Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Jon Snow.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.


ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εωνησάμην εχθές ταύτην την παγκάλην παντελόνα, αφενός επειδή μου άρεσε πολύ, αφετέρου γιατί βαριέμαι να ξυρίζω κάθε μέρα τα πόδια μου.:happy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ποια ειναι η γνωμη σας για τις αντρικες εσπαντριγιες;θελω να παρω τωρα το καλοκαιρακι αλλα φοβαμαι πως θα φαινονται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εγώ πριν 2 μέρες ψώνησα αυτή τη μπλούζα, αυτή τη φούστα κι αυτό το τσαντάκι. αλλά οι φωτογραφίες τα αδικούν πολύ, από κοντά είναι καλύτερα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ποια ειναι η γνωμη σας για τις αντρικες εσπαντριγιες;θελω να παρω τωρα το καλοκαιρακι αλλα φοβαμαι πως θα φαινονται...
be bold and do it αφού σου αρέσουν. 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ποια ειναι η γνωμη σας για τις αντρικες εσπαντριγιες;θελω να παρω τωρα το καλοκαιρακι αλλα φοβαμαι πως θα φαινονται...

Ολος ο γυναικειος πληθυσμος στα ποδια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ολος ο γυναικειος πληθυσμος στα ποδια σου
Υπερβολή :P
Προσωπικά δε μου αρέσουν γενικότερα οι εσπαντρίγιες σε κανένα από τα δύο φύλα. Απλώς το δικό μου σκεπτικό όταν πρόκειται να φορέσω κάτι το οποίο δεν είμαι 100% σίγουρη αν είναι ωραίο, είναι ότι το φοράω τελικά και βλέπω αν μου κάνει. Αυτό προτείνω και στο παλικάρι από πάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Χαιρετώ τον κόσμο της μόδας! Χθες πήρα αυτό εδώ, μετά από καιρό και ενόψει εκπτώσεων. Δεν είναι πολύ κιουτ;;; :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 9391310505_2_1_1.jpg
    9391310505_2_1_1.jpg
    239.6 KB · Εμφανίσεις: 84

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Και κιούτ και ελεγκάν. ;)
Με γειές και καλοφόρετο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Χαιρετώ τον κόσμο της μόδας! Χθες πήρα αυτό εδώ, μετά από καιρό και ενόψει εκπτώσεων. Δεν είναι πολύ κιουτ;;; :inlove:


Τέλειο!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Λοιποοοοόν μπαίνω και εγώ στο θέμα!:P Αγόρασα λοιπόν και εγώ κάπου πρόσφατα ένα ολόσωμο σορτς σαν αυτό που δείχνει η εικόνα και το βρίσκω πολύ άνετο και στυλάτο για το καλοκαίρι. :whistle: Πως το βρίσκετε?
Επίσης αγόρασα και ένα lace shorts κάτι σαν αυτό
αλλά δεν έχω ιδέα με τι μπλούζα να το συνδυάσω :hmm: Έχετε μήπως καμιά ιδέα? :worry: *θα εκτιμούσα την βοήθειά σας* :whistle: <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Με γειές! :clapup: Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο :)
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:



Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Με γειές! :clapup: Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο :)
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:



Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ ;)

Σε ευχαριστώ πολύ!:D Ωραία ιδέα το πουκάμισο με το σορτς :hmm: ότι πρέπει για μια μέρα με λίγο αέρα και για τον Αύγουστο που μας έρχεται.. (αν έχει αέρα βέβαια). Αααα πολύ ωραία η ιδέα με το κιμονό;), θα δοκιμάσω το look. :P Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και για τις ωραιες σου ιδεές ! :clapup: <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω :P Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω :P Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά. :D

Ναι όντως, τα αμάνικα μπλουζάκια ταιριάζουν πολύ με τα lace shorts, τους δίνουν μια έξτρα λεπτομέρεια πράγμα που τονίζει το look και το κάνει πιο "elegant" για το καλοκαίρι, με άλλα λόγια "You look on fleek" 8) Αν και πιστεύω ότι το lace shorts, δεν θέλει έντονα χρώματα για να το συνδυάσεις μιας και που το σορτς δείχνει από μόνο του ωραίο χωρίς κανένα ιδιαίτερο χρώμα, αλλά ωραία ιδέα μου ακούγεται. :hmm: Θα το δοκιμάσω και αυτό.. :P (Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση :D <3 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είπα να τολμήσω κι εγώ να πάρω lace shorts φέτος και πήρα ένα παρόμοιο με αυτό της φωτογραφίας (λίγο πιο μακρύ και με πιο μικροσκοπικά λουλούδια).

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
χμμμ μηπως οι ψηλες του στεκιου μπορειτε να με βοηθησετε?
πηγα να κοιταξω τζιν σε staff and co (ειπα να παω ολα για ολα σε αυτες τις εκπτωσεις) κι ολα δεν μου καλυπταν τον αστραγαλο:eek:
τα ιδια συμβαινουν γενικως σε zara και pullandbear, ενα h&m ειχα βρει πριν καιρο αλλα ελεγα να παρω κατι που ειναι περισσοτερο τζιν και λιγοτερο ελαστικο.
εχει κανεις καμια ιδεα?
Κράτα το
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.


Πήρα αυτό με 6,95 ευρώ. Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η γραμμή και το σκούρο μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Είναι ακριβώς όπως το θέλω και σε σούπερ τιμή.:yahoo: Θα το φοράω και το φθινόπωρο με το μπλε μπολερό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.


Πήρα αυτό με 6,95 ευρώ. Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η γραμμή και το σκούρο μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Είναι ακριβώς όπως το θέλω και σε σούπερ τιμή.:yahoo: Θα το φοράω και το φθινόπωρο με το μπλε μπολερό μου.
Πλάκα κάνεις; Μόνο τόσο;;;:eek:
Καλέ στείλε μου πμ από που το πήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Με γειά!:clapup:
Βέβαια είναι πανομοιότυπο με εκείνο που είχες πάρει τον περασμένο Μάιο
αλλά αφού σου αρέσει τόσο πολύ η γραμμή του και το βρήκες και στη μισή τιμή, γιατί όχι;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top