Power of Love - ΣΚΑΪ

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,695 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από poweroflove.skai.gr:
Power of Love, το νέο ανατρεπτικό show που έρχεται στον ΣΚΑΪ
για να δώσει απαντήσεις στα ερωτήματα που μας απασχολούν.


6 γυναίκες και 6 άντρες προσπαθούν να βρουν το κατάλληλο ταίρι με το οποίο θα μπορούσαν να ζήσουν για πάντα μαζί.

Σε ένα σπίτι φιλοξενούνται οι δυο ομάδες, σε ξεχωριστούς όμως χώρους. Μέσα από αυτές τις συναντήσεις με το αντίθετο φύλο, τα μέλη και των 2 ομάδων προσπαθούν να ξεχωρίσουν τον ιδανικό σύντροφο από τον τρόπο που κινείται και συμπεριφέρεται.

Μια από τις βασικές ανατροπές του παιχνιδιού έγκειται στο ότι οι παίκτες περνούν 8 ώρες στο πλατό για τα γυρίσματα και τις υπόλοιπες ώρες του 24ώρου επιστρέφουν στην καθημερινότητά τους. Μέσα από τη ψηφοφορία του κοινού θα αναδεικνύονται δημοφιλείς παίκτες της εβδομάδας ενώ τα άτομα που θα αποχωρούν θα προκύπτουν από τις ψήφους των παικτών.

H Μαρία Μπακοδήμου, μετά την άκρως πετυχημένη παρουσία της στο ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ, επιστρέφει αυτή τη φορά καθημερινά στους δέκτες μας αναλαμβάνοντας την παρουσίαση του πιο πρωτοποριακού show. Ο ρόλος της σημαντικός και πρωταρχικός στο παιχνίδι. Η παρουσία της γίνεται αισθητή σε κάθε επεισόδιο αφού σχολιάζει με τους παίκτες την καθημερινότητά τους και τους συμβουλεύει για θέματα που αφορούν τις ανθρώπινες σχέσεις με το μοναδικό της τρόπο.

Ο ΣΚΑΙ – για άλλη μια φορά – πρωτοπορεί εντάσσοντας στο πρόγραμμα του ένα καθημερινό reality σχέσεων. Μια ακριβή παραγωγή ανάλογη της οποίας δεν έχουμε ξαναδεί σε off peak ζώνη της Ελληνικής Τηλεόρασης.
Το βλέπετε; Τι άποψη έχετε για το νέο αυτό show; :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Αν δεν το ποσταρες, χαμπάρι δεν θα έπαιρνα ότι υπήρχε κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ περίμενα τον φοκο να φτιάξει το αντίστοιχο θέμα.

Για πείτε ποια είναι η πιο ωραία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ελληνική τηλεόραση, εκεί που λες έπιασε πάτο, κάνει πάντα την έκπληξη. Αξιομνημόνευτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εγώ περίμενα τον φοκο να φτιάξει το αντίστοιχο θέμα.

Για πείτε ποια είναι η πιο ωραία;

:down: δε βλέπω βλακείες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για πες Κλεάνθη ποια τηλεόραση σου αρέσει αν όχι η ελληνική; Τέτοια τηλεπαιχνίδια υπάρχουν σε όλες τις χώρες του κόσμου. Τις πιο ηλίθιες τις έχει η Ιαπωνία. Αυτό όμως δεν λέει και κάτι για τους Ιάπωνες, έτσι; Αλλά φυσικά είναι πιο εύκολο απλά να μιζεριάσουμε κάτι δικό μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για μένα λέει κάτι... για τον οποιοδήποτε.
Γενικά δε βλέπω τηλεόραση. Επιλεκτικά και αν. Να ναι καλά η παρέα της σχολής που με κρατά ενήμερο και για το συγκεκριμένο τηλεπαιχνίδι ( ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,584 μηνύματα.
Τελικά κάποιος που βλέπει ελληνική τηλεόραση και θέλει να "καίει" τον εγκέφαλό του με το συγκεκριμένο ριάλιτι, υπάρχει;
Ή μόνο εγώ (καίτι χαλαρά) το παρακολουθώ;:P

Η πιο όμορφη πάντως, αν με ρωτήσεις Τζόνι, είναι η Στέλλα.
Ο πιο όμορφος, ο Κύπριος, ο Δώρος.

