Ποια είναι η μεγαλύτερη τρέλα που έχετε κάνει σε σχέση με τον έρωτα;

akfo7

Νεοφερμένος

Ο akfo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έχετε οδηγηθεί ποτέ σε ακραίες καταστάσεις επειδή είσασταν τρελά ερωτευμένος με κάποια ??? Ακούω περιπτώσεις και άμα δω πως περπατάει το topic θα αναφέρω και την δικία μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ το να είναι 16/11 και να έχω κάτσει στη Θεσσαλονίκη μόλις 20 περίπου μέρες συνολικά απο την αρχή του ακαδημαικού έτους (σπουδάζω εκεί) για να είμαι στο σύντροφο μου στο Αγρίνιο πως είναι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τρελες!ναι και πολλες!!εχει τυχει να παρακολουθησω το σπιτι του ξημερωματα...μια φορα δεν ειχα λεφτα καθολου και ανεβοκατεβενα εχει στο πανοραμα (Βουλας)σαν την τρελλη για να τον βρω και περπατησα μεχρι το σπιτι μου στις 3 το πρωι(το σπιτι μου ειναι μιση ωρα με λεωφορειο!!!)Μια αλλη φορα απλα του αφησα ενα λουλουδι στην πορτα και εφυγα....και ολα αυτα με ποδαροδρομο ε!!!τωρα που δεν ειμαι Ερωτευμενη πες μου να παω μεχρι το περιπτερο και θα σε βρισω!!!και αλλα πολλα παρα πολλα και ολα ηταν ωραια!!ΑΝ και το ατομο δεν αξιζε δεν πειραζει!!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμένα που είναι 8 ώρες ταξίδι και έχω κάνει τουλάχιστον 5 ταξίδια (πήγαινε-έλα) απο το σεπτέμβρη τι να πω? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akfo7

Νεοφερμένος

Ο akfo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Χμμμ το να είναι 16/11 και να έχω κάτσει στη Θεσσαλονίκη μόλις 20 περίπου μέρες συνολικά απο την αρχή του ακαδημαικού έτους (σπουδάζω εκεί) για να είμαι στο σύντροφο μου στο Αγρίνιο πως είναι? :P

To ακαδημαικό έτος δεν ξεκινάει τέλος σεπτέμβρη? Ε εντάξει δεν ειναι και τόσες πολλές μέρες! Ακόμα Αγρίνιο είσαι? Εγώ παλιά είχα μια σχέση Αθήνα - Θεσσαλονίκη και είχα πάει 36 φορές σε ένα χρόνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
έπρεπε να το κάνεις με τα πόδια, michelle, να σε παραδεχτούμε:bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akfo7

Νεοφερμένος

Ο akfo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εμένα που είναι 8 ώρες ταξίδι και έχω κάνει τουλάχιστον 5 ταξίδια (πήγαινε-έλα) απο το σεπτέμβρη τι να πω? :P
Κανονικά ο άντρας πρέπει να μετακινείται. Σύνολο εκείνη είχε κατέβει 6 φορές Αθηνα και εγώ είχα ανέβει Θεσσαλονίκη 36 φορές. Αναλογία 1 προς 6 δηλαδή.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
akfo7 σε παρακαλώ πρόσεχε τα greeklish! Σου έχω στείλει και προσωπικό μήνυμα για αυτό! Α-Π-Α-Γ-Ο-Ρ-Ε-Υ-Ο-Ν-Τ-Α-Ι! Στο επόμενο μηνυμα με greeklish που θα δω θα αναγκαστώ να σου στείλω warning :mad:

Στο θέμα μας τώρα, γιατί να πρέπει ντε και καλά να μετακινείται ο άντρας? Όποιος μπορεί, αυτός να μετακινείται. Και επειδή εγώ ως φοιτήτρια μπορώ πολύ περισσότερο απ'οτι ο φίλος μου δεν έχω κανένα πρόβλημα να μετακινούμαι εγώ. Αν και οι δύο μπορούν εξίσου μου φαίνεται λίγο κοροιδία ο άντρας να ανεβαίνει 36(!) φορές και η γυναίκα μόλις 6... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akfo7

Νεοφερμένος

Ο akfo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
akfo7 σε παρακαλώ πρόσεχε τα greeklish! Σου έχω στείλει και προσωπικό μήνυμα για αυτό! Α-Π-Α-Γ-Ο-Ρ-Ε-Υ-Ο-Ν-Τ-Α-Ι! Στο επόμενο μηνυμα με greeklish που θα δω θα αναγκαστώ να σου στείλω warning :mad:

Στο θέμα μας τώρα, γιατί να πρέπει ντε και καλά να μετακινείται ο άντρας? Όποιος μπορεί, αυτός να μετακινείται. Και επειδή εγώ ως φοιτήτρια μπορώ πολύ περισσότερο απ'οτι ο φίλος μου δεν έχω κανένα πρόβλημα να μετακινούμαι εγώ. Αν και οι δύο μπορούν εξίσου μου φαίνεται λίγο κοροιδία ο άντρας να ανεβαίνει 36(!) φορές και η γυναίκα μόλις 6... :/:

Θα προσέχω τα greeklish αλλα μπορείς να μου πεις που χρησιμοποίησα γιατί δε τα βλέπω πουθενά ? Εντάξει η κοπέλα έμενε μόνη της για αυτό ήταν καλύτερο να πηγαίνω εγώ εκεί. Πάντως φοβερή πόλη η θεσσαλονίκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Mα τώρα αναγκαστικά σου τροποποίησα τα πιο πάνω μηνύματα ώστε να είναι στα ελληνικά!
Επίσης να ένα που δεν σου έχω αλλάξει (και θα σε παρακαλούσα να το μετατρέψεις εσύ όπως σου είπα και στο προσωπικό μήνυμα): https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?p=42636#post42636
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
εχω ταξιδεψει κρυφα αγγλια να τον συναντησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμμμμμ διάφορα κουλά έχω κάνει :P γιατί μου τα θυμίζετε? :P

ταξίδι 10 ωρών για να τον δω δέκα λεπτά....
ταξίδι κρυφά στην Ελβετία....
8 ώρες συνεχές τηλεφώνημα :redface: λολ


Γενικώς έχω κάνει διάφορα που συνήθως μου ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ πάρα πολλά οικονομικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
8 ώρες συνεχές τηλεφώνημα :redface: λολ

Πφφφφφ, τίποτα δεν είναι αυτο!
12 ώρες απο εδώ!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πφφφφφ, τίποτα δεν είναι αυτο!
12 ώρες απο εδώ!! :clapup:

και την ώρα της ανάγκης???:P:P:clapup::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
και την ώρα της ανάγκης???:P:P:clapup::D
Δεν το πιασα!! :wacko: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
όταν έφτασε το σκ@τό στην κάλτσα εννοεί :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
όταν έφτασε το σκ@τό στην κάλτσα εννοεί :D.

:rofl::rofl::rofl::rofl:
.
.
.
.
.
.
.
.
Δάκρυσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αγαπουλίνι μου σε κλείνω να παω να ρίξω ενα χ3σίδι γιατί με κόβει και θα σε ξαναπάρω!:panwkatw: :panwkatw: :panwkatw: :beating: :beating: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ειχε παει τουαλετα πριν....αισχος τι βρωμικα μυαλα που ειστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
και την ώρα της ανάγκης???:P:P:clapup::D
Αααα τώρα το κατάλαβα!
Ε έλεγα οτι πάω τουαλέτα και άφηνα κάτω το τηλ για 5 λεπτά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top