Κλήση για δικαστήριο

moufas

Νεοφερμένος

Ο moufas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
περιμένω χαρτί για δικαστήριο για κακούργημα.Το πρόβλημα είναι ο οικογενειακός χώρος.Θα λέει το χαρτί το λόγο για τον οποίο έχω δικαστήριο;;Θα γίνει σε τριμελές λογικά ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάντα μα πάντα είναι κρυφός ο λόγος, λέει απλά το κάλεσμα αλλα άν αυτό που λές είναι κακούργημα έπρεπε ήδη να είσαι νομίζω μέσα; ή υπο παρακολούθηση; λογικά πάντα, μήπως αυτό που έκανες δεν είναι κακούργημα; αλλιώς πώς περιμένεις τριμελές; :hmm: λέω εγώ τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moufas

Νεοφερμένος

Ο moufas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
με 25γρ χασις την πάτησα.κ δικηγόρο συμβουλέυτηκα φυσικά κ αυτός μου είπε για 3μελές.Το κάλεσμα τί λέει δηλαδή;καλούμε τον χ να παρουσιαστεί στο δικασ΄τηριο στις 33/33/33 ; δε λέει αιτια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Θα λέει νομίζω ενώπιον ποίου δικαστηρίου θα παρουσιαστείς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Φίλε moufa, λίγο άσχετο με το θέμα αυτό που θα πω, αλλά το πρόβλημα όταν πιάνουν κάποιον σαν εσένα κ εμένα για τέτοιους λόγους, είναι που δεν λέγεσαι Πετιλόν, Σεργουλόπουλος ή Μαζωνάκης.:mad:

Πρώτον, η δικαιοσύνη ανάλογα με το όνομα που δικάζει, -ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις- γίνεται τυφλή και δεύτερον, εσύ σκέφτεσαι για το τί θα πει ο οικογενειακός σου κύκλος -και είναι λογικό- ενώ κάποιος γνωστός κάνει και τζάμπα διαφήμιση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φίλε moufa, λίγο άσχετο με το θέμα αυτό που θα πω, αλλά το πρόβλημα όταν πιάνουν κάποιον σαν εσένα κ εμένα για τέτοιους λόγους, είναι που δεν λέγεσαι Πετιλόν, Σεργουλόπουλος ή Μαζωνάκης.:mad:

Πρώτον, η δικαιοσύνη ανάλογα με το όνομα που δικάζει, -ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις- γίνεται τυφλή και δεύτερον, εσύ σκέφτεσαι για το τί θα πει ο οικογενειακός σου κύκλος -και είναι λογικό- ενώ κάποιος γνωστός κάνει και τζάμπα διαφήμιση..


Ελα να σου πώ συμφωνω σε αυτό που λές αλλα ο Σεργουλόπουλος ήταν στο κρατητήριο και έγινε χωντρός ντόρος ενω οι άλλοι την έβγαλάν λάδι, τουλάχιστον αυτόν τον ηθοποιό τον λυπήθηκα, 3 μέρες τον κράζανε όσο για κανέναν άλλο;)

Μούφα νομίζω βάση νόμου απο κάποια γραμμάρια και πάνω τρώς με 25 δεν ξέρω αν είναι διακίνηση βάση νόμου:hmm:
Πάντως δεν έχουν δικαίωμα να πούν σε κανέναν τον λόγο που έχεις δικαστήριο παρα μόνο άν είσαι ανήλικος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δεν μπορείς να τους ειδοποιήσεις πως άλλαξες διεύθυνση και να δώσεις αυτή ενός φίλου σου?
Να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.. ή δε γίνονται αυτά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μπορεί να πεί ότι είναι κλήση που πήρε, έχω φίλο που πιάστηκε για πορνεία και η μάνα του παρέλαβε τα χαρτιά νομίζοντας ότι είναι κληση με το μηχανάκι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενα παντος μου ηρθε το κλητιριο θεσπισμα να εμφανιστω την ταδε του μηνος και ταδε ωρα στο δικαστιριο, και μαζι ειχε και ενα χαρτι απο το μονομελες που ελεγε την κατηγορια και τους μαρτυρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εμενα παντος μου ηρθε το κλητιριο θεσπισμα να εμφανιστω την ταδε του μηνος και ταδε ωρα στο δικαστιριο, και μαζι ειχε και ενα χαρτι απο το μονομελες που ελεγε την κατηγορια και τους μαρτυρες

Ειναι αυτό που είπα πιό πρίν, είσουν ανήλικος, στους ενήλικες λέει απλά για την υπόθεση αρ Νο τάδε στην τάδε ημερομηνία τάδε ώρα ;) αλλα λέει νομίζω το είδος του δικαστηρίου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moufas

Νεοφερμένος

Ο moufas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οταν λετε λεει το είδος του δικαστηρίου;;;
οκ για 25γρ παει για εμπορια,αλλα ευτυχώς ήμουν κομμάτια:crazy: και δικαιολογούνται κάπως για προσωπική χρήση,μιας κ πήγαινα 3ήμερο με την κοπέλα μου και ευτυχώς οι μπάτσοι ήταν πολύ επιεικείς.Βασικά ούτε εισαγγελέας με είδε που κανονικά πρέπει να σε δει για να αφεθείς ελεύθερος..
το κλητήριο ακολουθείται απο χαρτί που λέει την κατηγορία;;;
όσο για τη διεύθυνση,επειδή το γεγονός έγινε σε αλλη πόλη,300χμ μακριά δεν είχα τη δυνατότητα λόγω δουλειάς να κάνω κάποια αλλαγή μιας κ πρέπει να πας ο ίδιος κ όχι να παρεις τηλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moufas

Νεοφερμένος

Ο moufas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
κ χιλια ευχαριστώ για την ανταπόκριση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top