Greece's Next Top Model 2018

Ποια είναι το Greece's Next Top Model;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σχετικά με τη κόντρα Ειρήνης και Ξανθής, θεωρώ και τις δύο εξίσου κουραστικές και ευνοημένες απ' τη κριτική επιτροπή. Τα σχόλια της πρώτης όντως τα βρίσκω τρομερά άκομψα αλλά ο τρόπος που αντιδράει η Ξανθή λέει πολλά για την ίδια που δήθεν τα ακούει βερεσέ. Μου είχε κάνει από την αρχή κακή εντύπωση, καθώς στην οντισιόν ακόμα φαινόταν ότι είχε κόμπεξ, δεν παραδεχόταν ότι είναι πλας σάιζ λες και είναι κάτι κακό. Τώρα με το που γίνεται αναφορά σε αυτό τριγκάρεται πολύ άσχημα. Ε, αυτό δεν είναι πρότυπο συγγνώμη κιόλας.
Είπε ότι δεν είναι πλας σάιζ (που είναι) και ότι έχει ίσα ίσα 2-3 παραπάνω κιλά. Στο επισόδιο που τις ζύγιζαν έκανε αστειάκια "αχ έχασα, θέλω τα κιλά μου πίσω". Ε σόρρυ κιόλας άλλες τις έχουν με τη μεζούρα χάνουν δουλειές επειδή δεν τις κάνει το ρούχο για ένα εκατοστό και η Ξανθή λέει βλακείες. :P Επίσης επειδή έχει διαβήτη από τα λίγα που ξέρω θα έπρεπε να προσέχει πολύ τι και πόσο τρώει πράγμα που από ότι φαίνεται δεν κάνει.
Τώρα για την Ερμίδου θεωρώ πως έχει πιο χοντροκομένο χιούμορ και εντάξει καλώς ή κακώς μερικοί άνθρωποι δεν το σηκώνουν για αυτό δεν τους μιλάς ανάλογα. Όμως αν και η άλλη δεν είχε κανένα κόμπλεξ όπως λέει θα το περνούσε όντως στο ντούκου και δεν θα είχε τέτοιο υφάκι. Θα ήταν σαν την Άσπα "αδιαφορώ απλά". :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
^Αυτό λέω κι εγώ. Με το να φοβάσαι γενικά έναν χαρακτηρισμό του δίνεις αρνητική χροιά. "Δεν είμαι πλας σάιζ, έχω απλά 2-3 κιλά παραπάνω" λες και το να λες ότι είσαι πλας σαιντ ή χοντρή είναι κακό. Λέει ότι είναι εκεί για όλα τα κορίτσια έξω που τη βλέπουν και ταυτίζονται, ενώ απλά "επιβεβαιώνει" ότι κάτι τέτοια πρέπει να λαμβάνοντα ως προσβολές γιατί είναι κακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr Nick

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είπε ότι δεν είναι πλας σάιζ (που είναι) και ότι έχει ίσα ίσα 2-3 παραπάνω κιλά. Στο επισόδιο που τις ζύγιζαν έκανε αστειάκια "αχ έχασα, θέλω τα κιλά μου πίσω". Ε σόρρυ κιόλας άλλες τις έχουν με τη μεζούρα χάνουν δουλειές επειδή δεν τις κάνει το ρούχο για ένα εκατοστό και η Ξανθή λέει βλακείες. :P Επίσης επειδή έχει διαβήτη από τα λίγα που ξέρω θα έπρεπε να προσέχει πολύ τι και πόσο τρώει πράγμα που από ότι φαίνεται δεν κάνει.
Τώρα για την Ερμίδου θεωρώ πως έχει πιο χοντροκομένο χιούμορ και εντάξει καλώς ή κακώς μερικοί άνθρωποι δεν το σηκώνουν για αυτό δεν τους μιλάς ανάλογα. Όμως αν και η άλλη δεν είχε κανένα κόμπλεξ όπως λέει θα το περνούσε όντως στο ντούκου και δεν θα είχε τέτοιο υφάκι. Θα ήταν σαν την Άσπα "αδιαφορώ απλά". :look:

