Πώς προχωράω το πρώτο ραντεβού;

warrel

Νεοφερμένος

Ο warrel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Λιπον για πείτε πιες ήταν οι φράσεις που είπατε ή σας έχουν πει στο πρώτο ραντεβού ώστε να δώσετε στον άλλον να καταλάβει ότι θέλετε να προχωρήσετε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λιπον για πείτε πιες ήταν οι φράσεις που είπατε ή σας έχουν πει στο πρώτο ραντεβού ώστε να δώσετε στον άλλον να καταλάβει ότι θέλετε να προχωρήσετε ;

Τα λογια ειναι φτωχα... Με μερικες κινισεις μπορεις να δειξεις πολλα παραπανω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Λιπον για πείτε πιες ήταν οι φράσεις που είπατε ή σας έχουν πει στο πρώτο ραντεβού ώστε να δώσετε στον άλλον να καταλάβει ότι θέλετε να προχωρήσετε ;

Άκου τι θα πεις

Το λοιπόν μωρό τη σακκουλεύτηκα τη κατάστα μεταξύ μας, και επειδή τα σουξουμουξου μανταλάκια είναι χαμένος χρόνος και ο χρόνος είναι χρήμα θα σου το πω στα ίσα. Σε γουσταρίζω μανάρι μου και αν θες και εσύ σε 10 λεπτά θα είμαστε στο τσαρδάκι μου να νιώσεις τι εστί αμύγδαλο από τη ναυπακτία...

Η επιτυχία είναι 100%. Όποτε το έχω πει όλες με κοίταζαν με ανοιχτό το στόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λιπον για πείτε πιες ήταν οι φράσεις που είπατε ή σας έχουν πει στο πρώτο ραντεβού ώστε να δώσετε στον άλλον να καταλάβει ότι θέλετε να προχωρήσετε ;
Δεν χρειάζεται να πεις κάτι. Συνήθως εάν υπάρχει αμοιβαίος ερωτισμός, θα το διακρίνεις στην ατμόσφαιρα. Από εκεί και πέρα δεν χρειάζεται να εκβιάσεις μία κατάσταση με λόγια.

Και γενικά, ΜΗΝ πέσεις με τα μούτρα, ΕΙΔΙΚΑ στο πρώτο ραντεβού. Είναι απλά μια καλή ευκαιρία να ... κόψεις κίνηση τι θέλει κι αυτή από εσένα. Κι από 'κει και πέρα αν δεις και κάποια κίνηση εκ μέρους της (γιατί το ότι είναι γυναίκα δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει κι αυτή να κάνει κάτι) μπορείς να προχωρήσεις. Αλλά ΔΕΝ λέμε ευθέως ότι ενδιαφερόμαστε, σπάει την όλη μαγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αχ, γιατι να ρωτας να σου πει καποιος ενα κλισε για να πεις???

Πρωτον, αν ενδιαφερεσαι η κοπελα θα το καταλαβει, αν ενδιαφερεται κι αυτη... Αν δεν ενδιαφερεται θα κανει πως δεν καταλαβε...


Αν επιμενεις να το δειξεις, διακριτικα ελπιζω και με λογια.... Αυτοσχεδιασε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioannaki_love

