Αδικούνται άραγε τα "καλά παιδιά" στις σχέσεις με το άλλο φύλο;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
έχω αντιπρόταση....
Ε Υ Ν Ο Υ Χ Ι Σ Μ Ο Σ !!!!!!!!! :mad:

Γλυκούλι μου, γιατί να μπείς σε τέτοιον κόπο μου λες; Μαζί σου, ναι υπάρχουν μ@λ@κες άντρες και δεν αξίζουν όχι γυναίκα να τους κοιτάξει αλλά ούτε θηλυκιά γάτα να περάσει απο δίπλα τους!

Κι οι γυναίκες όμως δεν πάνε πίσω! Είμαι 20αρα, παω στον ώριμο 30αρη, τρώω μπόλικη....ωριμότητα, κάνω το κομμάτι μου οτι κυκλοφορώ με παιδαρά αλλά μετά μου κακοφαίνεται που π#δάει την κολλητή του την Ντέπυ και είναι και παντρεμένος με 2 κουτσούβελα. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ! ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΕΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΤΡΕΣ!:mad: Τόσο καιρό φέρομαι θαυμάσια στις γυναίκες, εντελώς ΚΥΡΙΟΣ και με όποια δεθώ την τιμώ στο απόλυτο! Κι όμως ελάχιστες εως καμία να το εκτιμήσουν..... Φάτε τους μ@λ@κες στη μάπα και αφήστε τα καλά παιδιά πίσω..... Έχει ο καιρός κάτι γυρίσματα!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Γλυκούλι μου, γιατί να μπείς σε τέτοιον κόπο μου λες; Μαζί σου, ναι υπάρχουν μ@λ@κες άντρες και δεν αξίζουν όχι γυναίκα να τους κοιτάξει αλλά ούτε θηλυκιά γάτα να περάσει απο δίπλα τους!

Κι οι γυναίκες όμως δεν πάνε πίσω! Είμαι 20αρα, παω στον ώριμο 30αρη, τρώω μπόλικη....ωριμότητα, κάνω το κομμάτι μου οτι κυκλοφορώ με παιδαρά αλλά μετά μου κακοφαίνεται που π#δάει την κολλητή του την Ντέπυ και είναι και παντρεμένος με 2 κουτσούβελα. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ! ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΕΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΝΤΡΕΣ!:mad: Τόσο καιρό φέρομαι θαυμάσια στις γυναίκες, εντελώς ΚΥΡΙΟΣ και με όποια δεθώ την τιμώ στο απόλυτο! Κι όμως ελάχιστες εως καμία να το εκτιμήσουν..... Φάτε τους μ@λ@κες στη μάπα και αφήστε τα καλά παιδιά πίσω..... Έχει ο καιρός κάτι γυρίσματα!:whistle:


Απλά...
:worship: :worship: :worship: :worship:

δεν έχεις καταλάβει ότι οι γυναίκες τα καλά παιδιά τα θέλουν για φίλους;;;
Για να λένε τα προβλήματά τους, τον καημό τους (με άλλα λόγια τα παράπονα που έχουν από τον άχρηστο με τον οποίο πήγαν και έμπλεξαν...)
αλλά κατά τα άλλα... "εγώ στον άντρα κοιτάω ΠΡΩΤΑ ΑΠ' ΟΛΑ το χαρακτήρα και να είναι καλό παιδί!".... :whatever: :whatever: :whatever: :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
--->βαλντερ: οπως ειπε και καποιος σε καποιο αλλο φορουμ :) ασε τις δυσκολες και πιασε τις ευκολες!:P με πιανιειιιις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
λολ... αυτό με τον άντρα-καλό παιδί-φίλο-θύμα-κλπ κλπ ισχύει σε μεγάλο βαθμό :/:
:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
valder well spoken.. giostau even better.. ifrit totally correct
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
E όχι ρε παιδιά! Διαφωνώ!! Το ίδιο κάνετε κι εσείς με τις γυναικες! Όσες είναι καλές τις κρατάτε για φίλες και πάτε στην κάθε χαζογκόμενα!

Πάλι καλα που υπάρχουν και αυτοί που διαφέρουν :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
E όχι ρε παιδιά! Διαφωνώ!! Το ίδιο κάνετε κι εσείς με τις γυναικες! Όσες είναι καλές τις κρατάτε για φίλες και πάτε στην κάθε χαζογκόμενα!

