Ποια είναι η γνώμη σας για τη γιορτή του Βαλεντίνου;

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
Δεν είμαι αρνητικός! Κάθε γιορτή είναι μια ευκαιρια για έξοδο και να έρθεις πιο κοντά!


Εγω ακομα δεν ξέρω βέβαια .... σε ποια θα πάρω σοκολατάκια;;; =( και έναν μεγάλο αρκουδο με καρδούλες! =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Αλίμονο αν περιμένουμε μια φορά το χρόνο να εκφράσουμε την αγάπη μας στο πρόσωπο που μας ενδιαφέρει.
Από την άλλη, είναι μια χαριτωμένη γιορτή για την πολύ νεαρή εφηβική ηλικία.

Μας αδικείς!! Το κάνουμε και την πρωτοχρονιά, στην γιορτή της, στα γενέθλιά της, στην επέτειο του πρώτου μας pm, στην επέτειο του πρώτου μας καφέ, σε αυτήν του πρώτου ππσκδτ που περάσαμε μαζί... Ε, πόσο ακόμα πια; Νισάφι! :loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Δεν έχω άσχημη γνώμη!
Ναι, είναι εμπορική γιορτή, δε θα γινόταν αλλιώς άλλωστε. Επίσης έχουμε ημέρες / και παγκόσμιες ημέρες, μέσα στο χρόνο για χίλια - δυο πράγματα, αλοίμονο αν δεν υπήρχε και μια για τους ερωτευμένους! :air_kiss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τσικνοπέμπτη - Βαλεντίνος - Αποκριες - Καθαρά Δευτέρα είναι ανούσιες γιορτές με μια μόνο μέρα αργία. Αν είχαμε το θεσμό της λευκής εβδομάδας τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μας αδικείς!! Το κάνουμε και την πρωτοχρονιά, στην γιορτή της, στα γενέθλιά της, στην επέτειο του πρώτου μας pm, στην επέτειο του πρώτου μας καφέ, σε αυτήν του πρώτου ππσκδτ που περάσαμε μαζί... Ε, πόσο ακόμα πια; Νισάφι! :loltooth::loltooth::loltooth:

Καλέ δεν αδικώ κάποιον, αφού αναφέρομαι σε "αμφιμονοσήμαντη αντιστοιχία" (ας μου επιτραπεί ο μαθηματικός όρος), τουτέστιν όχι μόνο τι κάνει ο άντρας για την καλή του, αλλά και τανάπαλιν.
Αγάπη, στοργή (και προδέρμ:P) και τις υπόλοιπες 359 ημέρες του χρόνου!

Ε, και κανα αναπάντεχο δωράκι που και που, κακό δεν κάνει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Μια εμπορική μπούρδα. Για έξοδο υπάρχουν άλλες 1000 καλύτερες μέρες. Ευτυχώς έχει και η κοπέλα μου την ίδια άποψη και δεν έχουμε Αλλά θέματα. Προσωπικά προτιμώ να κάνω χαλαστρες σε ζευγαράκια με την παρέα μου και να πάω για σουβλάκια παρά να εκδήλωσω την αγάπη μου αυτή την μέρα μόνο και μονο επειδή πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Δεν είμαι αρνητικός! Κάθε γιορτή είναι μια ευκαιρια για έξοδο και να έρθεις πιο κοντά!


Εγω ακομα δεν ξέρω βέβαια .... σε ποια θα πάρω σοκολατάκια;;; =( και έναν μεγάλο αρκουδο με καρδούλες! =D

Υπάρχει κι άλλη εναλλακτική...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
Υπάρχει κι άλλη εναλλακτική...



Μπροκολο έπρεπε να μου βάλεις! =D

θα πάω γυμναστηριο το απογευμα κλασσικά! Και χθες πηγα και προχθες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Υπάρχει κι άλλη εναλλακτική...



με τα πεππερόνι κομμένα σε σχήμα καρδούλας; +1 κι από μένα!!!

Μπροκολο έπρεπε να μου βάλεις! =D
Το απόλυτα αφροδισιακό ζαρζαβατικό! Σωωωστός! (και σε φοβήθηκα De Ville άθλιε μήπως το γείωνες )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
Τσιγαρα μπορει πιο μετά να ξηγηθώ καμια σοκολατιτσα ετσι για το καλο της μέρας!εχω να φάω σοκολάτα καμια βδομάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Τσιγαρα μπορει πιο μετά να ξηγηθώ καμια σοκολατιτσα ετσι για το καλο της μέρας!εχω να φάω σοκολάτα καμια βδομάδα!