Πάντως αναλίσκεται πολύ στο "feedback" διάφορων ασήμαντων περιστατικών μεταξύ των παικτών και κουράζει.
Πάλι καλά που δεν καθηλώνομαι πλήρως αφοσιωμένη στην τηλεθέαση , αλλά κάνω και καμιά δουλειά παράλληλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τελικά κάποιος που βλέπει ελληνική τηλεόραση και θέλει να "καίει" τον εγκέφαλό του με το συγκεκριμένο ριάλιτι, υπάρχει;
Ή μόνο εγώ (καίτι χαλαρά) το παρακολουθώ;:P

Εγώ δεν βλέπω τηλεόραση, αλλά καμιά φορά κάθομαι στο pc και χαζεύω youtube στιγμιότυπα από κάποια ριάλιτι. Εντάξει ξέρω μερικά είναι στημένα, μερικά είναι χαζά αλλά για να περάσει χαλαρά και αστεία η ώρα σου είναι μια χαρά. Δεν είπαμε ποτέ ότι είναι μορφωτικό ή ποιοτικό :P

Η πιο όμορφη πάντως, αν με ρωτήσεις Τζόνι, είναι η Στέλλα.
Ο πιο όμορφος, ο Κύπριος, ο Δώρος.
Από συμπεριφορά πως τη βλέπεις; Ισχύει ότι είναι ωραία αλλά οι μισές εκεί πέρα έχουν κάνει πλαστική. Αυτή δεν έχει καν γαλάζια μάτια, φοράει μάλλον φακούς με χρώμα. Αν ήταν έτσι ωραία είναι, αλλά και φώτο πριν τις αλλαγές που έχω δει ωραία ήταν.

Ο Δώρος καλός φαίνεται, τα φτιάχνει με την Αθηνά βέβαια.

Πάντως αναλίσκεται πολύ στο "feedback" διάφορων ασήμαντων περιστατικών μεταξύ των παικτών και κουράζει.
Πάλι καλά που δεν καθηλώνομαι πλήρως αφοσιωμένη στην τηλεθέαση , αλλά κάνω και καμιά δουλειά παράλληλα..
Και γω μετά από κανά μισάωρο βαριέμαι να το βλέπω. Προσπαθώ να βρω μόνο τις επίμαχες ή ενδιαφέρουσες στιγμές. Το ίδιο κάνω και στο survivor.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,584 μηνύματα.
Η πρώτη εντύπωσή μου από τη Στέλλα ήταν οτι ναι μεν καλλονή, αλλά σαν ψεύτικη, "φτιαχτή κούκλα". Ασφαλώς και φοράει φακούς επαφής κι αυτή και η φίλη της η Γκαμπριέλα. Και τα μαλλιά της, τα φυσικά, είναι πολύ σκούρα καστανά (ή μαύρα), το είπε κι η ίδια. Όμως αυτό δεν αλλάζει οτι έχει ωραίο κεφάλι, ωραίο πρόσωπο. Θα'θελα να τη δω και ως μελαχροινή με καστανά μάτια.
Η συμπεριφορά της, θα'λεγα πολύ λιγότερο ψεύτικη και στημένη σε σχέση με τη συμπεριφορά των άλλων συμπεκτριών της.
Ιδιαίτερα εκείνη της Αθηνάς, η οποία μου είναι αρκούντως αντιπαθητική κι όχι τόσο "άμεση" όσο θέλει να δείχνει.

Τον Δώρο, θα προτιμούσα να τον δω με τη Τζούλια, ταιριάζουν περισσότερο (αν και ο Δώρος έχω την εντύπωση οτι δεν δείχνει ξεκάθαρα το χαρακτήρα του). Η Αθηνά θα μου ταίριαζε με τον Σωκράτη (έτσι δεν λέγεται αυτός που ήρθε σε σύγκρουση με τη Στέλλα; ) ή τον Παναγιώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τον Δώρο, θα προτιμούσα να τον δω με τη Τζούλια, ταιριάζουν περισσότερο (αν και ο Δώρος έχω την εντύπωση οτι δεν δείχνει ξεκάθαρα το χαρακτήρα του). Η Αθηνά θα μου ταίριαζε με τον Σωκράτη (έτσι δεν λέγεται αυτός που ήρθε σε σύγκρουση με τη Στέλλα; ) ή τον Παναγιώτη.

