Power of Love - ΣΚΑΪ

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Καραστημένα είναι όλα τα ριάλιτι. Άλλα λίγο, άλλα πολύ.

Περί ομορφιάς, θα έλεγα σε γενικό επίπεδο αρκετά εμφανίσιμοι/ες, κυρίως οι γυναίκες.
Ειδικά αυτές έχουν πολύ ωραία σώματα, αν και όχι όλες ιδιαίτερα όμορφες στο πρόσωπο. Αν βάφονταν λίγο πιο διακριτικά, ίσως έδειχναν και καλύτερες.

Το θέμα δεν είναι μόνο τα χρήματα, αλλά και η προβολή τους σαν μια ακόμα ευκαιρία για μια επαγγελματική απασχόληση στο μέλλον, πάντα σχετική με τον κόσμο της show-biz.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εγώ δεν το βλέπω, απλά το έχω πετύχει καθώς παίζει, στην ανοιχτή τηλεόραση της κουζίνας. Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι πιστεύω πως βάφονται υπερβολικά πολύ οι κοπέλες. :hmm: :help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Πού να το έβλεπες κι από τα πρώτα επεισόδια, που το βάψιμο ήταν ακόμα πιο "βαρύ"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Λες και πηγαιναν κουμπαρες σε γαμο ηταν ολες. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Μάλλον κουμπάρες με "κουμπάρο" τη νύχτα στα μπουζούκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Εγώ βαριέμαι την Μπακοδήμου. Θα μπορούσαν να το απογειώσουν με παρουσιάστρια την Αννίτα Πάνια. :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπακοδήμου και Πάνια είναι διαφορετικά πρόσωπα; :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Μπακοδήμου και Πάνια είναι διαφορετικά πρόσωπα; :Ο

Α ρε Κλεάνθη, 5 λεπτά γελάω λέμε!:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Θέλω να φύγει η Αθηνά είανι η πιο αντιπαθητική παίχτρια που έχει περάσει από ριάλιτι!!!!!!


Από ζευγάρια θέλω μόνο Στέλα με Παναγιώτη. (ps. ωραίο παιδί ο παναγιώτης :cool:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Παναγιώτης είναι γατάκι ρε που να διαχειριστεί την Στέλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ο Παναγιώτης είναι γατάκι ρε που να διαχειριστεί την Στέλλα.

Νε άλλα είναι ο μόνος που έχει καταφέρει να τη γνωρίσει τόσο πολύ. Όπως και η Στέλλα αντίστοιχα για τον Παναγιώτη που γενικά δε μιλάει πολύ για τον εαυτό του..
Γενικά εμένα μ' αρέσουν μαζί, Θα' θελα βέβαια η στέλλα να βγάλει τις τρέσες που φτάνουν τον πωπό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Δεν πιστεύω τόσο ότι είναι στημένο, όσο ότι μπήκαν στο παιχνίδι για να γίνουν γνωστοί και να κλείσουν δουλειές. Ειδικά για κάποιον που δεν έχει κανένα ταλέντο για άλλο τηλεοπτικό show, το power of love είναι η ιδανική επιλογή για να γίνει διάσημος. Ο Δώρος και η Αθηνά είναι τα πιο εμφανή παραδείγματα που κυνηγούν τη δημοσιότητα. Ο μόνος που πιστεύω ότι μπήκε πράγματι για να βρει κοπέλα είναι ο Κωνσταντίνος που αποχώρησε.

Εγώ έχω παρακολουθήσει αποσπασματικά τα πιο ενδιαφέροντα σημεία. Σαφώς είναι trash tv αλλά είναι καλό για να γελάσεις. Δεν χρειάζεται να τα βλέπουμε γύρω μας όλα τόσο σοβαρά.


Και η νέα ένταση στο power of love. :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Θέλω να φύγει η Αθηνά είανι η πιο αντιπαθητική παίχτρια που έχει περάσει από ριάλιτι!!!!!!


