Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
...Δεν χάρηκε για την γνωριμία? :P:P

Μάλλον τσατίστηκε που την ξεβολέψαμε από την θαλπωρή που βίωνε για 9 μήνες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KUKOS

Νεοφερμένος

Ο KUKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
δεν το πιστευω δεν το πιστευω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Όταν ήσουν μικρός, όταν έβρεχε και μπουμπούνιζε, νόμιζα ότι κάνει τον ίδιο καιρό και στη θάλασσα που ταξίδευε ο πατέρας σου, και σε έπαιρνα αγκαλιά και κλαίγαμε μαζί"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
πολλα ομοφα εχω ακουσει ευτυχως......
κατι που μου ερχεται αυτη τη στιγμη στο μυαλο ειναι:
"θελω να λιωσω στο κορμι σου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Αμε: τραβα γ@μησου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
To πιο όμορφο πράγμα που εχω ακούσει είναι από τον γιό μου,όταν σε ηλικία 7 χρόνων μου φίλησε τα χέρια και μου αφιέρωσε το τραγούδι του μεγάλου Ζαμπέτα ..................και χίλια περιστέρια να σου φιλούν τα χέρια και εγώ να σ αγαπώ>>.Πιστεύω πως είναι ότι πιο τρυφερό που θα θυμάμαι γιά πάντα όσο ζώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
Αγάπη μου δεν μπορώ άλλο να μην ζούμε μαζί θέλεις να με παντρευτείς? Φυσικά δεν ήταν μόνο η πρόταση καλή αλλά και το μονόπετρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ένα καλό που με είχε σκλαβώσει είναι το "Σε ευχαριστώ που με ανέχεσαι.", μου το είχε στείλει μία κοπέλα που ήμασταν κάποτε μαζί και σπόυδαζε μακριά με αποτέλεσμα να έχουμε συχνά τα ταξίδια και "δύσκολους" αποχαιρετισμούς.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ξεσκιστηκα στα γελια με το: "Χρονια Πολλα, Σιχαμα"! :D:D:D
Ω ρε, κ@υλες, που εχουν μερικοι και μερικες!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Η κόρη μου όταν ήταν αρκετά μικρότερη, στην προσπάθειά της να μου βρει ένα γλυκό υποκοριστικό με αποκάλεσε:



"Φλουδάκι μου" :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οταν γύρισε απο την Κρήτη μετά απο 1 ευδομάδα χωριστά ανοίγω την πόρτα με πέρνει αγγαλιά χωρίς λέξη για 20 λεπτά μου είπε: αν δεν κατουριώμουν θα σε είχα στην αγγαλιά μου για πάντα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Καποια στιγμη ενω κοιμομασταν το βραδυ με εναν πρωην μου,ξυπνησε τα ξυμερωματα λαχανιασμενος με ταρακουνησε να ξυπνησω και με αγγαλιασε παρα πολυ σφιχτα και μου ειπε ''μην με αφησεις ποτε'' ''Σ'αγαπαω''!
Τελικα ο χρονος εδειξε πως εκεινος με αφησε να τον αφησω..
Αλλα ειναι μια απο τις στιγμες που εχουν χαραχτει μεσα μου και δεν θα την ξεχασω ποτε στην ζωη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"μπλα μπλα μπλα....να τσακιστεις και να ερθεις!:devil:"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
"Παει τελειωσει..Εισαι το αλλο μου μισο..Ο ανθρωπος της ζωης μου.."

Κλασσικη ισως φραση αλλα εχει μεγαλη σημασια απο ποιανου το στομα βγαινει και τι σχεση εχεις με αυτον..

Οταν γύρισε απο την Κρήτη μετά απο 1 ευδομάδα χωριστά ανοίγω την πόρτα με πέρνει αγγαλιά χωρίς λέξη για 20 λεπτά μου είπε: αν δεν κατουριώμουν θα σε είχα στην αγγαλιά μου για πάντα:hehe:

:clapup::clapup::clapup:Απλα Θεος το παλλικαρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, το παιδί ............... δεν είναι δικό σας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καθόταν το λαγουδάκι μου στο κρεβάτι και έτσι όπως έλαμπε το πρόσωπάκι του με τον ήλιο που έμπενε απο το παράθυρο, του λέω λοιπόν..

Είσαι όμορφος και μου λέει
όχι δεν είμαι εσύ με κάνεις όμορφο που μ'αγαπάς:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ifiklis

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 57 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η κόρη μου όταν ήταν αρκετά μικρότερη, στην προσπάθειά της να μου βρει ένα γλυκό υποκοριστικό με αποκάλεσε:



"Φλουδάκι μου" :rolleyes:


Η κόρη μου είναι 2 χρονών και μου λέει χτες "καλως τον Johhny" όταν γύρισα σπίτι. Πάντα με φώαζε μπαμπά και μου φάνηκε φοβερό. Τώρα μπορείτε να με κοροϊδέψετε άνετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
"Δεν υπάρχει πιο ευτυχισμένη γυναίκα απ' αυτήν που ευλόγησες με τα φιλιά σου"... μου έγραψε.
"Έχω κοιτάξει μέσα στα μάτια σου κι έχω δει την ψυχή σου. Έχω ρωτήσει την καρδιά μου και μου έχει πει να σε ακολουθήσω. Ακολουθώ ένα δρόμο με καρδιά και δεν φοβάμαι." συνέχισε...

Έλιωσα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
"Σε περιμένω, όπως ο διψασμένος κάμπος ανοιξιάτικη βροχή, πριγκίπισσα λατρεμένη μου. Σ'αγαπώ και άγω άπαν προς εσένα..." ...μα ακόμα πιο καλλιεπής έχει αποδειχθεί η αγκαλιά του, όταν με κρατάει απαλά αλλά με σιγουριά, σαν να ήμουν το πολυτιμότερο του φυλακτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
"Μέχρι να σε γνωρίσω, δεν πίστευα ότι υπάρχεις" , είναι πραγματικά ότι πιο όμορφο έχω ακούσει ποτέ μου.
Ακόμα θυμάμαι τον τρόπο που το είπε και λιώνω.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top