Πώς αντιδράτε στο καμάκι;

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Και το πιο σπάνιοοο.........:/:
Οπου και οποτε ειναι απαραιτητο,δεν ειναι για κολατσιο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Και το πιο σπάνιοοο.........:/:
Νai,γιατι δυστυχως οι περισσοτεροι βιαζονται να περασουν αυτο το υπεροχο σταδιο του φλερτ κατα την διαρκεια του οποιο, γνωριζεις βαθυτερα τον αλλο, περνας ρομαντικες πρωτες στιγμες μαζι του καθως ενωνονται ολο και περισσοτερο οι "χημειες" σας,υπαρχει αυτη η "τρυφεροτητα",αυτο το "παιχνιδι" (με την καλη εννοια)...:redface: :inlove:
Βιαζονται να τα ριξουν στην κοπελα και να φασοθουν οσο γινεται γρηγοροτερα...:mad:
Προσωπικα κατι τετοιο το θεωρω απιστευτα...τι να πω;:hmm:
δεν βρισκω λεξη...:P
Χαλια των χαλιων!:P ;)
Και φυσικα δεν ειναι για να φλερταρεις χυμα, φιλε Covenant, αλλα οταν σε ελκυει μια γυναικα και βλεπεις οτι αου δινει το οκ..τοτε "φλερταρεις"....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Συμφωνω με τα λεγομενα σου Mario,οσο και να εχει ειναι χαλια αυτο το πραγμα,μονο στο εξωτερικο γινεται :P

Και φυσικα δεν ειναι για να φλερταρεις χυμα, φιλε Covenant, αλλα οταν σε ελκυει μια γυναικα και βλεπεις οτι αου δινει το οκ..τοτε "φλερταρεις"....
Aν εχεις διπλα σου την γυναικα των ονειρων σου,δεν παει να σου δωσει το ok και η J.Lo εμενα δεν θα μου κανει αισθηση.
Οταν εχεις την ποιοτητα δεν την χανεις με τιποτα,ουτε εστω για ενα αθωο φλερτ ;)

Προτιμω να φλερταρω την κοπελα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Aν εχεις διπλα σου την γυναικα των ονειρων σου,δεν παει να σου δωσει το ok και η J.Lo εμενα δεν θα μου κανει αισθηση.
Οταν εχεις την ποιοτητα δεν την χανεις με τιποτα,ουτε εστω για ενα αθωο φλερτ ;)

Προτιμω να φλερταρω την κοπελα μου :D
Δεν μιλαμε να εχεις κοπελα...;)
Εαν δεν εχεις κοπελα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Μario:
Δεν μιλαμε να εχεις κοπελα...;)
Εαν δεν εχεις κοπελα.;)
Α νταξει τοτε :redface:

Και λεω εγω...ο Μαριος αυτης της αποψεως...περιεργο μου φανηκε:hmm:

Αλλα ξερω οτι σεβεσαι και εκτιμας καθε σου σχεση τοσο πολύ και με χαροποιησες που εννουσες μονο για ελευθερα παλικαρια ;):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Α νταξει τοτε :redface:

Και λεω εγω...ο Μαριος αυτης της αποψεως...περιεργο μου φανηκε:hmm:

Αλλα ξερω οτι σεβεσαι και εκτιμας καθε σου σχεση τοσο πολύ και με χαροποιησες που εννουσες μονο για ελευθερα παλικαρια ;):clapup:
Eννοειτε φιλε μου Covenant οτι απαξ και ειμαι μεσα σε σχεση,απεναντι μου οποια και να ειναι,δεν κανω τιποτα...
Ειναι ανουσιο να εχεις διπλα σου τον μεγαλυτερο θησυρο του κοσμου (ετσι βλεπω εγω την κοπελα μου) και να φλερταρεις με καποια αλλη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Δεν ειναι ανουσιο,ειναι καθαρα δειγμα απληστιας και ελλειψης σεβασμου προς την κοπελα σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Δεν ειναι ανουσιο,ειναι καθαρα δειγμα απληστιας και ελλειψης σεβασμου προς την κοπελα σου
Eιναι και αυτο σιγουρα, αλλα για εμενα δεν εχει και νοημα...
Ποιος ο λογος αν εισαι με καποια που σημαινει κατι για εσενα και την αγαπας να πας να φλερταρεις με αλλη;
Οπως το ειπες...Ελειψη σεβασμου,απληστια...ολα μεσα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Εχει μεγαλη διαφορα το σημαινει με κατι απο σημαινει τα ΠΑΝΤΑ για μενα.