Νεοφερμένος

Η Ioannaki_love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γεια σας, ξανά παιδιά!Μια φίλη μου αντιμετωπίζει ένα θέμα...της αρέσει ένα παιδί μεγαλύτερο,εκείνη είναι σχεδόν 17 σαν εμένα,εκείνος 21,και μιλάνε καιρό τσατ,εκείνη του έχει πει τι νιώθει εκείνος έχει δείξει ενδιαφέρον και έχουν βγει μια φορά για να γνωριστούν,χωρίς να γίνει κάτι παραπάνω.Τώρα της είπε πως αν θέλει μπορούν να τα φτιάξουν ή να συνεχίσουν να μιλάνε έτσι,παραπάνω από φιλικά.Δεν θα την ζορίσει για τίποτα είπε,απλά θέλει να βγούνε,να δούνε πώς πάει το μεταξύ τους και να αποφασίσουν μαζί.Και είναι πολύ αγχωμένη,παρόλο που δεν βγαίνει 1η φορά...τι προτείνετε?Κάποια συμβουλή?Για να μην είναι τραγικά αμήχανη και πιστέψει το παιδί πως δεν θέλει κάτι παραπάνω μαζί του...γενικά πώς να φερθεί?Θέματα συζήτησης κλπ.Σας ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να είναι χαλαρή όπως ήταν την πρώτη φορά που βγήκαν, αλλιώς θα τα σκατώσει. Ας είναι φυσική και ό,τι προκύψει προέκυψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Λοιπον.
νεα κατασταση με μια μεγαλυτερη η οποια δεν εχει σχεση.
Στην παρουσα φαση ειναι/μενει μονη της κ σιγουρα θα ενδιαφεροταν να κανει κατι. με ξερει πανω απο 22 χρονια, δεν ειχαμε κατι μαζι, ημουνα μαθητης της πριν 25 χρονια αλλα διατηρουσαμε επαφη μην. τηλ. μια στο τοσο, καθε χριστουγεννα :hehe::hehe::whistle:δηλαδη. Προσφατα την προηγ. παρασκευη της εστειλα μηνυμα ¨καλησπερα Μαρια, πως τα πας? Εισαι σε δουλεια? No answer. συνεχιζω,
Θελω να σε ρωτησω κατι, καιγομαι, ειναι αναγκη. No answer
Το επομενο πρωι¨Εγω: καλημερα Μαρια , τι κανεις? Τι θα ελεγες να πιναμε ενα καφεδακι? ... ειμαι κ επιμονος ο ατιμος.
και απανταει το παρακατω
Κωστα, μου ειπε η μαμα με εψαχνες, ειδα κ τα μηνυματα σου εδω, αν θες πες μου με μηνυμα αν ειναι κατι αναγκη και τι ειναι αυτη επειδη αυτην την εποχη ειμαι πολυ πιεσμενη λογω εξετασεων, δεν μπορω ουτε για καφε να παμε που εγραψες στο μηνυμα σου λογω ελλειψης χρονου. Αν μπορω συντομα να σου απαντησω, στειλε μου μηνυμα τι ηθελες ακριβως, γιατι σε λιγο φευγω εχω δουλεια.Καλο βραδυ.
κυριακη βραδυ αυτο
τι γραφω τωρα?
ακουω απαντησεiς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Μην γράψεις τιποτα. Οταν κάποια σου εμφανιζει δυσκολιες η δικη μου γνωμη ειναι να μην ασχοληθεις ξανά μαζι της. Εκτος και αν κάποια στιγμη αρχισει να γινεται πιο προσιτη.

Αμα βλέπεις μονολεκτικές-βαριεστημενες απαντησεις , να στέλνεις μονο εσυ , να κανεις προτασεις μονο εσυ για το οτιδηποτε πιστευω ειναι χαμένη υποθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπον.
νεα κατασταση με μια μεγαλυτερη η οποια δεν εχει σχεση.
Στην παρουσα φαση ειναι/μενει μονη της κ σιγουρα θα ενδιαφεροταν να κανει κατι. με ξερει πανω απο 22 χρονια, δεν ειχαμε κατι μαζι, ημουνα μαθητης της πριν 25 χρονια αλλα διατηρουσαμε επαφη μην. τηλ. μια στο τοσο, καθε χριστουγεννα :hehe::hehe::whistle:δηλαδη. Προσφατα την προηγ. παρασκευη της εστειλα μηνυμα ¨καλησπερα Μαρια, πως τα πας? Εισαι σε δουλεια? No answer. συνεχιζω,
Θελω να σε ρωτησω κατι, καιγομαι, ειναι αναγκη. No answer
Το επομενο πρωι¨Εγω: καλημερα Μαρια , τι κανεις? Τι θα ελεγες να πιναμε ενα καφεδακι? ... ειμαι κ επιμονος ο ατιμος.
και απανταει το παρακατω
Κωστα, μου ειπε η μαμα με εψαχνες, ειδα κ τα μηνυματα σου εδω, αν θες πες μου με μηνυμα αν ειναι κατι αναγκη και τι ειναι αυτη επειδη αυτην την εποχη ειμαι πολυ πιεσμενη λογω εξετασεων, δεν μπορω ουτε για καφε να παμε που εγραψες στο μηνυμα σου λογω ελλειψης χρονου. Αν μπορω συντομα να σου απαντησω, στειλε μου μηνυμα τι ηθελες ακριβως, γιατι σε λιγο φευγω εχω δουλεια.Καλο βραδυ.
κυριακη βραδυ αυτο
τι γραφω τωρα?
ακουω απαντησεiς
:loltooth::loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
giannisvitara, ποια είναι η ηλικία σου;