Πάλι καλα που υπάρχουν και αυτοί που διαφέρουν :inlove:

Ώστε εμείς δεν διαφέρουμε Michelle, ε; Όχι Michelle.. δεν είναι έτσι τα πράγματα.. Ποτέ δεν είχα εγώ μια φίλη που να με αγαπούσε και να με έβλεπε και ερωτικά και να προτιμούσα μια χαζογκόμενα.. ΕΛΕΟΣ! ΝΗΣΑΦΙ ΠΙΑ!

Άλλο το να λέμε ότι τα δύο φύλα είναι ίσα στον εργασιακό τομέα και ΑΛΛΟ το να προσπαθείς να μας πείσεις ότι στον ερωτικά τομέα τα 2 φύλα διάγουν βίους παράλληλους. ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!

Οι γυναίκες έχουν το πάνω χέρι στον ερωτικό τομέα. Από τα 12 τους έχουν αγόρι (πολύ μεγαλύτερο σε ηλικία), σχεδόν συνεχώς, ενώ τα αγόρια φτύνουν αίμα για να έχουν κοπέλα.. (μιλάω πάντα για τους μέσους όρους)

Όλοι όσοι ξέρω αν έχουν μια φίλη που τους αγαπάει και τους θέλει δεν υπάρχει περίπτωση να πάνε να ασχοληθούν με μια χαζογκόμενα αμφιβόλου συναισθηματικής ποιότητας και χωρίς μέλλον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Ώστε εμείς δεν διαφέρουμε Michelle, ε; Όχι Michelle.. δεν είναι έτσι τα πράγματα.. Ποτέ δεν είχα εγώ μια φίλη που να με αγαπούσε και να με έβλεπε και ερωτικά και να προτιμούσα μια χαζογκόμενα.. ΕΛΕΟΣ! ΝΗΣΑΦΙ ΠΙΑ!

Άλλο το να λέμε ότι τα δύο φύλα είναι ίσα στον εργασιακό τομέα και ΑΛΛΟ το να προσπαθείς να μας πείσεις ότι στον ερωτικά τομέα τα 2 φύλα διάγουν βίους παράλληλους. ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ!

Οι γυναίκες έχουν το πάνω χέρι στον ερωτικό τομέα. Από τα 12 τους έχουν αγόρι (πολύ μεγαλύτερο σε ηλικία), σχεδόν συνεχώς, ενώ τα αγόρια φτύνουν αίμα για να έχουν κοπέλα.. (μιλάω πάντα για τους μέσους όρους)

Όλοι όσοι ξέρω αν έχουν μια φίλη που τους αγαπάει και τους θέλει δεν υπάρχει περίπτωση να πάνε να ασχοληθούν με μια χαζογκόμενα αμφιβόλου συναισθηματικής ποιότητας και χωρίς μέλλον..
Μηπως ολοι αυτοι που περιγραφεις ανοικουν στην εξερεση; Τεσπα η αποψη μου ειναι οτι ναι μεν υπαρχει αυτη η κατηγορια αντρων αλλα δεν νομιζω να ειναι πανω απο 50%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
emufear αυτοί που λες (κι εσυ μαζι μιας και σε ξέρω) ανήκουν στην εξαίρεση. Δεν έχεις ιδέα τι κάφρους περιλαμβάνει ο κανόνας. Εδώ έχω ακούσει απο πολλές φίλες μου (και το έχω πάθει κι εγώ αν και έμαθα πολυυ μετά οτι ήταν αυτός ο λόγος) οτι αν δεν τους κάτσουν σύντομα τις χωρίζουν. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Michelle έχει δίκιο ο εμιού...
εντάξει δε λέω ότι δεν υπάρχουν και τέτοιοι άντρες, αλλά σαν ποσοστό είναι απειροελάχιστο!!!

Ενώ οι γυναίκες που συμπεριφέρονται με αυτόν τον τρόπο είναι (σχεδόν) ο κανόνας!!!