Από ζευγάρια θέλω μόνο Στέλα με Παναγιώτη. (ps. ωραίο παιδί ο παναγιώτης :cool:)
Πόσο, μα πόσο ταυτίζονται τα γούστα μας σχετικά με την Αθηνά!:)
Νε άλλα είναι ο μόνος που έχει καταφέρει να τη γνωρίσει τόσο πολύ. Όπως και η Στέλλα αντίστοιχα για τον Παναγιώτη που γενικά δε μιλάει πολύ για τον εαυτό του..
Γενικά εμένα μ' αρέσουν μαζί, Θα' θελα βέβαια η στέλλα να βγάλει τις τρέσες που φτάνουν τον πωπό :(
Η Στέλλα είναι πολύ όμορφη κοπέλα. Όμως αν βγάλει τις τρέσες, βγάλει και τους χρωματιστούς φακούς επαφής, αφήσει και το μαλλί μαύρο (όπως είναι από φυσικού του), δεν νομίζεις οτι θα χάσει αρκετή από την περίσσεια λάμψη της;
Δεν πιστεύω τόσο ότι είναι στημένο, όσο ότι μπήκαν στο παιχνίδι για να γίνουν γνωστοί και να κλείσουν δουλειές. Ειδικά για κάποιον που δεν έχει κανένα ταλέντο για άλλο τηλεοπτικό show, το power of love είναι η ιδανική επιλογή για να γίνει διάσημος. Ο Δώρος και η Αθηνά είναι τα πιο εμφανή παραδείγματα που κυνηγούν τη δημοσιότητα. Ο μόνος που πιστεύω ότι μπήκε πράγματι για να βρει κοπέλα είναι ο Κωνσταντίνος που αποχώρησε.

Εγώ έχω παρακολουθήσει αποσπασματικά τα πιο ενδιαφέροντα σημεία. Σαφώς είναι trash tv αλλά είναι καλό για να γελάσεις. Δεν χρειάζεται να τα βλέπουμε γύρω μας όλα τόσο σοβαρά.


Και η νέα ένταση στο power of love. :cool:

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου! Το να τσαλαβουτάμε λιγουλάκι και στα "βρώμικα"
δεν θα βλάψει τον πολύτιμο εγκέφαλό μας, αρκεί να διαθέτει τα κατάλληλα "αντισώματα". Αντιθέτως, μπορεί να χρησιμεύει και ως χαλαρωτικό, από την πολλή σοβαρότητα που διέπει τη ζωή μας.
Εν συντομία (και αυτοσαρκαζόμενη), έχω ονομάσει αυτή τη διαδικασία "εγκεφαλικό αυνανισμό".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πόσο, μα πόσο ταυτίζονται τα γούστα μας σχετικά με την Αθηνά!:)

Η Στέλλα είναι πολύ όμορφη κοπέλα. Όμως αν βγάλει τις τρέσες, βγάλει και τους χρωματιστούς φακούς επαφής, αφήσει και το μαλλί μαύρο (όπως είναι από φυσικού του), δεν νομίζεις οτι θα χάσει αρκετή από την περίσσεια λάμψη της;

Κοίτα για μένα η Στέλλα δεν είναι όμορφη κοπέλα, ΓΙΑ ΜΕΝΑ, δεν έχει αυτό το κουκλίστικο ωραίο φυσικό πρόσωπο, είναι απλά πολύ εντυπωσιακή κοπέλα, είναι ξανθιά με μακριά μαλλιά, ψηλή ωραίο σώμα κτλ κτλ τη θεωρώ εντυπωσιακή σαν παρουσία αλλά όχι απαραίτητα όμορφη. Δε θα ήθελα να αλλάξει πολλά πάνω της, αν έτσι αισθάνεται όμορφη, αλλά οι ουρίτσες στα μαλλιά μέχρι κάτω είναι πολύ 2005 εποχή. Κατά τ' άλλα μια χαρά είναι, ενώ σε αντίθετη περίπτωση μπορεί να την έλεγα ψεύτικη, επειδή βγάζει καλό χαρακτήρα δε με ενοχλέι κάτι πάνω της. Μεγάλο συν ότι δεν έχει ντυθεί ποτέ σαν !@#$% όπως όλες οι άλλες. Γενικά έχει χαρακτήρα και δεν είναι αυτό που λέμε χαζογκόμενα.