Σοκολάτα μετά την προπόνηση μωρέ μπελά; Για αυτές τις αντιδραστικές υπογλυκαιμίες, μόνο ενεργειακές μπάρες χόουμ μέιντ (νιφάδες βρώμης-σταφίδες-ξηροκάρπια ραντισμένα με κονιακάκι). Βέβαια μιλάω και λίγο εκ του ασφαλούς μιά και σιχαίνομαι τις ζαχαρίλες και σοκολατίλες :P. Εσύ έχεις να φας καμιά βδομάδα και 'γω καμιά διετία (παυλίδη υγείας με κομματάκια λεμόνι, την θυμάμαι :Ρ).
Τέλος πάντων, ας γλυκαθούν τα πνεύματα σήμερα μιά και αύριο είναι η παγκόσμια μέρα για τις παιδικές νεοπλασίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,488 μηνύματα.
Σοκολάτα μετά την προπόνηση μωρέ μπελά; Για αυτές τις αντιδραστικές υπογλυκαιμίες, μόνο ενεργειακές μπάρες χόουμ μέιντ (νιφάδες βρώμης-σταφίδες-ξηροκάρπια ραντισμένα με κονιακάκι). Βέβαια μιλάω και λίγο εκ του ασφαλούς μιά και σιχαίνομαι τις ζαχαρίλες και σοκολατίλες :P. Εσύ έχεις να φας καμιά βδομάδα και 'γω καμιά διετία (παυλίδη υγείας με κομματάκια λεμόνι, την θυμάμαι :Ρ)

Φιλε τα λατρεύω τα γλυκά και ειδικά την σοκολάτα οπως και τις γυναικες! Αλλα δεν μπορω να τρώω κάθε μερα γιατι έχω προγραμμα στο γυμναστηριο. Αμα καμιά μέρα έχω τα νεύρα μου και δεν έχω διάθεση η μια λυση ειναι το γυμναστηριο η δεύτερη ειναι να βγω και να γουρουνιάσω.

Μια φορά ειχα να φάω σοκολάτα 10 μέρες και ειχα ξυπνήσει απο απογευματινο ύπνο κατα τις 8 το απογευμα. Πετάγομαι σουπερ μάρκετ και παιρνω την πρασινη με τα φουντούκια 250γρ. Την εξαφάνισα σε 5 λεπτά! Μετα το βραδάκι πηγα για ποτό με φιλους και κτυπησα και ενα πιτογυρο. Το ριξαμε λιγο έξω και την επομενη πάλι πισω στο προγραμμα μας. Ήμουν και σε άδεια. Την επομενη κατα τις 11 το πρωϊ γυμναστηριάκι. 1 η ώρα πισω σπιτι να μαγειρέψω (ρύζι μπασμάτι με κοτόπουλο)!

Νιφαδες βρωμης με γιαουρτι χαμηλων λιπαρών πορτοκαλι και σταφιδες - μέλι το πρωϊ εφαγα σήμερα. Κανονικά σε ταπεράκι! Στη δουλειά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Φιλε τα λατρεύω τα γλυκά και ειδικά την σοκολάτα οπως και τις γυναικες! Αλλα δεν μπορω να τρώω κάθε μερα γιατι έχω προγραμμα στο γυμναστηριο. Αμα καμιά μέρα έχω τα νεύρα μου και δεν έχω διάθεση η μια λυση ειναι το γυμναστηριο η δεύτερη ειναι να βγω και να γουρουνιάσω.

Μια φορά ειχα να φάω σοκολάτα 10 μέρες και ειχα ξυπνήσει απο απογευματινο ύπνο κατα τις 8 το απογευμα. Πετάγομαι σουπερ μάρκετ και παιρνω την πρασινη με τα φουντούκια 250γρ. Την εξαφάνισα σε 5 λεπτά! Μετα το βραδάκι πηγα για ποτό με φιλους και κτυπησα και ενα πιτογυρο. Το ριξαμε λιγο έξω και την επομενη πάλι πισω στο προγραμμα μας. Ήμουν και σε άδεια. Την επομενη κατα τις 11 το πρωϊ γυμναστηριάκι. 1 η ώρα πισω σπιτι να μαγειρέψω (ρύζι μπασμάτι με κοτόπουλο)!

