Πώς να αξιοποιήσω παλιά cd;

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Καθάρισα το γραφείο μου σήμερα και έβγαλα περίπου 50 cds που δεν χρειάζομαι.

Επειδή λυπάμαι να τα πετάξω στα σκουπίδια, έχει κανείς να προτείνει κάποια εναλλακτική? Ξέρετε πχ αν υπάρχει κάτι σαν ανακύκλωση, ή ο,τιδήποτε άλλο που να τα αξιοποιεί με κάποιο τρόπο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μάλλον δεν έχεις κάτι τέτοιο στο μυαλό σου, αλλά ...δεν είναι καθόλου κακή ιδέα ε;





:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μάλλον δεν έχεις κάτι τέτοιο στο μυαλό σου, αλλά ...δεν είναι καθόλου κακή ιδέα ε;


Την λύση της πρώτης φωτό τη σκέφτηκα κι εγώ, αλλά βαριμέμαι να ζωγραφίζω ένα ένα τα cd!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Μπορείς να τα κάνεις πορτατιφ :D




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν δεν ειναι αντιγραμενα...Μοναστιρακι... Πηγενε σε κανενα cdαδικο και δωστα, ολο και καπιος θα βρεθει να τα θελει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Βρε καλώς το παληκάρι...

Καιρό είχα να σε δω Κρόνε, πού χάθηκες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καθάρισα το γραφείο μου σήμερα και έβγαλα περίπου 50 cds που δεν χρειάζομαι.

Επειδή λυπάμαι να τα πετάξω στα σκουπίδια, έχει κανείς να προτείνει κάποια εναλλακτική? Ξέρετε πχ αν υπάρχει κάτι σαν ανακύκλωση, ή ο,τιδήποτε άλλο που να τα αξιοποιεί με κάποιο τρόπο.:hmm:

Μπορείς να καλέσεις στο 195 και να σου δώσουν πληροφορίες για το τί μπορείς να κάνεις,αν σε ενδιαφέρει γενικά να τα ανακυκλώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις ως ιπτάμενους στόχους για σκοποβολή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μόνο εγώ τα κάνω σουβέρ για τον καφέ και τα ροφήματα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina10

Νεοφερμένος

Η katerina10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ανακύκλωση...Ναι είναι το καλύτερο..Αλλά δεν ξέρωτο υλικό ωστε να σου πω που να τα στείλεις..έχω κονέ με ανακυκλωτές(αν υπάρχει η λέξη αυτή..)θα τους ρωτήσω και θα σου πω..Αλλά να ξέρεις ...γίνονται σε ΠΑΡΑ πολλά ανακύκλωση..Σίγουρα θα υπάρχει και αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Just for the records, εγω καμια διακοσαρια που εβγαλα για πεταμα πριν λιγο καιρο τα εβαλα σαν διακοσμιτικα, αλλα κολιμενα στον τοιχο, αλλα το ενα πανω στο αλλο πανω σε ενα ραφι... Δεν λεει, αλλα βαριομουν να τα πεταξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μόνο εγώ τα κάνω σουβέρ για τον καφέ και τα ροφήματα?:P

Αυτό εννοείται!:D

Μάλλον θα πάρω στο 195 να ρωτήσω για ανακύκλωση.

Και φυσικά θα κρατήσω 3-4 για σουβέρ!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top