Δεν ξέρω αν είδες το σημερινό επεισόδιο, αλλά ο Δώρος πολύ απογητεύση που πήγε και έγινε "ζευγάρι" με την Αθηνά. Μακράν στημένο μεταξύ τους (ή από τη παραγωγή who knows) αλλά σπαστικό πολύ, γιατί εγώ τον συμπαθούσα τον Δώρο, τώρα πάαει πακέτο με την Αθηνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Η Αθηνά έχει σχεδόν άψογο σώμα, αλλά από πρόσωπο δεν μου αρέσει. Άσχημο δεν το λες, αλλά τα χαρακτηριστικά της δεν είναι και τα καλύτερα.
Ίσως δεν οφείλεται στο πρόσωπο από φυσικού του, αλλά συμβάλλει και το ψεύτικο και το στημένο που μου βγάζει. Αυτός ο fake αυθορμητισμός που, προσωπικά, καθόλου δεν με πείθει. Πολύ περισσότερο αληθινή η Στέλλα με τις τρέσες και όλα τα πρόσθετα "ντεσού" της.
Όσο για το "χαζογκόμενα", ποτέ δεν ξέρει κανείς. Μπορεί η άλλη να έχει ντυθεί σαν ξέκ@λο και να μην είναι καθόλου χαζογκόμενα και το αντίστροφο.
Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά, τουτέστιν και οι σεμνές στο ντύσιμο δεν είναι κατ'ανάγκην και οι πιο ηθικές.
Δεν ξέρω αν είδες το σημερινό επεισόδιο, αλλά ο Δώρος πολύ απογητεύση που πήγε και έγινε "ζευγάρι" με την Αθηνά. Μακράν στημένο μεταξύ τους (ή από τη παραγωγή who knows) αλλά σπαστικό πολύ, γιατί εγώ τον συμπαθούσα τον Δώρο, τώρα πάαει πακέτο με την Αθηνά.
Το είδα και η γνώμη μου ταυτίζεται απόλυτα με τη δική σου.
Τόση εμετίλα, που το γύρισα στο "Shopping star".:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Σταματήστε την γη. Και κατεβάστε τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πώς σας φαινονται τα ζευγαρια, ετσι όπως εχουν διαμορφωθεί αυτη την εβδομάδα?
Εγω παντως εχω αρχισει να συμπαθω τον Πανο. Φαινεται αρκετα προσγειωμενος. :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Τον καινούργιο λες; ΄Οπως οι υπόλοιποι, παίζει κι αυτός τον ρόλο του. Τα'ριξε στη Στέλλα για να διαπιστώσει αν ο τολμών νικά ή απλώς τρώει τα μούτρα του. Μάλλον το δεύτερο βλέπω να συμβαίνει, γιατί η Στέλλα έχει ερωτευτεί το "έπαθλο", την τελική νίκη και -παρεπιπτόντως- τη θεωρώ, μακράν, φαβορί.
Κατά τα λοιπά, το "ζευγάρι της Αγίας Παρασκευής" (Δώρος-Αθηνά), όλο και πιο εμετικό... Σιχάθηκα και τον Δώρο με την διαρκή ξινίλα του και την εγωπάθειά του, κι εκείνη να μη λέει να ξεκολήσει και να του δίνει "ακόμα μια ευκαιρία".

Ποιος προσγειωμένος; Μα υπάρχει σοβαρό άτομο που θα δεχόταν να πάρει μέρος σε αυτή την αηδία;

Πραγματικά προβληματίζομαι με τον εαυτό μου που εξακολουθώ και το βλέπω..:P(Όχι οτι τα άλλα θεάματα του είδους του, τα θεωρώ... ανώτερα).
Υποθέτω οτι το κάνω για να ξεσπάω, βρίζοντας διαρκώς! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με τη Στέλλα τι γίνεται, της κανει κανεις κίνηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Τον καινούργιο λες; ΄Οπως οι υπόλοιποι, παίζει κι αυτός τον ρόλο του. Τα'ριξε στη Στέλλα για να διαπιστώσει αν ο τολμών νικά ή απλώς τρώει τα μούτρα του. Μάλλον το δεύτερο βλέπω να συμβαίνει, γιατί η Στέλλα έχει ερωτευτεί το "έπαθλο", την τελική νίκη και -παρεπιπτόντως- τη θεωρώ, μακράν, φαβορί.
Κατά τα λοιπά, το "ζευγάρι της Αγίας Παρασκευής" (Δώρος-Αθηνά), όλο και πιο εμετικό... Σιχάθηκα και τον Δώρο με την διαρκή ξινίλα του και την εγωπάθειά του, κι εκείνη να μη λέει να ξεκολήσει και να του δίνει "ακόμα μια ευκαιρία".

Ποιος προσγειωμένος; Μα υπάρχει σοβαρό άτομο που θα δεχόταν να πάρει μέρος σε αυτή την αηδία;

Πραγματικά προβληματίζομαι με τον εαυτό μου που εξακολουθώ και το βλέπω..:P(Όχι οτι τα άλλα θεάματα του είδους του, τα θεωρώ... ανώτερα).
Υποθέτω οτι το κάνω για να ξεσπάω, βρίζοντας διαρκώς! :hehe:

χαχαχαχ εγω γελαω πολυ. Καλα η Αθηνα θελει ψυχολογο..(ή εκτος κι αν θελω εγω :loltooth:), πολλες φορες δεν καταλαβαινω καν τι λεει, ουτε μπορω να ακολουθησω τον ειρμο της σκεψης της. Η Στελλα εχει πλακα, κανει χαβαλέ και παιζει με ολους.Δεν ξερω αν θα της βγει σε καλο ή σε κακο αυτο.

Παντως, Πανος και Παναγιωτης ειναι οι πιο συμπαθητικοι εκει μεσα. Οι υπολοιποι ολοι με εκνευριζουν. Απο κοριτσια συμπαθω την Κλαουντια. Φαινεται cool. :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top