Επίσης από όσο φαίνεται δε σε λένε καν Γιάννη ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Username Γιαννης,σε φωναξε Κωστα... :russian_roulette:
Εκτος αυτου γνωριζεστε 22 χρονια,μιλατε καθε χριστουγεννα και πασχα,αλλα τωρα ξαφνικα της στελνεις,εαν δεν υποθεσει @γ@μιες τοτε τι;
Προτεινω να της στειλεις αυτο που ειναι να στειλεις επιτηδες για να την σκαλωσεις και να σπασεις και πλακα ακομα και εαν πει οχι γιατι δεν θα εχει χρονο να απαντησει και θα της το εχεις πεταξει ετσι ξαφνικα :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πες της ότι ήθελες απλά να της ζητήσεις να πάτε για ένα καφεδακι όποτε έχει χρόνο.

Αφού μπήκες που μπήκες στον κόπο καλύτερα κλείσε τον κύκλο αυτό. Αν δεν απαντήσεις στο μήνυμα της θα είσαι ασοβαρος.Θα σκεφτεί μα καλά κάτι με ήθελε και δεν μου στέλνει τι. Να πω ότι γνωριζόμασταν 3 μήνες οκ...αλλά 22 χρόνια είναι αυτά. Ακόμα και αν δεν κάτσει η φάση τώρα σίγουρα θα θυμάται ποσό κύριος είσαι για...μελλοντικές χρήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Μην της απαντήσεις τιποτα. Άστο έτσι. Αμα θέλει να μάθει να σε πάρει τηλέφωνο ή να βγειτε για καφέ.

Γινε και εσυ μη προβλεπομενος μια φορά .... οσο εισαι καλο παιδι σε πατάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μας βγάζετε το όνομα οι ψεύτικοι Γιάννηδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Ειχες ένα θεμα το οποιο δεν λυνεται απο τα μηνυματα ηθελες να το συζητησετε απο κοντα δεν βρηκε λιγο χρονο για σενα οποτε τέλος εκει. Δεν σε υπολογιζει τοσο. Σκληρο αλλα αληθινο.

Παλαιοτερα ειχα μια φιλη δικηγορινα και ηθελα να συζητήσουμε ενα θεμα (μια φορα αντιμετωπισα και εγω ενα προβλημα με εναν εχθρο που με κυνηγούσε) προσφατο ειναι δεν έχει πολυ καιρο. Την πηρα μια δυο φορές τηλεφωνο την μια πες μου γρηγορα την αλλη δεν εχω χρονο λέω απο μεσα μου σε κάποια φαση εγω αντιμετωπιζω προβλημα και εσυ δεν έχεις χρονο.Παλαιοτερα μου παραπονιοταν οτι κάποια την ειχε πουλήσει λέει κτλπ ε τοτε καταλαβα τον πραγματικο λογο αν ειχε γινει κάτι τέτοιο. Τεσπα δεν την ξαναπήρα. Και μια φορά που ειχαμε βγει ολοι μαζι μου λεει ααα και για πες για τοτε .... λέω οχι άστο δεν μπορω τωρα ειμαστε με κοσμο και εκοψα την συζητηση. Να κατσεις σε παρέα μπροστα να πεις ενα δικο σου δικαστικο θέμα ο ορισμος του οτι να ναι.

Μια μέρα μπαινει και μου λέει θέλω να κάνεις λαϊκ στην τάδε σελιδα. Της κανω δεν κάνω τιποτα. Βαριεμαι. χαχα την γειωσα κανονικα. Απο τοτε δεν ξαναμιλήσαμε. Δεν με εχει πάρει τηλεφωνο ουτε εγω. Eνω μέχρι τοτε την θεωρουσα φιλαράκι κτλπ πλέον δεν στηριζομαι σε μια δυσκολη στιγμή σε αυτήν.

Ετσι και αυτη που μας περιγραφεις εδειξε ενα ενδιαφερον για τα ματια του κοσμου και τελειωσε εκει. Μην ασχοληθεις περαιτερω.

Μας βγάζετε το όνομα οι ψεύτικοι Γιάννηδες.

Aκου απαντηση της τυπισας "Δεν εχω καθολου χρονο για τιποτα αλλα αμα θες γραψε μου το προβλημα σου σε μηνυμα" χαχα ψοφανε ολοι για κουτσομπολιο ενας να σκυψει να αφιερωσει λιγο χρονο να βοηθησει τον άλλον ουτε λογος.

