Τα επαγγέλματα των στεκιτών!

Τι επαγγέλεστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 180)
  • Τεχνολογικό επάγγελμα (πχ ηλεκτρολόγος, πληροφορικάριος, τεχνικός)

    Ψήφοι: 43 23.9%
  • Νομικά (πχ δικηγόρος, δικαστής)

    Ψήφοι: 5 2.8%
  • Χρηματοοικονομικά (πχ λογιστής)

    Ψήφοι: 8 4.4%
  • Καλλιτεχνικό επάγγελμα (πχ web designer, γραφίστας, αρχιτέκτονας, ζωγράφος, διακοσμητής)

    Ψήφοι: 22 12.2%
  • Χωρίς ειδίκευση (πχ σερβιτόρος, delivery, promotion, φυλλάδια)

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Επιχειρηματίας

    Ψήφοι: 5 2.8%
  • Μαθητής

    Ψήφοι: 24 13.3%
  • Ιατρικά - Παραιατρικά

    Ψήφοι: 19 10.6%
  • Τίποτα απολύτως

    Ψήφοι: 5 2.8%
  • Δεν ξέρω (!)/Δεν απαντώ (γιατί καλέ?)

    Ψήφοι: 1 0.6%
  • Γεωπονικά επαγγέλματα

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Media

    Ψήφοι: 3 1.7%
  • Ιδ. υπάλληλος γενικής φύσεως (πχ γραμματέας)

    Ψήφοι: 15 8.3%
  • Θετικες επιστήμες (πχ μαθηματικός, φυσικός)

    Ψήφοι: 9 5.0%
  • Θεωρητικές επιστήμες (πχ φιλόλογος, θεολόγος)

    Ψήφοι: 6 3.3%
  • Παιδαγωγικά (πχ νηπιαγωγός, δάσκαλος σε δημοτικό σχολείο)

    Ψήφοι: 9 5.0%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eίναι και η Σκουληκαντέρα :) αλλά δεν ξέρω για πόσο ακόμα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Physical Therapist
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τα media λείπουν (καλά αυτό το ποστ δεν το έβαλα ξανά?) περίεργο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπήκαν κι αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εγώ κάποτε σπούδασα Marketing, αλλά λόγω δυσκολία εύρεσης εργασίας σε αυτόν τον τομέα, μετατράπηκα σε γραμματέα περιοπής!!!
Τι ψηφίζω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Το καταλάβατε ή να το στείλω και τρίτη φορά????? :P :P :P

Υ.Γ. Δεν ξέρω πώς συνέβει αυτό! Κάτι θα πάτησα μάλλον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Γραμματέας! Αλλά δεν υπάρχει για να το επιλέξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μόλις μπήκε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Είμαι Ιδ.υπάλληλος σε μια εταιρία και έχω να κάνω με τεχνολογικό αλλά και οικονομικό τομέα...

η δεύτερη δουλειά είναι βραδυνή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pavlina

Νεοφερμένος

Η pavlina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Για να δούμε τι επαγγέλματα κυκλοφορούν στο στέκι...
Αν είστε φοιτητής ψηφίστε σαν να τελείωσατε. :)

Πείτε τι ξέχασα να το προσθέσω (σίγουρα έχω ξεχάσει πολλεεες κατηγορίες :P :redface: )

Γειά και χαρά!
Οι εκπαιδευτικοί δεν αναφέρονται πουθενά!:worry:
Μια χαρά μεγάλη έχω
θα το πω δεν το αντέχω
φέτος πάω στο σχολείο
που το λεν' νηπιαγωγείο!
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από pavlina:
Γειά και χαρά!
Οι εκπαιδευτικοί δεν αναφέρονται πουθενά!:worry:
Μια χαρά μεγάλη έχω
θα το πω δεν το αντέχω
φέτος πάω στο σχολείο
που το λεν' νηπιαγωγείο!
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
ΠΡοστέθηκαν! Αν είσαι σε γυμνάσιο/λύκειο ψήφισε ανάλογα με την ειδικότητα, τα "Παιγαγωγικά" τα εννοώ μέχρι δημοτικό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yertle

Νεοφερμένος

Ο yertle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
εχω σπουδασει μηχανικος παραγωγης και διοικησης και εργαζομαι σε μια εταιρεια που εισαγει και παραγει ανταλλακτικα αυτοκινητων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Μετά τα πρώτα βάσανα του σχολείου, ελπίζω φέτος να τελειώσω και με τα δεύτερα και πολύ χειρότερα βάσανα του πανεπιστημίου (ιατρική στην Πάτρα).
Και μετά πάμε για το κυρίως πιάτο με αγροτικό, στρατό, ειδικότητες κτλ....
Ακούς Dare Devil?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affectuoso31

Νεοφερμένος

Η Affectuoso31 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μουσικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απ'οτι βλέπω η πλειοψηφία ασχολείται με τεχνολογικά επαγγέλματα... :)
Δυστυχώς δεν έχουμε κανέναν νομικό... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Υπευθηνος Μηχανογραφησης σε Μεγαλο Διαφημιστικο Ομιλο, αλλα σπουδασα Μηχανολογος Ναυπηγος - αντε βγαλε ακρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
Υπευθηνος Μηχανογραφησης σε Μεγαλο Διαφημιστικο Ομιλο, αλλα σπουδασα Μηχανολογος Ναυπηγος - αντε βγαλε ακρη :P
Όντως δύσκολο! :wacko:
Χμμμ... για Τεχνολογικό μου φαινεται... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ειναι.......και τα δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Απ'οτι βλέπω η πλειοψηφία ασχολείται με τεχνολογικά επαγγέλματα... :)
Δυστυχώς δεν έχουμε κανέναν νομικό... :(

Εγώ είχα κάνει εμπορικό δίκαιο στη σχολή,πιάνεται;:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τσου :(
Θα ήταν πολύ ωραίο να έχουμε έναν "νομικό σύμβουλο" εδω μέσα, να μας συμβουλευει πότε παραβιάζουν νόμους οι συζητήσεις και πότε όχι... :(
Πχ η συζήτηση "Αγοράζετε μαιμου cd?" και όσα ειπώθηκαν εκεί ακόμα αναρωτιέμαι αν είναι νόμιμα ή αν υπάρχει έστω μικρή πιθανότητα να μπλέξουμε :(
Τι να κάνουμε, 2 άνθρωποι δεν γίνεται να ξέρουν τα πάντα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top