Διευκρινιζω οτι μιλω για σοβαρες σχεσεις και οχι περιστασιακες με σκοπο ανευρεση ερωτικων εμπειριων.

Επισης το θεωρω ανανδρο να εχεις σχεση με καποια (εστω μονο για σεξ) και να την απατησεις με αλλη.Το ιδιο βεβαιως ισχυει και για τις γυναικες.
Τουλαχιστον να ξεκαθαρισεις την θεση σου πριν προβεις σε κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Δυστηχώς πολλοί προσποιούνται στην αρχή με σκοπό να ικανοποιήσουν άλλα πράγματα που έχουν στο μυαλό τους. Αυτό μπορεί να ισχύει και για τα 2 φύλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από panraf:
Δυστηχώς πολλοί προσποιούνται στην αρχή με σκοπό να ικανοποιήσουν άλλα πράγματα που έχουν στο μυαλό τους. Αυτό μπορεί να ισχύει και για τα 2 φύλα.

Δεν "μπορει"...σιγουρα ισχυει και για τα δυο!!!:warn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panraf

Νεοφερμένος

Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ναί, και γιαυτό αν έχετε ενδεχομένως παρατηρήσει το φλερτ γίνεται όλο και σπανιότερο στην εποχή μας. Γιατί έχει χαθεί αυτό το "αθώο", το ρομαντικό και το τρυφερό, και έχει γίνει καχυποψία, χυδαίο μερικές φορές και υποκριτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ετσι ειναι panraf...:(
Δυστυχως ετσι ειναι...και το εχω παρατηρησει πολλες φορες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Να δώσω μια άλλη διάσταση στην συζήτηση; Για πείτε μας βρε κορίτσια ποια ήταν η ομορφότερη ατάκα που έχετε ακούσει στο δρόμο ή τελος πάντων τι θα θέλατε να περιέχουν αυτές οι ατάκες για να είναι ευχάριστες και να σας κάνουν να γελάτε και να νιώθετε όμορφα; :redface:

(ξέρω, ξέρω... εμείς είμαστε οι κυνηγοί και δεν θα μας το πείτε εσείς αυτό αλλά κουβεντούλα να γίνεται... :D :whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?

Και στις 3 περιπτώσεις χαμογελάω αμηχανα αλλα προσπαθώ να το κρύψω, νοιώθω καλά όχι όμως σε σημείο να του μηλήσω, βρήσω ανταπεξέλθω:D

Γενικά θεωρώ ότι άν το κάνει αυτό στο δρόμο σε μένα το κάνει και σε όποια άλλη είναι στην θέση μου, ακόμα και σχέση να είχαμε το κουσούρι δεν κόβετε έυκολα:hmm:

Γνώμη μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ειμαι κατα των γνωριμιων στο δρομο. Μου φαινεται καπως, το να με πλησιασει καποιος αγνωστος και να μου λεει διαφορα, για να του δωσω σημασια. Θα σκεφτω πως μου τα λεει μονο και μονο για να με ριξει. Δεν ξερω, αλλα ο συγκεκριμενος τροπος με ξενερωνει σε μεγαλο βαθμο. Ισως επειδη δεν εχω ακουσει μεχρι τωρα καμια πετυχημενη ατακα;).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

princess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Στις παρακάτω περιπτώσεις.

1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?
Συνήθως μου δημιουργεί αμηχανία και προσπαθώ πάρα πολύ διακριτικά και ευγενικά να τον απορρίψω.
Κάποιες φορές όμως σκέφτομαι ότι μήπως είναι και αυτός ένας διαφορετικός τρόπος προσέγγισης και ενδεχομένως να πρέπει να δίνεται μια ευκαιρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Χάλια τύπος χάλια ατάκες, ή δεν λέω τίποτα ή γελάω υποτιμητικά.
2. Ωραίος τύπος χάλια ατάκες, ουδέτερα, αν και αν είμαι σε κανά μπαράκι και θέλω να κάνω και πλάκα παίζει να μιλήσω περισσότερο.
3. Στις ωραίες ατάκες χαμογελώ, ευχαριστώ και αν φαίνεται ότι υπάρχει potential μιλάω και κανονίζω ραντεβού. Προτιμώ τις ξέμπαρκες γνωριμίες επειδή μου θυμίζουν ταινίες ρομαντικές.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?

