγγύηση
4. Ubisoft, γιατί είναι developer των περισσότερων αγαπημένων μου παιχνιδιών και μακάρι όταν μεγαλώσω να δουλέψω εκεί.
5. Amstel, γιατί έτσι μας αρέσει... :P


@Exposed: Σ' αρέσει που δεν το βάζει κάτω η MS με την Ευρωπαϊκή ένωση; Δηλαδή έχει δίκιο; Δηλαδή δεν σε νοιάζει που η ΕΕ στην οποία ανήκεις ΔΕΝ παίρνει επιπλέον κάτι δις ?;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Pizza Fan

Η πατάτα μπέικον είναι η καλύτερη πίτσα ever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top