Ευγενική... χυλόπιτα!

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Δηλαδή γκάφα που τον συμβουλεψα έτσι ε ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Όντως, είναι φορές που ισχύει.
"Λέγε-λέγε το κοπέλι, κάνει την κυρά και θέλει", δε λένε;:P

Επίσης λένε "το πολύ το κυρ' ελέησον το βαριέται κι ο παπάς"! :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πες του να ασχολείται με άλλες, τόσες υπάρχουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Πες του να ασχολείται με άλλες, τόσες υπάρχουν!

Αυτό του λέω ,να αδιαφορήσει τελείως για αυτήν (έχει φάει κόλλημα ) παρόλο που έφαγε Χ αυτός συνεχίζει να την χερεταει ελπίζοντας στο να γίνει κάτι μεταξύ τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αυτό του λέω ,να αδιαφορήσει τελείως για αυτήν (έχει φάει κόλλημα ) παρόλο που έφαγε Χ αυτός συνεχίζει να την χερεταει ελπίζοντας στο να γίνει κάτι μεταξύ τους
μπας και τη γουσταρεις εσυ και θες απλα να τον ξεκολλησεις για να του φας εσυ το γκομενακι;:loltooth::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
μπας και τη γουσταρεις εσυ και θες απλα να τον ξεκολλησεις για να του φας εσυ το γκομενακι;:loltooth::ropalo:

Εισαι σε λάθος φόρουμ αν ψάχνεις άτομα που δρουν έτσι ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Marilena2002

Νεοφερμένος

Η Marilena2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια. Μπορεί αυτό που θα γράψω να είναι λίγο άσχετο με το θέμα σας,αλλά εχω ένα πρόβλημα.Χθες πήγαμε μια μακρινη εκδρομή με την ταξη μου και πήραμε 2 λεωφορεία.Εγώ και μια φίλη μου μπήκαμε στο μικρό και συνέχεια ενα πολύ ενοχλητικό και οχι ιδιαίτερα έξυπνο αγόρι που το ξέρω απο την πρώτη Δημοτικού, άρχισε να κάνει οτι μπορεί για να ζηλεψω.Ετσι άρχισα να καταλαβαινω οτι κατι τρέχει,γιατί το συγκεκριμένο αγόρι είναι λίγο βλαμμένο και αγαπάει συνέχεια κάποιο κορίτσι.Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ,στο γυρισμο το βράδυ,έτσι όπως καθόταν μπροστά μου πηγαινε σε φωτογραφίες μου που ειχα ανεβάσει και τις κοιτούσε συνέχεια.Τελικά τον πιεσα εγω και η κολλητή μου και τα είπε όλα.Εγώ,επειδή αυτός είναι πολύ ενοχλητικός και οτι και να του πεις δεν καταλαβαίνει του είπα οχι και οτι τα έχω με άλλον.Εκεινη την στιγμή νόμιζα πως το κατάλαβε,αλλά εμαθα σήμερα απο τον ξάδερφό του,οτι με έλεγε γλυκιά του και οτι εγω δεν του αρνήθηκα να τα φτιάξουμε.Τι πρέπει να κανω για να με μισήσει και να μην μου ξαναμιλήσει ποτέ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Κατανοώ τον τρόπο γραφής σου λόγω ηλικίας σου.

Κοίταξε, δεν είναι ανάγκη να συμπαθούμε όλοι όλους, ούτε όλοι να μας ελκύουν.

Σκέψου όμως πως καποια στιγμη, θα ενδιαφερθείς εσύ για κάποιον ο οποίος δε θα ενδιαφερθεί.

Πως θα ήθελες να σε αντιμετωπίσει;

Γενικά δε χρειάζεται να αγχώνεσαι υπερβολικά με τετοιες καταστάσεις και να ψάχνεις ακραίες λύσεις.

Δεν είναι κακό να πεις με όμορφο τρόπο σε καποιον πως δεν ενδιαφέρεσαι.

Ειτε γενικά, είτε, αν δε μπορεις να το αποφυγεις, ειδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Barnabas Collins.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Barnabas Collins. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Γεια. Μπορεί αυτό που θα γράψω να είναι λίγο άσχετο με το θέμα σας,αλλά εχω ένα πρόβλημα.Χθες πήγαμε μια μακρινη εκδρομή με την ταξη μου και πήραμε 2 λεωφορεία.Εγώ και μια φίλη μου μπήκαμε στο μικρό και συνέχεια ενα πολύ ενοχλητικό και οχι ιδιαίτερα έξυπνο αγόρι που το ξέρω απο την πρώτη Δημοτικού, άρχισε να κάνει οτι μπορεί για να ζηλεψω.Ετσι άρχισα να καταλαβαινω οτι κατι τρέχει,γιατί το συγκεκριμένο αγόρι είναι λίγο βλαμμένο και αγαπάει συνέχεια κάποιο κορίτσι.Λοιπόν για να μην τα πολυλογώ,στο γυρισμο το βράδυ,έτσι όπως καθόταν μπροστά μου πηγαινε σε φωτογραφίες μου που ειχα ανεβάσει και τις κοιτούσε συνέχεια.Τελικά τον πιεσα εγω και η κολλητή μου και τα είπε όλα.Εγώ,επειδή αυτός είναι πολύ ενοχλητικός και οτι και να του πεις δεν καταλαβαίνει του είπα οχι και οτι τα έχω με άλλον.Εκεινη την στιγμή νόμιζα πως το κατάλαβε,αλλά εμαθα σήμερα απο τον ξάδερφό του,οτι με έλεγε γλυκιά του και οτι εγω δεν του αρνήθηκα να τα φτιάξουμε.Τι πρέπει να κανω για να με μισήσει και να μην μου ξαναμιλήσει ποτέ?
A ρε νιάταααα :)
Και η περιγραφή, λες και βρέθηκα στο πούλμαν στις πίσω θέσεις :rofl: Εγώ ένα έχω να σου πω, σαν μικρότερος....
"δεν έχει αξία το σωστό χωρίς το λάθος, κι αν κάτι μείνει αμετάβλητο κι αθάνατο, αυτό θα είναι ότι έζησες το....internet με πάθος"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να κανεις κάτι για να σε μισήσει. Αν απλά δεν θέλεις να ασχολείται μαζί σου μη του δίνεις σημασία. Μη μπεις στο τρυπάκι να παίξεις το παιχνίδι του δλδ. Όσο ασχολείσαι θα ασχολείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top