1.χάλια τύπος-χάλια ατάκες...
ΟΚ,μπορεί να μην είναι και το καλύτερο του το καμάκι.εφόσον δεν μου αρέσει ούτε ο τρόπος που με πλησιάζει ούτε ο ίδιος σαν άνθρωπος τον αποφεύγω με τον τρόπο μου,του δίνω να καταλάβει ότι μεταξύ μας..δεεεεν.. :D
2.Ωραίος τύπος-χάλια ατάκες...
ωραίος τύπος αν το εννοούμε εμφανισιακά,ΟΚ,δεν είναι το πρώτο που με ενδιαφέρει.ξαναλέω απλά πως όταν δεν μου αρέσει ο τρόπος που με προσεγγίζει,δεν είναι πνευματώδης,δεν με κάνει να γελάω και να αισθάνομαι άνετα και ωραία,δύσκολα το συνεχίζουμε :worry:
3.Χάλια τύπος-ωραίες ατάκες
παιδιά για έναν περίεργο λόγο τους τύπους που δεν μασάνε και στα λένε με ωραίο τρόπο και ευθέως εγώ τους πάω.μπορεί δηλαδή ο άλλος να μην είναι κούκλος,αλλά να τα λέει ωραία κι εγώ να κολλήσω..κι έχει τύχει :P:D

όχι,το καμάκι στο δρόμο δεν μου αρέσει καθόλου.επικρατεί γενικώς η άποψη ότι οι στερημένοι στην πέφτουν στο δρόμο,κι αυτή την άποψη έχω κι εγώ...
υπάρχουν σίγουρα καλυτεροι τρόποι από το να πλησιάσεις με περίεργου στυλ ατάκες μια κοπέλα στο δρόμο.μου έχει τύχει άσχημο σκηνικό :redface: σόρυ αν γίνομαι απόλυτη...απλά στο 90% των περιπτώσεων θαναι περίεργος ο τύπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Χάλια τύπος - χάλια ατάκες
2. Ωραίος τύπος - χάλια ατάκες
3. Χάλια τύπος - ωραίες ατάκες.

Γενικά θα κάνατε σχέση με κάποιον που σας προσέγγιζε με κάμάκι στον δρόμο ?
Χμ... Επιλογή "ωραίος τύπος- ωραίες ατάκες" δεν υπάρχει; :angel:

όχι πως θα άλλαζε κάτι στο πώς θα τους αντιμετώπιζα δηλαδής :P

-στους ωραίους με τις ωραίες ατάκες χαμογελάω
-στους χάλια με τις ωραίες ατάκες χαμογελάω-πιο-αχνά :D
-στους χάλια με τις χάλια ατάκες τους κοιτάω με βλέμμα από-πού-κατέβηκες-εσύ-τώρα :confused: και συνεχίζω το δρόμο μου
-στους ωραίους με τις χάλια ατάκες τους κοιτάω με βλέμμα γεμάτο οίκτο :redface: και σκέφτομαι "κρίμα, τόσο ωραίο παιδί αλλά από φαντασία και ευρηματικότητα ... ε, πάσχεις!"

Νομίζω το καλύτερο που έχω ακούσει εβερ και το πιο έξυπνο ήταν στο μετρό- περνούσα και ήταν δύο τύποι γύρω στα 22-23 και λέει ο ένας "ουαου...χακούνα ματάτα!" :confused:

...Έλιωσα στα γέλια!! :D


Πάντως δεν πιστεύω ότι θα μιλούσα καν σε κάποιον άσχετο που μου μίλησε στο δρόμο. :worry:



Χμ... βέβαια ποτέ μη λες ποτέ- η ζωή μας εκπλήσσει :P

(ωχ...πολλές ταινίες βλέπω :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top