Πώς έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν προσέχει τι τρώει; απο τα επεισοδιάκια στην τν; Μήπως επειδή την βλέπεις συχνα να τρώει κάτι; αυτό είναι φυσιολογικό επειδή προσπαθεί να διατηρήσει τα επίπεδα γλυκόζης σταθερά. Όσο αφορά αν δέχεται αστειάκια. Όλοι ξέρουμε τα ελαττώματα μας ή αυτά που θεωρούμε ελαττώματα και δεν χρειάζεται να τα υπενθυμίζει κάποις πόσο μάλλον ξένος + με υφάκι. Η Ξανθούλα εδώ έχει δίκιο, γενικά η άλλη έχει μια παραβατική συμπεριφορά βλάχας που τώρα βγήκε απο το μαντρί όταν μάθει τρόπους ας ξανα μιλήσει στην τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Πώς έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν προσέχει τι τρώει; απο τα επεισοδιάκια στην τν; Μήπως επειδή την βλέπεις συχνα να τρώει κάτι; αυτό είναι φυσιολογικό επειδή προσπαθεί να διατηρήσει τα επίπεδα γλυκόζης σταθερά. Όσο αφορά αν δέχεται αστειάκια. Όλοι ξέρουμε τα ελαττώματα μας ή αυτά που θεωρούμε ελαττώματα και δεν χρειάζεται να τα υπενθυμίζει κάποις πόσο μάλλον ξένος + με υφάκι. Η Ξανθούλα εδώ έχει δίκιο, γενικά η άλλη έχει μια παραβατική συμπεριφορά βλάχας που τώρα βγήκε απο το μαντρί όταν μάθει τρόπους ας ξανα μιλήσει στην τηλεόραση


Η πλακα ειναι που λεει "Οποιος δεν γελάει με τα αστεια μου τέλος ειναι αδιάφορος..."

ναι ενω εσυ εισαι ενδιαφέρουσα να της πει κανεις. :loltooth: Της φουσκωσανε τα μυαλα στην οντισιον και το πηρε πάνω της.
Ακομα δεν εχει γινει μοντελο και έχει τέτοιο εγωϊσμο; γυρευε τι θα κάνει οταν γινει καταξιωμένη.
Κανονικα θα έπρεπε να της πουν οτι αν το ξανακάνεις θα αποβληθεις απο το παιχνιδι. Αντε γιατι μερικες μονο ετσι καταλαβαινουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Όλα στημένα είναι (ακόμα και η οχέντρα η Μέγκι, που σε τρέιλερ επόμενου επεισοδίου καλούνται οι παίκτριες να επιλέξουν για το κομπάκ της). Μη πω οτι και η νικήτρια έχει ήδη κριθεί ποια θα είναι, με πρώτο φαβορί τη wannabe μοντέλα Μάρθα Βούρτση-Εβελίνα της οποίας η κλάψα "μιλώ για τα παιδιά μου και ιδρώνω", έχει αρχίσει να κουράζει τόσο, που μπαίνουν υποψίες οτι το κάνει "επί τούτου". Και η Μικαέλα έχει παιδί, μιλάει πότε πότε γι αυτό, της λείπει, αλλά τη θεωρώ πολύ πιο ειλικρινή παρότι για πολλούς αντιπαθή.
Όσο για τα ξεκατινιάσματα, εδώ δικαιώνεται η παροιμία που λέει: "Που..νες τσακώνονται, αλήθειες λέγονται".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Πώς έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν προσέχει τι τρώει; απο τα επεισοδιάκια στην τν; Μήπως επειδή την βλέπεις συχνα να τρώει κάτι; αυτό είναι φυσιολογικό επειδή προσπαθεί να διατηρήσει τα επίπεδα γλυκόζης σταθερά

Φιλε διαβητικο με τυπου 1 που να ειναι ετσι χοντρος δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου. Η γκομενα εχει θεμα, θα επρεπε να τρωει πιο προσεκτικα και να γυμναζεται πιο συστηματικα. Επισης ειναι θυμα ρατσισμου και δεν ειναι μονο ο επιθετικος ρατσισμος κακος, το να σε νταντευουν επειδη εισαι χοντρος η αρρωστος ιδιο χαλι ειναι.

ΥΓ: Βασικα δεν ειναι ΤΟΣΟ χοντρη, απλα το 80% του λιπους το εχει στη μουρη/πλανητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Φιλε διαβητικο με τυπου 1 που να ειναι ετσι χοντρος δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου. Η γκομενα εχει θεμα, θα επρεπε να τρωει πιο προσεκτικα και να γυμναζεται πιο συστηματικα. Επισης ειναι θυμα ρατσισμου και δεν ειναι μονο ο επιθετικος ρατσισμος κακος, το να σε νταντευουν επειδη εισαι χοντρος η αρρωστος ιδιο χαλι ειναι.

ΥΓ: Βασικα δεν ειναι ΤΟΣΟ χοντρη, απλα το 80% του λιπους το εχει στη μουρη/πλανητη.
Αυτό βασικά και όταν τη μέτρησαν είχε 33% λίπος, αν είναι δυνατόν. Αυτή δήλωνε ότι ήταν αδύνατη και έβαλε κιλά επειδή το ήθελε πράγμα που πάει να πει ότι θα έπρεπε όντως να είναι συμφιλιωμένη με το σώμα της και να μη τη νοιάζει αν η ερμίδου (και η κάθε ερμίδου) τη θεωρεί χοντρή. Ότι έχει πολύ στρόγγυλο κεφάλι και μάγουλα ισχύει ότι τη δείχνει πιο παχουλή από όσο είναι.

