• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Δημόσιες τουαλέτες

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
2.Απο τις καλυτερες συναισθηματα ειναι οταν επισκεπτεσαι κοινοχρηστη τουαλετα (καφετεριες,μπαρ,κλαμπ) και να βλεπεις στο χωρο να ειναι γεματο απο ανδρικες τριχες προηγουμενων,γνωριζοντας οτι καμια απο αυτες δεν ειναι δικια σου...
Πωπω τέτοιες πρωτόγονες καταστάσεις επικρατούν στις αντρικές τουαλέτες? Τι μαθαίνει κανείς σε ένα φόρουμ... :mpliaks::mpliaks::mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πωπω τέτοιες πρωτόγονες καταστάσεις επικρατούν στις αντρικές τουαλέτες? Τι μαθαίνει κανείς σε ένα φόρουμ... :mpliaks::mpliaks::mpliaks:

Αστo Μichelle...αστο...:/:
Γενικα σε τουαλετες μαγαζιων γινεται...

Μεχρι και κατι φιλες μου μου εχουν πει τα απιστευτα και για τις γυναικειες...:hmm:
Παντως απο τις αντρικες που ξερω...φρικη!:mad:
Τι σκατα;Το δυσκολο ειναι να στοχευσουν ρε γαμ@το;;;;:mad: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Που να δεις στις γυναικείες τι έχω δει! Επειδή σιχαίνονται να κάτσουν κατουράνε στον αέρα και πιτσιλάνε χειρότερα απο άντρα! Τόσο δύσκολο είναι ρε γμτ να βάλουν χαρτί γύρω απο το στόμιο όοολης της λεκάνης και να κάτσουν? Ούτε ακουμπάνε έτσι ούτε τπτ! Δηλαδή τι φοβούνται? Μην περάσουν τα σούπερμαν μικρόβια το χαρτι και τις ακουμπήσουν? Έλεος πια!
Και εντάξει, θες να κατουράς στον αέρα, δεκτό. Σκούπισε το χάος όμως πριν φύγεις γμτ!! :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πωπω τέτοιες πρωτόγονες καταστάσεις επικρατούν στις αντρικές τουαλέτες? Τι μαθαίνει κανείς σε ένα φόρουμ... :mpliaks::mpliaks::mpliaks:
Συγνωμη αλλα φαινεται οτι εχεις την εντυπωση οτι δεν επικρατει το ιδιο στις γυναικειες;
Δεν ειπα οτι ολοι οι τριχωτοι αρχιζουν να πετανε τις τριχες τους στις τουαλετες,αλλα καθως βγαζεις το εσωρουχο,ολο και καποια θα φυγει,για τετοια κλιμακα μιλαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aκριβως τα ιδια μου ειχαν πει για τις γυναικες...:/:
Τελικα Michelle μου εαν ειναι γκαγκαου ο ανθρωπος και βρωμυλος το gucci τσαντακι και το harley μπουφαν δεν τον σωζει!:mad: :beating: :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
@Covenant: E τουλάχιστον στις γυναικείες δεν βλέπεις πεταμένες τρίχες!
Εσύ τώρα γιατί τα πήρες? :confused:

Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Aκριβως τα ιδια μου ειχαν πει για τις γυναικες...:/:
Τελικα Michelle μου εαν ειναι γκαγκαου ο ανθρωπος και βρωμυλος το gucci τσαντακι και το harley μπουφαν δεν τον σωζει!:mad: :beating: :mpinelik:
Kαι το σπαστικό είναι οτι με όποια έχει τύχει να συζητήσω το θέμα και τη ρωτάω μα γιατί δεν βάζει χαρτι αφού είναι πολύ πιο βολικό έτσι, όλες λένε οτι σιχαίνονται. Τι σιχαίνονται? Το χαρτί? Και πιο καθαρά είναι έτσι, και χάος δεν δημιουργεις. Γιατί σόρρυ αλλά εγώ πολύ περισσότερο σιχαίνομαι να κατουράω στον αέρα, άσε που πρέπει να είναι και φοβερά άβολο!
Ήθελα να ξερα, το να αφήνουν την τουαλέτα μέσα στα ούρα δεν το σιχαίνονται? :mad:

