• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

Didi28

Νεοφερμένος

Η Didi28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Έχουν περάσει 8 μήνες από την επέμβαση μου! Δυστυχώς έχω μετανιώσει! Το πρόβλημα μου δεν ήταν εμφανές..αλλα θέλησα να κάνω την επέμβαση για κάτι καλύτερο. Δυστυχώς 8 μήνες μετα δεν αναπνέω καλά (πριν δεν είχα θέμα) η μύτη είναι ελαφρώς στραβή στο αφανς γιατί το μόσχευμα μπήκε στραβά και ο γιατρός δυστυχώς αποφεύγει να μου δώσει σαφείς απαντήσεις. Μου είπε ότι θα κάνουμε μια διόρθωση μπροστά με τοπικη νάρκωση και μόσχευμα απ το αυτί. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros14

Νεοφερμένος

Ο Stauros14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπερα, ποσους μηνες μετα στραβωσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

georgina01

Νεοφερμένος

Η georgina01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε ποιόν την έκανες;

Σημείωμα συντονιστή: Σε ότι αφορά ονόματα και κριτικές γιατρών, απαντήσεις μόνο σε πμ (προσωπικά μηνύματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papakaki

Νεοφερμένος

Η papakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα!Σε ποιον την έκανες? Θα κάνεις στον ίδιο την διόρθωση?

Σημείωμα συντονιστή: Σε ότι αφορά ονόματα και κριτικές γιατρών, απαντήσεις μόνο σε πμ (προσωπικά μηνύματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Didi28

Νεοφερμένος

Η Didi28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Από την αρχή... Από την πρώτη στιγμή που έβγαλα την γάζα είδα ότι τα ρουθούνια μου ήταν ασύμμετρα. Και χωρίς να είμαι γιατρός αντιλαμβάνομαι ότι όπως μπήκε το μοσχευμα μπροστά για να σηκωθεί η μύτη λόγω πεσμένου ακρορινιου, μπήκε στραβά ο γύψος... Φαινόταν με γυμνό μάτι και τότε που του το είπα μου είπα μου είπε ότι είναι ιδέα μου! Οπότε τ ρουθούνια μου είναι ασύμμετρα και η μύτη με μια ελαφριά κλίση... Λίγοι το καταλαβαίνουν αλλά δεν έδωσα τόσα χρήματα για να έχω από ίσια μύτη... Στραβή μύτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jokester150796

Νεοφερμένος

Ο Jokester150796 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τα ρουθουνια σου μπορει να φαινονται ασυμμετρα γιατι το πρηξιμο στη μυτη δεν ειναι συμμετρικο εγω να φανταστεις ειμαι πρησμενος απο τη δεξια μερια πιο πολυ αποτι αριστερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didi28

Νεοφερμένος

Η Didi28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ναι αλλά έχουν περάσει 8 μήνες! Στην αρχή προσπαθούσα να το αποδώσω εκεί! Στους πόσους μήνες είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jokester150796

Νεοφερμένος

Ο Jokester150796 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έχεις δίκιο δεν είχα προσέξει στους πόσους μήνες είσαι ! Εγώ 3 βδομαδες είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros14

Νεοφερμένος

Ο Stauros14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Βρε παιδια αν ξερει καποιος απαντηστε και σε εμενα! Μετα απο 7 περιπου μηνες με τι τροπο ειναι δυνατον να στραβωσει η μυτη; πρεπει να αποφυγω κατι; ξερει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didi28

Νεοφερμένος

Η Didi28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Σταύρο καλησπέρα! Μετα απο 7 μήνες η μύτη έχει δέσει,οπότε είναι δύσκολο να στραβώσει αν δεν είναι από την αρχή στραβή. Το γέλιο σε καμία περίπτωση δεν δημιουργεί πρόβλημα οπότε γελα ελεύθερα. Το μούδιασμα που έχεις λογικό να υπάρχει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stauros14

Νεοφερμένος

Ο Stauros14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σταύρο καλησπέρα! Μετα απο 7 μήνες η μύτη έχει δέσει,οπότε είναι δύσκολο να στραβώσει αν δεν είναι από την αρχή στραβή. Το γέλιο σε καμία περίπτωση δεν δημιουργεί πρόβλημα οπότε γελα ελεύθερα. Το μούδιασμα που έχεις λογικό να υπάρχει ακόμα.