Την Στέλλα πάντως κανείς δε θα μπορέσει να τη διαχειριστεί από εκεί, μόνο ο Νίκος μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,584 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω, ναι. Ο Νίκος, η "ήρεμη δύναμη" και μου είναι και συμπαθής.
Έχω την εντύπωση οτι η Στέλλα είναι ψιλο-τσιμπημένη μαζί του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σήμερα δεν είδα αν είχε κάτι αξιόλογο πες μου να το τσεκάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,584 μηνύματα.
Μπα...Σήμερα ήταν το πιο βαρετό. Μπήκε ο καινούργιος κι άρχισε την κουβέντα με την παρέα των αγοριών. Πριν πέρασε κι από το σπίτι των κοριτσιών και εκείνες σχολίασαν οτι επιτέλους ένας άντρας με "φυσιολογική" συμπεριφορά, με την έννοια μιλάει πιο άμεσα και δεν κλείνεται στο καβούκι του.
Μετά πήγε στο θέμα της Άννας που ξαναμπήκε (για πόσο άραγε; πάντως για να ανάψει τα αίματα, γιατί πληροφορήθηκα οτι από τηλεθέαση δεν τσουλάει τόσο καλά) κι άρχισαν οι διαπληκτισμοί τύπου μου είπες, σου είπα κλπ.. Εκεί σταμάτησα να το βλέπω κι άκουγα τις φωνές τους από άλλο δωμάτιο, μέχρι θανάτου βαρετό...
Έδειξε όπως πάντα και το τρέιλερ με το επόμενο επεισόδιο, όπου η Αθηνά και ο Δώρος στο κόκκινο δωμάτιο αν δεν κάνω λάθος, εξομολογούνται το...
χμ..ενδιαφέρον του ενός για τον άλλον. Η Αθηνά σίγουρα βλέπει τον Δώρο ως ξερολούκουμο και ξερογλείφται (στην κυριολεξία την είδα με τη γλώσσα έξω στο προηγούμενο), αλλά και να τα ψήσουν, δεν τους βλέπω να φτουράνε μεταξύ τους, γιατί υπάρχει τουλάχιστον μια (αν όχι δυο) θηλυκές που διεκδικούν τον Δώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Θεωρείς ότι οι άντρες κάνουν κακό φλερτ; Δηλαδή αυτό που γκρινιάζει η Στέλλα ότι κανείς δεν της την πέφτει είναι λογικό; Το ίδιο ακούω να λένε και κοπέλες στην πραγματικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Θεωρείς ότι οι άντρες κάνουν κακό φλερτ; Δηλαδή αυτό που γκρινιάζει η Στέλλα ότι κανείς δεν της την πέφτει είναι λογικό; Το ίδιο ακούω να λένε και κοπέλες στην πραγματικότητα.

Εγω την συμπαθω την Στελλα γιατι ολο αυτο το υφακι θεωρω οτι ειναι αμυνα. Ναι, συμφωνω μαζι της οτι οι ανδρες δεν φλερταρουν εκει μεσα. Τους ειδα λιγο φοβισμενους και κομπλαρισμενους. Πχ ποσες φορες τους ρωτανε εκει μεσα ποια τους αρεσει και λενε καμια, ενω εκει εχουν μπει για αυτο τον λογο. Νομιζω ορισμενοι απο τους ανδρες εκει μεσα ειναι πολυ χλεχλεδες και κατινες απο οτι τα κοριτσια. :down: Ο πιο σθμπαθης για μενα ειναι ο Παναγιωτης, ο οποιος ναι μεν ειναι λιγο κουτσομπολης αλλα ειναι ο πιο νορμαλ και φυσιολογικος. Δεν πουλαει υφακι ουτε ειναι σαχλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,584 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω...Αλλιώς τα βλέπω από το γυαλί της οθόνης, δεν γίνεται να πιάνουμε όλα τα βλέματα που μιλάνε, οι τα μικρά αδιόρατα ερωτικά σήματα που δίνουν (αν δίνουν) οι συμμετέχοντες προς το αντίθετο φύλο. Το φλερτ δεν είναι μόνο κουβέντα, κι εμείς κυρίως κουβέντα ακούμε. Πολλή κουβέντα και οι αρσενικοί "πολλά αυγά αλλά καθόλου ομελέτα", που εμένα μου δείχνει οτι δεν πολυενδιαφέρονται για το φλερτ, αλλά περισσότερο για τα οφέλη που θα αποκομίσουν αν βγουν νικητές.
Δεν είναι οτι κάνουν κακό φλερτ, είναι οτι δίνουν την εντύπωση οτι δεν κάνουν καθόλου φλερτ.
Το μόνο που κάνουν, αρσενικοί και θηλυκές, να κοντράρουν ποιος θα κάνει στον άλλον τον πιο έξυπνο.