PS: Άσχετο, το άβαταρ σου απο την ταινία "Το κοράκι" είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Τις περισσότερες φορές οι γυναικείες τουαλέτες είναι σε πολύ χειρότερη κατάσταση από τις αντρικές. Όταν δω ότι με παίρνει και δεν κινδυνεύω από κράξιμο, προτιμώ τις αντρικές, γιατί κατά 90% θα είναι πιο καθαρές και παίζουν περισσότερες πιθανότητες να βρω χαρτί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Aυτό με το χαρτί ξαναπεστο! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και πάντα οι αντρικές έχουν λιγότερο κόσμο! άσε που η πατέντα με την καρφωμένη λεκάνη στο τοίχο αποδίδει. Πάντως ειδικά σε κάποια μαγαζιά νιώθεις όλες τις κολλητικές αρρώστιες να περιφέρονται στον αέρα.
Δεν το ήξερα ότι οι γυναίκες κατουράνε όρθιες! Εντυπωσιάστικα.
Είχα ρίξει γέλιο στην τουαλέτα απο ένα πανάκριβο εστιατόριο της παραλιακής (διαφήμιση δεν κάνω, αλλα στο πίσω τραπέζι ήταν η Μούσχουρη και στο δίπλα ο μπαμπάς κασσιδόκωστας), που με το που σηκώνεσε απο την λεκάνη το καπάκι πλένεται και απολυμένεται μπροστά στα μάτια σου. Σαν ανέκδοτο ήταν αλλα η τουαλέττα ήταν απίστευτα καθαρή (με 80€ το πιάτο τι περιμένεις άλλωστε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Και το ασχημο με εσας τις κοπελες ειναι οτι ειναι πολυ πιο ευκολο να παθετε καποια μολυνση...:(

P.S.-Το αvtar μου Μιchelle αν θυμαμαι καλα ναι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Δεν το ήξερα ότι οι γυναίκες κατουράνε όρθιες! Εντυπωσιάστικα.
Είχα ρίξει γέλιο στην τουαλέτα απο ένα πανάκριβο εστιατόριο της παραλιακής (διαφήμιση δεν κάνω, αλλα στο πίσω τραπέζι ήταν η Μούσχουρη και στο δίπλα ο μπαμπάς κασσιδόκωστας), που με το που σηκώνεσε απο την λεκάνη το καπάκι πλένεται και απολυμένεται μπροστά στα μάτια σου. Σαν ανέκδοτο ήταν αλλα η τουαλέττα ήταν απίστευτα καθαρή (με 80€ το πιάτο τι περιμένεις άλλωστε)


Γιαννάκη (πού είσαι εσύ χαμένος βρε άτιμο?) όχι απλά όρθιες αλλά και αιωρούμενες μπορούμε να κάνουμε πιπί μας. Μην σου πω και στο ενα πόδι στην ανάγκη!!!!

Όσο για τις τουαλέτες με το αυτόματο πλύσιμο στο καπάκι, honey, αυτό έχει κυκλοφορήσει πια σχεδόν παντού..... Αχ, παντρεύτηκες και έμεινες πίσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
... που με το που σηκώνεσε απο την λεκάνη το καπάκι πλένεται και απολυμένεται μπροστά στα μάτια σου. ..

έλεγα να βάλω μια τέτοια στο σπίτι μου:D:D:D σε γλυτώνει από κόπο τουλάχιστον:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Γιαννάκη (πού είσαι εσύ χαμένος βρε άτιμο?) όχι απλά όρθιες αλλά και αιωρούμενες μπορούμε να κάνουμε πιπί μας. Μην σου πω και στο ενα πόδι στην ανάγκη!!!!

Όσο για τις τουαλέτες με το αυτόματο πλύσιμο στο καπάκι, honey, αυτό έχει κυκλοφορήσει πια σχεδόν παντού..... Αχ, παντρεύτηκες και έμεινες πίσω!

Τρέχω βρε.... γειτόνισσα!!!! ήθελα να στο πω και πρίν και το ξέχασα μετακομίζω στις τζιτζιφιές το άλλο ΣΚ! Θα είμαστε πιο κοντα :D όχι ότι έχει κάποιοα ιδαιτερη σημασία αλλα τέλος πάντον.
Αιωρήστε την ώρα του πιπιου??? Πάντος δεν έχω δει και πάρα πολλές τουαλέτες με αυτόματο πλύσιμο βρε λενίο, και είπαμε βρε μπορεί να παντρεύτηκα αλλα ακόμα πάω τουαλέτα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εδω εγω σε gum στα αποδυτρια ειχε απιστευτες τουαλετες...
Τις γνωστες και ως "Τουρκικες"...Ξερεται...εκεινη την τρυπα στο πατωμα...:/: :mpliaks:
Και εκεινες μονες τους πλενονταν...
Βασικα ο επομενος με τα ουρα του επλενε αυτα που ειχε αφησει ο προηγουμενος...:P :beating:
Εκει να δεις στοχο που θελεις για να πετυχεις κεντρο!:P (Σιχτιρ...αηδιασα μονος μου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Τρέχω βρε.... γειτόνισσα!!!! ήθελα να στο πω και πρίν και το ξέχασα μετακομίζω στις τζιτζιφιές το άλλο ΣΚ! Θα είμαστε πιο κοντα :D όχι ότι έχει κάποιοα ιδαιτερη σημασία αλλα τέλος πάντον.
Αιωρήστε την ώρα του πιπιου??? Πάντος δεν έχω δει και πάρα πολλές τουαλέτες με αυτόματο πλύσιμο βρε λενίο, και είπαμε βρε μπορεί να παντρεύτηκα αλλα ακόμα πάω τουαλέτα:clapup:

Ίσως τώρα που αλλάζει προάστιο και έρχεσαι ακόμα πιο κοντά στην sic Ν.Σμύρνη :P :P :P να δεις περισσότερες αυτοματο-καθαριζόμενες λεκάνες!