Μου έφυγε τεράστιο βάρος χίλια ευχαριστώ <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kalifornia1810

Νεοφερμένος

Η Kalifornia1810 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Η επεμβαση δεν ποναει καθολου εγω που εκανα δεν ειχα καθολου πονο...και καθολου μελανιες...αρα ειναι θεμα γιατρου.να μην λεμε οτι μας κατεβει

Ε δεν παιζεσαι...πραγματικα τωρα παει αλλου το πραγμα ποσες φορες θα το ρωτησεις αυτο σου ειπαμε δεν φαινεται και το ειδες και με τα ματια σου...ημαρτον βρε αγορι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

chrissallou

Νεοφερμένος

Η chrissallou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Άμα σε ενενδιαφερει ακόμα μου πμ να σου πω

Καλησπέρα σε όλους! Έχουν περάσει 8 μήνες από την επέμβαση μου! Δυστυχώς έχω μετανιώσει! Το πρόβλημα μου δεν ήταν εμφανές..αλλα θέλησα να κάνω την επέμβαση για κάτι καλύτερο. Δυστυχώς 8 μήνες μετα δεν αναπνέω καλά (πριν δεν είχα θέμα) η μύτη είναι ελαφρώς στραβή στο αφανς γιατί το μόσχευμα μπήκε στραβά και ο γιατρός δυστυχώς αποφεύγει να μου δώσει σαφείς απαντήσεις. Μου είπε ότι θα κάνουμε μια διόρθωση μπροστά με τοπικη νάρκωση και μόσχευμα απ το αυτί. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία?

Έκανα Εγώ με μόσχευμα την προηγούμενη βδομαδα. Με τοπική θα σου κάνει τέτοιο πράγμα...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

faceninaki

Νεοφερμένος

Η faceninaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχω ξαναποστάρει σε αυτό το θέμα, επειδή ενδιαφέρομαι να προχωρήσω σε ρινοπλαστική με ταυτόχρονη διόρθωση διαφράγματος. Μετά από αρκετή διαδικτυακή έρευνα έχω καταλήξει σε 4 ΩΡΛ και θα παρακαλούσα αν κάποιος έχει εμπειρία και αν του είναι εύκολο ας μου στείλει σε ενα πμ πληροφορίες. (κόστος, αποτέλεσμα, επιπλοκές κτλ). Δεν έχω επισκεφτεί ακόμα κάποιον, οπότε οποιαδήποτε πληροφορία θα ήταν χρήσιμη.
Οι γιατροί είναι οι εξής: [...], [...], [...] και [...].
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ASTA

Νεοφερμένος

Η ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Επιτέλους χειρουργήθηκα στις 3/5/2017 από τον [..] τέταρτη φορά και ελπίζω τελευταία. Η μύτη είναι μια χαρά, έχει συμμετρία και φαίνεται να διορθώθηκαν τα λάθη των προηγούμενων. Χρειάστηκε μόσχευμα απο το αυτί, δεν πόνεσα, οίδημα υπάρχει αλλά είναι νωρίς ακόμα. Όποιος ήξερε τι θα έκανα μπορεί να μου στείλει προσωπικό μύνημα για λεπτομέρειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Stauros14

Νεοφερμένος

Ο Stauros14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
4Η φορά; Ένα μεγάλο μπράβο από εμένα για το κουράγιο σας....Ελπίζω να μην έχετε ποτέ ξανά κανένα πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papakaki

Νεοφερμένος

Η papakaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Έχει κάνεις κάποιος ρινοπλαστική σε [...] ή [...]; Θα μπορούσε κάποιος να μου στείλει φωτογραφίες πριν και μετά??Επίσης ήθελα να ρωτήσω για την ρινοπλαστική το καλοκαίρι. Υπάρχει κίνδυνος να μείνει σημάδι από την ανοιχτή ρινοπλαστική λόγο ήλιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

elenita91

Νεοφερμένος

Η elenita91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπερα...εχω κανει ρινοπλαστικη εδω και 18 μερες...θα ηθελα να ρωτησω ειναι φυσιολογικο να ποναω στο ακρορινιο και ακομα να εχω μουδιασμα στα χειλη????ολο μου το προσωπο ειναι ακομα πολυ πρησμενο...επισης εχω ακομα εσωτερικα ραμματα που θα τα αφαιρεσω σε 3 μερες...ευχαριστω εκ των προτερων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ASTA

Νεοφερμένος

Η ASTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 57 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλησπερα...εχω κανει ρινοπλαστικη εδω και 18 μερες...θα ηθελα να ρωτησω ειναι φυσιολογικο να ποναω στο ακρορινιο και ακομα να εχω μουδιασμα στα χειλη????ολο μου το προσωπο ειναι ακομα πολυ πρησμενο...επισης εχω ακομα εσωτερικα ραμματα που θα τα αφαιρεσω σε 3 μερες...ευχαριστω εκ των προτερων...



Καλησπέρα, όλα φυσιολογικά είναι, εγώ είμαι στις τριάντα ημέρες, η μύτη είναι ακόμα πρησμένη. Το ακρορίνιο θα ξεπρηστεί τελευταιο, όλα θα διορθωθούν αλλά θέλει χρόνο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenita91

Νεοφερμένος

Η elenita91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα, όλα φυσιολογικά είναι, εγώ είμαι στις τριάντα ημέρες, η μύτη είναι ακόμα πρησμένη. Το ακρορίνιο θα ξεπρηστεί τελευταιο, όλα θα διορθωθούν αλλά θέλει χρόνο. Εύχομαι να πάνε όλα καλά

Σε ευχαριστω παρα πολυ...να εισαι καλα με ξεαγχωσες!!!Ευχομαι καλη αναρρωση και σ'εσενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top