Ειναι μια στο γυμναστηριο τριγυριζει την βλέπεις μιλάει σε ολους. Μου κάνει την αλλη φορά εσυ δεν μιλάς σημερα. Της κανω γιατι υποχρεωτικο ειναι :loltooth::loltooth: λεει καλα δεν ειπα τιποτα! Τι θες να κάνω της λέω να αρχισω να χορευω χαχα

τι τρελα και αυτη ρε φιλε γυριζει μια σε ολο το γυμναστηριο και χαιρεταει τους πάντες λες και ειναι PR σε κανα μαγαζι :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Ειχες ένα θεμα το οποιο δεν λυνεται απο τα μηνυματα ηθελες να το συζητησετε απο κοντα δεν βρηκε λιγο χρονο για σενα οποτε τέλος εκει. Δεν σε υπολογιζει τοσο. Σκληρο αλλα αληθινο.

Παλαιοτερα ειχα μια φιλη δικηγορινα και ηθελα να συζητήσουμε ενα θεμα (μια φορα αντιμετωπισα και εγω ενα προβλημα με εναν εχθρο που με κυνηγούσε) προσφατο ειναι δεν έχει πολυ καιρο. Την πηρα μια δυο φορές τηλεφωνο την μια πες μου γρηγορα την αλλη δεν εχω χρονο λέω απο μεσα μου σε κάποια φαση εγω αντιμετωπιζω προβλημα και εσυ δεν έχεις χρονο.Παλαιοτερα μου παραπονιοταν οτι κάποια την ειχε πουλήσει λέει κτλπ ε τοτε καταλαβα τον πραγματικο λογο αν ειχε γινει κάτι τέτοιο. Τεσπα δεν την ξαναπήρα. Και μια φορά που ειχαμε βγει ολοι μαζι μου λεει ααα και για πες για τοτε .... λέω οχι άστο δεν μπορω τωρα ειμαστε με κοσμο και εκοψα την συζητηση. Να κατσεις σε παρέα μπροστα να πεις ενα δικο σου δικαστικο θέμα ο ορισμος του οτι να ναι.

Μια μέρα μπαινει και μου λέει θέλω να κάνεις λαϊκ στην τάδε σελιδα. Της κανω δεν κάνω τιποτα. Βαριεμαι. χαχα την γειωσα κανονικα. Απο τοτε δεν ξαναμιλήσαμε. Δεν με εχει πάρει τηλεφωνο ουτε εγω. Eνω μέχρι τοτε την θεωρουσα φιλαράκι κτλπ πλέον δεν στηριζομαι σε μια δυσκολη στιγμή σε αυτήν.

Ετσι και αυτη που μας περιγραφεις εδειξε ενα ενδιαφερον για τα ματια του κοσμου και τελειωσε εκει. Μην ασχοληθεις περαιτερω.

Η πραγματικοτητα ειναι οτι χρονος βρισκεται,εστω και ελαχιστος,αλλα...πως ειναι και το ρητο,οπου υπαρχει θεληση υπαρχει και δρομος :P
Μια φορα δεν εγινε και κατι,ειδικα εαν καποιος εχει βαρυ προγραμμα δεν πρεπει να εχουμε την απαιτηση να ειναι εκει να μας εκπληρωνει τις επιθυμιες η να μας λυνει τα προβληματα μας,και ο αλλος ανθρωπος ειναι θελει την ξεκουραση του.Ωστοσο εαν συμβαινει πολλες φορες σε σερι τοτε προφανως ο αλλος πιστευω οτι δεν εχει φιλοτιμο διοτι ουσιαστικα σου δειχνει οτι δεν σε σεβεται τοσο που δεν θεωρει οτι αξιζεις τον χρονο του καν.
Στο τελος ειναι θεμα αξιοπιστιας και αυτοσεβασμου στον ιδιο σου τον εαυτο,οταν τον αλλο τον κανεις συνεχεια στην ακρη και ουσιαστικα νομιζεις οτι δεν καταλαβαινει οτι τον αγνοεις,και πονταρεις στο οτι δεν θα σου πει κατι,εε τοτε προφανως εισαι ανθρωπακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Aκου απαντηση της τυπισας "Δεν εχω καθολου χρονο για τιποτα αλλα αμα θες γραψε μου το προβλημα σου σε μηνυμα" χαχα ψοφανε ολοι για κουτσομπολιο ενας να σκυψει να αφιερωσει λιγο χρονο να βοηθησει τον άλλον ουτε λογος.

