Σγουρά, σπαστά ή ίσια μαλλιά;

Σγουρά, σπαστά ή ίσια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 67)
  • Σγουρά

    Ψήφοι: 17 25.4%
  • Σπαστά

    Ψήφοι: 21 31.3%
  • Ίσια

    Ψήφοι: 28 41.8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 1.5%

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Τα χέρια μου δεν πιάνουν καθολου με τα χτενίσματα στα μαλλια.
Ποσό ζηλεύω τις κοπέλες που με το flat iron κάνουν εκείνες τις υπέροχες καλοχτενισμένες μπούκλες.
Όσα βιντεάκια και αν έχω δει και λέω «εντάξει εύκολο είναι», όταν πάω να το εφαρμόσω στην πράξη, τα παρατάω στη δεύτερη κι ολας μπουκλα (να την κάνει ο Θεός).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
ευκολο ειναι! Το κανω καθημερινα και ειναι πιο γρηγορο απο το ισιωμα! Το μονο προβλημα οτι δεν μου στεκονται για πολλες ωρες, εκτος αν αδειασω ολοκληρο σπρευ πανω τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα χέρια μου δεν πιάνουν καθολου με τα χτενίσματα στα μαλλια.
Παρομοίως. Έχω περίπου ίσια μαλλιά δηλαδή αν τα χτενίσω μετά το λούσιμο για να γίνουν τελείως θέλει ίσα ένα τσακ με την ισιωτική και μένουν. Αλλά η ισιωτική γαμάει τις άκρες εντελώς οπότε όταν μακραίνουν καταλαβαίνω ότι θέλουν 5 δάχτυλα κόψιμο σίγουρα. Πράγμα που η κομμώτρια με λέει ότι μπορείς να αποφύγεις αν χρησιμοποιείς πιστολάκι για το ίσιωμα αλλά εγώ ούτε μισή τούφα δεν μπορώ να ισιώσω έτσι. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idontknoww

Νεοφερμένος

Η Idontknoww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Σγουρά<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-lectro

Νεοφερμένος

Η e-lectro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σπαστα,απλα τα αγαπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Όλα μου αρέσουν!

Γενικά δύσκολα θα δω μαλλί που δεν μου αρέσει..

Στις γυναίκες, λατρεύω οτιδήποτε κοντό ή έστω μεσσαίο.

Στους άνδρες δε, θεωρώ ότι οποιοδήποτε χτένισμα, κούρεμα ή τύπος μιαλλιών είναι οκ

Μόνο τα πολύ μακριά φριζαρισμενα μαλλιά δεν μου αρέσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ειναι το tommy G by Yiannis Michailidis Sea Spray
Beachy, Sexy Styling Spray
No parabens no mineral oil


Τα σπαστά υποδηλώνουν πάθος, τα σγουρά ανομολόγητες καταστάσεις & τα ίσια....συγκεκαλυμμένο συναίσθημα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.
Εγώ μικρός είχα σγουρά καστανόξανθα μαλλιά τώρα έχω ίσια κάστανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τα σπαστά υποδηλώνουν πάθος, τα σγουρά ανομολόγητες καταστάσεις & τα ίσια....συγκεκαλυμμένο συναίσθημα :)


Λησμόνησα να πω ότι εγώ είμαι τελείως καραφλός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

fantastic_face

Νεοφερμένος

Ο fantastic_face αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.


Διπολική διαταραχή, με επιπτώσεις.... μου πέσανε ακόμα και τα φρύδια, δεν έχω τρίχα πουθενά αλλά τουλάχιστον γλίτωσα το καθημερινό ξύρισμα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,823 μηνύματα.
Εμείς οι μπουκλομάλλες θέλουμε ίσια
Αυτές που έχουν ίσια θέλουν μπούκλες

Νόμος
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,443 μηνύματα.
τι να πούμε κι εμείς οι φαλακροι...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ίσια all the way! Οι δικοί μου βόστρυχοι είναι σγουροί, αλλά το ίσιο έχει άλλον αέρα..!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top