ΥΓ>Φτάνει στη μύτη μου μια περίεργη μυρωδιά... μην είναι split;;;;:hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Οι γυναίκες έχουν το πάνω χέρι στον ερωτικό τομέα. Από τα 12 τους έχουν αγόρι (πολύ μεγαλύτερο σε ηλικία),
:fool: Πού το είδες αυτό ρε συ;

Αυτό το "τα καλά παιδιά δε βρίσκουν κοπέλα" γιατί δεν το παρατηρώ εγώ; Όσους ξέρω που έχουν σχέση είναι όλοι τους εξαιρετικά παιδιά! Σε άλλο πλανήτη ζούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
:fool: Πού το είδες αυτό ρε συ;

Αυτό το "τα καλά παιδιά δε βρίσκουν κοπέλα" γιατί δεν το παρατηρώ εγώ; Όσους ξέρω που έχουν σχέση είναι όλοι τους εξαιρετικά παιδιά! Σε άλλο πλανήτη ζούμε;
Ποσα ομως απο τα καλα παιδια δεν εχουν κοπελα ;):worry: ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
@Nessa: yeap εσύ μάλλον ζεις στου Hollywood τον πλανήτη και εγώ στον πλανήτη earth..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εδω θα διαφωνησω... ναι ολα τα "καλα" παιδια* δεν εχουν σχεση αλλα απο αυτους που εχουν σχεση** ειναι συνηθως "καλα" παιδια

*μεσα στα παιδια συμπεριλαμβανω και τα αρσενικα και τα θυλικα
** σχεση δεν εννοω αυτες που κρατανε μια εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
το θέμα είναι οτί καμία φίλη δεν κακομεταχειρίστηκε από άντρα. Άλλωστε συνήθως λέει ότι σε βλέπω σαν φίλη και τέλος. Ένω συνήθως μια γυναίκα στον άντρα-φίλο-εξομολογητή αφήνει και μια ελπίδα στον ερωτικό τομέα, έτσι, για να ανέβει και η αυτοπεποίθηση της με τις προσπάθειες που θα κάνει ο κακόμοιρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
εδω θα διαφωνησω... ναι ολα τα "καλα" παιδια* δεν εχουν σχεση αλλα απο αυτους που εχουν σχεση** ειναι συνηθως "καλα" παιδια

*μεσα στα παιδια συμπεριλαμβανω και τα αρσενικα και τα θυλικα
** σχεση δεν εννοω αυτες που κρατανε μια εβδομαδα


λάθος!
Συνήθως τα μη-καλά παιδιά είναι αυτά που έχουν σχέση...(αναφερόμενος κυρίως στους άντρες)
πίστεψέ με... είναι η ιστορία της ζωής μου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau:
λάθος!
Συνήθως τα μη-καλά παιδιά είναι αυτά που έχουν σχέση...(αναφερόμενος κυρίως στους άντρες)
πίστεψέ με... είναι η ιστορία της ζωής μου...:(
εγω τα μη-καλα παιδια το πολυ για καμια εβδομαδα σχεση βλεπω να εχουνε... τεσπα
βγηκαμε πολυ offtopic
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Πρώτον τι εννοείτε με την φράση "καλά παιδιά" :hmm:??? και δεύτερον γιατί μπερδεύετε την ερωτική σχέση με την φιλική? Συμφωνώ πως ανάμεσα σε έναν άντρα και μια γυναίκα που είναι φίλοι πάντα υπάρχει σε λάνθάνουσα κατάσταση ο ερωτισμός ήτε από την μια πλεύρα ήτε από την άλλη αυτό δεν σημαίνει πως όταν ένας από τους δύο το αντιληφθεί θα πρέπει να χάλασει την σχέση αυτή γιατί θεωρεί πως είναι ανιλεικρινής απέναντι στον φίλο του. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[:
το θέμα είναι οτί καμία φίλη δεν κακομεταχειρίστηκε από άντρα. Άλλωστε συνήθως λέει ότι σε βλέπω σαν φίλη και τέλος. Ένω συνήθως μια γυναίκα στον άντρα-φίλο-εξομολογητή αφήνει και μια ελπίδα στον ερωτικό τομέα, έτσι, για να ανέβει και η αυτοπεποίθηση της με τις προσπάθειες που θα κάνει ο κακόμοιρος...

Ε όχι δα! Δεν αφήνει αυτή περιθώριο για σχέση, ο άντρας απλά δεν μπορεί να δεχτεί το όχι και θέλει να αυταπατάται.

ΥΓ: Βρε παιδιά ένα σπλιτ! Μανώλη?? Εγώ δεν μπορω να σκεφτώ τιτλο! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
εδω θα διαφωνησω... ναι ολα τα "καλα" παιδια* δεν εχουν σχεση αλλα απο αυτους που εχουν σχεση** ειναι συνηθως "καλα" παιδια

*μεσα στα παιδια συμπεριλαμβανω και τα αρσενικα και τα θυλικα
** σχεση δεν εννοω αυτες που κρατανε μια εβδομαδα
Ακριβώς!

Emufear, μήπως εσύ ζεις στο Hollywood;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top