Εγώ προσωπικά, μπορώ να κάνω πιπί μου σε όποια στάση θες και να μην πιτσιλιστώ καθόλου! Τόσα χρόνια στα club με τις τρισάθλιες τουαλέτες, έχω αποκτήσει τρελή εμπειρία!

Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Εδω εγω σε gum στα αποδυτρια ειχε απιστευτες τουαλετες...
Τις γνωστες και ως "Τουρκικες"...Ξερεται...εκεινη την τρυπα στο πατωμα...:/: :mpliaks:
Και εκεινες μονες τους πλενονταν...
Βασικα ο επομενος με τα ουρα του επλενε αυτα που ειχε αφησει ο προηγουμενος...:P :beating:
Εκει να δεις στοχο που θελεις για να πετυχεις κεντρο!:P (Σιχτιρ...αηδιασα μονος μου!)

Και όμως Μαριούλη, αυτές ίσως είναι και η πιο ακίνδυνες για μετάδοση μικροβίων. Δεν ακουμπάς πουθενά, άρα δεν κολλάς και τίποτα.
Όσο για το ότι ο ένας κάνει πιπί του πάνω στα προηγούμενα....χμ.... καζανάκι δεν παίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Και όμως Μαριούλη, αυτές ίσως είναι και η πιο ακίνδυνες για μετάδοση μικροβίων. Δεν ακουμπάς πουθενά, άρα δεν κολλάς και τίποτα.
Όσο για το ότι ο ένας κάνει πιπί του πάνω στα προηγούμενα....χμ.... καζανάκι δεν παίζει?

Ελενακι αυτο που λες ισχυει, αλλα προσωπικα ειχα τραβηξει μια φρικη καποτε οταν την φορα που μπηκα ο προηγουμενος μαλλον κατι ειχε φαει και τον ειχε..."κοψει"...:(
Ας μην συνεχισω...:whistle:
Καζανακι επαιζε...καμια φορα...οταν λειτουργουσε...;)
Δεν εκατσα να το ελεγξω...Μετα απο κανα δυο μηνες την εκανα για αλλο gym.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
κοιτα και εγω ποτε δεν καθομαι ο κοσμος να χαλασει.Μια φορα εκατσα και αυτο γιατι ειχα πιει τοσο και γλιστρισα.Δεν θελω να βαλω χαρτι γιατι και παλι σιχαινομαι πολυ.Αν ειναι αναγκη σκουπιζω πριν βγω εξω αλλα οταν ειμαι σε μερος που φαινετε οτι καποιοι προσεχουν,Τωρα σε κλαμπακια που γινετε ο χαμος οχι δεν σκουπιζω αφου ηδη ειναι χαλια.Ξερω οτι αν ολοι προσεχαμε κτλ κτλ αλλα ελα να μου το πεις αυτο μετα απο μερικες βοτκες!!!!!:beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από jasper:
κοιτα και εγω ποτε δεν καθομαι ο κοσμος να χαλασει.Μια φορα εκατσα και αυτο γιατι ειχα πιει τοσο και γλιστρισα.Δεν θελω να βαλω χαρτι γιατι και παλι σιχαινομαι πολυ.Αν ειναι αναγκη σκουπιζω πριν βγω εξω αλλα οταν ειμαι σε μερος που φαινετε οτι καποιοι προσεχουν,Τωρα σε κλαμπακια που γινετε ο χαμος οχι δεν σκουπιζω αφου ηδη ειναι χαλια.Ξερω οτι αν ολοι προσεχαμε κτλ κτλ αλλα ελα να μου το πεις αυτο μετα απο μερικες βοτκες!!!!!:beer:
Αυτό ποτέ δεν το κατάλαβα... Τι σιχαίνεσαι καλε αμα βάλεις πολύ χαρτι??
Μιλάμε να καλύπτει καλά όλο το στόμιο! Τότε τι σιχαίνεσαι? Το χαρτι? :rolleyes: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
φοβαμαι οτι θα φυγει λιγο το χαρτι και θα ακουμπησω στην λεκανη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.


για δοκίμασε να βάλεις εδώ χαρτί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top