Νιφαδες βρωμης με γιαουρτι χαμηλων λιπαρών πορτοκαλι και σταφιδες - μέλι το πρωϊ εφαγα σήμερα. Κανονικά σε ταπεράκι! Στη δουλειά!
είμαστε πάλι εκτός θέματος -πρωτοφανές :Ρ ξέρω-, αλλά καθένας μας και οι έξεις του. Άλλος με τον καπνό κι άλλος με τις σοκολατίλες τις ζαχαρίλες και τις λίγδες. Δεκτό και σεβαστό. Μιά ένσταση μόνο, τα τσικάκια που κολλάνε με τις σοκολάτες ρε γμτι μου; :loltooth::loltooth:
Κι όσο για τα ιδιωτικά κολπάκια του καθενός μας, μάλλον πρέπει να ανοίξουμε άλλο νήμα. Προσωπικά έχω θέμα με την αφυδάτωση για παράδειγμα και όχι με τις υπογλυκαιμίες. Σε προπόνηση 3-3μιση ωρών, περίπου 3 ώρες σκάρτες καθαρή, και όχι στο εντελώς φορτσάτο, παίζει να χρειαστώ 6-7 λίτρα υγρά και πάλι θα έχω μείνει πίσω. Και εκεί σου έχω πατέντες (πχ μαύρο τσάι με τριμμένο τζίντζερ να μουλιάζει στο ψυγείο από την προηγουμένη χωρίς βράσιμο. Εσύ αν θέλεις και το μπορείς, βάζεις και λίγο μέλι). Ξεδιψάει και ενυδατώνει τρελά. Παγωμένο στο θερμός μαζί σου. Αλλά ξεφύγαμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Ταιριαζει εδω...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δεν είμαι αρνητική. Κάθε γιορτή είναι μια ευκαιρία για να γιορτάζεις με τους αγαπημένους σου όταν η μπάλα της καθημερινότητας ( δουλειά, παιδιά κτλ) σε παίρνει για τα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Καλέ δεν αδικώ κάποιον, αφού αναφέρομαι σε "αμφιμονοσήμαντη αντιστοιχία" (ας μου επιτραπεί ο μαθηματικός όρος), τουτέστιν όχι μόνο τι κάνει ο άντρας για την καλή του, αλλά και τανάπαλιν.
Αγάπη, στοργή (και προδέρμ:P) και τις υπόλοιπες 359 ημέρες του χρόνου!

Ε, και κανα αναπάντεχο δωράκι που και που, κακό δεν κάνει..

Αγαπητή Αλκυόνα, η αμφιμονοσήμαντη έννοια εμπεριέχει το ισόποσο του τρεις το λάδι, τρεις το μπαλσάμικο, 185 η βινεγκρέτ :loltooth::loltooth:. Οπότε στο αμφίδρομο χωρίς την ζυγαριά του μπακάλη θα έκλινα. Αλλά και έτσι ακόμα, εμείς δλδ δεν αγαπάμε; Μπέημπυ όιλ δεν της απλώνουμε; (το προδέρμ δεν είναι η πούδρα για το σύγκαμμα; :loltooth::loltooth).
(το γεγονός πως με έκλεψες στις μέρες ας αντιπαρέλθω :loltooth::loltooth:)
Αλλά στα δωράκια και τις εκπληξούλες, ιδίως τις εξ απήνης, μαζί σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι τόσα χρόνια 14 Φλεβάρη να γιορτάζουμε τα γενέθλια της κολλητής μου και να ξυπνάμε την επόμενη με hangover και άαααντε να πας δουλειά από τις 7:loltooth:. Τα 2 τελευταία χρόνια όμως πήγε εξωτερικό οπότε το έθιμο δεν ισχύει πια.

Παρόλαυτα είναι μια καλή αφορμή να μας πάρετε λουλούδια και σοκολάτες και γλυκά για να παχύνουμε και μετά να μας χωρίσετε πιο εύκολα.
hahaha no. plaka kanw.
Μια καλή ευκαιρία για ένα "ξεχωριστό" δώρο, μια πρόταση γάμου :cool:, ένα ρομαντικό δείπνο κτλ κτλ λουλούδια να μας παίρνετε γενικά συχνά.
Φυσικά αυτά μπορείς να τα κάνεις και τις υπόλοιπες μέρες, αλλά είναι μια καλή αφορμή ΚΑΙ αυτή η μέρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Το lucky day των εμπορων.. Μια γιορτη καθαρα για να πεταξεις λεφτα και να γεμισεις τα ταμεια των καταστηματων....Το οτι βασιζεται σ αυτο που αποκαλουν ''αληθινη αγαπη' ειναι ξεκαθαρα μεγαλυτερο ψεμα και απο αυτα του Πινοκιο....Ετσι βρισκουν ευκαιρια και οι εμποροι καθε λογης εκμεταλλευονται μια γιορτη ταχατε αγαπης για να ικανοποιησουν τη δικη τους αγαπη προς το χρημα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν σε πλησιάζει το γυφτάκι στην γιορτή του Βαλεντίνου και σου λέει "Πάρε ένα λουλούδι για το κορίτσι ρε, μην είσαι γύφτος."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πλέον με εκνευρίζουν πολύ περισσότερο οι κράχτες του Βαλεντίνου παρά αυτοί που όντως γιορτάζουν την ημέρα. "Όποιος αγαπά το δείχνει κάθε μέρα του χρόνου" και άλλα ψευτοκουλτουριάρικα, εντάξει, το καταλάβαμε ότι είναι η χαρά των λουλουδάδικων αλλά φτάνει πια. Ας περάσει ο καθένας την ημέρα όπως θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top