Επίσης η Ξανθή έχει όντως μεγαλύτερη εύνοια ακόμα και στο κοινό να το δεις. Την κοπέλα που ήταν 1.55 και εντάξει δεν κάνει όντως ούτε για πετίτ μοντέλο την έβριζαν οι πάντες σε φάση που πας μωρή τάπα. Τη δε Ερμίδου όλοι οι γνώστες περί διατροφικών διαταραχών την λένε ανορεξική και χαίρονται κιόλας (δεν είναι καθόλου αστείο να χρησιμοποιείς τέτοια πάθηση για προσβολή).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Φιλε διαβητικο με τυπου 1 που να ειναι ετσι χοντρος δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου. Η γκομενα εχει θεμα, θα επρεπε να τρωει πιο προσεκτικα και να γυμναζεται πιο συστηματικα. Επισης ειναι θυμα ρατσισμου και δεν ειναι μονο ο επιθετικος ρατσισμος κακος, το να σε νταντευουν επειδη εισαι χοντρος η αρρωστος ιδιο χαλι ειναι.

ΥΓ: Βασικα δεν ειναι ΤΟΣΟ χοντρη, απλα το 80% του λιπους το εχει στη μουρη/πλανητη.


Μαλλον έχει λιποαποθηκη στα μάγουλα. Είδα στο Instagram της μια παλιά της φωτό, τότε που ήταν στα 47 κιλά και το πρόσωπο της ήταν ίδιο όπως είναι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelo27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Angelo27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Αυτό βασικά και όταν τη μέτρησαν είχε 33% λίπος, αν είναι δυνατόν. Αυτή δήλωνε ότι ήταν αδύνατη και έβαλε κιλά επειδή το ήθελε πράγμα που πάει να πει ότι θα έπρεπε όντως να είναι συμφιλιωμένη με το σώμα της και να μη τη νοιάζει αν η ερμίδου (και η κάθε ερμίδου) τη θεωρεί χοντρή. Ότι έχει πολύ στρόγγυλο κεφάλι και μάγουλα ισχύει ότι τη δείχνει πιο παχουλή από όσο είναι.

Επίσης η Ξανθή έχει όντως μεγαλύτερη εύνοια ακόμα και στο κοινό να το δεις. Την κοπέλα που ήταν 1.55 και εντάξει δεν κάνει όντως ούτε για πετίτ μοντέλο την έβριζαν οι πάντες σε φάση που πας μωρή τάπα. Τη δε Ερμίδου όλοι οι γνώστες περί διατροφικών διαταραχών την λένε ανορεξική και χαίρονται κιόλας (δεν είναι καθόλου αστείο να χρησιμοποιείς τέτοια πάθηση για προσβολή).


Και να συμπληρώσω ότι εγώ θα προτιμούσα να είχε μπει η κοπέλα 1,55 στο σπίτι παρά η Ξανθή (αν και τη βρίσκω πολύ συμπαθητική) γιατί το να είσαι 1,55 δεν είναι επιλογή σου άρα δεν είναι κατακριτέο, δηλαδή δε μπορείς να κοροϊδεύεις κάποιον για κάτι το οποίο δεν επέλεξε. Από την άλλη το να είσαι ελαφρά παχύσαρκος όπως η Ξανθή, δε λέω ότι είναι επιλογή σου, αλλά έχεις περιθώρια βελτίωσης(και μάλιστα όταν έχεις διαβήτη), σε αντίθεση με το ύψος που δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τίποτα για να το αυξήσεις. Οπότε με αυτή τη λογική θα προτιμούσα να μπει η κοπέλα 1,55 ως η alternative επιλογή στο σπίτι παρά η Ξανθή, γιατί το άξιζε περισσότερο. Ιδανικά όμως θα τις ήθελα και τις δύο στο σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και να συμπληρώσω ότι εγώ θα προτιμούσα να είχε μπει η κοπέλα 1,55 στο σπίτι παρά η Ξανθή (αν και τη βρίσκω πολύ συμπαθητική) γιατί το να είσαι 1,55 δεν είναι επιλογή σου άρα δεν είναι κατακριτέο, δηλαδή δε μπορείς να κοροϊδεύεις κάποιον για κάτι το οποίο δεν επέλεξε. Από την άλλη το να είσαι ελαφρά παχύσαρκος όπως η Ξανθή, δε λέω ότι είναι επιλογή σου, αλλά έχεις περιθώρια βελτίωσης(και μάλιστα όταν έχεις διαβήτη), σε αντίθεση με το ύψος που δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τίποτα για να το αυξήσεις. Οπότε με αυτή τη λογική θα προτιμούσα να μπει η κοπέλα 1,55 ως η alternative επιλογή στο σπίτι παρά η Ξανθή, γιατί το άξιζε περισσότερο. Ιδανικά όμως θα τις ήθελα και τις δύο στο σπίτι.
Για να είμαι ειλικρινής δεν θα έκανε καμία από τις δύο. Για πετίτ μοντέλο είχαν την Ροζάνα (κάτω από 1.70) που ήταν πολύ ωραία. Το κακό με την Ξανθή είναι ότι αν τη συγκρίνεις με άλλα πλας σάιζ μοντέλα θα καταλάβεις γιατί δεν είναι ωραία. Έχει μεγάλο και φουσκωμένο κεφάλι, μια φάτσα μεσ τα νεύρα μονίμως, δεν έχει στήθος/κώλο/καμπύλες. Όσες έχουν γίνει πλας σάιζ μοντέλα τα τελευταία χρόνια εκτός ότι έχουν ένα σώμα που φαίνεται έστω καλά σχηματισμένο με καμπύλες έχουν επίσης και πανέμορφα πρόσωπα. Η συγκεκριμένη απλά δεν κάνει και επειδή της χαϊδεύουν τα αυτιά εκεί μέσα νομίζει ότι είναι η Ashley Graham.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα καλό plus size μοντέλο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
^ Α ναι αυτή ήταν με τα σκουλαρίκια στις ρογες.
Όπως επίσης και η Ψαροπούλου ήταν καλή για πλας σαιζ. Αν και στα δικά μου μάτια ήταν μια χαρά η κοπέλα με καμπύλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Είμαστε στις top 8, οπότε είναι ευκαιρία να μπει δημοσκόπηση για τη νικήτρια! Ποια είναι λοιπόν το next top model; :popcorn:

@yozerehs @olivi@ @N.F @meetmeinmontauk @Τάσος97 @i_lie_us @Zilda @Cupid @Gate4 @Sapphire @Physiognomist @Aleksa @fockos @akikos @MariaB00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
@CiNeFiL @Devil @Ιππολύτη @konstantinab199 @Ραφαέλα33847
και λοιποί πιστοί προσέλθετε! :dwarf:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Επειδή έκανες τον κόπο να με αναφέρεις ας απαντήσω (Χαχαχαχα).
Ήμουν εξ αρχής υποστηρικτής της Μαριάννας και θα μείνω ως το τέλος. Επίσης, έχει αρχίσει να μου αρέσει η Καζαριαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ξεκάθαρα πιστεύω ότι θα βγει η Μάρθα Βούρτση , αλλά προσωπικά και γω υποστηρίζω την Μαριάννα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω ειμαι team ερμιδου γενικα αλλα δεν παιζει να νικησει οποτε υποστηριζω και πιστευω θα νικησει η εβελινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξεκάθαρα πιστεύω ότι θα βγει η Μάρθα Βούρτση , αλλά προσωπικά και γω υποστηρίζω την Μαριάννα!!!


Μια απ' τα ίδια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Και για μένα η Μαριάννα θα έπρεπε να είναι η νικήτρια αλλά είναι αδιάφορη μπροστά στις κάμερες οπότε δε νομίζω να την αφήσουν να νικήσει.
Είμαι ανάμεσα σε Εβελίνα και Καζαριάν :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silver Queen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η (StormBorn) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Προσωπικά, θεωρώ την Ειρήνη, αναγωγη, αγενής και κομπλεξικια. Το γεγονός ότι κάνει "χιούμορ", δεν της δίνει αυτόματα το δικαίωμα να προσβάλλει ή να επικρίνει τον οποιονδήποτε.


Ολα έχουν τα όρια τους, έτσι και το χιούμορ. Όταν γίνεται έξυπνα, είναι ψυχαγωγικό, αλλά η Ειρήνη περνάει στα όρια της επίθεσης και της προσβολής. Κανείς δεν είναι αναγκασμένος να δέχεται και να ακούει τα σχόλια της,, επειδή "απλα κάνει πλάκα κι όποιος δεν το παίρνει έτσι, είναι απλά κομπλεξικός".

Με τη σειρά της η Ξάνθη, θεωρω ότι ψεύδεται όταν λέει ότι πήρε κιλά γιατί δεν της αρέσει που ήταν λεπτή, κι όσο να ναι ένα θέμα με την εμφάνιση της, θα το έχει. Είναι λογικό. Όλοι μας έχουμε.


Δε θεωρω καμία από τις δύο αυτές κοπέλες μοντέλα και πιστεύω ότι είναι και οι δύο εξίσου ευνοημένες.


Φυσικα, δεν έχω καμία σχέση με το χώρο της μόδας, άρα μπορεί και να λανθανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top