Πώς θα αντιδρούσατε αν κάποιος/α φλέρταρε το σύντροφό σας;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γίνεται αλλά δεν είναι βασικός λογος για να ενδώσει κάποιος σε ένα φλέρτ. :P
Πρέπει να το έχει σκεφτεί από πρίν

Λαθος εκφραση...οχι "ο βασικος", αλλα "ο μονος".....Σιγουρα υπαρχουν και αλλοι πολλοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Μπά οχι ξέρω να εκφράζομαι πολύ σωστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μπά οχι ξέρω να εκφράζομαι πολύ σωστά.

Δεν καταλαβες, για μενα δεν ειναι σωστη η εκφραση..οχι για σενα....Απλα μεσω της δικης σου απαντησης, εξεφρασα την αποψη μου...
Σορρυ, εαν δεν εγινε αντιληπτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Σεβαστή η γνώμη σου.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σεβαστή η γνώμη σου.:whistle:

Σεβαστη ειναι, αλλα το μειον 1 παραμενει!!!:P
Χαχαχα! Ελα αστειευομαι...απλα δεν ηθελα να παρεξηγηθω, χωρις λογο και με αλλον ενα σημερα! Δε θα το αντεχα!:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Γι'αυτό έβαλα ενα :whistle: χεχε
Κοίτα δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, σε αρκετά που έχεις πει κατά καιρούς συμφωνώ.
Αλλά εδώ διαφωνώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γι'αυτό έβαλα ενα :whistle: χεχε
Κοίτα δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, σε αρκετά που έχεις πει κατά καιρούς συμφωνώ.
Αλλά εδώ διαφωνώ.

Και εγω με τη Μισελ συμφωνω στα περισσοτερα, εκεινη δεν ξερω τι κανει σημερα μαζι μου!:redface::D
(πωπω, αρχισα και εδω τα οφφφφφ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Διχασμένη προσωπικόττητα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Διχασμένη προσωπικόττητα? :P

Πες το κ ετσι!!!
ααα, η αληθεια να λεγεται!!

(καλε, μαζεψτε με!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavros_

Δραστήριο μέλος

Ο mpampis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 646 μηνύματα.
Μαζέψτε με κι ας κλαίω που λέει ένα ρητό (παραφρασμένο)
Ε, καλά θα γίνει ένα ωραιότατο delete των μνμ των μας και θα ησυχάσουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Νινα, οταν λες τον εχεις δοκιμασει, πως εννοεις?

Όλες ξέρουμε πως μπορούμε να το κάνουμε!
Και σίγουρα ο κόσμος είναι πολύ μικρός!!!
Μου έχουν τύχει διάφορες καταστάσεις που πήγα να τον τσακώσω...αλλά μάταιο!!!
Ενιγουέι, είναι πολλά και θα μου πάρει πολύ χρόνο να σου τα αφηγηθώ!!!

Πάντως για να το λέω σίγουρα κάτι ξέρω και εγώ σαν γυναίκα ... και δεν λέω υπερβολές ούτε πράγματα μη αληθή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ελα ρε συ κατακτητή, τα μάτια τα έχουμε για να κοιτάμε και το στόμα σε συνδυασμό με τη γλώσσα για να μιλάμε (καλα ξερω, αυτο το τελευταιο το εχουμε και για αλλα πραγματα, αλλά καταλαβαίνετε τι θέλω να πω!)
να κοιταμε ε??? να κοιτατε γλυκεια μου, αλλα οχι οταν κυκλοφορειτε μαζι με το αισθημα..αυτο ειναι προσβλητικο κ εντελως @@τανε!!!{δεν το λεω ολο γιατι θα χω ποινη}!!! {τωρα οσο για την γλωσσα με το στοματακι που λες χρησιμευει σε πολλα μα το πονηρο μυαλο μιας γυναικας κοιτα που παει ρε παιδι μου..χαχαχαχα}!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
να κοιταμε ε??? να κοιτατε γλυκεια μου, αλλα οχι οταν κυκλοφορειτε μαζι με το αισθημα..αυτο ειναι προσβλητικο κ εντελως @@τανε!!!{δεν το λεω ολο γιατι θα χω ποινη}!!! {τωρα οσο για την γλωσσα με το στοματακι που λες χρησιμευει σε πολλα μα το πονηρο μυαλο μιας γυναικας κοιτα που παει ρε παιδι μου..χαχαχαχα}!!!!!!!!!!

