Επιτυχημένες αγορές - Άξιζε τα λεφτά του!

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αγόρασα πριν μερικούς μήνες αυτά τα headphones. Εξαίρετο μπάσο, υπόσχεται μια μαγική εμπειρία στην μουσική. Μαλακά μαξιλάρια για να μην ενοχλούν στα αυτιά, διαθέτούν επίσης μικρόφωνο και είναι value for money. Το καλύτερο είναι ότι σε περίπτωση που χαλάσει το καλώδιο, δεν γίνονται άχρηστα. Μπορεί να πάρεις άλλο.
Το μόνο "αρνητικό" ίσως είναι το μέγεθος τους, το οποίο είναι μεγαλύτερο σε σχέση με άλλα της αγοράς.
Aχ είναι τέλεια! Να τα χαρείς! :air_kiss:

Αν και δεν είμαι πλέον σε ηλικία να φοράω τόσο μεγάλα headphones ρε γαμώτο. :hmm:

Σήμερα από amazon μου ήρθε αυτό , αυτό το κερί :inlove:, αυτό το κόκκινο eye liner :wizard: και περιμένω και την παλέτα Dark Shadows! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Kαι ως γκέιμερ το έχω καημό, κάποια στιγμή να πάρω ένα ολοκληρωμένο σετάκι Razer, σε ρόζ.

Ντάξει δείτε ομορφιά! :inlove:











<3 <3 <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.


Αν και δεν είμαι πλέον σε ηλικία να φοράω τόσο μεγάλα headphones ρε γαμώτο. :hmm:

:ermm: Παρδόν; Η ηλικία που κολλάει; :P

Εγώ πάλι είχα πάρει πριν μερικά χρόνια αυτά και δουλεύουν άψογα, επίσης μια φοβερή αγορά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aχ είναι τέλεια! Να τα χαρείς! :air_kiss:

Αν και δεν είμαι πλέον σε ηλικία να φοράω τόσο μεγάλα headphones ρε γαμώτο. :hmm:

Σήμερα από amazon μου ήρθε αυτό , αυτό το κερί :inlove:, αυτό το κόκκινο eye liner :wizard: και περιμένω και την παλέτα Dark Shadows! <3
κόκκινο???θέλω φωτογραφία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.
Kαι ως γκέιμερ το έχω καημό, κάποια στιγμή να πάρω ένα ολοκληρωμένο σετάκι Razer, σε ρόζ.

Ντάξει δείτε ομορφιά! :inlove:











<3 <3 <3 <3

:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
iPhone 8 plus <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
iPhone SE, 64GB

Το πηρα λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια του, 444€. Το τηλεφωνο ειναι σκυλι, δε χαμπαριαζει Χριστο. 1,5+ χρονο μετα τρεχει ακομα λες και μολις βγηκε απο το κουτι, το μεγεθος ειναι παρα πολυ εργονομικο και η μπαταρια ειναι αξιοπιστη. Το βλεπω να κραταει ακομα αρκετα και κατα πασα πιθανοτητα θα το αλλαξω επειδη θα το βαρεθω παρα γιατι θα χαλασει. Εδω δεν εχουν πεθανει ακομα οριστικα iPhone 5 που κλεινουν 6ετια οσονουπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Τι ποσοστό υγείας έχει η μπαταρία σου; Εγώ το πήρα Ιανουάριο κι έχει πάει ήδη 97%. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.
Εμένα το iPhone 7 που πήρα Νοέμβριο είναι 99%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Τι ποσοστό υγείας έχει η μπαταρία σου; Εγώ το πήρα Ιανουάριο κι έχει πάει ήδη 97%. :(

Λογω προβληματος στο Touch ID, εγινε αντικατασταση με καινουριο τον Φεβρουαριο. Προς το παρον ειμαι στο 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Α, τι πρόβλημα; Γιατί κι εμένα έπαψε να με αναγνωρίζει μετά την τελευταία αναβάθμιση, αλλά απλώς δεν του έδωσα σημασία και βάζω τον κωδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.
Τι ποσοστό υγείας έχει η μπαταρία σου; Εγώ το πήρα Ιανουάριο κι έχει πάει ήδη 97%. :(

Αν η μπαταρία πέσει από τα 79% και κάτω στα 2 χρόνια δικαιούσε τζάμπα αλλαγή. Διαφορετικά είναι 39 ευρώ η αλλαγή μπαταρίας στα επίσημα service
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Α, τι πρόβλημα; Γιατί κι εμένα έπαψε να με αναγνωρίζει μετά την τελευταία αναβάθμιση, αλλά απλώς δεν του έδωσα σημασία και βάζω τον κωδικό.

Δεν αναγνωριζε πολλες φορες το αποτυπωμα και μερικες φορες εκανε reboot. Ηταν προβλημα της μητρικης πλακετας. Το πηγα στο σερβις και σε μια βδομαδα παρελαβα αλλο. Και τσεκαροντας το serial number, ειδα πως ειναι καινουριο τηλεφωνο και οχι ανακατασκευασμενο.

Αν εχει προβλημα οντως, να το πας στο σερβις. Εγω το πηγα στον Χολαργο, κοντα στο μετρο, διπλα σε εναν φουρνο γιγας που ανοιξε προσφατα. Πολυ εξυπηρετικοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pazuzu.

Νεοφερμένος

Ο Pazuzu. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αγόρασα ένα audi tt και δεν κλαίω τα λεφτά μου, αντίθετα αισθάνομαι πως πλήρωσα λιγότερο από όσο άξιζε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,776 μηνύματα.

Apple TV
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
iPhone SE, 64GB

Το πηρα λιγους μηνες μετα την κυκλοφορια του, 444€. Το τηλεφωνο ειναι σκυλι, δε χαμπαριαζει Χριστο. 1,5+ χρονο μετα τρεχει ακομα λες και μολις βγηκε απο το κουτι, το μεγεθος ειναι παρα πολυ εργονομικο και η μπαταρια ειναι αξιοπιστη. Το βλεπω να κραταει ακομα αρκετα και κατα πασα πιθανοτητα θα το αλλαξω επειδη θα το βαρεθω παρα γιατι θα χαλασει. Εδω δεν εχουν πεθανει ακομα οριστικα iPhone 5 που κλεινουν 6ετια οσονουπω

Πλάκα μου κάνεις, είχα το iphone 5s για περίπου 4,5-5 χρόνια.
5 χρόνια μετά και δούλευε φανταστικά χωρίς προβλήματα! Το πούλησα 150€ σαν καινούργιο ήταν, και άντε γειά. Δε παθαίνουν τίποτα.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Έχει κανείς σας αφυγραντήρα; Πήρα έναν με ιονιστή και έχω ξαφνιαστεί με το πόσο γρήγορα γεμίζει. Όλο αυτό το υγρό υπάρχει στην ατμόσφαιρα και μας κάνει κακό. Νομίζω οτι είναι κάτι το οποίο είναι πολύ χρήσιμο και βοηθάει και στην καθαρή ατμόσφαιρα.:yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δωστε καμια ιδεα για αγορα απο κωτσοβολο.εχω δωροεπιταγη 110 ευρω αλλα δε μου χρειαζεται κατι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top