Ειναι μια στο γυμναστηριο τριγυριζει την βλέπεις μιλάει σε ολους. Μου κάνει την αλλη φορά εσυ δεν μιλάς σημερα. Της κανω γιατι υποχρεωτικο ειναι :loltooth::loltooth: λεει καλα δεν ειπα τιποτα! Τι θες να κάνω της λέω να αρχισω να χορευω χαχα

τι τρελα και αυτη ρε φιλε γυριζει μια σε ολο το γυμναστηριο και χαιρεταει τους πάντες λες και ειναι PR σε κανα μαγαζι :loltooth:

Μπορεί να θέλει να γνωρίσει κάποιον υποψήφιο γκόμενο. Ενοχλητικό αν πήγες για να βγάλεις καλό workout :loltooth: Πρέπει να της πάρεις τηλέφωνο και να της πεις να τα πείτε από κοντά γιατί τώρα συγκεντρώνεσαι στα gainzz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Η πραγματικοτητα ειναι οτι χρονος βρισκεται,εστω και ελαχιστος,αλλα...πως ειναι και το ρητο,οπου υπαρχει θεληση υπαρχει και δρομος :P
Μια φορα δεν εγινε και κατι,ειδικα εαν καποιος εχει βαρυ προγραμμα δεν πρεπει να εχουμε την απαιτηση να ειναι εκει να μας εκπληρωνει τις επιθυμιες η να μας λυνει τα προβληματα μας,και ο αλλος ανθρωπος ειναι θελει την ξεκουραση του.Ωστοσο εαν συμβαινει πολλες φορες σε σερι τοτε προφανως ο αλλος πιστευω οτι δεν εχει φιλοτιμο διοτι ουσιαστικα σου δειχνει οτι δεν σε σεβεται τοσο που δεν θεωρει οτι αξιζεις τον χρονο του καν.
Στο τελος ειναι θεμα αξιοπιστιας και αυτοσεβασμου στον ιδιο σου τον εαυτο,οταν τον αλλο τον κανεις συνεχεια στην ακρη και ουσιαστικα νομιζεις οτι δεν καταλαβαινει οτι τον αγνοεις,και πονταρεις στο οτι δεν θα σου πει κατι,εε τοτε προφανως εισαι ανθρωπακι.

Δεν έχω απαιτηση κάποια να ειναι εκει να μου λυνει ολα τα προβληματα αλλα αυτη εδω του το ξεκοψε τελειως. Του ειπε εκει για τα μάτια του κοσμου πές μου τι θέλεις σε μηνυμα. Βεβαια ισως εχει μυριστει οτι θέλει να της την πέσει και να τον αποφευγει. :loltooth:

Μπορεί να θέλει να γνωρίσει κάποιον υποψήφιο γκόμενο. Ενοχλητικό αν πήγες για να βγάλεις καλό workout :loltooth: Πρέπει να της πάρεις τηλέφωνο και να της πεις να τα πείτε από κοντά γιατί τώρα συγκεντρώνεσαι στα gainzz

έχει 6 χρονια σχέση με εναν επιχειρηματια τις προάλες μας έλεγε οτι οι επιχειρησεις του αγοριου της πάνε τέλεια.

Κτύπησε καταλληλα και αυτη :loltooth:

ειναι του στυλ σε βλέπει σκεπτικο και έρχεται να σε ρωτησει τι έχεις και γιατι σκέφτεσαι :loltooth:
αποφευγω να ανοιγω θέματα προσωπικα με άγνωστους ποτε δεν ξέρεις που μπορει να διαδοθουν.
Πάω κανω την προπονησουλα μου λέω και κανα γεια με κανεναν και φευγω. Οσο λιγοτερο ανοιγεσαι τοσο το καλυτερο αυτο εχω καταλαβει. Ο Άντυ Γουόρχολ ειχε πει οτι εχεις περισσοτερη δυναμη οταν λές λιγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Μου εστειλε: Eγω παω στη Λαρισα για καποιες μερες!! Καλα να περασεις!! Φιλια!!
Κάτσε ρε φίλε. Σου απάντησε τελικά η δεν σου απάντησε;
Σε άλλο τοπικ μας γράφεις αυτό ως απάντηση.
Τι έγινε τλκ;
Της έστειλες Κ σου απάντησε έτσι η μιλάμε για άλλη καρχια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top