Η Στέλλα πάλι, είναι μια αρκετά εντυπωσιακή γυναίκα, πράγμα που κρατάει τους άντρες σε απόσταση. Βάλε και τον ατίθασο χαρακτήρα της, στιλ "αντράκι", βάλε και τη γλυκύτητα που κάπως της λείπει της συγκεκριμένης (δεν μπορούμε να τα έχουμε κι όλα), κι οι άντρες λογικό να έχουν μια επιφυλακτική στάση απέναντί της.

Σε ότι αφορά την πραγματικότητα, τον έξω κόσμο δηλαδή, δεν ξέρω τι γίνεται γιατί λόγω μόνιμου συντρόφου, απέχω αρκετά χρόνια από τη ερωτική διαδικασία προσέγγισης του σήμερα.
Άλλωστε είναι τόσο μπερδεμένα όλα κι οι γυναίκες είναι πιο απαιτητικές απ'ότι ήταν κάποτε. Δηλαδή μου φαίνεται οτι χρειάζονται περισσότερο λεπτοί χειρισμοί ως προς το φλερτ και μέχρι να φτάσει κανείς στο πρώτο φιλί. Αν βιαστείς και το κάνεις άγαρμπα σε λένε "πέφτουλα", αν πάλι περιμένεις και βαδίζεις υπομονετικά, χαρακτηρίζεσαι ως "goodnight boy".
Κι οι άντρες με τη σειρά τους, δείχνουν λίγο να τα χάνουν με τον παραδοσιακό ρόλο τους ως "κυνηγού", όταν οι γυναίκες παίρνουν πρωτοβουλία να τους την πέσουν πρώτες. Παλιότερα οι ρόλοι ήσαν πιο ξεκάθαροι, πιο διακριτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εγώ ανακάλυψα ένα βίντεο στο youtube, όπου αρκετοί από τους παίχτες που συμμετέχουν, στο παρελθόν έχουν ξαναεμφανιστεί στην τηλεόραση με διαφορετικούς... ρόλους. Για παράδειγμα, η Στέλλα έχει παίξει στο "Κάτι Χωρισμένα Παλικάρια", η Γκαμπριέλα πέρασε από το ΑΝΝΙΤΑ GR, η Αθηνά συμμετείχε στο "Ραντεβού στα Τυφλά" που παρουσίαζε ο Σεφερλής και ο Δώρος έπαιξε στο "Ρουά Ματ". Παιδιά της διπλανής πόρτας όλοι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,584 μηνύματα.
Και η Κλαούντια Πασκουαλίνι, ως χορεύτρια σε νυχτερινά μαγαζιά σε Αθήνα και Μύκονο, έχει αφήσει το αποτύπωμά της, με τις "αποκαλυπτικές" ενδυματολογικές της επιλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πιστεύω πως είναι αδύνατον να μην βρίσκουν ταίρι στην πραγματικότητα. Λογικά στημένο είναι ή για να βγάλουν κάποια λεφτά. Και οι άνδρες αλλά ειδικά οι γυναίκες εκεί μέσα θεωρούνται όλες ωραίες. Κάποιες είναι μοντέλα, τι λέμε τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top