Ενταξει, οταν εσυ θα κυκλοφορεις εκει στα "τρελλα νερα" με το "αισθημα" και εχεις αραξει σε κανα "Γιωτ" και τα κοριτσακια κανουν περατζαδα , να κοιτας στο πατωμα ή στο απειρο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αλλο να κοιταζω κι αλλο να "καρφωνω (καρφωνομαι)" κι αλλο το να κοιταζω σαν λιγουρας.
Ολα μεταξυ τους απεχουν, και προσωπικα δεν με ενοχλει το πρωτο.
Εδω οταν καποιος ειναι πολυ ομορφος ή με στυλ ή ή ή, κι εγω τον κοιταζω ασχετα αν ειμαι με την κοπελα μου η οχι.
Γιατι πρεπει ολα τα συνδεουμε με το χειροτερο?
Μηπως προσωπικα μας "στυλ" σκεψης και συνειρμους σκεψεων τους θεωρουμε δεδομενους για ολους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Συμφωνώ το ωραίο είναι για να θαυμάζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kataktiths

Νεοφερμένος

Ο kataktiths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ενταξει, οταν εσυ θα κυκλοφορεις εκει στα "τρελλα νερα" με το "αισθημα" και εχεις αραξει σε κανα "Γιωτ" και τα κοριτσακια κανουν περατζαδα , να κοιτας στο πατωμα ή στο απειρο:whistle:
ενταξη εγω κ μονο εγω θα κοιταζω λοιπον στο απειρο το οποιο θα περιλαμβανει κ μια ντουζινα ξανθιες κ μελαχρινες γυναικες!!!!!!!!χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Όλες ξέρουμε πως μπορούμε να το κάνουμε!
Και σίγουρα ο κόσμος είναι πολύ μικρός!!!
Μου έχουν τύχει διάφορες καταστάσεις που πήγα να τον τσακώσω...αλλά μάταιο!!!
Ενιγουέι, είναι πολλά και θα μου πάρει πολύ χρόνο να σου τα αφηγηθώ!!!

Πάντως για να το λέω σίγουρα κάτι ξέρω και εγώ σαν γυναίκα ... και δεν λέω υπερβολές ούτε πράγματα μη αληθή!

Εγω δεν ξερω.:P

Και βασικα, εαν καταλαβαινα οτι παει ο αλλος να με τεσταρει, θα ετρωγε ξεγυρισμενο σουτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αλλο να κοιταζω κι αλλο να "καρφωνω (καρφωνομαι)" κι αλλο το να κοιταζω σαν λιγουρας.
Ολα μεταξυ τους απεχουν, και προσωπικα δεν με ενοχλει το πρωτο.
Εδω οταν καποιος ειναι πολυ ομορφος ή με στυλ ή ή ή, κι εγω τον κοιταζω ασχετα αν ειμαι με την κοπελα μου η οχι.
Γιατι πρεπει ολα τα συνδεουμε με το χειροτερο?
Μηπως προσωπικα μας "στυλ" σκεψης και συνειρμους σκεψεων τους θεωρουμε δεδομενους για ολους?

Έτσι είναι... Άλλο να κοιτάζεις απλά κάτι ωραίο ή ενδιαφέρον και να το περιεργάζεσαι και άλλο να το καρφώνεις. :mad:

Εγώ πάντως, όσες φορές κοιτάζουν το αγόρι μου θυμώνω με εκείνες βασικά, αλλά τα βγάζω πάνω του! :redface: Κι εκείνος μου λέει το απόλυτα λογικό "Σε εκείνες να πας να τα πεις, εγώ φταίω;"... Και έχει και δίκιο :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kedros

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Interior designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Θα του/της σπάγατε τα μούτρα;
Θα κολακευόσασταν;
Θα ζηλεύατε;
Τι;
Νομίζω είναι ενδιαφέρον θέμα και λίγο πολύ σε όλους έχει τύχει πιστευω.
Προσωπικά δεν έχει τύχει κάτι εξτρίμ, μόνο πολύ διακριτικά ή πολύ γρήγορα (πχ στο δρόμο). Δεν έκανα τίποτα, βασικά ένιωσα και λίγο περήφανη για την επιλογή μου :redface::redface:

Γειά σας, είμαι ο Κωνσταντίνος καινούριος στην παρέα σας. Με άγγιξε το θέμα σου πάρα πολύ όπως συμβαίνει και με τα περισσότερα κοινωνικά / συναισθηματικά θέματα που κατα καιρούς διάφορα μέλη ανοίγουν στο φόρουμ.
Για το συγκεκριμένο θέμα πιστεύω οτι έχει να κάνει με την προσωπικότητα του καθενός μας και όχι με το τι ή πως θα ήταν το πρέπον.
Κάθε εκτίμηση και άποψη είναι σεβαστή. Προσωπικά πιστεύω οτι το να φλερτάρουν τον σύντροφο ή την σύντροφο και πέσει στην αντίλληψη μας, δεν πρέπει να μας ενοχλήσει εφώσον έχουμε πίστη σε αυτόν/ αυτήν. Άλλωστε το να κάνουμε σκηνές ζήλιας για κάθε ματιά ή μια κολακία δεν θα φέρει καλό παρά κακό / ρήξη στις σχέσεις μας με αυτόν/ αυτήν.
Θέλω να πιστεύω οτι για τους περισσότερους άντρες της ηλικίας μου ( συνειδητοποιημένοι ) τους κολακεύει ιδιαίτερα να αντιλλαμβάνονται άλλους άντρες να φλερτάρουν την σύντροφο τους. Και μια μικρή παρατήρηση, δεν μιλάω για αυτούς που ίσως την βρίσκουν να αισθάνονται οτι τους απατάει η γυναίκα τους αλλά για αυτούς που βλέπουν την σύντροφο τους να ανεβαίνει η ψυχολογία της, η διάθεση της και γενικότερα να αισθάνεται ωραία που είναι μαζί μου. Τέλος πιστεύω οτι ένας άντρας σωστός είναι ικανός με τρόπο πάντοτε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους με τις λιγότερες απώλειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

giannis.@

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Γειά σας, είμαι ο Κωνσταντίνος καινούριος στην παρέα σας. Με άγγιξε το θέμα σου πάρα πολύ όπως συμβαίνει και με τα περισσότερα κοινωνικά / συναισθηματικά θέματα που κατα καιρούς διάφορα μέλη ανοίγουν στο φόρουμ.
Για το συγκεκριμένο θέμα πιστεύω οτι έχει να κάνει με την προσωπικότητα του καθενός μας και όχι με το τι ή πως θα ήταν το πρέπον.
Κάθε εκτίμηση και άποψη είναι σεβαστή. Προσωπικά πιστεύω οτι το να φλερτάρουν τον σύντροφο ή την σύντροφο και πέσει στην αντίλληψη μας, δεν πρέπει να μας ενοχλήσει εφώσον έχουμε πίστη σε αυτόν/ αυτήν. Άλλωστε το να κάνουμε σκηνές ζήλιας για κάθε ματιά ή μια κολακία δεν θα φέρει καλό παρά κακό / ρήξη στις σχέσεις μας με αυτόν/ αυτήν.
Θέλω να πιστεύω οτι για τους περισσότερους άντρες της ηλικίας μου ( συνειδητοποιημένοι ) τους κολακεύει ιδιαίτερα να αντιλλαμβάνονται άλλους άντρες να φλερτάρουν την σύντροφο τους. Και μια μικρή παρατήρηση, δεν μιλάω για αυτούς που ίσως την βρίσκουν να αισθάνονται οτι τους απατάει η γυναίκα τους αλλά για αυτούς που βλέπουν την σύντροφο τους να ανεβαίνει η ψυχολογία της, η διάθεση της και γενικότερα να αισθάνεται ωραία που είναι μαζί μου. Τέλος πιστεύω οτι ένας άντρας σωστός είναι ικανός με τρόπο πάντοτε να βάλει τα πράγματα στη θέση τους με τις λιγότερες απώλειες.
Γεια σου Κωσταντινε..
Και εγω καινουριος ειμαι ...Συμφωνω απολυτα μαζι σου..Αν υπαρχει μια καλη σχεση με την συντροφο,πιστευω οτι θα με κολακευε να την φλερταρουν,μονο μην ειναι χυδαιο το φλερταρισμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top